Перейти до вмісту

Книги про музику, музикантів і все, що з ними пов'язано


Повідомлень в темі: 9

#1 Роланд

  Purple haze all around

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1007 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Житомир

Відправлено 10.05.2008 – 22:41

 • 9
Ця тема хоч і стосується музики не зовсім прямо, але думаю вона буде цікава в основному тим, хто навідується в цей розділ... Наперед вибачаюсь за переклад анотацій - made by Pragma =)
отже:

Частина 1

Marilyn Manson - Долгий, трудный путь из ада
Формат: PDF
Кількість сторінок: 79
Розмір: 1.01 МБ
Завантажити


Metallica - The Art of James Hetfield
Автор: Arthur Rotfeld
Формат: PDF
Кількість сторінок: 70
Розмір: 2.11 МБ
Мова: англійська
Зміст:
1 - The Artistry
2 - The Signature Riffs
3 - The Signature Solos
4 - Complete Transcription & Analysis
5 - Editor's Note
Завантажити

Абдул Альхазред - Некрономикон (Аль Азиф)
Дослідники Колін Уїлсон, Джордж Хей, Роберт Тернер і Девід Ленгфорд здійснили переклад зашифрованого рукопису д-ра Джона Ді під назвою "Liber Logaeth", частини обширного манускрипту невідомого походження. На підставі історії цього рукопису і схожості її змісту з міфами про Ктулху, дослідники представляють її як документ або частину документа, що ліг в основу "Некрономікона" Г.Ф.Лавкрафта.
Зміст цієї розширеної редакції - переклад тексту рукопису "Liber Logaeth", представлений як керівництво до додаткових досліджень.
Рік: 730 рік н.е.
Формат: HTML
Розмір: 1.63 МБ
Завантажити

Аксютина Ольга - Панк-вирус в России
Інтерв'ю з групою "Distemper".
Інтерв'ю з PURGENом.
Інтерв'ю з Самокатом і Ящером. Група "SATAN CLAUS".
Інтерв'ю з Гусєм і Ящером. Група To.Da.Sёё. / Defekator (живий проект).
Інтерв'ю з Женей Морозовим. Група «ДК».
Інтерв'ю з Світланою Ельчанінової.
Інтерв'ю з групою "Кретинические дни".
та інші...
Формат: DOC
Кількість сторінок: 244
Розмір: 1.61 МБ
Завантажити

Ахундова М.В. - История Фредди Меркьюри
Історію Фреді Меркюрі і групи "Queen" іноді називають чарівною казкою з поганим кінцем. Але кінець можна змінити.
Померлого не повернеш, але якщо ім'я Фреді буде очищено від наклепу, якщо люди прийдуть в будинок його батьків і скажуть, що вони повинні гордитися своїм сином — це буде кращим кінцем історії.
Рік випуску: 2001
Формат: DOC
Кількість сторінок: 326
Розмір: 2.38 МБ
Завантажити

Верморел Джуди, Верморел Фред - Sex Pistols - история изнутри
Ця книга — близька до того, неначебто самі Пістолети розповіли свою історію — вперше вийшла в світ в розпал панк-вибуху. Автори мали унікальний і постійний доступ до групи, до сімей учасників і їх друзів, до Малькольму Макларена і всім людям його офісу Гліттербест. Книга зібрала маревні рецензії, була перекладена декількома мовами і стала частиною легенди Секс Пістолз.
Рік випуску: 1994
Формат: DOC
Кількість сторінок: 93
Розмір: 1.01 МБ
Завантажити

Дилан Трой, Виктор Троегубов, Маргарита Пушкина - Ария - Легенда о Динозавре
Ця книга є першою спробою проаналізувати творчий шлях легендарної групи «Арія». Першу - тому дуже багато що в цій книзі написане неправильно. «Що ж неправильно?» - захвилюється читач, можливо немало збентежений такою передмовою. Відповідаю: дуже багато що. Бо безболісно об'єднати розповіді більше двох десятків людей, що мали відношення до історії групи, практично неможливо. Хоча я і прагнув щосили бути об'єктивним, не можу не констатувати очевидний факт - хорошою книгою про «Арію» буде третя або четверта по рахунку, написана вже не мною. (Ділан Трой)
Рік: 2000
Кількість листів: 172
Формат: DOC
Розмір: 1.84 МБ
Завантажити

Князья Хаоса. Кровавый восход норвежского блэка
"Ця книга - надбання небагатьох". Ця книга для тих, хто любить думати. Думати самостійно, без сторонньої допомоги, не спираючись в своєму шляху на ходунки суспільних догм, забобонів і святенництва, по якійсь ієзуїтській мовчазній змові більшості іменованих "нормами моралі". Ця книга для тих, чий мозок не обтяжений верігамі упередженості, хто звик робити висновки після, а не до. Ця книга для тих, хто в потоці свідомості не пливе як дохла риба туди, куди вабить течія, а шукає свій власний фарватер, натикаючись на мілини і балки, але все таки уперто йде на світло свого власного маяка. Для тих, чий мозок не встиг зачахнути під коростою повсякденності, ця книга - для молоді. Точніше для тих молодих людей, кого прийнято називати "рокерами", хто живе "не як всі", в чиїй крові, є суспільні антитіла, що викликають нудоту у міщанствуючих амеб, що дивляться "устрицею з раковини речей". Одного разу занесені туди вірусом рок-н-ролу, вони відштовхують від суспільної біомаси ще вчора не втрачений для стада організм, що росте, вони в'їдаються, як в одяг дим, розпалюючи у області грудної клітки невідомий жар, відблиски якого оточуючі бачитимуть в їх очах до самої смерті. Ця книга для тих, для кого рок - більше, ніж музика - образ думок, спосіб життя, хто знаходиться в етичній опозиції суспільству, яке загнало їх в андеграунд.
Автори: Michael Moynihan & Didrik Soderlind
Рік випуску: 1998 (2003)
Формат: TXT
Завантажити

Козлов Алексей - Рок- Истоки и развитие
Дана книга є поглядом на історію рок-музики людини, що пройшла довгий і складний шлях виконавця, композитора, лідера свого
ансамблю, починаючи з 50-х років і до наших днів. Автор книги знає, про що він пише, на своєму особистому досвіді, оскільки він грав і писав музику в самих різних стилях. Почавши з традиційного джазу, перейшовши до його авангардних форм, Олексій Козлів прийшов на початку 70-х до ідеї створення джаз-рок ансамблю "Арсенал. Протягом двадцяти з гаком років музика ансамблю змінювалася, вбираючи все нове, виникаюче в світовій практиці, від доля-опери "Jesus Christ Superstar" до нової хвилі, брейк-дансу, і фанки-фьюжн.
Формат: PDF
Кількість сторінок: 110
Розмір: 1.09 МБ
Завантажити

Курт Кобейн - Я здесь, чтобы забрать вас с собой в Нирвану
Кожне покоління має право на своїх героїв, і Курт Кобейн є одним з них. Бути живою легендою не так-то просто, їм самим рідко вдається до цього пристосуватися. Якби Курт Кобейн народився на десять років пізніше в одній з тисяч Абердінов, розкиданих по всьому світу, і був зачарований музикою НІРВАНИ, найстрашнішою трагедією для нього стало б те, що він вже ніколи не почує її нового диска.
Формат: DOC
Кількість сторінок: 87
Розмір: 1.08 МБ
Завантажити

Летов Егор - Русское поле экспериментов + Я не верю в анархию
Раніше я називав свій ідеал "Анархією, зараз, думаю, що його краще всього назвати "Комунізмом". (Єгор Летов)
Вірші, казки, розповіді, статті і ін.
Формат: DOC + TXT
Розмір: 1.16 МБ
Завантажити

Маргарита Пушкина - Ария Маргариты
Навряд чи ця книга зацікавить тих, хто байдужий до важкої музики. Такі люди навряд чи зрозуміють із написаного мною відсотків 30, бо не знають ні мелодій, ні персонажів, спливаючих сріблястими субмаринами по ходу оповідання на поверхню сьогоднішнього дня. У ній практично немає віршів як таких, в ній немає повістей і розповідей в загальноприйнятому розумінні. Є музика, знайома фанатам «Арії», «Майстра», Сергія Мавріна. Є виклад тих фантазій, які приходять в голову, коли тільки збираєшся укласти думки в заданий тобі музичний розмір. Іноді ці фантазії відносять тебе так далеко, що вибратися знов на спокійний простір дуже важко, майже неможливо... Не дивуйтеся, якщо раптом якісь з подібних короткочасних виходів в астрал заживуть окремим життям. Є тут і короткі спогади про минуле, про дитинство... Без них не склалося б в моєму житті нічого, не було б тих пісень, про які піде мова. Такі подорожі в прожиті дні називаються «flashback» - моментальная спалах, освітлюючий осіб старих друзів і знайомих, інші береги і картини... Тут немає ні пліток, ні анекдотів з життя музикантів - іноді пара фраз, сказаних з іронією. Але завжди за будь-яким емоційним відтінком стоїть моя симпатія до цих людей, бо сказано: «Собаки і музиканти - останні ангели на цій Землі». Не мені визначати духовні якості цих ангелів...
Рік: 2002
Кількість сторінок: 179
Формат: PDF
Розмір: 1.16 МБ
Завантажити

Моррелл Бред - Нирвана и саунд Сиэтл
Курт Кобейн мертвий, але футболки з його зображенням живуть. Це схоже на нескінченний жах із повісті Стівена Кинга: людина настільки нещасна, що вона винаходить нові способи убити себе тільки для того, щоб, прокинувшись на наступний ранок, виявити, що ще живий. Курт знищив свій розум і своє тіло, але здається, його образ незнищенний. Така страшна природа слави в насичені запахом смерті дев'яності.
Формат: DOC
Кількість сторінок: 69
Розмір: 1.03 МБ
Завантажити

Пухоль Э. - Школа игры на шестиструнной гитаре (На принципах техники Ф.Таррега)
Яким би простим не був музичний інструмент, він може передати нам за допомогою свого звучання дух не тільки великого артиста, але і цілого покоління і навіть епохи. Гітара, завдяки своєму старовинному походженню, своїм двом аспектам — народному і артистичному, впливу на розвиток інструментальної музики, а також завдяки тому, що вона увібрала в себе геніальний дух чудових майстрів, заслуговує такої ж пошани, як і інструменти найвищого класу.
Ніякий інший інструмент, окрім гітари, не володіє стількома ресурсами при простоті засобів. Коливання відкритої струни вже приємні для слуху. Палець, що ковзає по шести струнах, проводить як би маленький звуковий пучок, інтимний і який злегка світиться. Одним пальцем на одній струні можна одержати різні ефекти. Злегка торкаючись тільки однієї струни, витягують флаЖолети. За допомогою мінімальних зусиллі можна добитися яскравого забарвлення і імітацій.
Якщо вірно, що гітара поєднує в собі звучність арфи, виразність смичкових інструментів і поліфонічні можливості клавіра, то це одночасно примножує труднощі виконання, що, у свою чергу, збільшує заслуги хорошого гітариста. Виконання на гітарі має, з одного боку, фізичний аспект, сутність якого однакова для всіх інструментів, і, з іншого боку, специфічний для гітари психологічний аспект, складність якого посилюється нашаруванням технічних елементів.
Рік: 1983
Кількість сторінок: 188
Формат: DjVu
Розмір: 3.54 МБ
Завантажити

Роллинз Генри - Железо
Я почав писати в дорозі, коли грав в групі «Black Flag». Я був молодий, і гастролі сильно розплющували мені очі. Стільки всього відбувалося щодня, і я вирішив, що було б непогано про це написати. Чим більше писав, тим більше подобалося. Через деякий час мені прийшло в голову зробити книгу. Я став економити гроші, які передбачалося витрачати на їжу.
Через декілька місяців я зібрав достатньо, щоб виготовити фотокопійовану брошуру – зошит на скріпці. Я продав п'ятсот екземплярів і на виручку зробив новий тираж...
Як те раз, в 1996 році у Вілларда я зустрівся з Крейгом Нельсоном. Він запитав, чи не хочу я скласти антологію своїх творів. Ідея мені здалася цікавою. Фрагменти з моїх книг, зібрані в цьому томі, як я сподіваюся, дадуть повну картину того, що я пишу. Я сподіваюся, що вам сподобається. можливо.
Рік випуску: 1996
Формат: DOC
Кількість сторінок: 145
Розмір: 2 МБ
Завантажити

Русский рок. Малая энциклопедия.
Автори: Трофімов А., У. Марочкін, С. Бушуєва, А. Бутряков, А. Васильєва, А. Бахметьєва
Рік випуску: 2001
Формат: DOC
Кількість сторінок: 243
Розмір: 1,24 МБ
Завантажити

Смирнов Илья - Время колокольчиков. Жизнь и смерть русского рока
У непередбачуваній імперії на стику Сходу і Заходу музиці долі довелося зазнати дивні метаморфози. Свіжий вітер з Ліверпуля відкрив новий розділ російської культурної традиції; у феномені "культури" року поєдналися непримиренні (по Кіплінгу) сторони світла, високе мистецтво і політична опозиція, новітня технологія і середньовічна організація. Книга, яку ви відкрили — не досвід популярного музикознавства, а історія. Як і у всякої історії, у нашої є початок і кінець — народження і смерть епохи. Є у неї і власне ім'я — з тих пір, як Башлачев написав "Час дзвіночків". Тоді ж з'явився і перший варіант цієї книги. Він розповсюджувався у вигляді "самвидаву" і із зрозумілих причин не включав ніякої живої конкретики, яку потім можна було б пред'явити хорошим людям на допиті...
Формат: DOC
Кількість сторінок: 135
Розмір: 1.01 МБ
Завантажити

Тихомиров Владимир - "Хой!". Эпитафия рок-раздолбаю
Ілюстрована історія життя і творчості Юрія "Хоя" Клінських і групи "Сектор газа".
Формат: DOC
Кількість сторінок: 42
Розмір: 1.59 МБ
Завантажити

Шевченко «ВОЛК» Максим - "Кипелов"
Ілюстрована історія групи "КІПЕЛОВ".
Рік: 2006
Формат: DOC
Кількість сторінок: 62
Розмір: 5.48 МБ
Завантажити

Взято з доку hammer . nnm . ru

#2 Funt

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 625 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:київ

Відправлено 12.05.2008 – 22:00

а "скар тишью" слабо?
 • 0

#3 Sink

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 192 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 12.05.2008 – 22:09

Ой йо, а на іфолдер можна то залити?
 • 0

#4 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

  Т Чарівне Гімно 2009

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3018 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:мами

Відправлено 12.05.2008 – 22:40

переклад і справді.. не в рот іпісь.
 • 0

#5 Роланд

  Purple haze all around

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1007 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Житомир

Відправлено 13.05.2008 – 09:49

Sink
ну я ж написав, що то не моє=) все - навряд чи, кажи, що тебе цікавить
та депозіт теж вро загальнодоступний, в чому проблема?

Funt
та ще буде частина 2.. скоро..
 • 0

#6 OramahMaalhur

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 22 повідомлень

Відправлено 16.05.2008 – 19:29

Цитата

Абдул Альхазред - Некрономикон (Аль Азиф)
лол))) некрономікон і аль азіф - то повністю вигадка Лавкрафта
 • 0

#7 Роланд

  Purple haze all around

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1007 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Житомир

Відправлено 17.05.2008 – 09:16

OramahMaalhur
сумніваюсь, що він ось просто так з неба все це придумав
але чесно кажучи я ту книжку не читав поки що=)))
 • 0

#8 Saturnia

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 271 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:села

Відправлено 17.05.2008 – 15:40

умм
Лавкрафт це супер
пока мало читала його но і то шо вже прочитала справило на мене враження))
там Безіменне місто
Азатот...
класний він писака
Роланду респект
з того шо ти вилкав мну зацікавило про норвезький блек
цікаво чи там пише шото про сатірікон
шас будем читати
ше раз тенкі))
 • 0

#9 yar25

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 112 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 17.05.2008 – 22:50

На днях скачав "Антологію" The Beatles. Цікава книга, якби ще був час читати...
353 стор., PDF, 3,86 Мб http://www.loads.com.ua/knigi/page/4/
 • 0

#10 Bloody Angel

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 5 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Тернопiль

Відправлено 02.06.2008 – 10:19

А я от читаю книжечку про таку легендарну особистiсть як Фреддi Меркурi,автор Рiк Скай..Вражае..
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних