Перейти до вмісту

Щастя

Повідомлень в темі: 262

Опитування: Про щастя (14 користувачів проголосувало)

ви щасливі?

1. так (8 голосів [57.14%])

Процент голосів: 57.14%

2. ні (4 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

3. свій варіант? (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.08.2006 – 18:18

Перегляд дописуzav (3.08.2006 16:55) писав:

Я знаю, що таке щачтя, і я щасливий. Мене вилікують?

класно. тепер повідом нас шо таке щастя? ми тож бум щасливі. і тож нас не вилікують.... :unsure:
  • 0

#42 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.08.2006 – 20:33

Перегляд дописуhobit (3.08.2006 19:18) писав:

класно. тепер повідом нас шо таке щастя? ми тож бум щасливі. і тож нас не вилікують.... :unsure:
Спершу Вам доведеться уважно прочитати тему. :blink:
  • 0

#43 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 04.08.2006 – 16:09

Спеціальна диферамба zav*у:

Перегляд дописуzav (3.08.2006 21:33) писав:

Спершу Вам доведеться уважно прочитати тему. :unsure:
теми я уважно читаю. по старій медіяторській привичці. нажаль щастя -- це купа грошей на яких сам сидиш. або щастя -- це хатинка в лісі, де ти живеш нікуди не поспішаючи. і з вашої сторони, як і в будь якої людини, не набереться достатня кількість достатньо вагомих аргементів, які б могли "опровергнуть" (тре підівчити українську, вже забув як це слово звучить) твердження, шо висловлені вище.

твердження номер раз: Моє життя... :-) (с) zav

при аналізі відповіді можна прийти до висновку, що щастя існує тільки в пана, а іншим людям його не дали. тільки тому, що вони не являються zav*ом. відповідно інші люди нещасні. я інша людина, тобто не являюся zav*ом. виходячи з вищесказаного я нещасливий. на практиці ж, я дуж щаслива людина (за еталон щастя візьмемо перший пост в цій темі). Висновок: твердження неправильне. пан напевне тільки вчится думати :blink:

твердження номер два: Уперте переконання, що попри всі негаразди завтра буде краще, ніж сьогодні. ;-) (с) zav

тут взагалі мат в два хода:
переконання -- не щастя. підміна понять.

все, що сказано вище, не несе ніякого особистого характеру. я не нав'язую свою думку, просто корегую іншу. вам не обов'язково після цього поста переосмислювати поняття щастя. я б порекомендував вам на деякий час забути про це поняття. зрозуміти щось простіше, а потім вже повернутися до цього питання. буду дуже радий, якшо тут побачу конструктивну відповідь.

Кінець диферамби

ще по темі щастя. уявіть собі графік щастя (його можна зобразити слідуючим чином: вісь Х як час, вісь Y як відчуття щастя. вісь Х обмежена тільки часовим відрізком, що людина існує на Землі. вісь Y обмежена знизу 0(нулем), а зверху 1(одиницею). в точці 0 вона перетинається з віссю X) В точці 0 людина абсолютно несчасна. в 1 абсолютно щаслива. Я роблю таке твердження: людина досягає значення 0 або 1 тільки раз в житті, при чому одна з цих точок є водночас точкою, де людина помирає. далі можна сюди приштопати попадання людської душі в одну з містичних локацій (пекла або раю). Також ще ця теорія може бути підтверджена будистським твердженням, що життя -- страждання. Дійсно, життя -- страждання, протягом якого ми хитаємося то вверх то вниз во осі Y і незмінно рухаємося вперед по осі Х. Страждання заключається в процесі хитання. тобто ми вирішуємо куди ми попадемо. Страждання, як би це не пахло Америкою, заключається в виборі, що ми робимо кожного дня. Також не заперечую того, що життя людини може обірватися в точці, що не буде ні 0 ні 1. Що ж тоді? також звертаємося до східного твердження про реінкарнацію, яке заслуговує поваги хоча б через те, що проіснувало вже досить довго і не було (знов це слово, та шо таке... забув і все) опровергнутое. тоді людина продовжує свіж земний шлях, але вже в якісь іншій формі. і душа людини не виривається з колеса сансари допоки не закінчить своє життя в максимальній чи мінімальній точці по осі Y.

вод таке мені придумалося. якщо в когось є бажання щось підправити, заперечити то я буду дуже радий, бо на мою зовсім примітивну думку звернули увагу. і ще одне: я вперше висловлюю думки такого характеру в таку велику спільноту, тому почуваюсь себе трошки некомфортно. Розумію, що це мов перший секс, ти не розумієш шо ти робиш, але тобі цікаво, і як вже ото повелось, все закінчується надто швидко.

дякую за увагу.
  • 0

#44 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.08.2006 – 22:41

Перегляд дописуhobit (4.08.2006 17:09) писав:

твердження номер два: Уперте переконання, що попри всі негаразди завтра буде краще, ніж сьогодні. ;-) (с) zav
тут взагалі мат в два хода:
переконання -- не щастя. підміна понять.
...
буду дуже радий, якшо тут побачу конструктивну відповідь.
Моїх конструвних відповідей в цій темі досхочу, але ви, чомусь, не навели їх. Тож наводжу я:
1. http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...indpost&p=35139
Моріс Метерлінк "Мудрість і доля": Ви можете вважати себе щасливим лише тоді, коли щастя допомогло вам піднятися на вершину, звідки ви можете втрачати його із зору, не втрачаючи втім бажання жити.
2. http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...indpost&p=35145
Різниця, напевно, в тому, що переконання щоразу справджуються.
Щодо "переконання - не щастя": щастя - стан, переконання - причина стану. Чи пан прагне щастя на порожньому місці? А як же гроші і таке інше, зазначене вище?.. Різниця проста: пан намагається побачити щастя в матеріальних відповідниках, а я веду мову про духовні.
  • 0

#45 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 04.08.2006 – 23:06

знову прийдеться тут мозги вправляти, а не на людських форумах розуму вчитися. я думав досить, і ше й час піджимав, а раз получилось мало, то попробую доповнити:

Перегляд дописуzav (4.08.2006 23:41) писав:

Моріс Метерлінк "Мудрість і доля": Ви можете вважати себе щасливим лише тоді, коли щастя допомогло вам піднятися на вершину, звідки ви можете втрачати його із зору, не втрачаючи втім бажання жити.

Моріса Метерлінка не буду критикувати, можу сказати угу. Та це не є визначенням щастя, а всього навсього ознаки людини, шо щаслива. знову підміна понять. в топєзі конкретне питаннячко: Що таке щастя, а не його ознаки :unsure: Шо таке вершина? шо таке втратити з поля зору щастя?... поясніть пліз людям, їм цікаво. Все таки закортіло зробити зауваження Метерлінку: вершина. або як її називають найвищою точкою, це місце де ви перестаєте підніматися, а починаєте опускатися. :blink:

І ще: зверніть пліз увагу, шо чомусь більшість людей однозначно відповіли на це питання. Звісно їх відповіді не були такими глибокими і вичерпними, але це були відповіді які стверджували щось одне. Більшість постів мають такий вигляд:

Щастя -- це....

А ви, як не дивно, дали етак відповідей 4. це те, шо я згадати можу без перечитування топєга. І хоч всі ваші відповіді мали величезну глибину, але де глибоко, там і води багато. Тому поєднавши всі 4 докупи получимо величезну масу мозкових відкладень в вигляді калу. нічо. йдьом дальше (с).. тепер про переконання: якшо ви себе переконуєте що ви щасливий -- це автотренінг. ви настроюєте свою психіку на стан щастя, але вам потрібно зрозуміти, що це псевдощастя. розуміння, що ти щасливий не означає перебувати в стані щастя. :durak:

Тепер: переконання справджуються... цікаво. надії, мрії справджуються. тік не говоріть що ви тут мали на увазі шось інше, а переконання. переконання можуть тільки змінюватися. більше ніяких якісних змін не відбувається.

Перегляд дописуzav (4.08.2006 23:41) писав:

Чи пан прагне щастя на порожньому місці? А як же гроші і таке інше, зазначене вище?.. Різниця проста: пан намагається побачити щастя в матеріальних відповідниках, а я веду мову про духовні.

закид про матеріальне щастя від людини поближче я б сприйняв за глибоку образу мого гордого і самовдоволеного Я, але так як ми мало знайомі, то сприйму це як просто не знання опонента дискусії. Для мене немає щастя в матеріальних речах. Щастя не в тому, що ти шось маєш або не маєш, а в тому що ти відчуваєш. І нажаль пан любить тільки читати тільки свої диферамби, а не пости, які по змісту значно важливіші за диферамби. В пості я висвітлив свою позицію щодо щастя. вказав випадки коли я буду несчасний або щасливий. абсолютно, а не відносно. в свому житті я стараюся знайти Абсолют, тоді напевне буду щасливим, і тоді моє життя завершиться.

Повідомлення відредагував hobit: 04.08.2006 – 23:07

• 0

#46 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2006 – 00:16

Перегляд дописуhobit (5.08.2006 00:06) писав:

Що таке щастя, а не його ознаки :angry1:
Мені здається, що щастя - це почуття. Так саммо, як кохання. Ви й самі про це кажете:

Щастя не в тому, що ти шось маєш або не маєш, а в тому що ти відчуваєш.
А почуття не мають чіткого визначення, лише опис...

Щастя -- це....
Посміхнувся... :durak: От саме через чіткість їхні відповіді геть зовсім безкорисні, бо висловулюють суб'єктивне ставлення людей до щастя /їхні особисті психостатеві проблеми/, і мають мало спільного із загальним визначенням його.

тепер про переконання: якшо ви себе переконуєте що ви щасливий -- це автотренінг. ви настроюєте свою психіку на стан щастя, але вам потрібно зрозуміти, що це псевдощастя. розуміння, що ти щасливий не означає перебувати в стані щастя. :kvitu:
:blink: /валяюся/ Виявляється, що коли людина досягає певного здобутку, котрий її задовольняє аж до щасливого стану, то, насправді, не щастя - а псевдощастя й наслідок автотренінгу...
А "розуміння, що ти щасливий не означає перебувати в стані щастя" - взагалі шидевръ! :unsure:

Тепер: переконання справджуються... цікаво. надії, мрії справджуються. тік не говоріть що ви тут мали на увазі шось інше, а переконання. переконання можуть тільки змінюватися. більше ніяких якісних змін не відбувається.
Справді, моя помилка. Нехай замість справджуються буде підтверджуються /я переконуюся у їхній правильності, тобто/. :)

І нажаль пан любить тільки читати тільки свої диферамби, а не пости, які по змісту значно важливіші за диферамби. В пості я висвітлив свою позицію щодо щастя. вказав випадки коли я буду несчасний або щасливий. абсолютно, а не відносно. в свому житті я стараюся знайти Абсолют, тоді напевне буду щасливим, і тоді моє життя завершиться.
Текст нижче "дифирамбу" читати неможливо - забагато літер. :aaa: Там суцільний потік свідомості...
  • 0

#47 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 05.08.2006 – 00:46

Перегляд дописуzav (5.08.2006 01:16) писав:

Мені здається, що щастя - це почуття. Так саммо, як кохання. Ви й самі про це кажете:А почуття не мають чіткого визначення, лише опис...
закид апать мімо. :angry1: повчіть мат част. почитайте форум. я описував що таке кохання і нашо воно. відчуття кохання немає. є тільки в мозку "знання" (вибачте за дуж примітивну лексику, кращої не знайшлося) того, що ти кохаєш.

Посміхнувся... :durak: От саме через чіткість їхні відповіді геть зовсім безкорисні, бо висловулюють суб'єктивне ставлення людей до щастя /їхні особисті психостатеві проблеми/, і мають мало спільного із загальним визначенням його.

хм. тут я сміюся. здоровий глузд говорить -- що досягнення мети ділиться на такі етапи: визначення самої мети (90%) і процес досягнення мети (10%). люди знають чого прагнуть. а ви навіть не знаєте в яку сторону до щастя рухатися. як я люблю в таких випадках подітожить: кожному своє.

:blink: /валяюся/ Виявляється, що коли людина досягає певного здобутку, котрий її задовольняє аж до щасливого стану, то, насправді, не щастя - а псевдощастя й наслідок автотренінгу...

брєд. для щастя не потрібно нічого добиватися. пан знову косить в матеріальне середовище, проти якого він так виступав. пора вести рахунок підтерання друг друга. я тут напевне вже +10 маю.

А "розуміння, що ти щасливий не означає перебувати в стані щастя" - взагалі шидевръ!

шедеври в вас. в мене тези для роздумів. шедеври будуть якшо мене якийсь ідіот процитує після моєї смерті. рано ше про шедеври говорити. в знак кровавої помсти наголошую на правильному написанні слова шедевр. :kvitu:

для підтримки розмови проясню: Розуміння не факт. можливо так зрозуміліше.

:unsure:Справді, моя помилка. Нехай замість справджуються буде підтверджуються /я переконуюся у їхній правильності, тобто/. :)Текст нижче "дифирамбу" читати неможливо - забагато літер. :aaa: Там суцільний потік свідомості...

знов цього достатньо щоб закінчити розмову як і першого разу. я не буду, бо всетаки півдня не в спустив в унітаз, а щось навіть писав. мо не зрозуміле, але таке як є.

і якшо вже так говорите, то говоріть підсвідомості. так вас буде краще зрозуміти.

таке враження, що в нас проходить філософська акція "заперечення заперечення". нажаль не так. було аргументовано і доведено, що ваші твердження невірні. а тут ваше слинення, яке не має жодного підгрунтя в мене викликає тільки атрофовану агресію.

для вас же я написав свої думки про щастя. тож якщо ви не хочете погодитися з тим, шо ваші твердження невірні, і хочете продовжити далі слинитися, то просто буде як минулого разу.

до речі: я ж не просто так пишу свої думки, твердження про щастя. можете мені зробити таку ласку і покулупатися в мому каловідкладенні тут.

боль тем и полезна, что заставляет двигатся дальше.

останнє слово за вами.

Повідомлення відредагував hobit: 05.08.2006 – 01:13

• 0

#48 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 507 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Острог

Відправлено 06.01.2007 – 19:13

Щастя, мабуть,як такого, немає.Є лише хвилини(години,місяці і т.д.) відносного спокою
  • 0

#49 ERIS

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.02.2007 – 16:11

Люди придумують собі заняття і розваги - додаткову роботу, виховання дітей, шлюб,карєру,біганину по магазинах лише для того щоб в тебе було не гірше ніж в усіх.

І коли запитуєш таких людей "чи ви щасливі" одна частина відповідає що в них є все про що вони мріяли, тобто втікають від прямої відповіді а інші прямо відповідають "ні"

Що таке щастя? і чи ми не плутаємо їх з людьми простьо задоволеними деякими частинами свого життя
  • 0

#50 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 22.02.2007 – 16:19

Перегляд дописуERIS (22.02.2007 16:08) писав:

Люди придумують собі заняття і розваги - додаткову роботу, виховання дітей, шлюб,карєру,біганину по магазинах лише для того щоб в тебе було не гірше ніж в усіх.

І коли запитуєш таких людей "чи ви щасливі" одна частина відповідає що в них є все про що вони мріяли, тобто втікають від прямої відповіді а інші прямо відповідають "ні"

Що таке щастя? і чи ми не плутаємо їх з людьми простьо задоволеними деякими частинами свого життя
Я думаю шо на то питання я тобі зможу відповісти в глибокій старості, але і то фіг знає чи відповідь буде позитивна...Все-таки старість-не радість, а з одного боку - проживши якусь частину життя можна буде оцінити його...
  • 0

#51 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 22.02.2007 – 16:33

У кожного щастя своє, когось тішить багатство, когось щось душевне, хтось почувається щасливим з коханою людиною. Щастя поняття загальне і в кожного воно порізному,а вкогось його взагалі нема.
  • 0

#52 ERIS

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 22.02.2007 – 16:44

Перегляд дописуDema V (22.02.2007 16:30) писав:

У кожного щастя своє, когось тішить багатство, когось щось душевне, хтось почувається щасливим з коханою людиною. Щастя поняття загальне і в кожного воно порізному,а вкогось його взагалі нема.

Я знаю багатьох людей які бачили щастя в грошах, коханні і т.д коли це отримували то звичайно раділи. Я думаю не варто плутати відчуття радості з щастям. Чи є щасливою людина яка може мати все шо хоче. ?
Як на мене поняття щастя абстрактне і вище нашого розуміння...

Повідомлення відредагував ERIS: 22.02.2007 – 16:45

• 0

#53 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 22.02.2007 – 16:49

Перегляд дописуERIS (22.02.2007 16:41) писав:

Я знаю багатьох людей які бачили щастя в грошах, коханні і т.д коли це отримували то звичайно раділи. Я думаю не варто плутати відчуття радості з щастям. Чи є щасливою людина яка може мати все шо хоче. ?
Як на мене поняття щастя абстрактне і вище нашого розуміння...
Особисто для мене мати все щастям не було б .
  • 0

#54 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 22.02.2007 – 17:20

Щастя - бути ТУТ і ЗАРАЗ, і усвідомлювати, що це ТВІЙ час, і винагорода не забариться, якщо про неї не думати... Щастя - знати, що ти маєш усе, не тримаючи в руках, знати, що колись ітимеш вулицею й візьмеш те з-під ніг, що треба... Я не завумно говорю?
  • 0

#55 ERIS

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 22.02.2007 – 18:58

Перегляд допису4esterfielter (22.02.2007 17:17) писав:

Щастя - бути ТУТ і ЗАРАЗ, і усвідомлювати, що це ТВІЙ час, і винагорода не забариться, якщо про неї не думати... Щастя - знати, що ти маєш усе, не тримаючи в руках, знати, що колись ітимеш вулицею й візьмеш те з-під ніг, що треба... Я не завумно говорю?
В самий раз.
Можеш прожовжувати,цікаво читати
  • 0

#56 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.02.2007 – 19:21

Перегляд дописуERIS (22.02.2007 16:41) писав:

Чи є щасливою людина яка може мати все шо хоче. ?
Безумовно.
  • 0

#57 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 22.02.2007 – 20:25

А я щаслива! :(
Зараз піду салатику з"їм і буду зовсім щаслива.
Мені ж для щастя багато не треба.
Звичайно інколи бувають в житті різні траббли... Але то таке. Тимчасове.
  • 0

#58 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 22.02.2007 – 22:06

Цитата

ти дуже влучно говориш! :( згодна. і ще хочу додати, що щаслива та людина, чий душевний стан не залежить від зовнішніх факторів :)
  • 0

#59 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 23.02.2007 – 15:01

Для мене щастя-це займатись улюбленою справою і знати, що на світі є одна людина, яка оцінить це і зрозуміє...
  • 0

#60 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 23.02.2007 – 15:33

Наше щастя, чи наше нещастя залетільки від нас самих.... :(
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1