Перейти до вмісту

"Найписьменніша письменниця"

Повідомлень в темі: 22

#21 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 13:57

Перегляд дописуNeorlandina (5.04.2007 22:43) писав:

І тут ця Прикало!!! Ніііі!!! Вона мене переслідує... її науковий доробок фігурує в моїй курсовій. Доречі, доволі посередні в неї роботи. Такі собі спроби дослідження молодіжного укрсленгу. Досить невдалі та аматорські. Наукового підходу до проблеми - нуль. Але про це - іншим разом. Після захисту курсової.

Чесно кажучи, всі інші теж не вражають талановитістю. Таке собі щось. Але якшо вибирати - то Забужко. Вона принаймні досвідченіша тріньки. Мені так чогось видалося.
Я якраз прочитала "Авторську колонку": книжку, в якій Газета по-українськи опублікувала своїх колумністів (серед них Пиркало) за останні 2 роки. Їх всього 4, крім вищезазначеної ще Жежера і 2 мужика, яких я раніше не читала. Так от, до чого я веду: вона не така вже і лажова. Словника її не читала, але есеїстика не така жахлива. Я до неї суб"єктивно ставилася, бо її повість (якась там, хто вже згадає назву....) мене не вразила...змінила думку.

ось наприклад:

№20 (28.11.2005) - СВІТЛАНА ПИРКАЛО

Про українську качалку

Привіт, кумо. Пам'ятаєш, як нас завжди дратувала приказка "б'є — значить любить"? Ця жорстока народна дурість, яка прикидається мудрістю, поламала багато життів і кісток. Навіть у наші дні під страхом громадського осуду тримається разом родина, де п'яні перегони з сокирою чергуються із сімейними вечерями.

Але, виявляється, зростає кількість жінок, які самі луплять своїх благовірних. У Британії активно обговорювали інцидент із головним редактором найтиражнішої газети "Сан" Ребекою Вейд. Посеред ночі, оповитої алкогольними туманами, вона відлупцювала свого чоловіка так, що його забрали в лікарню, а її — в поліцію. Іронія ж у тому, що ця газета веде галасливу кампанію проти домашнього насильства.

Я теж люблю людей і проти насильства. Я, можна сказати, — гуманістка. Але коли приходжу додому після нічної зміни, а на столі порожні бляшанки з-під пива, риб'ячі хвости, а в попільничці — бички, рука мимоволі тягнеться по качалку.

Та, на жаль, качалки в мене нема. А готувати я люблю, тому залюбки зварганю гасконське кассоле чи суп з лангустинів.

Проте мій чоловік, американець, добре знайомий з ідеєю качалки. Це було чи не перше, що я пояснила йому про українських жінок. Однак чоловіки — такі істоти, яким словесного попередження мало. Вони думають, якщо в тебе зріст — півтора метра, а в нього два, то фізичної загрози — жодної.

Тож я щойно замовила собі по Інтернету красиву качалку з червоною калиною. А Толстому, який щось плів про непротивлення злу насильством, можу порадити понюхати попільничку з бичками у критичний день. Тоді й поговоримо.

Світлана ПИРКАЛО, з Лондона

• 0

#22 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луцьк

Відправлено 11.06.2009 – 23:06

Перегляд дописуFoxy_mouse (29.03.2007 11:14) писав:

Шкода, що в цьому переліку нема молодої письменниці Тані Малярчук. Я б проголосувала за неї.
Мені теж її стиль дуже подобається. Чудова авторка. думаю вона і далі писатиме ще краще!

А взагалі, ще Сняданко дуже непогано пише, шкода, що вона спочатку в Польщі видавалась(((І навіть зара має там більший успіх.
А Кононенко раджу - Повії теж виходять заміж....
  • 0

#23 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.06.2009 – 16:02

А я недавно відкрила для себе Дзвінку Матіяш.
Рік не могла жодної художньої книжки до рук взяти, а це просто супер.
Атмосферно так пише, чимось настроєм на Прохаська схоже, хоч і інше.
А місцями таке зворушливе...)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua