Перейти до вмісту

Щастя

Повідомлень в темі: 262

Опитування: Про щастя (14 користувачів проголосувало)

ви щасливі?

1. так (8 голосів [57.14%])

Процент голосів: 57.14%

2. ні (4 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

3. свій варіант? (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.01.2010 – 13:57

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 13:06) писав:

Нещасний, пива дома нема.

У пана пива дома нема ? А в холодильнику ? Воно буває дома нема, а там є. :happytwo:

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.01.2010 – 13:59

• 0

#222 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 31.01.2010 – 13:59

Перегляд дописуБезбожник (31.01.2010 14:57) писав:

У пана пива дома нема ? А в холодильнику ? Якщо дома нема, то може там є ? :happytwo:
Порадію Вашому щастю, заздрісно так.
  • 0

#223 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:01

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 13:59) писав:

Порадію Вашому щастю, заздрісно так.

Гм...цікаво, що прикол, дякуючи панові породив істину. Ото і є щастя, коли за тебе хтось радіє.

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.01.2010 – 14:02

• 0

#224 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:07

Перегляд дописуБезбожник (31.01.2010 15:01) писав:

Гм...цікаво, що прикол, дякуючи панові породив істину. Ото і є щастя, коли за тебе хтось радіє.
Не дочекаєтесь, піду в бар, візьму "Хайнекен", а Ви труйтесь собі "Балтикою". Бугага. Я щасливіший.
  • 0

#225 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:14

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 14:07) писав:

Не дочекаєтесь, піду в бар, візьму "Хайнекен", а Ви труйтесь собі "Балтикою". Бугага. Я щасливіший.

А нічого в пана не вийде. Пан не спростує. Бо я за нього разом з "Хайнекен", теж радію. Ото ж, щастя напополам.
  • 0

#226 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 31.01.2010 – 14:21

Щастя є! Я його їб маю :happytwo:
  • 0

#227 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:46

Перегляд дописуТеж пасічник... (31.01.2010 15:21) писав:

Щастя є! Я його їб маю :happytwo:
Це ілюзія, якщо ти маєш на увазі свій мозок.
  • 0

#228 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 31.01.2010 – 17:52

якщо казати в глобальному розумінні - ні, я людина НЕ щаслива... не пощастило з країною, з батьками, з родиною взагалі... багато з чим не пощастило... але добре одне, що я народилася саме тоді, коли народилася, а не раніше чи пізніше... не була піонеркою, не вчила матеріали з"їздів КПРС))) а от щодо відчуття щастя на данний момент... ні... холодно (фізично і душевно), і самотньо :happytwo:
  • 0

#229 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 20:19

Перегляд дописуБуря (31.01.2010 18:52) писав:

якщо казати в глобальному розумінні - ні, я людина НЕ щаслива... не пощастило з країною, з батьками, з родиною взагалі... багато з чим не пощастило... але добре одне, що я народилася саме тоді, коли народилася, а не раніше чи пізніше... не була піонеркою, не вчила матеріали з"їздів КПРС))) а от щодо відчуття щастя на данний момент... ні... холодно (фізично і душевно), і самотньо :happytwo:
Хмм...був піонером, це були одні з найщасливіших років мого життя. Не тому, що любив КПРС, ні. В принципі тоді й альтернативи не було, ніхто не знав про злодіяння комуністів, всі щиро вірили в світле майбутнє. Хто не вірив, того прибирали, інформації про інші течії суспільної думки не було, "залізний занавіс". "..я другой такой страны не знаю, где так вольно дышит человек..." .

А ще, тільки зараз розумію, неприховане знищення національної свідомості, перемішування етносів шляхом "всесоюзных строек" ..."...мой адрес не дом и не улица, мой адрес - Советский Союз..." Весело було, і люди були щасливими, наскільки я пам'ятаю. Можете мене закидувати камінням.
  • 0

#230 Noir

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 21:25

А я зараз не відчуваю себе ні щасливою, ані нещасною.
До першого, як і до другого, не вистачає якоїсь кількості хороших\поганих подій.
Тому, в мене просто "все норомально".

Повідомлення відредагував Noir: 31.01.2010 – 21:25

• 0

#231 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 21:32

Перегляд дописуNoir (31.01.2010 21:25) писав:

А я зараз не відчуваю себе ні щасливою, ані нещасною.
До першого, як і до другого, не вистачає якоїсь кількості хороших\поганих подій.
Тому, в мене просто "все норомально".

Це чудесно, Цей стан деякі вчення називають станом прозорості. Ви правдивий амбідекстр...
Тільки врівноважена Система може бути адекватною.
ТАК,
Коли поруч є Такі як Noir.
  • 0

#232 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 21:46

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 20:19) писав:

Хмм...був піонером, це були одні з найщасливіших років мого життя. Не тому, що любив КПРС, ні. В принципі тоді й альтернативи не було, ніхто не знав про злодіяння комуністів, всі щиро вірили в світле майбутнє. Хто не вірив, того прибирали, інформації про інші течії суспільної думки не було, "залізний занавіс". "..я другой такой страны не знаю, где так вольно дышит человек..." .

А ще, тільки зараз розумію, неприховане знищення національної свідомості, перемішування етносів шляхом "всесоюзных строек" ..."...мой адрес не дом и не улица, мой адрес - Советский Союз..." Весело було, і люди були щасливими, наскільки я пам'ятаю. Можете мене закидувати камінням.
мені батьки розповідають, що тоді усі були щасливі і задоволені, хоч і був суцільний дефіцит, не дозволялося критикувати владу (а може, у тому і весь секрет, а то зараз як подивишся телевізор і почитаєш газети - наші політики усі один проти одного, дуже багато бруду і негативу, і це мабуть і впливає на свідомість людей)...
  • 0

#233 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 22:52

Перегляд дописуБуря (31.01.2010 21:46) писав:

мені батьки розповідають, що тоді усі були щасливі і задоволені, хоч і був суцільний дефіцит, не дозволялося критикувати владу (а може, у тому і весь секрет, а то зараз як подивишся телевізор і почитаєш газети - наші політики усі один проти одного, дуже багато бруду і негативу, і це мабуть і впливає на свідомість людей)...

Працюють технології знищення народом своїх еліт. На їхнє місце як завжди прийдуть чужі еліти. Вони знають як і кого
ставити на "достойне" місце.
  • 0

#234 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 23:35

Перегляд дописуПастух (31.01.2010 22:52) писав:

Працюють технології знищення народом своїх еліт. На їхнє місце як завжди прийдуть чужі еліти. Вони знають як і кого
ставити на "достойне" місце.
знищення цих еліт відбулося ще під час сталінських репресій, коли майже усіх розумних, сильних і волелюбних людей знищили або вислали... а зараз за еліту себе видають звичайні злодії і бариги. якщо раніше елітою була інтелігенція, духовенство, вчені, то зараз - просто ті, у кого є багато грошей. така "еліта" не несе ніякої моралі, а навпаки псує суспільство своїм власним прикладом...
  • 0

#235 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 01.02.2010 – 00:03

Нема і не буде і цьому світі щастя, але це те, до чого варто прагнути.
  • 0

#236 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.02.2010 – 11:36

Щастя, це те, що було, може хвилину, може рік тому, а зараз його нема. .
  • 0

#237 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 02.02.2010 – 12:09

теми поєднав.
додав голосування

мій варіант висловлено в пісні Billy's Band - "счастье есть"
  • 0

#238 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 02.02.2010 – 13:33

Щастя... Та є щастя на світі! Є щасливі люди! Але варто розпізнати в собі щастя...

Ми переконуємо себе, що наше життя стане кращим, коли ми закінчимо
навчання, отримаємо фінансову незалежність, здобудемо кар'єру, коли ми
одружимося, народимо дитину, потім іще одну. Потім ми бачимо, що наші
діти ще маленькі, і чекаємо, що все стане кращим, коли вони підростуть. Згодом ми переживаємо, що вони стали підлітками, і нам треба якось давати з ними раду, з усіма тими труднощами перехідного віку. Ми переконуємо себе, що, без сумніву, станемо щасливішими, коли вони виростуть зі своїх «надцяти» років. Ми кажемо собі, що наше життя стане кращим, коли наша сімейна половина закінчить свої справи, коли в нас буде красива машина, коли візьмемо
відпустку, коли вийдемо на пенсію… Але істина в тому, що для нас не буде кращого часу, щоб бути щасливим, як зараз. Якщо не зараз, то коли?

Твоє життя завжди буде сповнене подіями, тривогами. Краще сприйняти все як є, і вирішити бути щасливим, незважаючи ні на що... Дуже довгий час нам здавалося, що життя от-от розпочнеться. Справжнє життя. Але завжди виникала якась перепона по дорозі, випробування, яке потрібно пройти, робота, яку треба зробити, час, який треба комусь присвятити, рахунок, який треба оплатити. От зробимо це, переживемо, а тоді і заживемо. Врешті-решт, я зрозуміла, що ці перепони і були життям. Це розуміння і допомогло мені зрозуміти, що немає ніякої дороги до щастя. Щастя – це і є дорога. Тому насолоджуйся кожною миттю. Досить чекати закінчення школи, початку навчання, чекати, коли втратиш 10 доларів, заробиш 10 доларів, коли буде робота, до весілля, до вечора п'ятниці, до ранку неділі, чекати нової машини, до зарплати, до весни,
до літа, до першого чи п'ятнадцятого числа, коли твою пісню прокрутять
по радіо, коли помреш, коли народишся знову… перш, ніж вирішиш бути щасливим. Щастя – це дорога, а не пункт призначення. Немає другого часу для того, щоб бути щасливим, окрім як зараз. Живи і насолоджуйся кожною миттю.

Невже не щастя прокидатися зранку, почути спів пташок за вікном, притулитися ближче до коханої людини? Невже не щастя обняти батьків? Прогулятися весняним лугом? Невже так важко створити для себе цей настрій щастя?
  • 0

#239 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.02.2010 – 13:55

раз додали голосування то обрала перший варіант:)
я - щаслива, а невдачі?...вони проходять
  • 0

#240 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 14:04

Перегляд дописуЗа межею (2.02.2010 11:36) писав:

Щастя, це те, що було, може хвилину, може рік тому, а зараз його нема. .

Особливо коли це стосується порозуміння між людьми у важливу МИТЬ.
Так.
Коли Ластівочка розуміє про що я...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних