Перейти до вмісту

Як потрібно навчатись у школі?

Повідомлень в темі: 67

#61 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.01.2009 – 22:40

Перегляд дописуSensssorika (12.01.2009 21:22) писав:

Повністю згодна. Школа як система взагалі мало чого варта. Мого директора більше хвилював мій зовнішній вигляд,а не мої оцінки.
А сучасні шкільні вчителі то взагалі некероване шкідливе зло. У багатох школах працюють вчителі заочники,або ще гірше- студенти заочники. З такою якістю якого результата можна очікувати?....
Це можливо зараз так. Але українська середня освіта - одна з найкращих у світі. Про це свідчать щорічні відзнаки українських школярів на міжнародних конкурсах.
Якщо дитина повністю засвоює шкільну програму, то вона виходить з школи з набагато кращими знаннями ніж колеги з інших країн.(включаючи розвинуті).
Недарма США полює за нашими студентами та золотомедалістами.
  • 0

#62 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.01.2009 – 23:30

Перегляд дописуyushchenko (12.01.2009 22:40) писав:

Це можливо зараз так. Але українська середня освіта - одна з найкращих у світі. Про це свідчать щорічні відзнаки українських школярів на міжнародних конкурсах.
zum Beispiel,bitte. Не знаю жодного такого міжнародного конкурсу.
А! ше одне. Те шо дитина має успіхи в якійсь галузі це не значить шо вони зі школи. Велику роль грають репетитори. Наприклад,те шо я закінчуючи школу англійську мову знала краще за своїх усіх вчителів- це заслуга моєї мами,а не школи.
  • 0

#63 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 13.01.2009 – 02:16

А шо вас школа чогось навчила? Я там тільки оцінки отримував, а знання сам здобував.
Наша школа, особливо із сучасними вчителями які самі в школі вчилися на тройбани і пішли в пед, бо в інші не беруть(ну принанні половина сільських вчителів новго покоління точно такі) - це пародія.
  • 0

#64 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 13.01.2009 – 11:12

Перегляд дописуNomad (13.01.2009 02:16) писав:

А шо вас школа чогось навчила? Я там тільки оцінки отримував, а знання сам здобував.
Наша школа, особливо із сучасними вчителями які самі в школі вчилися на тройбани і пішли в пед, бо в інші не беруть(ну принанні половина сільських вчителів новго покоління точно такі) - це пародія.
Саме тому тройбан від людини яка сама на тройбани вчилась виглядає досить сумно.
  • 0

#65 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 13.01.2009 – 13:19

ну капєц, блін :happy1: розумні всі такі. Невже ви думаєте, що без школи ви були б на тому ж рівні розвитку, що і зараз ?!
всі лиш і пишуть про те, що школа нічого їм не дала : воно то викривлює якесь сприйняття, то непотрібіні знання дає, почасти нічого не дає і так далі і тому подібне :ggggg:

Ну так давайте може тоді в школу взагалі не ходити, якщо вона така безкорисна ?!
  • 0

#66 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 13.01.2009 – 13:25

Рівно стільки, щоб можна було вступити до вузу.
  • 0

#67 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 21:54

в школі потрібно навчатись так, щоб потім було шо згадати але стидно дітям розказати. я наприклад був хорошистом проте мене запам*ятала вся школа. особливо вчителька фізики і білогоії. потерпали від мене чомусь саме вони(
  • 0

#68 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.01.2009 – 03:30

Перегляд дописуyushchenko (12.01.2009 23:40) писав:

Про це свідчать щорічні відзнаки українських школярів на міжнародних конкурсах.

Це особиста заслуга кожного школяра аж ніяк не шкіл.

Ну а якщо дійсно чогось бажаєте досягти то є не школи, а ліцеї більш конкретного профільного спрямування (вже з 8-9 класу потрібно думати про майбутнє).

І на рахунок оцінок, навчаючись в школі, ви не отримуєте ніяких грошових заохочень, тому великого смислу немає здавати все на відмінно.
В університеті інша ситуація - Навчаєшся краще - отримуєш стипендію. І роботолавець наврядчи буде дивитись ваш шкільний атестат.
І взагалі зараз головне знання а не оцінки (бувають випадки навіть в школах вже купують оцінки за гроші )
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних