Перейти до вмісту

Щастя

Повідомлень в темі: 262

Опитування: Про щастя (14 користувачів проголосувало)

ви щасливі?

1. так (8 голосів [57.14%])

Процент голосів: 57.14%

2. ні (4 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

3. свій варіант? (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.02.2010 – 15:01

Перегляд дописуПастух (2.02.2010 14:04) писав:

Особливо коли це стосується порозуміння між людьми у важливу МИТЬ.
Так.
Коли Ластівочка розуміє про що я...
Ластівочка причетна до Вашого щастя :) ??????????????
  • 0

#242 Крот

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 16:57

Перегляд дописуПастух (2.02.2010 14:04) писав:

Особливо коли це стосується порозуміння між людьми у важливу МИТЬ.
Так.
Коли Ластівочка розуміє про що я...
Думаю, що це власне і є її щастям, що вона тебе не розуміє. Ти думаєш тебе, бабського фільозофа, можливо зрозуміти адекватній людині.

Проголосував, що щасливий.

Emika: +10%(за пунктом правил 2.2).

Повідомлення відредагував Emika: 03.02.2010 – 16:06

• 0

#243 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.02.2010 – 17:08

Перегляд дописуКрот (2.02.2010 16:57) писав:

Думаю, що це власне і є її щастям, що вона тебе не розуміє. Ти думаєш тебе, бабського фільозофа, можливо зрозуміти адекватній людині.

Проголосував, що щасливий.

Пан зразок Рафінованої Адекватностї???
ТАК.
Тому що це лише субєктивна думка вельмишанованого пана крота.
  • 0

#244 Крот

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 17:15

Перегляд дописуПастух (2.02.2010 17:08) писав:

Пан зразок Рафінованої Адекватностї???
ТАК.
Тому що це лише субєктивна думка вельмишанованого пана крота.
Навіщо офтопити? Ви щасливі пане Пастух? Посаджене тобою дерево плодоносить? Породжений тобою син приносить тобі гордість? Ти щасливий зі збудованого тобою будинку?
Навіщо ображати? Навіщо моє імя писати з малої літери? Це що - останній аргумент?
  • 0

#245 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 17:28

Перегляд дописуКрот (2.02.2010 17:15) писав:

Навіщо офтопити? Ви щасливі пане Пастух? Посаджене тобою дерево плодоносить? Породжений тобою син приносить тобі гордість? Ти щасливий зі збудованого тобою будинку?
Навіщо ображати? Навіщо моє імя писати з малої літери? Це що - останній аргумент?
Відповідь у вашому дусі. Так щасливий. В мене три сади псажені в різний час на протязі 25років. Я не тільки їх садив, постійно доглядаю. Прививаю яблуні, черешні, сливи, персики, абрикоси, груші. Крім того понад 12-ть сортів винограду.
Постійно роблю вина. Урожаю вистачає сімї, та ще ділимося з бажаючими екологічночисих продуктів. В мене дочка і два
сини, я щасливий своїми повнолітніми дітьми, від яких вже маю двох онуків з якими з задоволенням спілкуюся.
З будинку задоволений не тільки я а всі 4-покоління які в ньому живуть. А за Мудрі Питання дякую Пане Крот.
  • 0

#246 Крот

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 19:33

Перегляд дописуПастух (2.02.2010 17:28) писав:

Відповідь у вашому дусі. Так щасливий. В мене три сади псажені в різний час на протязі 25років. Я не тільки їх садив, постійно доглядаю. Прививаю яблуні, черешні, сливи, персики, абрикоси, груші. Крім того понад 12-ть сортів винограду.
Постійно роблю вина. Урожаю вистачає сімї, та ще ділимося з бажаючими екологічночисих продуктів. В мене дочка і два
сини, я щасливий своїми повнолітніми дітьми, від яких вже маю двох онуків з якими з задоволенням спілкуюся.
З будинку задоволений не тільки я а всі 4-покоління які в ньому живуть. А за Мудрі Питання дякую Пане Крот.
І там усі щасливі у тому колгоспі. Це що комунальний будинок. Чи це середньовічний замок? Фотка буде?
  • 0

#247 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.02.2010 – 19:43

Цікаво, що людей дописує і переглядає тему чимало, а проголосувало всього шестеро. Важко однозначно відповісти, чи ви щасливі, правда?)

Щастя - поняття відносне. Важко прагнути бути щасливим, коли не можеш однозначно відповісти, чи ти щасливий є зараз.
  • 0

#248 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 02.02.2010 – 19:44

Звісно що щаслива!
Але межі цьому немає. Завжди можна знайти-помітити-створити причину аби бути ще щасливіше.
Останнім часом бувають дні, коли маю відчуття концентрації щастя і причина того залежить більшістю не від мене.
  • 0

#249 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 19:51

Перегляд дописуОлеська (2.02.2010 19:43) писав:

Цікаво, що людей дописує і переглядає тему чимало, а проголосувало всього шестеро. Важко однозначно відповісти, чи ви щасливі, правда?)
Дик теми об"єднали нині і додали голосування, ви шото неуважно читаєте дописи:)

Цитата

Щастя - поняття відносне. Важко прагнути бути щасливим, коли не можеш однозначно відповісти, чи ти щасливий є зараз.
Живеш, працює, не сам, батьки є...головне не опускати рук:) мати віру і надію
  • 0

#250 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 20:05

Перегляд дописуЛастiвочка (2.02.2010 19:51) писав:

Дик теми об"єднали нині і додали голосування, ви шото неуважно читаєте дописи:)
Дуууже уважно читаю.) І об"єднання прослідкувала, і те, скільки народу за ці два дні проглянуло цю тему теж.)

Перегляд дописуЛастiвочка (2.02.2010 19:51) писав:

Живеш, працює, не сам, батьки є...головне не опускати рук:) мати віру і надію
Ну, думаю, що самостійна людина може сама визначитись з тим, чи є вона щасливою.
П.С. Песимістично якось прозвучала ця фрала, Ластівко. Ми ж про щастя говоримо ніби. :)
  • 0

#251 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 20:11

Перегляд дописуОлеська (2.02.2010 20:05) писав:

Дуууже уважно читаю.) І об"єднання прослідкувала, і те, скільки народу за ці два дні проглянуло цю тему теж.)

Ну, думаю, що самостійна людина може сама визначитись з тим, чи є вона щасливою.
П.С. Песимістично якось прозвучала ця фрала, Ластівко. Ми ж про щастя говоримо ніби. :)
та ну песимістично))) я - щаслива. а прояви різні бувають: можна скакати до стелі і волати про своє щася на цілий світ, а можна просто тихо купатись у ньому і оберігати, щоб хтось брудними ногами там не топтався:)

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 02.02.2010 – 20:12

• 0

#252 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 20:40

Перегляд дописуЛастiвочка (2.02.2010 20:11) писав:

та ну песимістично))) я - щаслива. а прояви різні бувають: можна скакати до стелі і волати про своє щася на цілий світ, а можна просто тихо купатись у ньому і оберігати, щоб хтось брудними ногами там не топтався:)
Прояви - це таке, це все залежить від характеру людини. Головне - справжні почуття, відчуття щастя.
  • 0

#253 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 03.02.2010 – 19:53

Інтуїтивно, вроді ясно, що таке щастя, тільки чомусь залишається почуття невдоволення: хотілося б, щоб життя було кращим, ніж воно є. Ілюзія щастя існує, а от саме щастя невловиме. Я голосую "ні".
  • 0

#254 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 18:04

Щастя… Коли вмієш любити людей і маєш з ким поділитись емоціями. Коли знаходиш однодумців. Коли при зустрічі тобі дарують усмішку, а не презирливий погляд. Коли відчуваєш за спиною крила, хоча ніколи не зможеш злетіти. Коли тебе не залишають у спокої. Коли дощ плаче разом з тобою. Коли ніколи не відчуваєш себе самотнім. Коли тебе впізнають ті, хто не бачив років з десять. Коли в душі не буває зими, а тільки тепла весна чи жарке літо. Коли віриш у казки.
Щастя… Коли йдеш босим по траві, не боячись загнати в ступню скалку. Коли перебираєш руками теплий пісок. Коли стираєш восковий наліт з яблука. Коли бачиш, як пасуться коні. Коли поруч пролітає лелека. Коли сідає сонце, залишаючи за собою рожевий слід. Коли в полі ловиш вітер. Коли перші квіти показуються з-під снігу. Коли слухаєш вечірнє кумкання жабок. Коли золоте колосся гнеться додолу. Коли п’єш воду з джерела. Коли молишся по-дитячому щиро. Коли кажеш: «Я люблю тебе» і чуєш у відповідь: “Я тебе теж люблю”.

Щастя… Коли плачеш. Коли в хворобі про тебе піклуються. Коли віриш. Коли вмієш зупинитись і перевести дух. Коли знаєш, що чиниш правильно. Коли живеш у мирі. Коли не знаєш, хто такі лікарі. Коли миєш руки у фонтані. Коли отримуєш листи. Коли спізнюєшся, але все одно приходиш вчасно. Коли дякуєш. Коли час не має значення. Коли гладиш сусідського собаку і він тебе не кусає. Коли знаєш, що дочекаєшся. Коли про твій день народження не забувають. Коли даруєш квіти. Коли приносиш добрі новини.

Щастя… Коли свіча в твоїх руках не гасне. Коли в темряві немає страху. Коли не думаєш цифрами. Коли розгортаєш шоколад із фольги. Коли знаходиш загублене. Коли маєш що фотографувати. Коли відчуваєш запах свіжого сіна. Коли не бракує слів. Коли можеш допомагати безкорисливо. Коли тобі довіряють. Коли знаєш, що недарма прожив день. Коли можеш протистояти системі. Коли не сумніваєшся. Коли маєш вибір. Коли можеш бути добрим і милосердним. Коли відчуваєш краплі сонця на шкірі.
  • 0

#255 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.02.2010 – 18:18

Перегляд дописуЛастiвочка (7.02.2010 19:04) писав:

Щастя… Коли вмієш любити людей і маєш з ким поділитись емоціями. Коли знаходиш однодумців. Коли при зустрічі тобі дарують усмішку, а не презирливий погляд. Коли відчуваєш за спиною крила, хоча ніколи не зможеш злетіти. Коли тебе не залишають у спокої. Коли дощ плаче разом з тобою. Коли ніколи не відчуваєш себе самотнім. Коли тебе впізнають ті, хто не бачив років з десять. Коли в душі не буває зими, а тільки тепла весна чи жарке літо. Коли віриш у казки.
Щастя… Коли йдеш босим по траві, не боячись загнати в ступню скалку. Коли перебираєш руками теплий пісок. Коли стираєш восковий наліт з яблука. Коли бачиш, як пасуться коні. Коли поруч пролітає лелека. Коли сідає сонце, залишаючи за собою рожевий слід. Коли в полі ловиш вітер. Коли перші квіти показуються з-під снігу. Коли слухаєш вечірнє кумкання жабок. Коли золоте колосся гнеться додолу. Коли п’єш воду з джерела. Коли молишся по-дитячому щиро. Коли кажеш: «Я люблю тебе» і чуєш у відповідь: “Я тебе теж люблю”.

Щастя… Коли плачеш. Коли в хворобі про тебе піклуються. Коли віриш. Коли вмієш зупинитись і перевести дух. Коли знаєш, що чиниш правильно. Коли живеш у мирі. Коли не знаєш, хто такі лікарі. Коли миєш руки у фонтані. Коли отримуєш листи. Коли спізнюєшся, але все одно приходиш вчасно. Коли дякуєш. Коли час не має значення. Коли гладиш сусідського собаку і він тебе не кусає. Коли знаєш, що дочекаєшся. Коли про твій день народження не забувають. Коли даруєш квіти. Коли приносиш добрі новини.

Щастя… Коли свіча в твоїх руках не гасне. Коли в темряві немає страху. Коли не думаєш цифрами. Коли розгортаєш шоколад із фольги. Коли знаходиш загублене. Коли маєш що фотографувати. Коли відчуваєш запах свіжого сіна. Коли не бракує слів. Коли можеш допомагати безкорисливо. Коли тобі довіряють. Коли знаєш, що недарма прожив день. Коли можеш протистояти системі. Коли не сумніваєшся. Коли маєш вибір. Коли можеш бути добрим і милосердним. Коли відчуваєш краплі сонця на шкірі.
Погано написано, про пиво забули.
  • 0

#256 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 07.02.2010 – 18:44

Про загальне поняття щастя не буду писати, але те просте, доступне щастя - це миттєвості... Якісь прекрасні, приємні моменти, коли світ стає прекрасним і забувається усе погане. Для yushchenko, наприклад, щастя - це пиво ;) Для Ластівочки - те, що вона перерахувала.. Для мене - своє. Сьогодні, хоч і не довго, але я була по-справжньому щаслива :) :cry:

А ще слухати улюблену музику - це надзвичайне щастя :brovy: :) :)
  • 0

#257 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 08.02.2010 – 00:48

політичне щастя- Янукович одружився з Тимошенко і усиновили Ющенка, Тігіпка і Яценюка=) :brovy:
  • 0

#258 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 08.02.2010 – 01:10

Перегляд дописуViktor (8.02.2010 00:48) писав:

політичне щастя- Янукович одружився з Тимошенко і усиновили Ющенка, Тігіпка і Яценюка=) :brovy:
а бабушка Кравчук всім пиріжки пече
  • 0

#259 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 24.05.2010 – 09:12

Всі люди в житті прагнуть щастя. Але для кожного щастя своє, кожен його бачить по-своєму і, прагнучи свого щастя, "переходить дорогу" комусь іншому і часто руйнує його щастя. Від різного бачення щастя - усі людські конфлікти.
  • 0

#260 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.05.2010 – 10:22

Щастя, мабуть, в тому, щоб задовільнятися тим, що маєш, і не заздрити іншим. Я тут не маю на увазі, що людина не має прагнути до чогось кращого, просто суть щастя в тому, щоб в кожному конкретному життєвому стані бачити позитив, відчувати повноту життя.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних