Перейти до вмісту

Фолк-панк-рок гурт Фліт

Повідомлень в темі: 227

#121 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 22.11.2007 – 22:53

KoRn
балін, от кльово.... вони там всім робили хфото на хпам*ять?
  • 0

#122 anonimous

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 22.11.2007 – 23:12

Dimon
та ні. всім би вони задовбалися робити))
лише найбільш бажаючим
доречі, є ще фото з рештою учасників гурту :angry1:
  • 0

#123 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 25.11.2007 – 22:56

Група дуже класна. Зара слухаю Колискову подобається. Скажіть де можна скачати тексти пісень.
  • 0

#124 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.11.2007 – 17:01

Ой,я сама на їх концертах була! в самому (рідному) Франківську)) *наша розповідь про їжачка.....* B)
  • 0

#125 Wonka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 16:26

я без них жити не можу!прикласна група) B)
  • 0

#126 tHe_Eney

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 348 повідомлень
  • Місто:Косів

Відправлено 29.11.2007 – 18:32

Перегляд дописуШkідниk (25.11.2007 22:56) писав:

Скажіть де можна скачати тексти пісень.
на офф сайті звичайно ж B)
www.flit.net.ua
  • 0

#127 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 02.12.2007 – 22:56

- бугага :wub: малі співають пісню їжачок

всі кліпи можна скачати на:
http://www.flit.net....php?topic=659.0
http://www.flit.net.ua/index.php?option=co...3&Itemid=44
  • 0

#128 Серцевий_Напад

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 06.12.2007 – 13:11

зажралися вони, на жаль...
так, музика підривна, люди хороші, але люди їхнього оточення, типу менеджери, адміни форуму , справили глибоко негативне враження...
  • 0

#129 Like_other

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень
  • Місто:міста-героя ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА!

Відправлено 06.12.2007 – 15:19

я мав 4есть попивати со4ок з солістом гурту в одному забитому кабаку під 4ас нав4ання гри на гітарі...) :wacko:
він дійсно дуже проста людина,хороший хлопець,ненатякав що дуже популярний,нехвастався....)) :) ......одним словом я всіх їх поважаю і музика в них надзви4айна! :8:
  • 0

#130 tHe_Eney

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 348 повідомлень
  • Місто:Косів

Відправлено 07.12.2007 – 23:46

Перегляд дописуСерцевий_Напад (6.12.2007 13:11) писав:

зажралися вони, на жаль...
так, музика підривна, люди хороші, але люди їхнього оточення, типу менеджери, адміни форуму , справили глибоко негативне враження...

справді адмін і модери на їхньому форумі не найприємніші люди, але самі учасники гурту тут ні при чому, вони НЕ ЗАЖРАЛИСЯ!!!

Перегляд дописуMucuk (6.12.2007 15:19) писав:

я мав 4есть попивати со4ок з солістом гурту в одному забитому кабаку під 4ас нав4ання гри на гітарі...) :cool2:
він дійсно дуже проста людина,хороший хлопець,ненатякав що дуже популярний,нехвастався....)) :D ......одним словом я всіх їх поважаю і музика в них надзви4айна! ;)

а я мав честь не лише сочок з кожним з учасників гурту попивати :cool1:, хлопці справді супер... прості, як двері :cool1:
  • 0

#131 Натаха

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.12.2007 – 19:08

Я ось тільки но сьогодні почула цю с упер-групу і мене поперло.Я взагалі тащусь від наших,українських рок груп.Побільше б таких нам)) :angry12:
  • 0

#132 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 11.12.2007 – 20:20

Якщо все буде нормально і не буде ніяких несприятливих обставин збираюсь зїздити в Дніпро в суботу, де у них буде презинтація їхнього DVD... Давно хотіла почути їх вживу...
Недавно нарешті повністью прослухала "Zаникай" класні пісні... хоч і не все "пішло" Найбільше сподобалось "Там був я"- просто супер!!!!!!!!!!!!!!!! як на мене найкраща пісня з цього альбому, "Критик", "Колискова", "Всі шляхи є схвалені", "Моя планета"...
"...Не виходжу я на вулицю,
Не виходжу в коридори,
Там існують якісь люди
І усі вони потвори..."
:angry12: :prapor3: :unsure:
  • 0

#133 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 20:25

Перегляд дописуAgata (11.12.2007 20:20) писав:

Якщо все буде нормально і не буде ніяких несприятливих обставин збираюсь зїздити в Дніпро в суботу, де у них буде презинтація їхнього DVD... Давно хотіла почути їх вживу...
Недавно нарешті повністью прослухала "Zаникай" класні пісні... хоч і не все "пішло" Найбільше сподобалось "Там був я"- просто супер!!!!!!!!!!!!!!!! як на мене найкраща пісня з цього альбому, "Критик", "Колискова", "Всі шляхи є схвалені", "Моя планета"...
"...Не виходжу я на вулицю,
Не виходжу в коридори,
Там існують якісь люди
І усі вони потвори..."
:angry12: :prapor3: :unsure:
Ти ж мене не забудь взяти із собою!!!Дивилась на сайті вивіску, уявляєш в Кривбасі вони теж були...ммм...де ми були....значить завтра їду до тебе за альбомом!!Хочу і я принюхатись, посадила на Їжачка, то давай далі!!!
  • 0

#134 FeniX

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.12.2007 – 20:38

а я в них розчарувався((( хоча я не дуже люблю їх слухати... але мене вразило те шо після випуску альбому вони трохи піднялися в рейтингу і на одному з концертів який проходив в рідному для них Івано-Франківську вони сказали шо вже не Франківська група в Києво-Франківська з наголосом на Київ... :angry12: :prapor3:
  • 0

#135 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 21:05

Ну врешті решт їм треба вибиратись за межі рідного міста... нам теж хочеться на них подивитись... а де як не в Києві вони зможуть нормально розкрутитись... А про те вони напевне сказали для того щоб земляки пораділи за них, за те що їх популярність вишла за межі Франі...
  • 0

#136 Серцевий_Напад

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 21:39

я ж кажу шо зажралися... яка нах різниця , де легше розкрутитися? нафіга від свого рідного міста цуратися? гидко від такого... таке саме спостерігав за чернівецьким гуртом Біонік, які тепер пишуть що вони з Києва... грьобана комерція... я завжди писав про наш гурт що ми з ЧЕРНІВЦІВ, і писатимму, бо я обожнюю це місто, тут ми народилися і це місто дало нам все, і ніякі гроші чи комерція не змусять писати в дужках після назви гурту інше місто... анреспект...
  • 0

#137 pozitronik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 01:47

Говоріть що хочете, а Фліти рулять, хлопці днями вситупатимуть в 5-ох містах неньки України,
ось розклад і місце проведення:

Цитата

23.12 (грудня) – участь у фестивалі "Спрага".м. Львів к.ц.Романтик, парк культури ім.Б.Хмельницького, поч. о 16.00

16.12 (грудня) – презентація DVD-диску групи "Фліт". Клуб "Фараон", м. Сімферополь, вул. Лєскова 39, початок 0 19.00

15.12 (грудня) – презентація DVD-диску групи "Фліт". "Мастер Шмідт", м. Дніпропетровськ, вул.Шмідта 14.

14.12 (грудня) – презентація DVD-диску групи "Фліт". Паб "Черчилль", м. Харків, вул.Дарвіна 9, початок о 19.00.

13.12 (грудня) – презентація DVD-диску групи "Фліт". Бар "Ганджубас", м. Донецьк, бульвар Шевченка, 3

P.S. Їжачок ще довго житиме!..
  • 0

#138 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 16.12.2007 – 14:53

Давно хотіла побувати на концерті Флітів, слухаю їх вже 3 роки і дуже люблю їх пісні, і от нарешті! Вчора, чи то вже сьогодні ;-) була на їх концерті у Дніпропетровську, до нас вони цього разу не заїзжали, то ми самі вирішили до них приїхати ;-). Концерт був просто СУПЕР! Хоч і доволі тісно в тому "Мастер Шмідті", розкрутка у гурту не велика тож про концерт мало хто знав, а ті люди з котрими ми спілкувались, взагалі про концерт довідались за 3 дні до нього... якби не сайт Флітів і я б нічого не знала...
Цієї позитивної енергії мені точно на цілий тиждень вистачить! Їх музика додає сили, а вживу це у 100 разів краще!!!!!!!!!!! Дуже приємні люди, Серцевий_Напад ти їх просто не знаєш, а ні натяку неповаги до рідного міста, говорили і про нього, я там була, і Франик мені дуже сподобався, тож було про що поговорити... Скільки всього цікавого я взнала за ці 2 дні. Звісно коли їхала на концерт сподівалась і сфотаграфуватись з хлопцями і плакатик з автографами з відти привезти (все це буде нагадувати що то мені не наснилось), але ніколи і подумати не могла що доведеться з ними ось так просто побалакати, бо як би там не було вони для мене зірки на уровні не менше ніж інші українські виконавці. Цілий вечір, крім того часу коли хлопці виступали і роздавали автографи,говорили про життя то з Мішою, то з Ігем і Маркером, я до цього не замислювалась які вони, і мене просто вразила їх щирість, простота, ніякої грубості... все ж таки як я сумую за нормальними людьми із західної україни, ті люди які живуть у такому місті як моє,чи Донецьк мене зрозуміють, тому цей вечір для мене просто подарунок долі...
Нам не було куди спішити бо наш автобус був о 4й ранку, тож ми провели хлопців на сімферопільський поїзд, бо скоро вже через кілька годин вони будуть "зірветься" позитивними емоціями черговий клуб нашої(як би там не хотіла Росія) держави... Надіюсь ми скоро знов їх побачим...
  • 0

#139 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 20:43

Ну-ну, перепила ти Фліту бачу!!!Але певне так, якби то був Океан Ельзи для мене, я б певне так само реагувала, бо просто обожнюю Океанів, і некажіть нічого про них, мене ваша думка не цікавить!!!Щодо Фліту - мені теж сподобалось,головне що дійсно за цю ніч в Дніпрі вони мтали нам якимись рідними, ніби наші друзі. Інтелігентні, різносторонньо обізнані, із розумними поглядами на життя, в принципі в їх піснях все сказано, тому певне ми і сумуємо, бо ще не кажи блін, кривбас то є Кривбас...фігня ще та, правда,якщо ми з тобою Агато (не буду розкривати ім"я) знайшлись і по-троху знаходимо інших і українізуємо(чогось хочеться сказати "окатоличуємо"ги-ги інших, то може далі буде краще!!!Побільше б таких як вони!!!А ще вони витримані, ну видно що вже мають свою життєву позицію, в них є чому повчитись...все пішла відсилати фотки,бо так тут і зостанусь...

Цілий вечір, крім того часу коли хлопці виступали і роздавали автографи,говорили про життя то з Мішою, то з Ігем і Маркером, я до цього не замислювалась які вони, і мене просто вразила їх щирість, простота, ніякої грубості... все ж таки як я сумую за нормальними людьми із західної україни, ті люди які живуть у такому місті як моє,чи Донецьк мене зрозуміють, тому цей вечір для мене просто подарунок долі...
Нам не було куди спішити бо наш автобус був о 4й ранку, тож ми провели хлопців на сімферопільський поїзд, бо скоро вже через кілька годин вони будуть "зірветься" позитивними емоціями черговий клуб нашої(як би там не хотіла Росія) держави... Надіюсь ми скоро знов їх побачим...
[/quote]
І ще, не дуже мені подобається що Андрія Маркером називають, всеж якось так не по тому рівню який в них є...простяцько-інтелігентський такий...
І щодо Росії...перестань її так...ну знаєш так "любити"...!!!
  • 0

#140 Серцевий_Напад

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 18.12.2007 – 00:08

AGATA
Дуже приємні люди, Серцевий_Напад ти їх просто не знаєш, а ні натяку неповаги до рідного міста, говорили і про нього, я там була, і Франик мені дуже сподобався, тож було про що поговорити...
----------------------------------------------------------------------------

та я знаю що вони прості і респектую їх та їхню музу, але комерція вбиває ідеологію панк-року, це суто моя думка, маєте право з нею не погоджуватися. не думайте, що я гоню на них, ні, вони мені подобається, але є декілька але )) :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних