Перейти до вмісту

Україна є країною з ринковою економікою!

Повідомлень в темі: 66

#21 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 10.03.2006 – 17:50

Stuff (28.02.2006 08:18) писав:

А як же ПРП-ПОРА?

Перегляд допису

А що ПОРА-ПРП. Ми говоримо про важку артилерiю помаранчевих, а не пiхоту.
  • 0

#22 soniamerc

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 11.03.2006 – 18:24

Дуже мене це тішить, а які переваги відкрились перед нами? мене, наприклад, цікавить, чому і досі в нас таке божевільне мито на ввіз авто з закордону... це все слова, як не печально
  • 0

#23 WWWovan

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.03.2006 – 20:20

soniamerc (11.03.2006 18:24) писав:

Дуже мене це тішить, а які переваги відкрились перед нами? мене, наприклад, цікавить, чому і досі в нас таке божевільне мито на ввіз авто з закордону... це все слова, як не печально

Перегляд допису

Чому? Та для того щоб підтримати "національного виробника"... Як це не банально звучить...

До всіх
Вітаю з відміною поправки Джексона-Веніка щодо України! :) :( :) :)
  • 0

#24 Alter

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 19.03.2006 – 21:34

Хай би пройшов блок Костенка-Плюща, бо Наша Україна і БЮТ просто менше зло від регіоналів. Допоки коаліції між ними не буде голосувати за них не буду. А в коаліції, вони хоч стримуватимуть одне одного, стараючись бути білішими перед народом.
  • 0

#25 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 20.03.2006 – 22:25

Alter (19.03.2006 14:34) писав:

Хай би пройшов блок Костенка-Плюща, бо Наша Україна і БЮТ просто менше зло від регіоналів. Допоки коаліції між ними не буде голосувати за них не буду. А в коаліції, вони хоч стримуватимуть одне одного, стараючись бути білішими перед народом.

Перегляд допису

А чим Костенко з плющем ангелики?
  • 0

#26 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 20.03.2006 – 22:47

Українець (20.03.2006 22:25) писав:

А чим Костенко з плющем ангелики?

Перегляд допису

оце точно! куди за них голосувати?

ні, ну давайте всі гуртом, проголосуєм за Вітренко)) Тоді з України всі поїдуть.
І проблема виборів зникне разом з виборцями... )
  • 0

#27 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 20.03.2006 – 22:53

Parsokon (20.03.2006 15:47) писав:

оце точно! куди за них голосувати?

ні, ну давайте всі гуртом, проголосуєм за Вітренко)) Тоді з України всі поїдуть.
І проблема виборів зникне разом з виборцями... )

Перегляд допису

;)
  • 0

#28 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.04.2006 – 12:58

soniamerc (11.03.2006 18:24) писав:

Перегляд допису

Саме головне те що тепер ціноутворення в країні визнано ринковим, тобто таким де ціни встановлюється не дерективним порядком, а лише під дією ринкових чиників.
Надання ринкового статусу значно спростить процедури антдемпінгового розслідування для України та зменшить їх кількість.
Визнання України як країни з ринковою економікою значно підвищить її привабливість для інвесторів.

Ну а щодо мита,то до ринкового статусу ніякого відношення воно немає. Це скоріше за все або один з методів протекіонізму ( можливо навіть пролобійований вітчизняними вирониками), або бажання зібрати побільше грошей з імпорту.
  • 0

#29 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.04.2006 – 10:46

Більше того, що поки ще Україна підписує "попередні" угоди з країнами, які мають визначити, чи можна її включати до СОТ, чи ні (рішення має бути одностайне), після завершення цієї процедури буде оголошено про рішення СОТ (вже зараз можна прогнозувати що ми все ж будемо у СОТ і можливо навіт ь раніше ра Росію :) ).

А вже зі вступом до СОТ нам потрібно буде, мабуть, трохи переглянути митні правила для всіх країн-учасниць організації торгівлі... досі ми таких зобов'язань не мали
  • 0

#30 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 20.04.2006 – 09:28

Перегляд дописуMarcos (6.04.2006 11:58) писав:

Ну а щодо мита,то до ринкового статусу ніякого відношення воно немає. Це скоріше за все або один з методів протекіонізму ( можливо навіть пролобійований вітчизняними вирониками), або бажання зібрати побільше грошей з імпорту.
Бюджет же треба якось наповнювати..тому й мито високе з відмазкою про захист вітчизняних виробників..
  • 0

#31 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.04.2006 – 14:12

Перегляд дописуukrainer (17.04.2006 11:46) писав:

А вже зі вступом до СОТ нам потрібно буде, мабуть, трохи переглянути митні правила для всіх країн-учасниць організації торгівлі... досі ми таких зобов'язань не мали

а вони там в певній мірі стандартизовані для всіх. Я два місяці проходив практику в антидмпінговому департаменті Мінекономіки, так от для всіх країн СОТ антидемпінговогові процедури стандартизовані, ну а українське законодавтсво в цій сфері практично таке як і в СОТ.
  • 0

#32 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 20.04.2006 – 15:21

от мені цікаво (не мав змоги дізнатися) яким чином ми маємо захищати власного товаровиробника у СОТ... Маркос, ні скажеш?
  • 0

#33 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.04.2006 – 15:40

Перегляд дописуukrainer (20.04.2006 16:21) писав:

от мені цікаво (не мав змоги дізнатися) яким чином ми маємо захищати власного товаровиробника у СОТ... Маркос, ні скажеш?

Один зі способів накласти антидемпінгове мито, якщо буде доведений факт демпінгу. Якщо цікаво....то можу розповісти всю цю чудову процедуру яка може тривати рік :wub:
  • 0

#34 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 20.04.2006 – 15:45

цікаво, тільки, як можеш коротше... і цікаво, чи не можна одразу заборонити ввіз якогось товару, чи вільно встановлювати мито (високе на чужі товари)??? :wub:
  • 0

#35 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 20.04.2006 – 15:50

Перегляд дописуMarcos (20.04.2006 16:40) писав:

Один зі способів накласти антидемпінгове мито, якщо буде доведений факт демпінгу. Якщо цікаво....то можу розповісти всю цю чудову процедуру яка може тривати рік :wub:
цікаво...
в мене це ціле питання на екз..
  • 0

#36 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.04.2006 – 21:52

Розповідаю
( коротко)
1. Український виробник або виробники подають скаргу щодо завдання їм шкоди імпортом з певної країни . Скарга приймається до розгляду якщо її підписали виробники частка яких у виробництві даної продукції в Україні в суммі сягає 50 %, якщо вона менше 50 але більше 25, то виробникам дають час для того щоб до скарги приєдналась необіхдна кількість виробників, якщо ж менше 25 % то скарга вазаглі не приймається.
Якщо частка країни відносно якої було подана скарага в загальному імпорті до України становить менше1 % то розслідування не розпочинається.
2. Починається розгляд скарги, та проводиться розслідування. Розслідування може тривати до 1 року, в деяки випадках і більше.
Суть розслідування довести що інозмені виробники демпінгують, а вітчизняні зазнають збитків. Демпінг це продаж на зовнішньому ринку товару за ціною яка менше за ціну даного товару на внутрішньому ринку цього виробника.
Ця різниця є демпінговою маржою. Якщо маржа менше 2 % то розслідування закривається.
3. Антидемпнгове мито завжди дорівню антидемпінговій маржі. Тобто якщо російські гайки продавали в Україну по 50 грн , а на російському ринку по 100, то антидемпінгове мито буде становити 50 грн.
4. Вже на початку розслідування можна запровадити попереднє антидемпінгове мито, строком до 6-9 місяців, якщо ж розслідування встановить що демпінгу не було,всі кошти заплачені у вигляді мита повертаються .
5. Закінчується розслідуанням визначенням остаточної демпінгової маржі, та розміру мита.

Сторона проти якої порушили розслідування, може доводити протилежне, надсилати офіційні листи, вказувати на порушення процедури розслідування, але в більшості випадках це все до одного місця :wub:

Щодо України, то дуже багато справ в Росії про ти нас, особливо по трубам та металу.
  • 0

#37 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 21.04.2006 – 09:34

Дякую за пояснення, а взагалі які твої прогнози щодо розвитку української економіки після вступу в СОТ?
  • 0

#38 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 21.04.2006 – 10:58

Перегляд дописуukrainer (20.04.2006 16:45) писав:

цікаво, тільки, як можеш коротше... і цікаво, чи не можна одразу заборонити ввіз якогось товару, чи вільно встановлювати мито (високе на чужі товари)??? :wub:
звичайно можна, все в наших руках :D, але після всутпу в СОТ ця можливість буде обмежена.

Перегляд дописуukrainer (21.04.2006 10:34) писав:

Дякую за пояснення, а взагалі які твої прогнози щодо розвитку української економіки після вступу в СОТ?
для хімічної, металургійної промисловості буде супер, відкриються нові можливості. Щодо іншого, то всі прогнозують занепад сільського господарства , особливо буряківництва, вітчизняного машинобудування, харчової промисловості.
  • 0

#39 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 21.04.2006 – 11:05

Перегляд дописуMarcos (21.04.2006 09:58) писав:

для хімічної, металургійної промисловості буде супер, відкриються нові можливості. Щодо іншого, то всі прогнозують занепад сільського господарства , особливо буряківництва, вітчизняного машинобудування, харчової промисловості.
Ну, хімічна промисловість і металургія в нас і без СОТ добре стоять на ногах..а чому буде страждати сільське господарство?
  • 0

#40 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 21.04.2006 – 11:51

Перегляд дописуStuff (21.04.2006 12:05) писав:

а чому буде страждати сільське господарство?
це дуже вразлива галузь економіки взагалі.
вона тримається на допомозі держави.
різні пільги, субсидії.... + наше сг на старому обладнаннні ледь виживає і тому у нас буде менш ефективне виробництво ніж за кордоном....
А відповідно до статутних документів торговельна система СОТ має бути:
недискримінаційною — усім торговельним партнерам має надаватися режим найбільшого сприяння; не допускається розмежовування власних і іноземних виробів, послуг або працівників (усім надається національний режим);
• вільною — у ході переговорів бар'єри можуть знижуватися, але не підвищуватися;
• передбачуваною — іноземні компанії, інвестори й уряди мають бути гарантовані від довільного підвищення торговельних обмежень (тарифів, нетарифних бар'єрів та ін.);
• конкурентоспроможною — не допускаються «нечесні» методи, як-от експортні субсидії демпінгу виробів, щоб заволодіти сектором ринку;
• вигідною для менш розвинутих країн — СОТ надає їм достатню кількість часу, щоб пристосуватися, та спеціальні привілеї.

тобто вся допомога держави буде скасована, зупинена і т.д.
малі підприємства просто перестануть діяти а великі будуть постійно шукати шляхів до виживання...

я собі так думаю..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних