Перейти до вмісту

Як ви ставитесь до Джазу?

Повідомлень в темі: 91

Опитування: Чи слухаєте Ви джаззз? (64 користувачів проголосувало)

Чи слухаєте Ви джаз?

1. Так. (41 голосів [64.06%])

Процент голосів: 64.06%

2. Ні. (8 голосів [12.50%])

Процент голосів: 12.50%

3. Я слухаю інше... (15 голосів [23.44%])

Процент голосів: 23.44%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 04.05.2008 – 23:18

Виникла думка..
Я бачу тут уже 8 людей проголосували "Так". Як вам ідея створити такий собі "мануал"/"путівник" і тп по джазу? В плані того, що ви слухали. Розбити виконавців на певні категорії - ті, які рекомендуються для прослуховування людині, яка раніше не слухала джаз, інші... І коротко описати особливості/відмінності музики того чи іншого музиканта/колективу. Хтось візьметься за таке?
  • 0

#22 Sergik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Leopolis

Відправлено 04.05.2008 – 23:30

хм.. мені ідея подобається але це має бути людина яка знається на джазі, і знає що запропонувати людям. або інший варіант: кожен потрошку буде викладати те що йому подобається і рекомендувати щось прослухати іншим, а в підсумку можна зробити голосування по окремим композиціям, виконавцям які сподобались . і таким чином будем мати кращих))
  • 0

#23 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.05.2008 – 00:09

Ніяк не відношуся бо не слухаю. І не збираюся.
  • 0

#24 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.05.2008 – 01:08

МОЯ ЛЮБОВЕ - ДЖАЗ!!! Джаз для мене - це музика щастя.
  • 0

#25 Focobetya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень
  • Місто:Україна, Львів

Відправлено 05.05.2008 – 16:03

Перегляд дописуРоланд (5.05.2008 00:18) писав:

Виникла думка..
Я бачу тут уже 8 людей проголосували "Так". Як вам ідея створити такий собі "мануал"/"путівник" і тп по джазу? В плані того, що ви слухали. Розбити виконавців на певні категорії - ті, які рекомендуються для прослуховування людині, яка раніше не слухала джаз, інші... І коротко описати особливості/відмінності музики того чи іншого музиканта/колективу. Хтось візьметься за таке?
Гарна ідея, так і треба зробити. Ідея цього тесту була:"Підрахувати, чи, ще народ слухає такий стиль в музиці". Бачу треба рухатись далі і зробити те що ти запропонував.

Перегляд дописуSergik (5.05.2008 00:30) писав:

хм.. мені ідея подобається але це має бути людина яка знається на джазі, і знає що запропонувати людям. або інший варіант: кожен потрошку буде викладати те що йому подобається і рекомендувати щось прослухати іншим, а в підсумку можна зробити голосування по окремим композиціям, виконавцям які сподобались . і таким чином будем мати кращих))
Так дійсно я мало розуміюсь в цій музиці, знаю мало виконавців в цьому стилі, але прагну знати більше. І тому пропоную вказувати тут " хто, яких виконавців в тому стилі слухає, їхню біографію, звідки вони"
  • 0

#26 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень

Відправлено 05.05.2008 – 16:19

До джазу відношуся з повагою але не можу сказати що є його великим шанувальником!
  • 0

#27 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 05.05.2008 – 19:35

Перегляд дописуТи_чи_підросла (4.05.2008 16:13) писав:

Ну ЧОМУ МУЗИЧНА ШКОЛА ТАК БОЇТЬСЯ ДЖАЗУ?

Джазу боїться не музична - джазу бояться фортепіанники.
Я навчалась( і навчаюсь по сьогодні) в музичній школі на двох інструментах по 4 роки кожен: ф-но і зара вчусь на гітарі. Так от: моя перша вчителька з ф-но давала мені лиш класику. А зараз мені мій вчитель дає і джаз, і блюз - все, що я хочу( правда на гітарі так джазу не розіграєшся...Важко троха)
У вас виникне питання: чому я сказала перша вчителька? Бо саме вона(завуч муз.школи) назначила мені класну вчительку з ДОДАТКОВОГО ф-но, яке мені дає все( включаючи джаз!Правда я ше так грати не вмію, шоб грати його)...
  • 0

#28 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 05.05.2008 – 20:10

Коли я грав в одній групі,я випадково пересікся з хлопцем,який закінчив консерваторію на фортепіано.Яким було моє здивування,коли я побачив його гру!!!Хоч я і на той момент закінчив музичну школу,мені все одно в голові не вкладалось,як можна так імпровізувати,причому він чергував,то акорди то мелодії,акорди взагалі якісь космічно джазові,я таких від своїх вчителів у музичній школі і у сні б не почув.Висновок:треба йти в консерваторію.

А нарахунок того,що ти сказала, я скажу,що все одно,який би не був учитель,в більшій чи меншій мірі він "йобнутий" на сонатах,прелюдіях і етюдах.Це звичайно потрібно,але розучувати такі твори для мене завжди було мукою,саме через це я ледь не закинув це діло в 4 класі....Але тільки насолода від виконання вже вивчених творів якось притримувала мене і заставляла йти до кінця....
  • 0

#29 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 05.05.2008 – 20:19

Обожнюю (хоч завжди і обережний в таких словах) джах, блюз і рок-ен-рол............ не можу втримати емоцій при цих звуках...................
  • 0

#30 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 05.05.2008 – 20:41

Ніяк не відношусь, але слухаю із задоволенням. Але зрідка. Для мене ь то музика під настрій. Зрештою джаз є дуже різний. Наприклад ейсід-джаз навіть дуже джиги-джиги))
  • 0

#31 Дощ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Ніжин

Відправлено 06.05.2008 – 00:53

А ми сьогодні вранці повернулися з Флюгерів Львова 4
(хто не знає то такий всесвітній джаз-фестиваль.)
Там була купа гарних хлопців і дівчат. І музикантів теж купа. А в неділлю вранці було прокидання з Мертвим Півнем. Ето било зер гут. доречі, "Ето" теж було. обіцяли Андруховичпа, але Патріарх всія БубаБу десь забарився.
Потім ввечері були поляці, австрійці, українці і литва.
Більше вього перли австрійські краплі-любові-за-батьківщиною. І річ Червячна революція і те як соліст заліз серед пісні на контрабаса, бив у кокоси а контрабасист і далі грав!:) Вообсчем хлопці вони хороші!
  • 0

#32 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 08.05.2008 – 21:12

мій батя дуже любить луіза арммтронга, але я не слухаю... люблю тіки пограти на ф-но деякі круті речі... такі, як "мун рівер" або "чатануга-чу-чу"
  • 0

#33 Focobetya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 19:18

Перегляд дописуFunt (8.05.2008 22:12) писав:

мій батя дуже любить луіза арммтронга, але я не слухаю... люблю тіки пограти на ф-но деякі круті речі... такі, як "мун рівер" або "чатануга-чу-чу"
Добре що тут згадали Амстронга, кльовий дядько.

Повідомлення відредагував Focobetya: 09.05.2008 – 19:20

• 0

#34 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 10:18

Дуже подобається джаз :happy1:

Роланде, підтримую ;) Так як вважаю, що знаю дуже мало про джаз і виконавців джазу, а є бажання дізнатись більше і почути більше, буду рада, якщо зможу в цій темі прочитати хороші відгуки про джазових виконавців, яких вартує послухати... :cool1:) Ой і написала... :P

Якщо зможу, то й сама пробуватиму про когось розповідати, одну тему про джазову виконавицю вже створювала :))

П.с. Дуже хочеться дізнатись про українських джазових виконавців :rolleyes:
П.п.с. Дощ , я так хотіла потрапити на цей фестиваль... Ех... На наступний рік прикладу всі можливі зусилля :)
  • 0

#35 Focobetya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 12:26

Гарна музика мені сподабалось оці виконавці (скажу чесно я про них довідався тут на форумі, дякую young)
Цікава музика у Benjamin Biolay - французький виконавець тут про нього і про його композиції
Джаз-фолькмен Paolo Conte - італійський виконавець так тут про нього і чуть про музику яку він виконує.
Дякую Selena за інформацію про Даяну Крол, але хотілось би почути її пісні (діло в тому що та ссилка яку ти давала уже хибна :rolleyes: )

Повідомлення відредагував Focobetya: 13.05.2008 – 12:39

• 0

#36 Dana

Писар

• Користувачі
  • 475 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 13:29

Даяну варто послухати. Ось зсилка на один з її альбомів http://infostore.org/info/5307070
  • 0

#37 Focobetya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 14:06

Перегляд дописуDana (13.05.2008 14:29) писав:

Даяну варто послухати. Ось зсилка на один з її альбомів http://infostore.org/info/5307070
Dana Хороша музика, скачав, слухаю, дякую. :rolleyes:

Повідомлення відредагував Focobetya: 13.05.2008 – 14:23

• 0

#38 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 14:17

Слухаю під настрій і для різноманітності. Але от шо особливо кермує, то це jazz metal - Cynic, Atheist, The Mass :rolleyes:
  • 0

#39 Dana

Писар

• Користувачі
  • 475 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 14:33

Перегляд дописуFocobetya (13.05.2008 14:06) писав:

Dana Хороша музика, скачав, слухаю, дякую. :rolleyes:

Прошу. Слухай на здоров*я:happy1:
  • 0

#40 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 16:14

Focobetya , ось тут є два альбоми: про один я писала, а другий маю вдома The Girl In Other Room :rolleyes: Також хороший )) Departure Bay, Stop This World та The Girl in the Other Room дуже подобаються... В мене зараз паде дощ... Подумала, Даяну гарно слухати коли паде дощ :happy1: Пасують ці пісні до такої погоди...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних