Перейти до вмісту

Щастя

Повідомлень в темі: 262

Опитування: Про щастя (14 користувачів проголосувало)

ви щасливі?

1. так (8 голосів [57.14%])

Процент голосів: 57.14%

2. ні (4 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

3. свій варіант? (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.08.2007 – 14:24

Жодна людина нещаслива, поки вона не вважає себе щасливою!
Щастя для кожного має своє значення,наприклад для мене щастя - це коли мої рідні, люди які мене оточують щасливі, здорові і в них все добре.Це коли моя кохана людина усміхається,коли отримує насолоду від життя.і взагалі щастя - вінець відважних людей, які боряться за те щоб їм було добре! :angry12:
  • 0

#162 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 28.08.2007 – 10:26

Перегляд дописуzav (10.08.2007 14:38) писав:

Хіба? Аянезнав! Як це можливо?..
))) ну спочатку тобі хтось подобається,так?очима скажім.Потім ви спілкуєтесь,ти починаєш закохуватися в зовнішню оболочку,так би мовити,потім ти довго зустрічаєшся,в тебе виникають дружні,рідні почуття до людини як такої,а не до того,як вона сьогодні виглядає,потім ви сваритесь,ти її ненавидиш,протім міретесь,ти знов її любиш і т.і. це все є еволюцією почуттів та відносин,чи дигродацією,у кого як )))
а взагалі,хтось казав,що "любов вічна,тільки партнери змінюються". Може це вірніший спосіб стати щасливим?
  • 0

#163 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.08.2007 – 11:33

Перегляд дописуkviten (28.08.2007 11:26) писав:

))) ну спочатку тобі хтось подобається,так?очима скажім.Потім ви спілкуєтесь,ти починаєш закохуватися в зовнішню оболочку,так би мовити,потім ти довго зустрічаєшся,в тебе виникають дружні,рідні почуття до людини як такої,а не до того,як вона сьогодні виглядає,потім ви сваритесь,ти її ненавидиш,протім міретесь,ти знов її любиш і т.і. це все є еволюцією почуттів та відносин,чи дигродацією,у кого як )))
У мене все інакше, але це поза темою.

Перегляд дописуkviten (28.08.2007 11:26) писав:

а взагалі,хтось казав,що "любов вічна,тільки партнери змінюються". Може це вірніший спосіб стати щасливим?
Найвірніший спосіб - не зраджувати самому собі.
  • 0

#164 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 28.08.2007 – 11:43

оце вигадали! зміна партнерів - це не кохання....досвід показує протилежне! і не лише мій досвід, а й усіх моїх знайомих.
  • 0

#165 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 28.08.2007 – 13:07

"щастьє такая сложная штука - то дальназорка, то блізарука..." (с)
  • 0

#166 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 21:46

Ми ще не все знали про щастя!
http://www.newsru.ua...7/schastje.html
  • 0

#167 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 20.10.2007 – 21:54

Щастя бути поряд з нею.....і зробити ії щасливою.......
  • 0

#168 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 10:00

Якось прочитала у романі Ремарка такий вислів «Щастя. Де воно починається і де закінчується?» Вчора знову натрапила на цю фразу… Щастя… Заглянула в один психологічний словник і ось що там прочитала:

"Щастя – гранично інтенсивне переживання людиною універсальності і глибини утвердження свого буття, максимальної відповідальності наявного найзаповітнішим бажанням і мріям; моральна насолода життям. Щастя відрізняється від найвищих ступенів задоволення саме соціально-етичним змістом. Глибина, тривалість та емоційний накал щастя визначають соціальною масштабність, культурним розвитком і чуттєвою обдарованістю особистості. Лише досягнення людиною етапних цілей, переживання високих почуттів, реалізація у формах своєї життєвої практики уявлень про сенс життя викликає у людини відчуття щастя. Полегшене уявлення про щастя, як безтурботне задоволення, брак бажань і всеохоплюючу релаксацію – свідчення духовної мізерності й емоційної дріб’язковості індивіда. Щастя потребує самовідданої праці, наполегливих пошуків сенсу життя, напруження всіх душевних сил у досягненні духовного самовизначення й морального очищення."

Була неприємно здивована... Що і справді щастю можна дати конкретне визначення? Хтось погоджується з цим? Кожна людина вкладає в це слово інший, свій зміст <_<

А де для Вас починається щастя ? :D Де закінчується ?

П.С. Героїня в тому романі відповіла, що щастя для неї починається поряд з коханим і закінчується з ним :rolleyes:
  • 0

#169 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.10.2007 – 11:46

Перегляд дописуWeber (20.10.2007 22:46) писав:

:rolleyes: упс! хто б міг подумати? прикольно <_<
  • 0

#170 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 13:00

Перегляд дописуWeber (20.10.2007 21:46) писав:

Вгрубу таких учених, котрі підмінюють вічне щастя тимчасовим захопленням.
  • 0

#171 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 29.10.2007 – 13:56

Перегляд дописуzav (28.08.2007 12:33) писав:

У мене все інакше, але це поза темою.
будь ласкавий,поясни.Хоча б поза темою.
Найвірніший спосіб - не зраджувати самому собі.
а хто казав,що коли ни міняєш партнерів,ти зраджуєш самому собі?
більшість людей так і живуть,доволі щасливо..
  • 0

#172 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 15:36

Перегляд дописуkviten (29.10.2007 13:56) писав:

будь ласкавий,поясни.Хоча б поза темою.
Мої почуття підпорядковуються розуму, а не навпаки: я спершу обмірковую майбутні халепи від відносин із певною людино, а вже поітм дозволяю почуттям впливати на моє з нею спілкування.
Поміркованість кермує: саме вона викреслює сходинку "потім ви сваритесь,ти її ненавидиш", тому халишається лише "почуття до людини як такої".

а хто казав,що коли ни міняєш партнерів,ти зраджуєш самому собі?
Я бачу три причини для зміни партнера:
- змінився партнер;
- у вас забракло пильності, і ви необачно вляпалися в стосунки, котрі вас не задовольняють;
- змінилися ви.
Зміни ваші і партнера - це доросліть, тому я дивлюся у мабутнє - вибираю, передбачаючи зміни на краще, на котрі зможу вплинути, й уплив, котрий заперечить зміни на гірше. Також я дивлюся на себе- чи достатньо я консервативний, аби не підставляти партнера.

більшість людей так і живуть,доволі щасливо..
Мене не влаштовує "доволі".
  • 0

#173 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.10.2007 – 15:47

Перегляд дописуzav (29.10.2007 16:36) писав:

Мої почуття підпорядковуються розуму, а не навпаки: я спершу обмірковую майбутні халепи від відносин із певною людино, а вже поітм дозволяю почуттям впливати на моє з нею спілкування.
Поміркованість кермує: саме вона викреслює сходинку "потім ви сваритесь,ти її ненавидиш", тому халишається лише "почуття до людини як такої".
Я бачу три причини для зміни партнера:
- змінився партнер;
- у вас забракло пильності, і ви необачно вляпалися в стосунки, котрі вас не задовольняють;
- змінилися ви.
Зміни ваші і партнера - це доросліть, тому я дивлюся у мабутнє - вибираю, передбачаючи зміни на краще, на котрі зможу вплинути, й уплив, котрий заперечить зміни на гірше. Також я дивлюся на себе- чи достатньо я консервативний, аби не підставляти партнера.
Мене не влаштовує "доволі".
Ой пане Заве, давненько ми з вами не спречались. І от знвоу скажу вам, що ви або надто дорослі і цинічні, і справді так живете і будете жити, або (що ймовірніше, принаймі я хочу на то сподіватись) ще не зустрічали людину, почуття до якої накриють настільки, що думати ви вже не зможете, тобто рішення бути чи не бути з нею прийматиме серце ,а не розум. І то буде найправильніший вибір.

А щастя- це бути з тим, з ким ти не можеш не бути. І якщо ви вважаєте, що щастя можна виміряти, визначити і підлаштувати розумом, то...Мабуть ви трохи неправі :rolleyes:
  • 0

#174 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 29.10.2007 – 21:01

Щастя - це куля, за якою ми постійно біжимо, поки вона котиться, але копаємо ногою, коли зупиняється. (П*єр Буаст) Воно відносне, як і все у цьому світі. Для когось - вище блаженство знайти недоїдений качан у смітнику, а іншим для повного щастя не вистачає лише робота-андроїда. Той, хто цінить найменші миті щастя, життя ніколи не буде виглядати несправедливим чи жорстоким.
  • 0

#175 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 22:58

Перегляд дописуdandeLion (29.10.2007 21:01) писав:

Той, хто цінить найменші миті щастя, життя ніколи не буде виглядати несправедливим чи жорстоким.
Чому всі так завзято ріжуть щастя на шматки? Цілим споживати - вдавитеся?
  • 0

#176 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 01.11.2007 – 16:12

Перегляд дописуzav (29.10.2007 22:58) писав:

Чому всі так завзято ріжуть щастя на шматки? Цілим споживати - вдавитеся?
Тому що якшо його споживати тими шматками - буде смачніше і з*явиться можливість гарно розмакувати. Хоча, це вже як для кого...
  • 0

#177 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 02.11.2007 – 00:15

То вже дивлячись, у кого яке щастя - деяким моожна і вдавитися... :angry12:
  • 0

#178 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.11.2007 – 01:07

Перегляд дописуSelena (29.10.2007 10:00) писав:

"Щастя – гранично інтенсивне переживання людиною універсальності і глибини утвердження свого буття, максимальної відповідальності наявного найзаповітнішим бажанням і мріям; моральна насолода життям. Щастя відрізняється від найвищих ступенів задоволення саме соціально-етичним змістом. Глибина, тривалість та емоційний накал щастя визначають соціальною масштабність, культурним розвитком і чуттєвою обдарованістю особистості. Лише досягнення людиною етапних цілей, переживання високих почуттів, реалізація у формах своєї життєвої практики уявлень про сенс життя викликає у людини відчуття щастя. Полегшене уявлення про щастя, як безтурботне задоволення, брак бажань і всеохоплюючу релаксацію – свідчення духовної мізерності й емоційної дріб’язковості індивіда. Щастя потребує самовідданої праці, наполегливих пошуків сенсу життя, напруження всіх душевних сил у досягненні духовного самовизначення й морального очищення."

Була неприємно здивована... Що і справді щастю можна дати конкретне визначення? Хтось погоджується з цим? Кожна людина вкладає в це слово інший, свій зміст ;)
Твердження про "накал щастя визначають соціальною масштабність, культурним розвитком і чуттєвою обдарованістю особистості" - не тільки "свідчення духовної мізерності" автора цього визначення, але і демонстрація недолугості його спроб козирнути "ніби філософською" глибиною мислення. Щастя може мати соціальні причини, бо "соціальне" - це один з аспектів "людського", але точно не "визначають" в такий збочений спосіб.
  • 0

#179 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 00:43

щастя - то коли на питання "що тобі потрібно?" можеш відповісти "нічого, в мене вже все є" : ) і одне лише бажання, щоб так все і лишалось і нікуди не тікало : )
  • 0

#180 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 13:54

Флуд видалено. Блискавиця
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1