Перейти до вмісту

Свобода

Повідомлень в темі: 311

#121 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 18.01.2007 – 22:07

У кожного з нас своя клітка - різних розмірів, різної форми... От висотою стелі цієї клітки і вимірюється ступінь свободи... Тобто те, як високо ти можеш злетіти, не вдарившись головою і не впавши... А також має значення, бачиш ти ту стелю чи ні. Коли не бачиш - думаєш, що вільний, мрієш.... А насправді то вона нікуди не зникає.... :cool2:
  • 0

#122 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 31.01.2007 – 11:22

Перегляд дописуКиря (13.01.2007 02:59) писав:

Інколи втрачаєш свободу і тобі здається що знаходиш себе, усвідомлюєш сутність і плин життя, яке приймає сенс..потім втрачаєш ту частинку себе, втрачаєш самого себе..і знову здобуваєш свободу..і так все життя..ніколи не знаєш що краще, як має бути..це незнання (скоріше невизначеність) мучить тебе впродовж всього твого життя, не дає відчути себе..та разом із тим у будь-якому випадку стимулює до нових звершень і дій\бездіянь які знову принесуть щось нове або ще не забуте старе..У кожному з двохо станів є щось магічне, щось твоє..і разом з тим біль та, можливо, зло.. та нема такого третього стану щоб позитиви двох попередніх знайшли своє втілення у єдиному. Хоча..можливо він і є але пізнати його дано одиницям..ні..не хочу бути о(є)диницею..хочу бути собою єдиним..
Інколи втрачаєш свободу за яких умов, подетальніше. Коли споглядаєш єиття - це і є свобода, а не тоді, коли воно рве тебе в своїх обертах і не дає оглянутися

..хочу бути собою єдиним.. - і це правильно, це і є свобода, але обережніше тут питання досить тонке, а саме там, де йдеться про "собою"

Перегляд дописуDistance (18.01.2007 22:04) писав:

У кожного з нас своя клітка - різних розмірів, різної форми... От висотою стелі цієї клітки і вимірюється ступінь свободи... Тобто те, як високо ти можеш злетіти, не вдарившись головою і не впавши... А також має значення, бачиш ти ту стелю чи ні. Коли не бачиш - думаєш, що вільний, мрієш.... А насправді то вона нікуди не зникає.... :D

а хто цю клітку створив ?
  • 0

#123 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 31.01.2007 – 11:42

Перегляд дописуDistance (18.01.2007 23:04) писав:

У кожного з нас своя клітка - різних розмірів, різної форми... От висотою стелі цієї клітки і вимірюється ступінь свободи... Тобто те, як високо ти можеш злетіти, не вдарившись головою і не впавши... А також має значення, бачиш ти ту стелю чи ні. Коли не бачиш - думаєш, що вільний, мрієш.... А насправді то вона нікуди не зникає.... :D
гарно пишеш... але сумно дуже. треба оптимістичнішим трохи бути! :D
  • 0

#124 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 20:39

а взагалі - що за тема? до чого тут гроші?! :yes:
  • 0

#125 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 31.01.2007 – 21:15

свобода - це коли ти можеш говорити все, що забажаєш, робити так як вважаєш за потрібне, а не так як вимагають від тебе інші... можливо не зовсім точно.... важко сказати, що є свобода

Перегляд дописуbarashka (31.01.2007 21:36) писав:

нормальна тема... напевно мається на увазі економічна свобода
  • 0

#126 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 22:37

Перегляд дописуbarashka (31.01.2007 20:36) писав:

гроші до того, що є думка, що лише справді багато людина може дозволити собі повну свободу. при чому тоді, коли вона ці гроші втратити не боїться.
  • 0

#127 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 01:00

головним в понятті свободи я б виділив свободу розуму, бо якщо ви не забороняєте собі про щось думати, не забороняєте собі чогось добиватися - то нема нічого неможливого
  • 0

#128 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 01.02.2007 – 01:06

Перегляд дописуFallen Angel (1.02.2007 00:57) писав:

головним в понятті свободи я б виділив свободу розуму, бо якщо ви не забороняєте собі про щось думати, не забороняєте собі чогось добиватися - то нема нічого неможливого

Як можна заборонити собі про щось думати???
  • 0

#129 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 01:24

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (1.02.2007 01:03) писав:

Як можна заборонити собі про щось думати???

якщо ти не вмієш контролювати свої думки, то тобі - ніяк
  • 0

#130 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 12:45

Перегляд дописуLady Of The Flowers (31.01.2007 23:34) писав:

гроші до того, що є думка, що лише справді багато людина може дозволити собі повну свободу. при чому тоді, коли вона ці гроші втратити не боїться.
не думаю! я взагалі не можу пов'язати свободу з грошима! це різні зовсім речі! :yes:
  • 0

#131 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 13:01

Перегляд дописуbarashka (1.02.2007 12:42) писав:

не думаю! я взагалі не можу пов'язати свободу з грошима! це різні зовсім речі! :yes:
а це вже залежить від особистого сприйняття людиною свободи.

це загалом можуть бути напряму пов.язані речі.
  • 0

#132 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.02.2007 – 13:26

Xobb
a jogo ne malu b sadzhatu v tjyrmy bo y zlo4uni ne bylo golovnogo - zlo4unnogo motuvy :yes:
  • 0

#133 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 13:27

Перегляд дописуLady Of The Flowers (1.02.2007 13:58) писав:

а це вже залежить від особистого сприйняття людиною свободи.

це загалом можуть бути напряму пов.язані речі.
мей бі! :yes:
  • 0

#134 Crazy for love

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Ковель

Відправлено 01.02.2007 – 22:04

[b]На мою думку, кожна людина є в певній мірі від чогось залежною, дуже важко дійсно відчути себе вільним, бо часто ми буваємо залежними навіть від самої свободи. :yes:
  • 0

#135 ERIS

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.02.2007 – 22:56

Воля – це розкіш, котру не кожен може собі дозволити.
Отто фон Бісмарк

• 0

#136 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 02.02.2007 – 22:59

Перегляд дописуFallen Angel (31.01.2007 11:19) писав:

1. Інколи втрачаєш свободу за яких умов, подетальніше. Коли споглядаєш єиття - це і є свобода, а не тоді, коли воно рве тебе в своїх обертах і не дає оглянутися

2...хочу бути собою єдиним.. - і це правильно, це і є свобода, але обережніше тут питання досить тонке, а саме там, де йдеться про "собою"
1. Подетальніше? Коли закохуєшся. А тоді просто споглядати життя вже не виходить, тому свободу і втрчаєш. Ви тут сплутали свободу\втрату останньої в кінці поста.

2. Детальніше про обережність.

Перегляд дописуFallen Angel (1.02.2007 00:57) писав:

А якщо подивитись так. Людина хоче покататись верхи. Але для цього потрібні гроші. Вона не хоче медитувати чи кататись верхи в думках, за допомгою їх контролю і контролю\зміни свідомости. Вона ПРОСТО хоче покататись. Але грошей нема. Де тоді свобода? Від патетики про свободу розуму і мокрого місця не залишається. Чи обмеження самого себе за допомогою контролю розуму є свободою? Жорстоко але правда
  • 0

#137 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 03.02.2007 – 17:06

Перегляд дописуFallen Angel (31.01.2007 11:19) писав:

а хто цю клітку створив ?
ми в ній народились... я так думаю, принаймні... але нажаль вона разом з нами не хоче рости, і тим більше відпускати((

Перегляд дописуКиря (2.02.2007 22:56) писав:

Людина хоче покататись верхи. Але для цього потрібні гроші. Вона не хоче медитувати чи кататись верхи в думках, за допомгою їх контролю і контролю\зміни свідомости. Вона ПРОСТО хоче покататись. Але грошей нема. Де тоді свобода? Від патетики про свободу розуму і мокрого місця не залишається. Чи обмеження самого себе за допомогою контролю розуму є свободою? Жорстоко але правда
є певна відповідність між тим, куди заходять твої думки, і тим куди заводить тебе життя :box:
в даному випадку: колись-таки ця людина покатається верхи, якщо вона ДІЙСНО цього хоче. імхо
  • 0

#138 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.02.2007 – 17:17

А якщо вона хоче зараз і в цю секунду?
  • 0

#139 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 03.02.2007 – 17:23

По-моєму, людина, яка має гроші, якраз свободи і не має. Тому, що тоді її вчинки жорстко регламентовані. А найбільшу свободу має якраз людина, яка без грошей. За винятком часу, коли вона хоче жерти, вона віііііііііііііііііііільна, як птаха. А гроші, як і влада - це не свобода, а її ілюзія.
  • 0

#140 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 17:52

Перегляд дописуКиря (2.02.2007 22:56) писав:

1. Подетальніше? Коли закохуєшся. А тоді просто споглядати життя вже не виходить, тому свободу і втрчаєш. Ви тут сплутали свободу\втрату останньої в кінці поста.

2. Детальніше про обережність.
А якщо подивитись так. Людина хоче покататись верхи. Але для цього потрібні гроші. Вона не хоче медитувати чи кататись верхи в думках, за допомгою їх контролю і контролю\зміни свідомости. Вона ПРОСТО хоче покататись. Але грошей нема. Де тоді свобода? Від патетики про свободу розуму і мокрого місця не залишається. Чи обмеження самого себе за допомогою контролю розуму є свободою? Жорстоко але правда
почну з другого. по-перше: свобода розуму вирішує все. пояснюю: гроші для досягнення цієї цілі далеко не обов*язкові, тому, що є багато варіантів, як цього досягти. тепер озумієш, до чого тут свобода ? логіка має бути поширеною, требе бачити всі варіанти. йдемо далі. якщо ти цього так сильно хочеш - то ти цього доб*єшся, а якщо отак бац - і перехотілося, то нічого говорити, що воно так аж хочеться. не путай, коли ти просто там мрієш в хмарах і коли ти чогось хочеш і шукаєш реальні шляхи реалізації. є просто купа прикладів зі свого життя, але це в реалі :box:

щодо першого: обережніше, тому що можна неправильно визначити те, чим ти є. справа в тому, що люди носять багато масок. дещо їм нав*язують, і вони щось роблять, але не розуміють чому. тому спершу требе точно визначити, що ти розумієш під словом "я"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних