Перейти до вмісту

Перше кохання...

Повідомлень в темі: 125

#21 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 06.05.2008 – 15:15

особисто я починаючи років з 15-ти кожні 3-4 роки розумів ,що попереднє перше кохання - ніяке не кохання і закохувався вперше знов. А кохання близьке до того про яке пишуть у книгах несподівано відчув до своєї дружини після 13 років спільного життя. От так от, буває....

Повідомлення відредагував olmos: 06.05.2008 – 15:16

• 0

#22 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.05.2008 – 11:47

ну в мене переш кохання було ще в садіку....це звучить смішно але це так..хоча це було дитяче кохання..навіть не кохання...мм...закоханість... :happy1:
  • 0

#23 Крапка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 18.05.2008 – 18:50

А я перший раз закохалася у свого однокласника, та ще й у першому класі. Ми сиділи з ним за однією партою. Він кохав мене а я його, але ніколи ми у цьому не зізнавалися і були тільки друзями. А зараз він мені хороший знайомий
  • 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.05.2008 – 18:55

Перегляд дописуSlavko (4.05.2008 16:37) писав:

Ну давайте, діліться. Коли у кого було і чим закінчилося...
:ggggg: перше....й справжнеє КОХАННЯ....:( погано закінчилося. Та й почалося якось по-дурному. Три роки продовжувалося. та , на жаль, лише з мого боку, принаймні мені так зараз здається...:( :rolleyes: :) :happy1: :ggggg: :ggggg:
  • 0

#25 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.05.2008 – 21:04

в 16 років.... дійсно, воно ще триває, просто стосунків нема :rolleyes: Та і не треба. Все рівно ще є багато хороших хлопців :)
  • 0

#26 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 18.05.2008 – 21:44

Хз... А мо воно - то це що зараз. Хз. :rolleyes:
  • 0

#27 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.05.2008 – 21:52

Було десь в класі 7, потім всьо скінчилося десь у 10...Який я дебіл тоді був, як згадаю :rolleyes:
Але то всьо фігня, воно пройшло і тепер дивлюся у світле майбутнє!
  • 0

#28 ГЛАДІАТОР

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.05.2008 – 21:55

в 13 років закохався
  • 0

#29 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.05.2008 – 22:04

Ех, частенько в шкільні роки кубіти від мене спіднички притримували руцями :D
  • 0

#30 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.05.2008 – 12:44

Перегляд дописуФруктик (19.05.2008 23:04) писав:

Ех, частенько в шкільні роки кубіти від мене спіднички притримували руцями :ggggg:
:D бідолашні....ти часом не зі мною у школі вчився?:(
  • 0

#31 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 10:34

Перегляд дописуpushechka (4.05.2008 16:52) писав:

справжнє кохання буває лише раз в житті
Один раз у житті буває хіба що саме життя.
Кожна людина має здатність до адаптації в середовище свого існування. Всі ми з дитинства чогось учимось і як казав один мудрий чоловік не варто це робити занадто швидко. Інша також не менш мудра людина сказала, що життя постійно підсуває нам свиню для того, щоб потім коли воно запропонує нам найцінніше ми змогли його оцінити і знати що робити з ним.
Багато із нас немає конкретної життєвої мети, а це найбільш дороге задоволення, яке людина може собі дозволити бо ж якою ціною нам пиходиться в таких умовах отримувати хоч якесь але всеж таки щастя.
Скільки сюжетних ліній є у кожного хто це читає, мабуть мало хто може похвалитись що має їх менше ніж три, а це зумовлює необхідність аналізу величезної кількості інформації що у свою чергу дуже виснажує як фізично так і морально. Немаючи централізованого контролю над власними життєвими пріорітетами ми зрештою починаємо відчувати наскільки автономними починають ставати кожна із сюжетних ліній нашого життя, що по своїй суті децентралізує можливість здійснення єдиної політики у кожній з них і змушує нас потійно кривити душею. Хочеться сказати ну і нехай, але що стається потім.... а потім через загальну виснаженість наступає криза у кожному нашому сюжеті або іншими словами напрямі діяльності і вся система валиться. Це можна азивати "велике розчарування" або "падіння планів Наполеона" після чого людина кудись зникає в масах.

Кохання буває не лише один раз у житті. Однак бувають один раз у житті прийняті рішення які можуть обмежити можливість його присутності у житті.
  • 0

#32 Milen

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 22.05.2008 – 18:57

Вперше закохалась в 14.......ще досі кохаю. Але розійшлись давно вже.
  • 0

#33 Яринка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:файне місто Тернопіль

Відправлено 22.05.2008 – 19:44

Зараз люблю...не знаю чи взаємно...і навіщо,і головне за які заслуги,за що? мало б бути навпаки-найгірший ворог,але доля як завжди жартує наді мною(
  • 0

#34 Небо в твоїх очах

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна, Рівне

Відправлено 23.05.2008 – 23:54

преше кохання...ніколи не забуду...назавжди залишить в мені...при кожному спогаді серце починає битися сильніше...
кохання...перші відчуття цього жаданого і неймовірно солодкого почуття... це було настільки сильно...ммммм) так хочеться пережити це знову...
  • 0

#35 сплюха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 24.05.2008 – 13:45

ми знайомились двічі. і зрозуміли це вже аж потім.) чомусь спершу не звернули один на одного ніякої уваги. зате друга зустріч одразу ж супроводжувалась почутям довіри, чи що.... незнаю яким чином, але після першого дзвоника стало зрозуміло, що я належатиму йому і більше нікому. трохи поборсалась, але з розвитком стосунків зловила себе на тому, що він - єдиний, в кому я визнаю чоловіка. тепер прокидаюсь в його обіймах коджного ранку, ношу гарненьку обручку на пальці. і нас вже більше, ніж двоє....
  • 0

#36 Fly

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 00:48

а ми товаришували..довго-з рік...просто зустрічалися з друзями, ходили гуляти, весело проводили час..хоча розуміли що подобаємся один-одному (а може навіть спільні друзі казали)...нарешті перейшли до стосунків...так було чудово відчувати його почуття,турботу) отримала його освідчення в коханні..АЛЕ не могла сказати у відповідь те ж, не усвідомлювала своїх почуттів, а брехати не хотілося.
тоді пройшов місяць, другий, третій...і я почала все більше помічати недоліки цієї людини...і воно мене стало бісити.але ж зрозуміло шо люди не ідеальні...і так би все було б доре, можливо й до сьогодні...однак як у дитсадку вні не зателефонував, я не дала про себе знати...далі образа один на одного..моя сильна образа, коли він не проявив сміливості зі мною поговорити (хоча мої кроки робилися)..і отак-без жодної сварки.кінець
а уже через тиждень я зрозуміла, що все-таки правда-Цінимо коли втрачаємо((
  • 0

#37 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.05.2008 – 06:22

Цитата

і я почала все більше помічати недоліки цієї людини...і воно мене стало бісити.але ж зрозуміло шо люди не ідеальні...
. О, як я тебе розумію, і дійсно це так, як нам людина відпадає по симпатії - зразу ж знаходяться такі її риси, яких ми зовсім не помічали.
Щодо свого першого кохання. Бачила я то перше кохання на вулиці вчора, п’яне ходило :) . Тепер сама собі дивуюсь,як то мене клинило на такому.Добре, що він відшив тоді мене - тепер багато чого розумію. ;)
  • 0

#38 Гість_TNT_Vova_*

• Гості

Відправлено 04.06.2008 – 23:11

Нікуся,маленька, я тебе кохаю, я тебе обожнюю. Ти найпрекрасніша дівчинка в світі!
Хочу щоб ми завжди були разом і ти була зі мною щаслива! Цілую тебе. Добраніч
<_<
  • 0

#39 Koshk@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 15:24

Перше кохання було в 16 и закінчилось через 3 місяці череез 1 дурну сварку.(
  • 0

#40 Ti Amo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 08.06.2008 – 01:00

Влюбився я вперше в 5 класі. Ну то була любов з першого погляду, але... до 14 років я був скромний, і незнав шо і як з дівчиною поводитись, тай замовчував :happy1: Довго любив її :ggggg: Та потім інша компанія, інший класний колектив, нові друзі - дівчата... Всього разом закохувався я 4 рази, ну зараз триває 4 раз.Но ця дівчина з Теревеньок(GaMMi), відбила мене у однієї з якою я був 1 рік. Ну шо я можу сказати на це, чи то попередня мені надоїла і я захотів різноманітності чи шо оО неможу сказати... ГаММі по призвіську Булька - дуже приемна, ніжна... Доречі сексі ^_^ Кохаю дуже сильно, тільки ревную до всіх і до всього ;)) Кажуть без ревнощів немає кохання...

Повідомлення відредагував Ti Anry: 08.06.2008 – 01:03

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних