Перейти до вмісту

Скільки оперативки треба в ігровому компі?

Повідомлень в темі: 22

#21 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 10.05.2008 – 22:01

Перегляд дописуСварус (10.05.2008 21:12) писав:

Ви такі цікаві :happy1:
Оперативка - це ж вам не проц. Чим більше - не тим краще.
На ноуті маю 2Гб RAM і без файла підкачки шпілив без проблем Сталкер під Windows Server 2003 x64 і під Windows XPx64. Він в мене жер всього лиш 1Гб оперативної + 250Мб система + 128Мб(або 64Мб) виділено на відеокарту.

Якщо підсумувати: приріст в швидкодії при збільшенні обєму RAM буде лиш в тому випадку, якщо на даний момент Ви юзаєте файл підкачки. Якщо ж Ви його відключите і всі ігри будуть у Вас йти - ставити більше памяті сенсу нема, це повне марнотратсвто і геморой з 64-бітною ОС.
побачим чи в новий Сталкер все так буде цивільно

я звісно не мегаспец, але якщо повністю відключити своп, то нічого хорошого для стабільності вінди це імхо не принесе.

От ще є агрумент проти збільшення оперативи. Для тих хто юзає гібернацію вінди. дуже ж зручна фішка
  • 0

#22 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 22:10

Перегляд дописуSergiy_K (10.05.2008 23:01) писав:

побачим чи в новий Сталкер все так буде цивільно

я звісно не мегаспец, але якщо повністю відключити своп, то нічого хорошого для стабільності вінди це імхо не принесе.

От ще є агрумент проти збільшення оперативи. Для тих хто юзає гібернацію вінди. дуже ж зручна фішка

ага, якшо новий Сталкер буде виходити такими ж темпами як старий, то наші діти будуть в нього гуляти як в Сапера
Шо за гібернація? Пруфлінк?
  • 0

#23 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.05.2008 – 22:49

Перегляд дописуSergiy_K (10.05.2008 23:01) писав:

1.я звісно не мегаспец, але якщо повністю відключити своп, то нічого хорошого для стабільності вінди це імхо не принесе.

2. От ще є агрумент проти збільшення оперативи. Для тих хто юзає гібернацію вінди. дуже ж зручна фішка
1. На чому побудоване "імхо"? Бо як я писав вище, маю 2Гб на Windows Server 2003 R2 Enterprise x64 Edition з виключеним файлом підкачки - і програмується і грається "на ура". В чому у Вас може проявитись ся міфічна нестабільність, які її причини? Час від часу відходять контакти планок оперативки? :happy1:

2. "Хочеш кататися - доведеться тягнути сани нагору" (с)народна_мудрість
Але якщо мамка підтриує режим сплячки S3 - то це краще гібернизації!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних