Перейти до вмісту

Свобода

Повідомлень в темі: 311

#101 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.12.2006 – 00:49

Перегляд дописуvovkulaka (29.12.2006 00:18) писав:

Щодо грошів в економіці - якщо еквівалент, то значить все має свою ціну, а отже і влада має свою ціну, а звідси і випливає, що ту саму владу можна собі придбати, якщо маєте таке бажання!! :D
Не перекручуйте. Чітко же написав: "гроші - це універсальний еквівалент матеріяльних речей"(с)zav
Влада /або сила - там суперечка про первинність.../ не відноситься до матеріяльних речей, тому за гроші її купити не виходить. Це особливо гарно видно з того, що спочатку в людини з'являється влада, і лише тоді - гроші, а не навпаки.
  • 1

#102 Едвард Нортон

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень
  • Місто:Місто-Герой Київ

Відправлено 29.12.2006 – 00:54

Підтримую...з'являєтся влада-з'являются гроші !
Хоча іноді і гроші сімволізують владу !
  • 0

#103 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 29.12.2006 – 02:27

Перегляд дописуzav (29.12.2006 00:49) писав:

Не перекручуйте. Чітко же написав: "гроші - це універсальний еквівалент матеріяльних речей"(с)zav
Влада /або сила - там суперечка про первинність.../ не відноситься до матеріяльних речей, тому за гроші її купити не виходить. Це особливо гарно видно з того, що спочатку в людини з'являється влада, і лише тоді - гроші, а не навпаки.

Так дійсно - спочатку влада, потім гроші, потім люди, які мають гроші і захотіли владу, а вже потім майже повний КОНТРОЛЬ влади людьми, які її хочуть і мають на це гроші!
Нажаль, досить часто буває так, що влада в руках одних людей, а гроші в руках інших... :8:
І такому випадку свобода тих хто має грошики значно більша за рахунок тих хто немає... Отака то казочка виходить... :D
  • 0

#104 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.12.2006 – 08:46

Перегляд дописуvovkulaka (29.12.2006 02:27) писав:

Нажаль, досить часто буває так, що влада в руках одних людей, а гроші в руках інших... :D
Обміркуйте цю думку ще раз і ви зрозумієте її помилковість.

Перегляд дописуvovkulaka (29.12.2006 02:27) писав:

І такому випадку свобода тих хто має грошики значно більша за рахунок тих хто немає...
У пана нездорова фіксація на слові гроші...
  • 0

#105 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 29.12.2006 – 08:57

Свобода - не відсутність обовязків, а право їх вибору!
  • 0

#106 Едвард Нортон

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень

Відправлено 29.12.2006 – 11:50

Про свободу можно дуже довго говорити...так сказати "вічна" тема, у кожного своя свобода і кожний по різному характерезує свободу !
  • 0

#107 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 29.12.2006 – 16:40

Перегляд дописуzav (29.12.2006 08:46) писав:

Обміркуйте цю думку ще раз і ви зрозумієте її помилковість.
Та що ж тут міркувати, якщо це у більшості випадків так (підкреслюю - у більшості випадків - це означає, що є такі випадки, в яких влада і гроші зосереджені в одних руках, що є досить напогано для власника цих рук... :D )

Перегляд дописуzav (29.12.2006 08:46) писав:

У пана нездорова фіксація на слові гроші...

Щодо слова гроші, то до нього я нічого не відчуваю, а от до папірців, що їх уособлюють маю відверті почуття... :8: і не проти їх пощупати... :D (не проти означає, що можна було б, а не "хочу, аж не можу...")

Пане, ZAV, а що ж для вас є свободою і якими методами та засобами Ви користуєтесь, щоб її досягти??

Повідомлення відредагував vovkulaka: 29.12.2006 – 16:42

• 0

#108 Едвард Нортон

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень

Відправлено 29.12.2006 – 16:40

Яка може бути свобода у вовкулака ? :D Йому гроші подавай :8:
  • 0

#109 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.12.2006 – 17:50

Перегляд дописуvovkulaka (29.12.2006 16:40) писав:

Щодо слова гроші, то до нього я нічого не відчуваю, а от до папірців, що їх уособлюють маю відверті почуття...
Тобто пан не усвідомлює простих речей, таких як: гроші - це макулатура; золото - це дефіцитна речовина... шкода.

Перегляд дописуvovkulaka (29.12.2006 16:40) писав:

Пане, ZAV, а що ж для вас є свободою і якими методами та засобами Ви користуєтесь, щоб її досягти??
Перечитайте тему.

Повідомлення відредагував zav: 29.12.2006 – 17:55

• 0

#110 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 29.12.2006 – 20:20

Перегляд дописуТітіК (29.12.2006 08:57) писав:

Свобода - не відсутність обовязків, а право їх вибору!
Людина може вибирати свої обовязки(хоч далеко не всі) та хіба це означає шо людина вільна?
  • 0

#111 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 31.12.2006 – 18:33

свобода!!! :yes:
  • 0

#112 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 03.01.2007 – 16:50

Свобода можлива без грошей, в деякій мірі гроші сковують людину, увязнюють її :cool2:

Повідомлення відредагував Руля ван Метал: 03.01.2007 – 16:50

• 0

#113 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 17:00

от свобода це для мене те, що я зараз тут напишу всяку фігню в цій темі і мені нічого не буде, тобто просто роби шо хоч, де хоч, як хоч, із ким хоч, але де там прийдуть мадератари і то вже свободою не назвеш
  • 0

#114 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 10.01.2007 – 19:00

Перегляд дописуzav (17.07.2006 23:24) писав:

... це - божевілля. ;-)
Я доволі вільна людина... в сенсі - вольова. Аж до штучного божевілля. :cool1:От не подобається мені слово "сводоба" - має воно багато спільного зі словом "бєспрєдєлъ". Воля - наше все! Спроможність іти всупереч власних бажань, поглядів, переконань - оце і є воля.

...здається знайшов відповідь на своє запитання...
Якась просто відверта нісенітниця - воля не може бути спроможністю йти всупереч власних бажань, поглядів, переконань, оскільки воля - це якраз то похід життям згідно власних бажань, поглядів і переконань... :)
Думаю, що всяке там штучне божевілля ні в якому разі не робить людину вільною (хіба що вольовою :wacko: - людиною, яка не знає, що вона хоче, оскільки її свідомість штучно збожеволілась... :D ), а навпаки страшенно обмеженою!!! Обмеженість полягає в тому, що стан божевілля - це сталий (постійний) стан, свобода в якому лежить в чітко визначених границях.
Хіба що пан вважає, що всяке звільення(в тому числі і штучне) від мозкової активності - то є воля??

П.С. Словесно важко висловити емоції, тому в даній відповіді використано смайли, які є потужним джерелом виражених емоцій... :yes: :D :D
  • 1

#115 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 10.01.2007 – 23:55

Для мене є два поняття свободи. Одне - це забратись десь в гори, бути вільним від людей, обов'язків, дихати чистим повітрям - це свобода. Але не жити ж в горах. Тому друге поняття - це робити у повсякденному житті те що ти хочешь. А для цього, потрібні гроші, хоча б якісь. Наприклад, піти покататись на ковзанах - це стоїть грошей і якщо раніше я відмовлялась піти, то зараз є така можливість. Трохи відчувається свободи. Але це моє ІМХО.
  • 0

#116 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 11.01.2007 – 19:39

Перегляд дописуTonchik (10.01.2007 23:52) писав:

Для мене є два поняття свободи. Одне - це забратись десь в гори, бути вільним від людей, обов'язків, дихати чистим повітрям - це свобода. Але не жити ж в горах. Тому друге поняття - це робити у повсякденному житті те що ти хочешь. А для цього, потрібні гроші, хоча б якісь. Наприклад, піти покататись на ковзанах - це стоїть грошей і якщо раніше я відмовлялась піти, то зараз є така можливість. Трохи відчувається свободи. Але це моє ІМХО.
ТИ,не ображайся,але запхай свої ТИПИСВОБОДИ глибоко!
  • 0

#117 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 11.01.2007 – 20:37

свобода має свою ціну (задарма лише сир там де треба), і ця ціна може бути і у відсутності чогось....
Ти можеш не дозволити собі ковзанку - але ніхто не буде не командувати тобою
прикладів безліч, але шось у голову нічого не лізе....
свобода у кожного своя, комусь вона взагалі не потрібна (а таке буває дуже часто)... А ті хто "рожденный быть свободным" будуть ними, і за ціною стояти вони не будуть:)
  • 0

#118 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 21:33

Цитата

С задержаниями связано много забавных историй. Вот одна из них. Некий следователь одного из РУВД Москвы задержал бомжа по подозрению в квартирной краже. Было ли это подозрение обоснованным, сейчас уже не установишь. Но тогда, уже затолкав задержанного в машину, следователь вдруг почувствовал себя плохо. Он с трудом довез бомжа до Бутырок и уговорил своего знакомого, дежурившего в тот вечер в охране, принять бомжа без оформления документов. Бумажки следователь пообещал привезти утром, когда немного отлежится.

Утром следователь лежал уже в госпитале с обширным инфарктом. Сменился с дежурства знакомый, так и не дождавшись постановления о задержании. Некоторое время спустя другой следователь отыскал-таки украденные из той квартиры вещи. А бомж остался в тюрьме. Здесь было неплохо - бесплатная кормежка трижды в сутки, прогулки, работать не заставляют. В общем, жить можно. Вот он и жил, вполне довольный своим новым положением, и никому на это не жаловался.

Тем временем следователь вышел из госпиталя, отправился долечиваться в санаторий, а затем вовсе ушёл с оперативной работы. О бомже все забыли. Так он просидел всю зиму и следующие весну и лето. Наконец, в Бутырку нагрянула очередная комиссия. На стандартный вопрос “Жалобы есть?” бомж попросил увеличить ему выдачу курева. Разбирая жалобу, члены комиссии потребовали все материалы на арестованного. Каково же было всеобщее удивление, когда материалов не оказалось! Выходило, что честный гражданин почти год незаконно содержался под стражей!

Были извинения. Было обещание строго наказать виновных.
Была даже денежная компенсация (собранная вскладчину этими самыми виновными). А потом бомжа очень вежливо выпроводили за ворота. Однако приближающаяся свобода ничуть не обрадовала несчастного. На свободе не было ни еды, ни жилья, ни денег, ни работы. А надвигалась зима. Он стал упрашивать оставить его в Бутырках, обещая никогда больше ни на что не жаловаться. Но уговоры не помогли, и бомж обрёл нежеланную свободу.

Впрочем, у этой истории счастливый конец. Через несколько дней бомж снова прибыл в Бутырку, на этот раз со всеми необходимыми документами. В страхе перед голодной и холодной зимой он разбил витрину магазина, взял оттуда что-то и дождался приезда милиции. В Бутырке он был помещен в свою прежнюю камеру, лёг там и впервые за последнее время спокойно заснул.

Впереди было несколько беззаботных лет. © webest.net

• 0

#119 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 11.01.2007 – 21:43

Перегляд дописуjakobz (29.12.2006 20:17) писав:

Людина може вибирати свої обовязки(хоч далеко не всі) та хіба це означає шо людина вільна?

Це оззначає, що у неї залежності менше :)
  • 1

#120 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.01.2007 – 03:02

Інколи втрачаєш свободу і тобі здається що знаходиш себе, усвідомлюєш сутність і плин життя, яке приймає сенс..потім втрачаєш ту частинку себе, втрачаєш самого себе..і знову здобуваєш свободу..і так все життя..ніколи не знаєш що краще, як має бути..це незнання (скоріше невизначеність) мучить тебе впродовж всього твого життя, не дає відчути себе..та разом із тим у будь-якому випадку стимулює до нових звершень і дій\бездіянь які знову принесуть щось нове або ще не забуте старе..У кожному з двохо станів є щось магічне, щось твоє..і разом з тим біль та, можливо, зло.. та нема такого третього стану щоб позитиви двох попередніх знайшли своє втілення у єдиному. Хоча..можливо він і є але пізнати його дано одиницям..ні..не хочу бути о(є)диницею..хочу бути собою єдиним..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних