Перейти до вмісту

Інтуїція

Повідомлень в темі: 40

#21 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 20.05.2009 – 08:01

Якщо "відчуття" виникає - ліпше його слухатися. Інакше все одно нічого путнього не вийде.
  • 0

#22 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.05.2009 – 16:04

в інтуіцію треба тільки вірити, тоді вона працію. а так ніфіга не працює.
  • 0

#23 Something Strange

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.05.2009 – 22:10

Перегляд дописуТи_чи_підросла (6.05.2008 23:33) писав:

Ідеш по вулиці,в голові з'являються образи твоїх знайомих.Через двадцять секунд з-за повороту з'являються обриси.Це ідуть ті знайомі.Що це за відчуття.?Часто його відчували в собі?Як ви думаєте,який орган за це відповідає?Може душа?
хохо,зі мною часто таке траплялось...багато таких випадків,аж самій деколи страшно робиться ))ну,н-д,мені сьогодні в під"їзді поставили в двері код...і я ходила-думала який би то міг бути там код...ну просто в думці пройшли 3 цифри,які,потім виявилось,є в тому коді...о_О я була в шоці )))ну взагалі,часто таке буває...у мене мабуть дуже добре розвинена інтуїція )
  • 0

#24 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 24.05.2009 – 22:22

Перегляд дописуТи_чи_підросла (6.05.2008 23:33) писав:

Ідеш по вулиці,в голові з'являються образи твоїх знайомих.Через двадцять секунд з-за повороту з'являються обриси.Це ідуть ті знайомі.Що це за відчуття.?Часто його відчували в собі?Як ви думаєте,який орган за це відповідає?Може душа?

Тк це душа. Вона вже раз прожила це життя і зараз повтор. А ще бувають моменти, що ніби ти відчуваєш що ти в цьому місці вже був і все це з тобою вже відбувалось.
  • 0

#25 zatak

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Ukraine

Відправлено 26.05.2009 – 19:33

кожна людина має сильну інтуїцію.

просто за буденним життям, за умовностями та правила, за політикою, особистими справами, які потребують негайного вирішення, за тб, музикою, ми розтратили здатність зосереджуватись і прислухатись до себе і до цілого світу.

шкода, звичайно, що так. бо інтуїція значно полегшує життя людини і дає їй можливість уникати неправильних кроків.
  • 0

#26 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 23:38

Перегляд дописуzatak (26.05.2009 20:33) писав:

кожна людина має сильну інтуїцію.

просто за буденним життям, за умовностями та правила, за політикою, особистими справами, які потребують негайного вирішення, за тб, музикою, ми розтратили здатність зосереджуватись і прислухатись до себе і до цілого світу.

шкода, звичайно, що так. бо інтуїція значно полегшує життя людини і дає їй можливість уникати неправильних кроків.

згоден, але не вважаю що прям кожна людина має сильну інтуіцію.
у кожного вона різна, хоча її можна розвити до однаково сильного рівня.
  • 0

#27 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.05.2009 – 08:38

не знаю як в кого,а мене тьфу-тьфу інтуїція виручала не один раз.
  • 0

#28 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 16:15

я так і думав, що інтуіція якось пов"язана з володінням автоматичною зброєю:rolleyes:
  • 0

#29 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 26.05.2010 – 16:43

У мене розвинута інтуїція. От підозрював у глибині душі давно, що Сашка Рибак — гей. Сьогодні сайт ТСН розвіяв мої сумніви :rolleyes:
  • 0

#30 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 26.05.2010 – 16:59

Перегляд дописуКобзар112 (26.05.2010 16:43) писав:

У мене розвинута інтуїція. От підозрював у глибині душі давно, що Сашка Рибак — гей. Сьогодні сайт ТСН розвіяв мої сумніви :rolleyes:
це не інтуїція. це - гей-радар, ібо, рибак рибака бачить здалекА. :cry: омг, як же воно тут пасує. :lol:
  • 0

#31 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 26.05.2010 – 17:02

Перегляд дописучорно-біла (26.05.2010 17:59) писав:

це не інтуїція. це - гей-радар, ібо, рибак рибака бачить здалекА. :lol: омг, як же воно тут пасує. :rolleyes:

Да, тільки я не рибак :cry:

Повідомлення відредагував Кобзар112: 26.05.2010 – 17:11

• 0

#32 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 17:18

Я особисто інтуїцію поділив би на два типи: інтуїція-найбільш ймовірні здогадки про те, що має бути та інтуїцію, яка передбачає те, що має бути, без будь-яких пояснень, здогадок. Перший тип - підсвідома діяльність мозку, а механізм другого типу інтуїції повинен би бути якийсь невідомий зв΄язок людини із зовнішнім світом (відчуваю те, чому не знаю).
Я щось подібне пережив, коли здавав екзамен з філософії. У ніч перед екзаменом мені приснився білет і питання в ньому, що були насправді. Прокинувшись я одразу читав тільки ці питання. На подив реально попався саме цей білет і я екзамен здав легко на відмінно, набагато краще своїх одногрупників, як було відзначено викладачем. Я розказав, що ці питання мені приснились, а викладач у відповідь питає: "Ви добра людина?" Інші студенти сказали: "Добра". Викладач сказав запам΄ятати: "Добрим людям помагає добрий ангел, а злим - недобрий".
  • 0

#33 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 14:53

Перегляд дописуManfred (25.05.2010 15:16) писав:

Читанка до теми:
ГЛАВА 5. ИНТУИЦИЯ. ЧУТЬЕ

Человек видит, слышит, обоняет, ощущает – в общем, воспринимает неизмеримо больше, чем отражается в его сознании. Это наглядно подтверждает эффект 25 го кадра. Вкратце его можно описать так. Если проходящие друг за другом 24 кадра в секунду воспринимаются нами как единая движущаяся «ожившая» картина, то 25 й кадр, несущий некую иную информацию, не связанную с общим контекстом, активным сознанием вообще не будет восприниматься. Однако его отлично «разглядит» и даже усвоит наше подсознание, которое, как известно, не обладает критичностью. Иначе говоря, любого человека можно запросто закодировать на всякого рода покупки и путешествия, на поддержку тех или иных политиков – да, вообще, на все, что угодно! – при помощи соответствующего 25 го кадра, который грамотно вмонтирован, допустим, в его любимый видеофильм.
Например, в некий клип с обожаемым вами Джексоном вставлен 25 й кадр, предлагающий вам пить «Кока колу». Вы просмотрите этот клип раза два три, и, допустим, день спустя, захотите пить. И вы действительно купите «Кока колу». Весь фокус в том, что этот кадр мелькает так быстро, что его не успевает зафиксировать ваше активное сознание. А подсознание, для которого он доступен, повторяю, не обладает критичностью. Если бы кадр с призывом пить «Кока колу» вам показали подольше, то включилось бы ваше сознание, то есть критичность: ну ее – эту приторную шипучку, лучше выпью пива, или кофе…
доречі, щодо 25 кадру, доведено що він не діє
і мені здається цей чувак трішки смішний, а може шарлатанить:rolleyes:
взагалі, ці його стрілялки, він же не розгдядає випадок коли двоє людей натаскані однаково, а от якщо так буде, то в кінці кінців виживе той в кого швидша реакція, або той хто думає неординарніше, і здатний це застосувати
  • 0

#34 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 01.06.2010 – 20:30

Використовую це слово коли кажу щось таке іронічне...Тому що сама в неї не вірю. Є або підсвідоме передбачення подій, або збіг обставин. Завжди є якісь фактори що заставлять "передбачити" ту чи іншу подію, навіть якщо ми самі не помічаємо що взяли їх до уваги, десь там в мозку вони залишились.
  • 0

#35 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 01.06.2010 – 20:33

Моя інтуїція мовчить як партизан. Проте не заперечую факту її існування
  • 0

#36 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 16:06

Перегляд дописуManfred (7.06.2010 09:05) писав:

Думати у таких обставинах, коли секунди (долі секунд?) вирішують кому залишитися живим, просто небезпечно і навіть нерозумно, тут все вирішує "чуйка", звірячий інстинкт, тобто саме інтуїція. У пілотів з цього приводу навіть прислів'я існує: "Перша думка — найправильніша", на другу просто може не стачити часу.
так інстинкт це ж не інтуіція, не потрібно підмінювати поняття, бо так можна дійти до того, що ми інтуітивно хочемо розмножуватись, чи от інтуітивно люди дихають

RTFM з приводу
  • 0

#37 SPOt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Болехів-Франік

Відправлено 15.06.2010 – 17:13

Перегляд дописуrobikpl (26.05.2010 18:18) писав:

Я особисто інтуїцію поділив би на два типи: інтуїція-найбільш ймовірні здогадки про те, що має бути та інтуїцію, яка передбачає те, що має бути, без будь-яких пояснень, здогадок. Перший тип - підсвідома діяльність мозку, а механізм другого типу інтуїції повинен би бути якийсь невідомий зв΄язок людини із зовнішнім світом (відчуваю те, чому не знаю).
Я щось подібне пережив, коли здавав екзамен з філософії. У ніч перед екзаменом мені приснився білет і питання в ньому, що були насправді. Прокинувшись я одразу читав тільки ці питання. На подив реально попався саме цей білет і я екзамен здав легко на відмінно, набагато краще своїх одногрупників, як було відзначено викладачем. Я розказав, що ці питання мені приснились, а викладач у відповідь питає: "Ви добра людина?" Інші студенти сказали: "Добра". Викладач сказав запам΄ятати: "Добрим людям помагає добрий ангел, а злим - недобрий".
На рахунок підсвідомості, погоджуюся.
  • 0

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.06.2010 – 18:19

інтуїтивно пукаю
  • 0

#39 MainPro

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 14.07.2010 – 21:18

Перегляд дописуSergiy_K (30.06.2010 19:19) писав:

інтуїтивно пукаю
то тіпа як ?? :) :ggggg:
по темі:
щось вгадувати чи передбачуваи мені ніколи не щастило :)
хоча бувало пару разів
  • 0

#40 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.07.2010 – 13:11

Перегляд дописуManfred (15.07.2010 10:36) писав:

Я би припустив, що інстинкт це результат діяльности підсвідомости, тоді як інтуїція переважно — надсвідомости. У цьому різниця.
я вважаю, що, пошинкувавши свідомість і розклавши її шматочки в шаховому порядку, можна отримати непоганий фрактальний салат
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних