Перейти до вмісту

Свобода

Повідомлень в темі: 311

#181 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.05.2007 – 23:01

Щось я не зрозумів яким чином це можна пов`язати:

Перегляд дописуDistance (10.04.2007 16:41) писав:

1) а хіба позбавлення бажань і вільний вибір не можуть бути сторонами одного і того самого процесу? я думаю, що так...

Перегляд дописуDistance (19.04.2007 22:27) писав:

ніколи не відчували легкості, спокою якогось, після того, як прийняли правильне рішення?
?
  • 0

#182 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 04.05.2007 – 23:41

Перегляд дописуКиря (4.05.2007 00:01) писав:

Щось я не зрозумів яким чином це можна пов`язати
при бажанні все можна пов`язати))
так от, я не дуже зрозуміло висловилась, тому вибачте....
пояснюю: коли ви робите вибір на користь чогось вищого, кращого, того, що вам справді потрібно, бажання мати те, що нижче за рангом, відпадає само собою.... перевірено на досвіді. можливо, так можна рухатисб нескінченно, хто його знає) а може, зробити 1 вибір за все життя і стати вільним....
  • 0

#183 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.05.2007 – 13:16

Свобода у голові. Навіть в'язень може бути вільнішим за мільйонера на свободі.
  • 0

#184 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.05.2007 – 17:46

Distance, думаю один вибрі зробити не вдасться. Завжли хочеться все більше і більше. Тоді знову ж таки потрібно вчитись не хотіти\позбуватись бажань\самообманювати :)
  • 0

#185 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 10.05.2007 – 20:05

Свобода без протидії нелогічна та неможлива..
Гроші - не головне тільки, коли їх багато, а багато грошей не буває ніколи..
  • 0

#186 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 14.05.2007 – 21:49

Перегляд дописуКиря (5.05.2007 18:46) писав:

Distance, думаю один вибрі зробити не вдасться. Завжли хочеться все більше і більше. Тоді знову ж таки потрібно вчитись не хотіти\позбуватись бажань\самообманювати :)
ні, просто знову робити вибори.... і на кожній новій сходинці - інший ступінь свободи... принаймі зараз мені це так уявляється. тримаємо тему до нових змін в думках\уявленнях учасників ;)
  • 0

#187 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 15.05.2007 – 07:17

Distance
Рано чи пізно починаєш, що всі варіанти вибору замкнені в одній невеличкій кімнатці, а ти кидаєшся із кутка в куток прагнучи знайти "свободу".... Інколи в цій кімнатці з'являються двері, але побачити їх дано не кожному. Да і ці двері ведуть у великий зал, яким більшість задоволена до кінця життя. Але ж не всі...
  • 0

#188 Stray_Soul

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 220 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.05.2007 – 18:55

свобода-це те чого не існує для людей.чи може людина назвати себе вільною?людей обмежує купа законів, правил, норм...і всі повинні підкоряются цьому...

Повідомлення відредагував Stray_Soul: 16.05.2007 – 18:56

• 0

#189 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 13:29

Перегляд дописуРоланд (15.05.2007 08:17) писав:

Distance
Рано чи пізно починаєш, що всі варіанти вибору замкнені в одній невеличкій кімнатці, а ти кидаєшся із кутка в куток прагнучи знайти "свободу".... Інколи в цій кімнатці з'являються двері, але побачити їх дано не кожному. Да і ці двері ведуть у великий зал, яким більшість задоволена до кінця життя. Але ж не всі...
мабуть я не до кінця зрозуміла метафору....
кімнатка - клітка власних можливостей? тоді так... а що за зал? :)

але я думаю, що десь на початкових етапах життя потрібно вивести себе на такий рівень, щоб було якнайбільше варіантів вибору, якнайменше мотузок... якщо не готовий зробити якийсь вибір, припустимо, у 20 років, повернутись до нього у 25, але залишити двері відчиненими, не спалювати мости, не заганяти себе у клітку, щоб потім не жалкувати за назавжди втраченими можливостями....
  • 0

#190 Liberta

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.05.2007 – 17:00

Перегляд дописуAndyR (19.02.2006 13:04) писав:

А я не згідний.... Свобода - це внутрішнє відчуття кожної людини, тому навіть в неволі можна мати свободу. Це стан внутрішнього світу. А щодо кліше і стандартів поведінки котрі нас обмежують, то їх порушення не є проявом свободи. Насправді нас обмежує наша мораль. І все. Все інше просто відмовка. Якщо людина відчуває, що якась поведінка розходиться з її мораллю, то це НЕ означає, що в людини немає свободи. Є просто право вибору. Тож робити все що заманеться - це не прояв свободи...

Цілком підтримую! :angry12:

Повідомлення відредагував Liberta: 25.05.2007 – 17:01

• 0

#191 Зірочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 25.05.2007 – 17:20

Свобода... Для кожного вона своя, і те, що я під цим словом розумію, особисто мені не потрібно в абсолютному цого слова визначенні! Невже так погано залежати від когось в певній мірі? Чи відчувати за когось відповідальність? Адже це теж певні рамки... Така певна "несвобода" присутня повсякчас у нашому житті)))
  • 0

#192 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 25.05.2007 – 18:55

Перегляд дописуDistance (20.05.2007 14:29) писав:

мабуть я не до кінця зрозуміла метафору....
кімнатка - клітка власних можливостей? тоді так... а що за зал? :angry12:
Не хочу пов'язувати "свободу" і "можливості"... Кімната - те, чим задовольняється більшість(в основному щось матеріальне). Інколи розумієш, що щось хотілось зробити не так, як зроблено, спробувати пожити після "іншого" вибору. Але вже пізно(??). А іноді зробити вибір на користь одного чи іншого буває настільки складно, що вибираєш щось третє... Зал - звільнення від тих турботливих виборів, які мли місце раніше. Якісь події, які можуть призвести до цього(знову ???)... Це для меншості, іншим це зовсім не потрібно. За гроші такі двері не з'являться (Чи може їх намалювати Художник?). Шкода, але ще при народженні за нас зробили один дуже важливий вибір - ми народилися в цьому світі, в цей час :prapor3: Ось це вже не виправити... Ось це зерно, яке проросте і пустить тріщину в моноліті справжньої Свободи.

але я думаю, що десь на початкових етапах життя потрібно вивести себе на такий рівень, щоб було якнайбільше варіантів вибору, якнайменше мотузок...
на жаль, на початкових етапах життя наш вибір на 99% залежить не від нас...

якщо не готовий зробити якийсь вибір, припустимо, у 20 років, повернутись до нього у 25, але залишити двері відчиненими, не спалювати мости, не заганяти себе у клітку, щоб потім не жалкувати за назавжди втраченими можливостями....
А якщо потрібно зробити вибір саме в 20 років? Якщо від цього вибору залежатиме все подальше життя?
  • 0

#193 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 02.06.2007 – 23:14

свобода на те й свобода - будь вільний, пофігу з грошима чи без...роби що хочеш...

гроші - тільки елемент, папірець який має ціну, який не прсото можна заробити, до якого люди звикли, як і до свободи, але не потрібно плутати свободу та гроші - окремі поняття...

моє імхо - свобода без грошей існує, а ось гроші без свободи ні...
  • 0

#194 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 10.06.2007 – 13:47

Перегляд дописуРоланд (25.05.2007 19:55) писав:

Інколи розумієш, що щось хотілось зробити не так, як зроблено, спробувати пожити після "іншого" вибору. Але вже пізно(??). А іноді зробити вибір на користь одного чи іншого буває настільки складно, що вибираєш щось третє...

це вже проблеми вміння прийняття рішень, звичайно що не у всіх і не відразу виходить.... але я переконана, що без вибору і відповідальності немає свободи.

Цитата

Зал - звільнення від тих турботливих виборів, які мли місце раніше. Якісь події, які можуть призвести до цього(знову ???)... Це для меншості, іншим це зовсім не потрібно. За гроші такі двері не з'являться (Чи може їх намалювати Художник?).

щось я не зрозуміла... у цьому залі люди живуть за течією? тобто на основі тих виборів, які були раніше? :yes:

Цитата

Шкода, але ще при народженні за нас зробили один дуже важливий вибір - ми народилися в цьому світі, в цей час :blink: Ось це вже не виправити... Ось це зерно, яке проросте і пустить тріщину в моноліті справжньої Свободи.

а ти готовий з повною відповідальністю вибрати час і місце свого народження?

Цитата

на жаль, на початкових етапах життя наш вибір на 99% залежить не від нас...

під початковими етапами я мала на увазі вік десь до 25-30 років, залежно у кого як... дехто у 40 тільки починає жити, переосмислювати, робити вибори))

Цитата

А якщо потрібно зробити вибір саме в 20 років? Якщо від цього вибору залежатиме все подальше життя?
зменшити невизначеність до мінімуму. і приймати рішення.
  • 0

#195 Дикий Ангел

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 13.06.2007 – 16:55

Наразі ми бачимо, що ВІЛ серед молоді поширюється. Це наслідки певного способу життя( часта зміна сексуальних партнерів і т.і.).Чи ведуть прояви свободи у молоді до таких захворювань!Хіба можна вважати, що почати палити всупереч батькам - це свобода? :ggggg: А потім у нас народжуються такі діти...

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  P1250001.JPG   5.81К   1 Кількість завантажень:

• 0

#196 harakternuk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 91 повідомлень
  • Місто:Львів!

Відправлено 13.06.2007 – 17:01

щодо ВІЛу,-то читав, шо це все грандіозна афера, на яку виділяються шалені філки, отакє :ggggg:
  • 0

#197 Дикий Ангел

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 13.06.2007 – 17:19

Перегляд дописуharakternuk (13.06.2007 18:01) писав:

щодо ВІЛу,-то читав, шо це все грандіозна афера, на яку виділяються шалені філки, отакє :wub:
А що ти скажеш на те, коли твої друзі спочатку захоплюються трамадолом і ... , а потім і на дозу ! А найчастіше для того , щоб насолити батькам!Отака дійсність! Щодо афери згідна , але не цілком.Говорять, що ВІЛ винайшали американці в 80 роках ХХ сторіччя, щоб проштовкнути в маси дорогі медикаменти. І наразі фармацевтичним компаніям не вигідно мати протидію СНІДУ, бо так знизиться їх прибуток. :ggggg:
  • 0

#198 harakternuk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 91 повідомлень
  • Місто:Львів!

Відправлено 13.06.2007 – 17:25

Перегляд дописуДикий Ангел (13.06.2007 18:19) писав:

А що ти скажеш на те, коли твої друзі спочатку захоплюються трамадолом і ... , а потім і на дозу !
ну, таких людей мені відверто шкода, бо вони себе просто змішують з лайном(перепрош. за слівце) не усвідомлюючи цього. І таких "рЄальних фацитіф" є просто нЄмЄрЄно, а це ж майбутнє країни :ggggg:
  • 0

#199 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 22:57

Перегляд дописуДикий Ангел (13.06.2007 17:55) писав:

Наразі ми бачимо, що ВІЛ серед молоді поширюється. Це наслідки певного способу життя( часта зміна сексуальних партнерів і т.і.).Чи ведуть прояви свободи у молоді до таких захворювань!Хіба можна вважати, що почати палити всупереч батькам - це свобода? :ggggg: А потім у нас народжуються такі діти...

Свобода для підлітка завжди означала можливість порушувати раніше нав"язані правила поведінки.
Основна причина цього була саме в нав"язуванні, а не в роз"ясненні та прищепленні.
  • 0

#200 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 07:33

О Боже, всі почали так співати, про те яка погана молодь.........
Знач так, якщо людина має щось в голові, вона не стане наркоманом не буде курити і не буде мати сотню дівчат, якщо не має - то це вже проблеми сучасної освіти та виховання..... І свобода тут не причому, свобода- це робити свій вибір, і більш нічого..... Все інше залежить від людини та її бажань....
От я так уособив трохи в собі ранню молодь.......

Повідомлення відредагував DickNose(Sic): 14.06.2007 – 07:35

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних