Перейти до вмісту

Свобода

Повідомлень в темі: 311

#201 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 14.06.2007 – 10:59

Причина тут звичайно не в свободі, а в почутті вседозволеності, яке ще й підкріплене відсутністю почуття відповідальності. Хоча і так узагальнювати не можна. В кожній проблемі (паління, наркотики, секс по тваринному типу) слід шукати свою індивідуальну причину - різну для кожного конкретного випадку. А взагалі молодь у нас чудова... буває :ggggg:
  • 0

#202 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 14.06.2007 – 13:36

Перегляд дописуDickNose(Sic) (14.06.2007 08:33) писав:

О Боже, всі почали так співати, про те яка погана молодь.........
Знач так, якщо людина має щось в голові, вона не стане наркоманом не буде курити і не буде мати сотню дівчат, якщо не має - то це вже проблеми сучасної освіти та виховання..... І свобода тут не причому, свобода- це робити свій вибір, і більш нічого..... Все інше залежить від людини та її бажань....
От я так уособив трохи в собі ранню молодь.......
Підтримую думку.
Наша молодь просто постійно на когось рівняється, здебільшого на ровесників, які виглядають крутими. Скільки я таких бачив: "О він гоп, але він крутий, значить я теж буду гопом". О таке мені казали деякі. Нашу молодь нема кому виховувати - в цьому і є, на мою думку, її проблема.
  • 0

#203 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 15.06.2007 – 19:02

мені здається, що свобода це не є незалежність від батьків,тим більш що як не крути,ти все одно від них залежитемеш у тінейджерському віці.
головне,щоб дитинка,котра відчула себе трохі підросшою,нічого не робила "на зло".
  • 0

#204 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 15.06.2007 – 22:35

Перегляд дописуДикий Ангел (13.06.2007 17:55) писав:

Наразі ми бачимо, що ВІЛ серед молоді поширюється. Це наслідки певного способу життя( часта зміна сексуальних партнерів і т.і.).Чи ведуть прояви свободи у молоді до таких захворювань!Хіба можна вважати, що почати палити всупереч батькам - це свобода? :yes: А потім у нас народжуються такі діти...
Не слід плутати свободу із її ілюзією, нав'язаною іншими людьми з поганою метою. Люди починають курити не через свободу, бо куріння не є фізіологічною потребою, яку людина рано чи пізно має задовільнити. Вони це роблять з двох причин:
1. Протест проти свавілля дорослих (принаймні, їм так здається).
2. Намагання швидше увійти у "дорослий" світ.
І в обидвох випадках цей вибір є нав'язаний ззовні.

Про часту зміну сексуальних партнерів:
Завжди були люди, які не гребували сексуальними партнерами. Тільки, колись їх відправляли в монастир\заставляли одружуватися і т. д. Тож, проблема, хоч не полюбовно, але вирішувалася... А зараз - "права людини" і т. д. Ну, а про дітей - кому треба, той думатиме. Люди мають самі усвідомлювати і розуміти наслідки своїх дій.
  • 0

#205 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 18.06.2007 – 20:33

Перегляд дописуFreelancer (18.02.2006 23:54) писав:

На Землі свободи немає!
хм...
а де ж вона тоді є?і взагалі,що для тебе свобода,м?
в тебе назва навіть має в собі се слово... поясни будь ласка )))
цікаво

Перегляд дописузбоченийФРЕШ (3.06.2007 00:14) писав:

моє імхо - свобода без грошей існує, а ось гроші без свободи ні...
гроші без свободи не існують???
нііі,ти не прав на всі сто!
грошей може бути багато,а от свободи від того ніяк не прибуде. Це така річ,яка не можна потрогати.
знайомий вираз "золота клітка"?
  • 0

#206 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 22.06.2007 – 23:17

Елефтерiя - це слово заполоныло мене. Як менi хочется вiдчуте те почуття , эким переповненне це слово. Свобода. СВОБОДА. Що воно таке? Але я не созданний для свободи. Я не можу бути вiльним. Менi потрiбно, щоб хтось заполонив мою душу, щоб вона тремтiла вiд подумок про неi , переживання, ревнощi, я хочу щоб кохання переповнювалло мою душу. Щоб вона була моэю, тiльки моэю. У всему. Можливо це звучить дуже властно, як до якогось предмету, до якоiсь речi особистого живлення. Але, це не штучне созданне кохання. А сердце, пусте. Але ще болить. Болить ким? Чому воно б'эться? Хочется залучитися в обiйми "...i нашi сльози зiльються в поцiлунку..." Хочется стояти на краю обриву, i щоб душа була не в тобi, а рядом стояла, так само милуючись вiдчуттям елефтерii , вiдчуттям безмежностi ... тiльки пiдiйди i ми з'эднаэмось у эдине....
А потiм приходить смуток, i незважаючи на невiдомiсть, яку ти чекаэш кожноi хвилини, залишаэться на другому планi. Це вже гра одного актора. Це каплi кровi чоловiчоi байдужостi до свiту, який окутав тебе у своiх безнадiйних обiймах. Вiддайте менi почуття впевненностi, i я докажу , що i я можу жити для когось! "Кохалися планети аж до збочення. Хотiлось вмерти, не дало життя..."
Сьогоднi свято. Свято для людей якi навколо. Для мене цей день нiколи не був святом, але коли навколо всi святкують, стадне вiдчуття , хочется щоб i в тебе було щось позитивне...все закiнчуеться переживанням вечiрнього смутку...
Мы всi актори, i життя це театр, це роль , для кожного своя. Ми граэмо цю роль для того , щоб жити. А живемо ради того , щоб переконуватись кожного дня, що ролi ми вибераэмо смi, але , як би ти ii не грав, у фiналi ми всi закiнчуэмо однаково, фатально, банально. "метатеатр" життя ради театру.....

ЗЫ. этого человека я почти не знаю. В его словах сказано многое, хотя сказано не много. Зачем мне , почему?. Возможно это случай, который часто нами правит, а он просто воспользовался им для плеввка в свою душу что б она не забывалась, что и ей порой надо отдыхать, и чувствовать паралель между реалями жизни и позитивом моментов....

PS. не судите мысли безумца
  • 0

#207 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 22.06.2007 – 23:30

Свобода- це велика-велика ілюзія. Її немає. Навіть коли відчуваєш себе абсолютно вільним, насправді все зовсім інакше. Насправді ми все одно від чогось залежимо.
  • 0

#208 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 22.06.2007 – 23:38

Свобода - це стан душі(ну це всім і так відомо). Свобода, це коли ми можемо піти куди схочемо, сказати що схочемо, і нам нічого за це не буде - але є тонка грань між свободою та анархією.

Повідомлення відредагував Olex: 22.06.2007 – 23:39

• 0

#209 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 27.06.2007 – 17:14

свобода буває як фізична так і дешевна..слід памятати..

щодо мого імхо:свобода без грошей буває а ось гроші без свободи ні..

свобода є - і байдуже на гроші...а гроші наскільки ми знаємо люблять свободу, тому вони і не завадть їй...

доцільніше було б - гроші для життя, чи життя для грошей?
  • 0

#210 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 06.07.2007 – 01:49

ну... свобода - поняття дуже відносне... і її має бути в міру. Забагато - розгуляєшся, замало - комплекси почнуть виникати чи щось типу почуття несамостійності.
  • 0

#211 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.07.2007 – 07:32

Цитата

Що для молоді означає свобода?
Вміння приймати рішення самостійно! Інше діло які ці рішення насправді будуть. Тут вже потрібен розум та мудрість. Здебільшого наша молодь приймає правильні рішення.
Хто збився з шляху істинного - того на профілактику :)
  • 0

#212 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 10.07.2007 – 12:44

То яким ти маєш бути тобі говорять сотню разів по телевізору, потім по радіо, і ше всі кругом - тоді де свобода? - вибирати чи бути з одними чи з іншими?
Нєа, абсолютну свободу люди давно поміняли на так званий "захист", жеби не впасти під жорнами природнього добору і створили державу, де про свободу толком нічого і не почуєш... А молодь просто не має ше виробленого духовного осердя (будемо надіятися шо меншість) і копіює з доступних джерел інформації способи поведінки. я тут не бачу свободи
  • 0

#213 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 10.07.2007 – 12:59

Для мене свобода не означаєщо я можу палити і вживати алкогольні напої. Для мене свободе це те, що я буду робити і йти куди мені потрібно без дозволу батьків... без того що вони будуть мені забороняти щось робити.. (але ж всеодно буду це робити)... здається ніби на зло. Свобода це таке відчуття ніби виростають крила.
А ВІЛ до свободи взагалі не відгоситься він відноситься до межі розпусти кожного. Процитую свою викладачку філософії ще раз : "Дайте відповідь. Два партнери для вас це багато? ... "
От як би кожен в певний період життя ставив перед собою це питання було би все по іншому. А потім ми жевемо, набираємося розуму і починаємо задумуватися.. скільки ми наробили помилок.
  • 0

#214 Rull

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Галичини

Відправлено 11.07.2007 – 22:20

Перегляд дописуBassOneB (10.07.2007 13:44) писав:

То яким ти маєш бути тобі говорять сотню разів по телевізору, потім по радіо, і ше всі кругом - тоді де свобода? - вибирати чи бути з одними чи з іншими?
Нєа, абсолютну свободу люди давно поміняли на так званий "захист", жеби не впасти під жорнами природнього добору і створили державу, де про свободу толком нічого і не почуєш... А молодь просто не має ше виробленого духовного осердя (будемо надіятися шо меншість) і копіює з доступних джерел інформації способи поведінки. я тут не бачу свободи
З визначенням "Свободи" я повністю з тобою погоджуюся. В сучасному світі Свободою і близько не пахне.
  • 0

#215 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 22:50

Свобода...Впринципі свобода- це п`ю коли хочу. Курю коли хочу, сплю з ким хочу і як хочу. Хочу-вживаю наркотики. Це таки свобода. Прикол в тому що нам треба зробити так щоб ніхто того не хотів. Щоб не хотіли курити чи вживати наркотики. Свобода- все одно лише ілюзія. Краще ще згадати про такий аспект наркоманії як небажання відчувати відповідальність.
  • 0

#216 polly

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 15:00

Свобода - це жити із сенсом. Після прочитання книжки Далай-Лами и Говард Катлера «Искусство быть счастливым» я вже не сумніваюсь, для чого живу
  • 0

#217 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 16:20

...Ми ніколи не будемо вільні, допоки живем у суспільстві (яке нав"язує якісь правила, норми поведінки), допоки є влада (якою встановлюються наші обов"язки).
  • 0

#218 Соне4КО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаська обл.

Відправлено 01.08.2007 – 12:12

Свобода - це дуже широке поняття і кожен розуміє її по-своєму. Але думаю для кожного важливо мати право вибору, право на власну помилку.
Щодо куріння, ВІЛ, наркотиків і т.і. хіба це взагалі відноситься до свободи???? По-моєму між ними абсолютно немає зв"язку і не може бути!!
  • 0

#219 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 01.08.2007 – 12:34

Цитата

Свобода...Впринципі свобода- це п`ю коли хочу. Курю коли хочу, сплю з ким хочу і як хочу. Хочу-вживаю наркотики. Це таки свобода. Прикол в тому що нам треба зробити так щоб ніхто того не хотів. Щоб не хотіли курити чи вживати наркотики. Свобода- все одно лише ілюзія. Краще ще згадати про такий аспект наркоманії як небажання відчувати відповідальність.
то не правельна свобода
правельна наркота
правельний секс
і правельна СВОБОДА
+ твоя голова будує все це
якшо хочется свободи то роби її")
  • 0

#220 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 01.08.2007 – 12:43

Перегляд дописуСоне4КО (1.08.2007 13:12) писав:

Свобода - це дуже широке поняття і кожен розуміє її по-своєму. Але думаю для кожного важливо мати право вибору, право на власну помилку.
Щодо куріння, ВІЛ, наркотиків і т.і. хіба це взагалі відноситься до свободи???? По-моєму між ними абсолютно немає зв"язку і не може бути!!

Звичайно, тому що куріння, наркотики - це не свобода, це залежність, хоча багато хто цього не розуміє....Вони вважають, що вони вільні і можуть займатися тим, чим захочуть, але все одно колись вони широко відкриють очі, і зрозуміють, що дороги назад вже немає, а є тільки покалічене життя...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних