Перейти до вмісту

Гіпноз

Повідомлень в темі: 30

#21 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.12.2008 – 14:12

Перегляд дописуMiguel (21.12.2008 14:05) писав:

Не погоджуюсь. Маніпуляції свідомістю можуть принести і позитивний результат - лікування психічних захворювань чи фобій. Це може бути єдина можливість, оскільки ліки тут не допоможуть.

Не стану заперечувати, хоча, на мій погляд і погляд більшості сучасних християнських організацій гіпноз неприйнятний ні як явище, ні як ліки. Втім я не в праві судити.
До слова - Фрейд ніколи не вдавався до гіпнозу.
  • 0

#22 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 21.12.2008 – 14:17

Фрейд вивчав секс і все що з ним пов'язане, та дію цього всього на підсвідомість, що також неприйнятне для більшості християнських організацій.
Якщо копнути глибше - то релігія взагалі ставиться до медицини як до суперниці, релігія забороняє проводити навчання студентів на трупах, а як же тоді навчати хірургів?
  • 0

#23 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 14:25

Перегляд дописуMiguel (21.12.2008 14:17) писав:

Фрейд вивчав секс і все що з ним пов'язане, та дію цього всього на підсвідомість, що також неприйнятне для більшості християнських організацій.
Якщо копнути глибше - то релігія взагалі ставиться до медицини як до суперниці, релігія забороняє проводити навчання студентів на трупах, а як же тоді навчати хірургів?
Нині християнські церкви (особливо православя) більш ліберальні. Філософія і психологія - далекі від релігії і скоріше займають нічийну землю. Нарешті трепанація трупа сьогодні, навіть з релігійних міркувань, не акт вандалізму. До речі релігія - християнство і я в цьому переконався - більш дієві лікі проти різного роду захворювань.
  • 0

#24 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 14:30

Перегляд дописуОдісей (21.12.2008 14:25) писав:

До речі релігія - християнство і я в цьому переконався - більш дієві лікі проти різного роду захворювань.
Я ще не бачив щоб молитва перемогла карієс, а от чув про людей, які не зверталися до лікаря, а натомість молилися. В результаті вони померли від задавнення захворювання. Самопереконання - серйозна річ, але для всього є свої спеціалісти, якщо хворієш - звернись до лікаря, якщо хочеш їсти - звернись до повара...
  • 0

#25 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 14:30

прочитав цілу книжку про гіпноз, і там написано, що без вашої волі (тобто якщо ви не хочете, пручаєтесь гіпнозу) загіпнотизувати неможливо, і по друге, гіпноз не вічний, тобто без підкріплення дія гіпнозу проходить, так що зомбі з вас не зроблять.
  • 0

#26 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 14:38

Так, стан гіпнотичного трансу потрібно постійно підтримувати, а на рахунок бажання чи небажання піддаватися гіпнозу, то це тут нідочого. Професійний гіпнотизер працює як художник - не залежно від бажання "клієнта". Просто в різних людей сприйняття різне.
  • 0

#27 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 14:45

Перегляд дописуMiguel (21.12.2008 14:30) писав:

Я ще не бачив щоб молитва перемогла карієс, а от чув про людей, які не зверталися до лікаря, а натомість молилися. В результаті вони померли від задавнення захворювання. Самопереконання - серйозна річ, але для всього є свої спеціалісти, якщо хворієш - звернись до лікаря, якщо хочеш їсти - звернись до повара...

Звісно правильно. А якщо хочеш спасти власну душу - стань християнином.

Так християнство - не гірка пелюля яку треба проковтнути з гіркими ліками. Але саме воно робить єдиний горизонт нашого життя (...) більш зрозумілим і логічним. До слова - сучасне православя вважає несвоєчасне звернення до лікаря або відмову від лікування - тяжким гріхом.
  • 0

#28 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 14:49

Перегляд дописуОдісей (21.12.2008 14:45) писав:

Звісно правильно. А якщо хочеш спасти власну душу - стань християнином.

Так християнство - не гірка пелюля яку треба проковтнути з гіркими ліками. Але саме воно робить єдиний горизонт нашого життя (...) більш зрозумілим і логічним. До слова - сучасне православя вважає несвоєчасне звернення до лікаря або відмову від лікування - тяжким гріхом.
А чому саме - християнином?
В світі існує багато релігій, і в кожній з них, так само як і в християнстві - багато недоліків.
Хіба не краще невірити ні в що, аніж вірити і постійно розчаровуватися?
  • 0

#29 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 14:59

Перегляд дописуMiguel (21.12.2008 14:49) писав:

А чому саме - християнином?
В світі існує багато релігій, і в кожній з них, так само як і в християнстві - багато недоліків.
Хіба не краще невірити ні в що, аніж вірити і постійно розчаровуватися?

А якщо допустити, хай навіть з великими застереженнями що релігія - істинна. Що світ янголів - реальний, що Христос зійшов на землю як Боголюдина.
Я дуже добре розумію всі протести матеріалістів чи атеїстів і тому не хочу щось обстоювати. Я знаю людей які мали безпосередній контакт з вищою силою, і не якимось там "містичним началом" а з християнськими святими.
Якщо Вам з явиться Ангел - це буде достатнім приводом щоб увірувати?
  • 0

#30 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 15:03

Перегляд дописуОдісей (21.12.2008 14:59) писав:

А якщо допустити, хай навіть з великими застереженнями що релігія - істинна. Що світ янголів - реальний, що Христос зійшов на землю як Боголюдина.
Я дуже добре розумію всі протести матеріалістів чи атеїстів і тому не хочу щось обстоювати. Я знаю людей які мали безпосередній контакт з вищою силою, і не якимось там "містичним началом" а з християнськими святими.
Якщо Вам з явиться Ангел - це буде достатнім приводом щоб увірувати?
Увірувати в що? Сатана - теж янгол!
Я меж мав контакт з вищою силою - з самим Богом! Цей контакт називався молитвою.
  • 0

#31 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:Verona

Відправлено 21.12.2008 – 17:21

Гіпноз це дуже потужний спосіб керування людьми. Зараз різні методи і практики гіпнотигування широко розповсюдженні, і використовуються в багатьох галузях.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних