Перейти до вмісту

Щастя

Повідомлень в темі: 262

Опитування: Про щастя (14 користувачів проголосувало)

ви щасливі?

1. так (8 голосів [57.14%])

Процент голосів: 57.14%

2. ні (4 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

3. свій варіант? (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів-)

Відправлено 22.04.2007 – 21:28

Перегляд дописуZOLOTO (20.04.2007 22:40) писав:

"Счастье подобно бабочке. Чем больше ловишь его, тем больше оно ускользает. Но если вы перенесете свое внимание на другие вещи, Оно придет и тихонько сядет вам на плечо." Віктор Франкл
треба запамятати, дуже гарно :D
  • 0

#122 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 22.04.2007 – 22:59

Все шо ми маємо то і є щастя :D
Просто ми вже привикли до нього

• 0

#123 Деріан

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 29.04.2007 – 16:42

Життя - найцінніше, що в нас є , І для мене прожити його, закінчивши шлях думкою " Недарма мене земля носила..", - оце Щастя! :tryzub:
  • 0

#124 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.05.2007 – 18:06

Пропоную вам роздуми на цю тему у вигляді більш менш оформленому і закінченному:
Чи багато людині потрібно для щастя? Прочитавши цю фразу ,ви, напевно, так іронічно посміхнулись і подумали: «О, вирішила це раз покопирсатись у вічній темі». Можливо ви й праві ,але жоден з вас не зможе сказати, що сам ніколи не задумувався над питанням , що йому потрібно для щастя і що ж таке щастя загалом. Тож сховайте свої посмішки і обирайте серед двох варіантів – або читати далі мої копирсання, або зайнятися більш гідними вас справами.
Отже, чи багато потрібно людині для щастя? Якщо мислити глобальними поняттями, то здоров’я, кохання, успіх, думаю ,кожен з вас зможе продовжити цей список далі, але я не про те. Ми всі знаємо, що ціле складається з частинок. А отже, і такий конструктор, як щастя, має в своєму складі безліч елементів, які ми, так саме ми з вами, ставимо на відповідне місце , або викидаємо як негідні фрагменти нашої феноменальної будови. І викидаємо їх так далеко і з почуттям, що коли виявляється, що саме без тієї дрібнички вся ваша праця зійде нанівець, а будівля зрівняється з землею ,то знайти її вже неможливо.
Тепер повернемось до наших баранів. З чого ж складається ваше щастя? З купки маленьких чорненьких символів, що гордо звуться літерами і не мають жодної ціни, коли ви виводите їх від руки, розмовляючи по телефону, або коли вам дають рекламний буклет, що прямує в найближчу урну, які не викликають жодних емоцій, коли хтось помиляється номером і присилає вам смс і за які ви ладні півсвіту віддати ,якщо вони написані однієї в світі рукою, або надійшли з єдиного і неповторного номеру. З двох-трьох десятків звуків, які постійно поруч з вами лунають ,але які мають особливу ціну, коли звучить ваше ім’я, коли вони виходять з вуст, дорожче за які у вас ніколи не було і не буде. З сонячного проміння, яке абсолютно не відрізняється від того, що було вчора і неділю тому, але для вас воно особливе, бо воно відображається в очах ,які тільки сьогодні дивляться на вас і БАЧАТЬ вас. З кожного дня тижня, який був мільйон разів до того ,але саме сьогодні у вас всередині міні-вибух, в результаті якого створений новий Всесвіт. З жесту, який не є сам по собі чимось дивним, але який зроблено для вас, не тому, що так треба ,а тому, що ви того варті. З окремих елементів плоті, крові і кісток, які живуть поруч, з вами і без яких було б так самотньо і незатишно під цим небом. З кожного кольору, з кожної травинки і подиху вітру. З кожного відчуття. З шуму дощу за вікно і стуку серця. З посмішки і сльози, бо вона твоя і такої більше не буде ніде…
Щастя – це ти.
:D
  • 0

#125 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 10.05.2007 – 18:48

Люди самі собі обирають і придумують щастя.
  • 0

#126 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.06.2007 – 17:53

Щастя — це коли є кого кохати, що робити і на що сподіватися.
  • 0

#127 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 07:28

У міру зростання матеріального добробуту частка щасливих людей знижується, і пояснюється це двома причинами.
По-перше, з розвитком суспільства предмети розкоші перетворюються на предмети першої потреби. Або принаймні їх такими робить суспільство споживання. Ситуація, за якої люди відчувають не задоволення від володіння яким-небудь предметом, а страждання через неможливість володіти якимось іншим, стає дедалі поширенішою. І справді, що ж це за життя без холодильника, інкрустованого кристалами від Сваровські?!
З другого боку, дедалі більше товарів і послуг набувають позиційного статусу. Це означає, що будинок має бути не просто великим, а більшим, ніж у сусідів або колег по службі; машина — не просто швидкою, а більш швидкою тощо. І якщо першу проблему (забезпечити всіх холодильниками від Сваровські) теоретично можна вирішити, то друга (створення ієрархічної структури, за якої всі і кожний виявляться нагорі піраміди) видається нерозв’язною за визначенням.
Хоча і тут можливі варіанти. Тайлер Коуен з університету Джорджа Мейзона налічив в Америці понад три тисячі алей слави — від загальновідомої голлівудської до «дошки пошани» найкращих розфасовників солоних огірків. Адже необов’язково кожному бути першим в усьому. Може, певна архітектура людського мурашника дозволить кожному виявитися на вершині своєї, нехай і маленької, гулі? (С) :)
  • 0

#128 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.06.2007 – 09:27

Перегляд дописуWeber (27.06.2007 18:53) писав:

Щастя — це коли є кого кохати, що робити і на що сподіватися.
Коротко і влучно...тричі перечитала вдумуючись в кожне слово. Так, але ти забув ще одне - здоров"я!
  • 0

#129 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.06.2007 – 09:35

Перегляд дописуЛастівочка (28.06.2007 09:27) писав:

Коротко і влучно...тричі перечитала вдумуючись в кожне слово. Так, але ти забув ще одне - здоров"я!
Здоров'я в наш час - це суцільне нещастя :)
  • 0

#130 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 09:57

хмм...дивна відповідь...бути здоровим - це велике щастя....принаймі для мене, але з тим всім, що Вебер назвав
  • 0

#131 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 10:43

Перегляд дописуЛастівочка (28.06.2007 09:57) писав:

хмм...дивна відповідь...бути здоровим - це велике щастя....принаймі для мене, але з тим всім, що Вебер назвав
Та не така вона вже й дивна:
1. Є такий анекдот: Куме а чи довго я буду жити якщо кину пити й палити? Довго, куме, довго... Але дарма
2. Якби здоровя для всіх було таким щастям - то його б берегли. Ми боїмося тільки страждань і смерті. :)
  • 0

#132 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.06.2007 – 10:51

Перегляд дописуMill (28.06.2007 11:43) писав:

2. Якби здоровя для всіх було таким щастям - то його б берегли. Ми боїмося тільки страждань і смерті. :)

Просто людина - то така істота, яка усвідомлює в чому щастя лиш тоді, коли залишається без нього.
  • 0

#133 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 11:07

Перегляд допису-=VJ=- (28.06.2007 10:51) писав:

Просто людина - то така істота, яка усвідомлює в чому щастя лиш тоді, коли залишається без нього.
Значить щастя для нас в такому випадку постійно недосяжна мрія. Хворий мріє про щастя як про здоровя, бідний - гроші... Але навіть втративши щастя і повернувши його щасливішими ми не станемо... :)

Наше щастя в наших мріях, наших ідеях і в нас самих...
  • 0

#134 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 11:11

Перегляд дописуЛастівочка (28.06.2007 09:27) писав:

Є анекдот такий, що краще щастя чи здоровя. Він довгий, але завершується тим, що он бик скільки здоровя мав, а щастя ні і попав на бойню. :)
  • 0

#135 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 12:14

Бачите, в кожного з нас своє бачення щастя...
-=VJ=- ціную твої дописи, всі, окрім релігії - :) . Ти правий - цінуємо лише - коли втрачаємо. Якби найдорожча для мене в світі людина виздоровіла - щасливіших годі було б шукати...А так? Щаслива, що живу, щаслива тим, що маю...
  • 0

#136 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 15:02

Якось я їхала собі в авобусі і раптом освідомила що я щаслива... я подивилась на те як заходить сонце і мене сянула думка... що все-таки життя надзвичано кольорова штука зі всіма можливими відтінками... :)
  • 0

#137 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 07.07.2007 – 12:20

Щастя – це кохати та бути коханим.
Щастя – це коли вранці хочеться йти на роботу, а ввечері – додому.
Щастя – це вчитися і пізнавати світ.
Щастя – це бути з потрібними людьми.

Ось основні визначення щастя, які я чула від інших людей. Але я можу сказати так: “ЩАСТЯ – ЦЕ КОЛИ НЕ ТРАПЛЯЄТЬСЯ НІЧОГО ПОГАНОГО”. Хіба ж ми можемо бути щасливими, коли ми з коханою людиною, але комусь з наших рідних або близьких зараз недобре? Хіба ж ми зможемо насолоджуватись ранковою прохолодною росою на траві, коли хтось з наших друзів потрапив до неприємної ситуації? А чи можливо радіти, коли ми добилися всього чого хотіли в нашому житті, але захворіли? Або, чи не найгірша ситуація, коли помирає одна з найдорожчих нам людей? Коли все в нашому житті йде стабільно, без проблем і негараздів, це вже малесеньке щастя. Одна знайома мені колись сказала: “Я маю небагато, а чи потрібно мені більше? Я щаслива тим, що в мене є. Головне щоб всі були здорові і моєї родини все було добре.” Це і є основний момент, на якому тримається щастя у кожного.

:)
  • 0

#138 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 07.07.2007 – 16:04

Перегляд дописуNana (7.07.2007 13:20) писав:

я можу сказати так: “ЩАСТЯ – ЦЕ КОЛИ НЕ ТРАПЛЯЄТЬСЯ НІЧОГО ПОГАНОГО”. Хіба ж ми можемо бути щасливими, коли ми з коханою людиною, але комусь з наших рідних або близьких зараз недобре? Хіба ж ми зможемо насолоджуватись ранковою прохолодною росою на траві, коли хтось з наших друзів потрапив до неприємної ситуації? А чи можливо радіти, коли ми добилися всього чого хотіли в нашому житті, але захворіли? Або, чи не найгірша ситуація, коли помирає одна з найдорожчих нам людей? Коли все в нашому житті йде стабільно, без проблем і негараздів, це вже малесеньке щастя. Одна знайома мені колись сказала: “Я маю небагато, а чи потрібно мені більше? Я щаслива тим, що в мене є. Головне щоб всі були здорові і моєї родини все було добре.” Це і є основний момент, на якому тримається щастя у кожного.

Життя наше збудоване на конрастах, якщо все буде так все гіпер пречудово - тобі стане нецікаво жити. Коли стається смерть близької людини - це чорна смуга життя, але ти не застрахований від того, що через два тижні тебе майже абсолютно попустить, бо ти зустрінеш кохання... І ти будеш щасливий. Саме з того, що маєш. Тут і зараз. Оце і є формула щастя.
  • 0

#139 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 19:16

Рецепт щастя
Візьміть чашу терпіння. Налийте туди повне серце любові. Киньте дві жмені щедрості. Притрусіть гумором. Посипте добром, додайте якомога більше віри і все це гарно перемішайте.
Потім намажте на шматок виділеного вам життя і пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху./Шалва Амонашвілі/
  • 0

#140 Lemon

Писар

• Користувачі
  • 437 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 22:15

Цитата

Щастя – це кохати та бути коханим.
Щастя – це коли вранці хочеться йти на роботу, а ввечері – додому.
Щастя – це вчитися і пізнавати світ.
Щастя – це бути з потрібними людьми.

Не-а :brovy:
Не-а,бо слова надто обмежують.
А взагалі, щастя виникає коли береш те чого так невистачало, а невистачає чогось завжди.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних