Перейти до вмісту

Великий Герб України

Повідомлень в темі: 113

#101 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6238 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.10.2009 – 12:47

Я не художник, красиво не намалюю, але своє уявлення герба маю...

У нас не монархія, і Спадкоємця роду князівського немає, а отже і спадкоємця знаку князівського - тризуба - теж немає. Тому вважаю, що тризуб зайвий в символах сучасної держави України.
Натомість з дитинства пам'ятаю, як вчили мене: "Верба і калина - символи України" . І це для мене правильно і красиво. Ще якийсь спеціаліст з геральдики казав, що то дуже правильний, хороший символ - трикутник з червоних кружечків, 4 в основі, що являють собою гроно калини. Також для України є характерний птах - Ластівка. Українці завжди раді, якщо ластівка поселяється поряд з ним. І на гербах багатьох країн зображено птахи, Тому я хочу, щоб на нашому гербі була зображена
ластівка, гілочка калини і звисаючі листя верби.

також дуже красиво виглядає і варіант-потомок радянського герба.... але не слід забувати, що радянський герб - то надгробний вінок на планеті.

Але я би зкомбінував колосся пшениці, оповите блакитною стрічкою, в центрі гніздо ластівки з гілочкою калини в дзьобі цієї ж ластівки, і зверху звисає листя верби назустріч колоссям пшениці. ось так намалював словами.
  • 0

#102 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 22.10.2009 – 13:28

кожен має право висловити своє бачення герба, але слава Богу цим займаються спеціалісти. комусь ластівка подобається, комусь лелека, а хтось беркута захоче приліпити, а скільки ще всього хорошого і красивого можна придумати. але герб формуєтся не по уявленню, а по правилах геральдики і не спеціалісту взагалі протипоказано давати поради щодо змісту герба, просто щоб це не виглядало смішно. я гадаю основний проект Великого Герба чудовий і повністю відповідає Українській державі.
  • 0

#103 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 14:22

Мені більш сподобався "варіант-потомок"... жито там красиво намальоване... Варіант Уряду - менше.

Але я згодний із Хмурим: має бути те, що милує око. Набіса ті спеціалісти - не розумію...
Он одні "спеціалісти" вже зліпили "бабу миру", що на Майдані стоїть. Такого жахіття Україна ще не бачила.

Тож нехай воно буде смішним, ніж потворним. Кінець-кінцем для себе робимо, а на інших начхати - нехай регочуть до нестями.
  • 0

#104 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 15:00

st SPEAKER (22.10.2009 15:22) писав:

Он одні "спеціалісти" вже зліпили "бабу миру", що на Майдані стоїть. Такого жахіття Україна ще не бачила.
жахіття це якраз жінка з мечем і щитом ("Мати-Батьківщина" здається називається). в СРСР були модні образи жінок-трактористок, комбайнерів, шахтарів тощо. та не жіноча це справа, якщо чесно. а жінка з вінком миру це дуже красиво і символічно.
  • 0

#105 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6238 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 15:49

Такий герб який зараз затвердили абсолютно не підходить сучасній Україні. Такий герб характерний для монархій, що поєдналися через шлюб - наприклад Австро-Венгрія, чи Річ Посполита.

От якби пра-пра-пра-...внук Данила Галицького одружився на пра-пра-пра...-внучці Богдана Хмельницького, І ці дві держави з'єдналися в одну монархічну країну з колоніальними територіями, то тоді там би на гербі були б доречні і Князівський Тризуб, і Лев, і Козак....
А так по гербу - ніби то Україна з двох частин - королівства і гетьманату, - а всі інші території просто так незначні провінції.
Але ж це абсолютно не відповідає дійсності!
  • 0

#106 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 16:52

Богуслав (22.10.2009 16:00) писав:

в СРСР були модні образи жінок-трактористок, комбайнерів, шахтарів тощо. та не жіноча це справа, якщо чесно.

Родина-Мать - це не трактористка. Це захисниця колишнього радянського, а нині народів СНД, від агресії зовнішніх ворогів.
Вона стоїть на Володимирській гірці над меморіалом пам"яті радянських воїнів, що поклали свої життя на алтарь боротьби із фашистськими загарбниками.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  1206.jpg   76.17К   6 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 22.10.2009 – 17:04

• 0

#107 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 17:26

st SPEAKER (22.10.2009 17:52) писав:

Родина-Мать - це не трактористка. Це захисниця колишнього радянського, а нині народів СНД, від агресії зовнішніх ворогів.
Вона стоїть на Володимирській гірці над меморіалом пам"яті радянських воїнів, що поклали свої життя на алтарь боротьби із фашистськими загарбниками.
І суворим, рубленим лицем, а також мечем погрожує на схід... :ggggg:
  • 0

#108 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 17:47

Думаю, просто розвернути дупою до туристів, що катаються на катерах, було б не кращим рішенням.

Доречі, те саме із пам"ятником Хмельницькому: його довго крутили навколо осі...

Спочатку він повинен був символізувати бороться запорожців із поляками і вказувати булавою в сторону Польщі; але в такому положенні він опинявся дупою до Софійського собору. Тож було вирішено розвернути його на північний схід (в сторону Москви) і тепер він символізує дружбу возз"єднаних народів.
Між іншим, після прийняття такого рішення, на постаменті була прилаштована плита з написом: "Волим до царя восточного, православного"

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 22.10.2009 – 17:55

• 0

#109 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 17:49

st SPEAKER (22.10.2009 18:47) писав:

Думаю, просто розвернути дупою до туристів, що катаються на катерах, було б не кращим рішенням.

Доречі, те саме із пам"ятником Хмельницькому: його довго крутили навколо осі...

Спочатку він повинен був символізувати бороться запорожців із поляками і вказувати булавою в сторону Польщі; але в такому положенні він опинявся дупою до Софійського собору. Тож було вирішено розвернути його.
гм... ви коли останній раз компас біля Софіївського діставали? Або хоча б на сонце дивилися?
паршивенько ви приготувалися... дуже...
  • 0

#110 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 18:04

Перепрошую, можливо з Михайлівським монастирем переплутав.
Та сути не міняє: пам"ятники ставлять так, аби люди дивился на обличчя, а не на дупу.
То всякі думки, нібито "Родина Мать" на Росію вказує і має щось вороже на меті - треба відкинути як "бред сивой кобылы".

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 22.10.2009 – 18:09

• 0

#111 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6238 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 20:45

Ага, як ото в ІнфоШоці казали - гігантський випромінювач негативу. Я теж туди заходив, дивився на той жах, так мені неприємно було. Музей заповнений духом страждань, і люди туди ходять, їхній страх, всі ті негативні емоції почуття збираються до цієї статуї, і через антену-меч цей негатив поширюється до інших людей.
  • 0

#112 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 20:21

ага, от про цей "альтарь" я й писав)
залізна баба, як любячи кажуть кияни.
  • 0

#113 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 22:32

Саме так, "Баба з мечем" або "Залізна баба".

Але на мій погляд, вона красуня, порівняно з тим чудовиськом, що стоїть на Майдане

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 23.10.2009 – 22:49

• 0

#114 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 00:02

ми відхилились від теми. тут обговорюється Великий Герб України.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних