Перейти до вмісту

Перше кохання...

Повідомлень в темі: 125

#61 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.09.2008 – 15:27

Блін..ото геть дурна через те кохання стала. Вела себе як ідіотка,з усіма весь час сварилася,прогавила шанс поїхати на мовну практику закордон...І ще багато дурниць наробила. заради чого? Щоб розлучитися потім? Еееееех....Подивилася на себе... в мене ще все попереду)))
  • 0

#62 Kvito4ka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 04.10.2008 – 17:22

Найкращий коханий у світі -
це перший, що в дівчини є,
а другий вже буде поганий,
бо з першим кохання цвіте.
Бо першому дівчина дарить
свої найкращі почуття,
бо першого дівчина любить
і згадує усе своє життя! :)

Чи згадуєте ви своє перше кохання?
  • 0

#63 Dimetrius

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.10.2008 – 01:26

Перегляд дописуpushechka (4.05.2008 16:52) писав:

справжнє кохання буває лише раз в житті , а то тільки захоплення напевно у років 10

А мені здається, що то трішки не так... не захоплення... от подумай:

Людина уже так у старшому віці, коли починає когось кохати, то мимоволі чогось від нього хоче: або сексу, або весілля, або грошей... починає когось "кохати" заради чогось що потрібно їй від тієї людини... тобто грає велику роль самозакоханість...
А коли тобі 10 років, то тобі не потрібно нічого... ти просто кохаєш когось і все...
В мене наприклад перше кохання було в 6 років. Я ще жив у себе в селі. Звали її Леся. Ми часто бавилися разом. Я пам"ятаю нашу останню зустріч. ми з нею "посварилися" :ggggg: , не поділили іграшковий трактор :prapor3: А потім вона кудась переїхала. Мені зараз так цікаво де вона, як вона, з ким вона... Чи згадає мене...
  • 0

#64 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 13.10.2008 – 07:12

В мене перше кохання було нерозділеним :prapor3: Нам було по 8 років,він був крутим пацаном в класі а я простою дівчинкою.Я купувала собі жуйки Бумер а татушки віддавала йому.Він цього не оцінив :ggggg: А через рік взагалі переїхав в інший район,в іншу школу пішов...От на тому й закінчилось кохання)))
  • 0

#65 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 18:16

ну яб не сказала що це було кохання це було захоплення...напевно у 5 класу...а вот перше справжнє кохання років у 15,...яке досі триває :rolleyes:
  • 0

#66 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.12.2008 – 18:51

Вперше в групі дитячого садка у віці 5 років я закоховся одночасно в двох дівчат. Першу звали Віта другу Таня. Через декілька днів Віту я розлюбив, після цього протягом життя міг кохати вже лишень одну дівчину. Отож, Таню я кохав до третього класу. Батьки її пізно забирали зі школи і щоб їй не сумно було стояти на пустому шкільному подвір`ї я колись залишився з нею, ми розмовляли і грались, танув сніг і світило весняне сонечко. А вже в наступному році я перейшов до іншої школи і більше її не бачив.
  • 0

#67 @net

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 21:42

перше кохання?? хм....та це й коханням назвати важко...просто була захопленість у юнацькі роки...вона аж зовсім не спонукала до якоїсь самореалізації як справжнє кохання....вона просто вимикала мозок...і ні про що думати вже не хотілось....звісно приємно згадувати те перше відчуття...але на мою думку це все несерйозно)) :D
  • 0

#68 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 19.05.2009 – 21:57

Перегляд допису@net (19.05.2009 21:42) писав:

перше кохання?? хм....та це й коханням назвати важко...просто була захопленість у юнацькі роки...вона аж зовсім не спонукала до якоїсь самореалізації як справжнє кохання....вона просто вимикала мозок...і ні про що думати вже не хотілось....звісно приємно згадувати те перше відчуття...але на мою думку це все несерйозно)) :D
Так це і є кохання. Хіба таке відчуття як кохання повинно бути дуже СЕРЙОЗНИМ? Кохання це в якійсь мірі безшабаність) Особливо перше
  • 0

#69 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 23:17

Заміж виходить мойа перша лябоф, такі діла.
  • 0

#70 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 19.05.2009 – 23:20

Перегляд дописуNomad (20.05.2009 00:17) писав:

Ну так що? пити будемо з горя чи з радості?
  • 0

#71 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 23:21

Перегляд дописуNomad (20.05.2009 00:17) писав:

моя теж :D
  • 0

#72 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 23:24

Перегляд допису†Fallen Angel† (20.05.2009 00:20) писав:

Ну так що? пити будемо з горя чи з радості?

Гг, якби був я на років так ... 6 молодший, то мабуть би напифся(ога, нюхнув з корочка самогону), а так тіпа ностальжі якесь пробило - як давно то всьо було.

Перегляд дописувеснянка (20.05.2009 00:21) писав:

моя теж :D

Ностальгіруємо разом, гг
  • 0

#73 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.05.2009 – 14:43

Ооо.Я памятаю своє перше кохання.Ще в дитсадку.Це було дуже серьйозно і тривало здається років два.Я навіть казав батькам що одружуся з нею ;)
А закінчилося все тим,що ми пішли в різні школи :)
  • 0

#74 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 07.06.2009 – 13:42

доовго не наважувалася створити цю тему...
але так важко переживати все одному...

ехх...от чому перше кохання зазвичай нещасливе?..

... всім нам відомий вконтакт...дивно, завжди байдуже ставилася до такого...так, побавитися можна..
але одного разу чимось привернула увагу одна сторінка.. ось так і почалося спілкування..просте невинне листування...потім аська)
але згодом зявилася сильна привязаність до цього...
не помічала, пройшло 2 місяці, вирішили зусрітися..зустрілися...все пройшло добре=)
завжди з усмішкою згадуюю ту зустріч, як не дивно...вже більше пів року пройшло...а памятаю кожен погляд, кожен рух, кожне слово, фразу..абсолютно все...

жаль що все віртуально сталося..хоча і жили ми зовсім не далеко...
але він вчився далеко, між нами 700 км. та ми не переставали спілкуватися...
зявилася велика привязаність до цієї людини...зрозуміла - закохалася...мені тоді було всього 14 років.. йому - 18..
він теж сказав, що кохає...але....так, я кохала..але ніяк не могла повірити що він знайшов у мені..мені всьогго ж 14??!
дового не могла повірити...це так заважало((
так промайнуло пів року...не було дня щоб ми не говорили...ця люда стала настільк рідною...за пів року бачилис лише 4 рази((?! це ТАК мало..але я нічого не казала...він же вчиться, я розумію...я чекала))я вірила йому..

аж ось прийшла весна...він змінився...зовсім змінився...а потім сказав , що розлюбив...це так боляче..
перестав дзвонити...і післятого як ми розсталися...я дізналася, що в нього інша, старша, така ж як і він...і....і що в них всьо серйозно...починаючи з відносин..(думаю що ви здогадалися)
хм..лише пілся того як ми розсталися не пройшло і місяця а він вже з нею спав..просто...

до сих пір не вірю...він так багато казав, він щиро казав я думала...він....

от тепер я себе картаю...я себе просто вбиваю...
може це я винна? це ж через мене....
вкінці він сказав що все через мій "диявольський характер", що він просто розлюбив що серцю не накажеш...

мені скоро 16..а от біль не зникає...
блін, навіть зара клавіатура вся в сьозах...ну от скажіть мені чого я така дурна??
всьо так заплутанощо я навіть нічого не розумію...
він зник, він змінив номер, він написав що друзями бути це для мене погано буде, ...він просто зник...
а мен лишається згадувати ті зустрічі...ті декілька зустрічей..
я просто закохалася по самі вуха...більше нікому не вірю...
паршиво мені як ніколи, бо крім того що самійдуже боляче...останній часом роблю таку саму біль іншим людям(((
просто ніокго не можу близько до себе підпустити..і все...

але одна його раза мені не дає спокою ...коли я його запитала ч може ми почати все з початку, він відповів:" колись...якщо ти залишишся такою якою ти є"
я наче і розумію через що це все сталося...але..водночас нічого не розумію....

дивно...від того часу не живу...просто існую...

дурна я була...але такою залишилася..і знаєте, якщо б він колись повернувся..я б йому пробачила....але це такі ж мрії...=(

тему переміщено і об"єднано. автору - зауваження: користуйтесь пошуком при створенні нової теми - Ластівочка

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 07.06.2009 – 17:42

• 0

#75 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.06.2009 – 13:48

Тьотя Сенс сьогодні блєщет пазітівом)

Перегляд дописуsoul (7.06.2009 14:42) писав:

ехх...от чому перше кохання зазвичай нещасливе?..
так нада. для досвіду)
  • 0

#76 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 07.06.2009 – 13:51

Перегляд дописуSensssorika (7.06.2009 13:48) писав:

Тьотя Сенс сьогодні блєщет пазітівом)

так нада. для досвіду)

не дарма кажуть, після першого починаєш думати головою
  • 0

#77 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 07.06.2009 – 13:51

от чому перше кохання зазвичай нещасливе?..

відсутність досвіду, об'єктів порівняння.. (от і сумуєм за людьми, якими вони поганими не були б..)

п.с. 2 попередні повідомлення не бачив)

п.п.с. знайди собі когось.. :)
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
(або постав лінукс <_< )

Повідомлення відредагував СкАжЕнИй ЇжАчОк: 07.06.2009 – 13:53

• 0

#78 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.06.2009 – 13:57

жаль що все віртуально сталося..хоча і жили ми зовсім не далеко...
але він вчився далеко, між нами 700 км. та ми не переставали спілкуватися...
зявилася велика привязаність до цієї людини...зрозуміла - закохалася...мені тоді було всього 14 років.. йому - 18..
він теж сказав, що кохає...але....так, я кохала..але ніяк не могла повірити що він знайшов у мені..мені всьогго ж 14??!
аж ось прийшла весна...він змінився...зовсім змінився...а потім сказав , що розлюбив...це так боляче..
Сонечко,він тебе НЕ кохав. Не слід вірити і змушувати себе у вірити у все що тобі хочеться. Бо тоді я б свято вірила шо я фея))
18 років це як правило(наголошую,тому нгє фіг на мене никидуватися)- бл..кий вік. гуляти хочетсья. І треба. нічо в цьому поганого нема. Це ми дівчата такі нам би посюсюкатися і тд. Хлопець в 18 років вже має бути статево активним і чхати він на те кохання здебільшого хтів)

так промайнуло пів року...не було дня щоб ми не говорили...ця люда стала настільк рідною...за пів року бачилис лише 4 рази((?! це ТАК мало..але я нічого не казала...він же вчиться, я розумію...я чекала))я вірила йому..
гг він до тебе ті чотири рази хоч не приставав? прошу пробачення за цинічність)
багато в тебе ше таких "рідних" буде. ТІльки бачитися з ними варто чстіше. Не переживай)
Ти ж не забувай шо тобі теж вчитися треба. Це я вже серйозно. бо я через одного придурка універ свій кинула,потім таааак набігалась академку здаючи..капєц)

я дізналася, що в нього інша, старша, така ж як і він...і....і що в них всьо серйозно...починаючи з відносин..(думаю що ви здогадалися)
хм..лише пілся того як ми розсталися не пройшло і місяця а він вже з нею спав..просто...
Кстаті не факт,шо в нього до тебе і "з тобою" тої дівчини не було. Не саме цієї дівчини,а взагалі будь-якої.)
  • 0

#79 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 07.06.2009 – 13:58

soul, не ти перша, не ти остання :)

а стається воно все так для того, щоб ми вчились цінувати... ллюдей, почуття і себе <_<

час лікує... а ще час робить істине явним ... тому не сумніваюсь, шо невдовзі ти це все згадуватимеш з усмішкою, а поряд сидітиме хороший хлопака, з котрим все буде взаємно :)
  • 0

#80 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.06.2009 – 14:03

от тепер я себе картаю...я себе просто вбиваю...
може це я винна? це ж через мене....
вкінці він сказав що все через мій "диявольський характер", що він просто розлюбив що серцю не накажеш...

але одна його раза мені не дає спокою ...коли я його запитала ч може ми почати все з початку, він відповів:" колись...якщо ти залишишся такою якою ти є"
я наче і розумію через що це все сталося...але..водночас нічого не розумію....

дурна я була...але такою залишилася..і знаєте, якщо б він колись повернувся..я б йому пробачила....але це такі ж мрії...=(
Нє фіг. В тебе елементарна гордість має бути. Я ж не кажу шо ти вся така прям классна жертва,але хлопець той судячи навіть з таких от пари фактів- нікчема.
А чого ви розталися і питати нічого було. ну хіба ж ти не розуміла?...

мені скоро 16..а от біль не зникає...
Йопт. Ти де живеш? Літо ж. сонце,море пляж. Какіє тваі годи! Тобі подружки ще по голові за такі думки не настучали?))
гг порада: пофарбуй волосся в зелений колір. Тоді хоч різноманіття в думках і дзеркалі буде))

пс. прийде Мавка(сподіваюся що таки прийде) і покромсає цю тему ще й з іншою її зліпить))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних