Перейти до вмісту

Як потрібно навчатись у школі?

Повідомлень в темі: 67

#41 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 16.09.2008 – 21:36

Мінус всім на 2 сторінці.
  • 0

#42 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 09:51

У школі навчається кожен як йому потрібно... хочеш усе знати - сидиш цілими вечорами, учиш, читаєш... а хочеш бути тупим, то просто достатньо вранці перекласти зошити і книги і все.. У школі я не був відмінником, та й задніх не пас)) Не дуже подобалося те, що тут учиш наче усе і на тобі відриваються: то того не зробив, то того.. а ті хто ні палець об палець за рік не ударили їм нічого((
  • 0

#43 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.10.2008 – 10:27

Перегляд дописуMAXIM_UA (18.10.2008 10:51) писав:

Не дуже подобалося те, що тут учиш наче усе і на тобі відриваються: то того не зробив, то того.. а ті хто ні палець об палець за рік не ударили їм нічого((
Я тебе розумію, але з власного досвіду скажу, що дресерують тих хто піддається дресурі. На "Сухе дерево" час не витрачають бо воно не принесе плодів...
  • 0

#44 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.10.2008 – 10:28

Цитата

Цікаво... Вам потрібна оцінка чи знання? В мене в школі з фізики було "задовільно" а в технкумі І місце на районній олімпіаді... В мене ті знайомі які закінчили технікуми мають більший багаж знань аніж ті хто закінчив Універи... відмінниця на базарі торгує, а "двієчник" Юра (якого на пару з мною хотіли вигнати за то шо унітаз підірвали...) має власну справу... отже вирішуйте самі.
Ну а як по твоєму учням дізнатись гарно вони вчатся чи ні, а то подумають, що все знають і болта на школу заб‘ють. Оцінка в багатьох випадках -- єдиний показник. Ти правий про двієчника та відмінницю. Дуже важливо як ти себе представиш суспільству.
Про універи та технікуми абсолютно не згоден.
  • 0

#45 Kvito4ka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 18.10.2008 – 10:46

Перегляд дописуlorelei (3.09.2008 15:43) писав:

Навчання і знання ще нікому не завадили. Звичайно оцінки це не головне, але завжди потрібно прагнути до кращого і не розслаблятись в школі. Зараз я жалію про те, що вчилась не те, що погано, просто могла краще, і це б мені зараз знадобилось. Тим більше саме в шкільному віці людина розвиває свій інтелект, сам процес навчання цьому сприяє, тому непотрібних знань немає, просто треба навчитись ними правильно розпоряджатись.
Ага, тільки то вже пізно приходить..
  • 0

#46 Cantchat

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 24.10.2008 – 11:26

Хм... а в школі ВЧАТЬСЯ? Школа - це центр розваг і відпочинку:rolleyes: В школі можна урокам приділяти по 20 хвилин і мати хороші оцінки. Не то діло універ - там треба вчитися :rolleyes:
  • 0

#47 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 26.10.2008 – 12:16

Коли мені захотілося стати стоматологом був неприємно здивований, шо треба ЗНО здавати з хімії, біології ну і укр. мови та літератури...
Але зовсім не жалкую, шо перші два предмети майже не вчив, бо впевнений шо якшо є бажання можна вивчити це і за 8 місяців :P
Тому і "радійте життю, поки вам ЗНО здавати не прийдеться:)".
  • 0

#48 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 26.10.2008 – 13:02

А хіба в школі треба навчатись? Школа була вигадана для того, щоб дитинки проводили свої найкращі рочки з друзями та весело!!! Юпііі!!!
  • 0

#49 St1Ng3R

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень
  • Місто:Україна,Калуш

Відправлено 14.11.2008 – 08:28

Звичайно ж потрібно вчитись...Оцінки відіграють дуже маленьку роль у навчанні.Якщо ти получив не задовільну оцінку, але потім взяв та вивчив і зрозумів матеріал то можна не турбуватись :rolleyes:

Повідомлення відредагував St1Ng3R: 14.11.2008 – 08:28

• 0

#50 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 08.01.2009 – 16:18

треба, але для себе. а оцінки - це не важливо. при вступі атестат навіть не дивились. хоча не знаю як зараз із цими тестами...
  • 0

#51 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 10:30

Вчитися треба так, щоб знати - причому якомога більше, бо ніколи не знаєш, що пригодиться в житті. Пізнавати світ дуже цікаво, чому б не робити це в школі? Все, що ти вивчиш, залишиться назавжди з тобою. Як в латинському прислів'ї: Omnia mea mecum porto - все своє ношу з собою. А оцінки - не головне. Це погляд колишньої відмінниці)))
  • 0

#52 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 14:20

Ще б пак,знання,котрі ми набуваємо в процесі навчання в школі досить часто слугують твердим підгрунтям для подальшого використання і вдосконалення до прикладу у ВУЗі,при їх допомозі,на стезі самостійного життя можемо не загубитися в бурхливому потоці інформаційних потоків,численних спокус.Дедалі частіше стаю свідком,коли саме шкільні знання виручають багатьох :lol:
  • 0

#53 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 14:22

школа - це зло. вона тотально викривлює мозок людина. не стільки ті знання, які даються, стільки метод їх сприйняття.
  • 0

#54 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 14:47

Перегляд допису_saljama_ (11.01.2009 14:22) писав:

школа - це зло. вона тотально викривлює мозок людина. не стільки ті знання, які даються, стільки метод їх сприйняття.
Цікава точка зору,так здебільшого все залежить від людини,чи вона хоче розуміти і сприймати те що її навчають...
  • 0

#55 gamber

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:киев

Відправлено 11.01.2009 – 19:14

Та ще й дітям своим треба буде пояснювати матеріал, перевіряти домашку))))
  • 0

#56 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 11.01.2009 – 19:22

Перегляд дописуdark (11.01.2009 14:47) писав:

Цікава точка зору,так здебільшого все залежить від людини,чи вона хоче розуміти і сприймати те що її навчають...
От, от треба сприймати школу позитивно, хоча через цей всмебічний контроль імідж шкіл псується. Те що треба вчитись і вчитись добре—це точно. Якщо ти незнаєш такої примітивної програми як шкільна, то я сумніваюсь у спроможності до подальшого навчання такої людини. А так я сторонник спеціаліхації зі школи звичайно до певної міри. Отже не страшно, якщо ти не знаєш літературу чи біологію, якщо математику чи хвізику шпариш.

Повідомлення відредагував FT232BM: 11.01.2009 – 19:25

• 0

#57 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.01.2009 – 19:14

Перегляд дописуXRey (3.09.2008 14:25) писав:

вчитися треба, з знаннями лнегше в житті і поступати в інститут.

Навіть зараз, в часи кризи, сантехнік отримує більше, аніж економіст чи бухгалтер. Хтось може мені пояснити, якого дідька навіть при обговоренні навчання в школі усі одразу розраховують пертися бити байдики ще п"ять років у вишах?
  • 0

#58 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 12.01.2009 – 19:23

Перегляд допису-=VJ=- (12.01.2009 19:14) писав:

Навіть зараз, в часи кризи, сантехнік отримує більше, аніж економіст чи бухгалтер. Хтось може мені пояснити, якого дідька навіть при обговоренні навчання в школі усі одразу розраховують пертися бити байдики ще п"ять років у вишах?

Прекрасний коментар! В нашій країні існує культ вищої освіти, і туди намагаються запхатися абсолютно всі, кому не лінь (а кому лінь, то тих батьки пхають насилу). Натомість щоранку по 1+1 Український центр зайнятості повідомляє, що бракує столярів, сантехніків, різьбярів тощо...
  • 0

#59 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 12.01.2009 – 19:29

ШО ? як викривлює ? куда викривлює ? коли ? в яких класах ? ким? ? ... ? ... ? ...

Як взагалі розуміти ото твоє викривляння методів сприйняття знань ?! О_О взагалі не зрозуміло, що ти мала на увазі !
  • 0

#60 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.01.2009 – 21:22

Повністю згодна. Школа як система взагалі мало чого варта. Мого директора більше хвилював мій зовнішній вигляд,а не мої оцінки.
А сучасні шкільні вчителі то взагалі некероване шкідливе зло. У багатох школах працюють вчителі заочники,або ще гірше- студенти заочники. З такою якістю якого результата можна очікувати?....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних