Перейти до вмісту

Як потрібно навчатись у школі?

Повідомлень в темі: 67

#21 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 29.04.2008 – 15:13

Я у школі 10 років учився, а мову на ЗНО за рік прекрасно вивчив. Школа не стільки для засвоєння матеріалу а для всебічного розвитку і входу в соціум і для уміння класифікувати знання. Хоча наша система освіти це пережитки минулого.
  • 0

#22 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 29.04.2008 – 15:56

Перегляд дописуконвалія (29.04.2008 14:59) писав:

і вміти використати ці знання.
є такі відмінники, що знають теорію без пам'яті, а елементарної задачі розв'язати не можуть.
Теж знаю кількох таких людей, які теорію ніби знають бездоганно, а ось на практиці не можуть справитися з найлегшим завданням. Або можуть, але доклавши значних зусиль. Звідси висновок: скажи зубрінню "ні"! Найкраще - це розуміти те, про що написано, і відповідно - те, що потім говориш...
  • 0

#23 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 29.04.2008 – 16:20

Перегляд дописуМаленька (28.04.2008 20:20) писав:

Чи треба в школі бути відмінником?

А чому б і ні? Тільки при умові, що дійсно не будеш забивати голову чим попало!

Перегляд дописуLemon (28.04.2008 22:07) писав:

Nameless One в цьому житті треба знати не якомога більше, а якомога більше потрібного. Якщо голова забита такою масою непотрібного, яку намагаються впхнути :gryzin: в школі - стає важко думати.

ПЕС. "Відмінник" ще нічого не означає, хіба що перше ставлення до тебе нових вчителів :angry1: . А далі... вчити тільки потрібне... все інше - вдавати що вчиш. Метод працює безвідказно!

Повідомлення відредагував Altair: 29.04.2008 – 16:21

• 0

#24 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 01.09.2008 – 21:27

Ніяк. Бо нова програма - це не навчання. Це спроба забити якнайбільше в наші бідні дитячі голови. Я не є відмінницею, але знаю більше, ніж наші відмінники, бо свого часу багато читала і зараз люблю це робити.)А школа ніц цікавого не дає.
  • 0

#25 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.09.2008 – 22:21

потрібно навчатись і все.
  • 0

#26 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.09.2008 – 20:43

як на мене...то чому б і не йти на золоту медаль?! якби я б могла повернути час назад то тольки б і робила що гризла граніт науки...бо навчання в універі дороге =(
  • 0

#27 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 03.09.2008 – 14:25

вчитися треба, з знаннями лнегше в житті і поступати в інститут.
  • 0

#28 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 03.09.2008 – 14:43

Навчання і знання ще нікому не завадили. Звичайно оцінки це не головне, але завжди потрібно прагнути до кращого і не розслаблятись в школі. Зараз я жалію про те, що вчилась не те, що погано, просто могла краще, і це б мені зараз знадобилось. Тим більше саме в шкільному віці людина розвиває свій інтелект, сам процес навчання цьому сприяє, тому непотрібних знань немає, просто треба навчитись ними правильно розпоряджатись.
  • 0

#29 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 17:44

наведу простий приклад: всі десять років вчилась я у школі посередньо - трохи вчила, трохи халявила, але списувати вміла. всі десять років я була відмінницею. зараз я вчуся в 11-му класі і розумію яка я була дурна, що не вчилась. незабаром ЗНО, а знань як кіт наплакав (особливо з тих предметів шо тре) і от думаю як то би все вивчити за рік? так шо діти мої! вчіться у школі, потім пригодиться!
  • 0

#30 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 03.09.2008 – 21:00

По потрібним предметам так, треба вчитись.
Та на ті, які не любиш і не потрібні у майбутньому ІМНО можна забити.
Відмінником не прагну бути, не бачу в тому сенсу. Другий день навчання, і в мене вже мізки киплять:happytwo:
  • 0

#31 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 03.09.2008 – 21:01

А мені ше нормально зараз тільки в 10 класі.Зовнішнє на другий рік,але думаю тре троххи повчитися)
Та й принципі на контрольних проблем немає бути,адже у мене в класі разом зімною 4 хлопці і 22 дівчини)))Смішно аже правда)) :happytwo:
  • 0

#32 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 03.09.2008 – 21:15

Ну я ше можу відпочивати, бо навчаюсь лиш у 8 класі і в день у нас максимум 6 уроків( зате я навчаюсь в суботу).
Доречі, ви чули, що ТО і перездачі відмінили???Тоді відмінників взагалі не буде...
  • 0

#33 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 21:27

Вчіться не на оцінки а на себе і для себе. ТАм взагалі нічого складного нема. Оцінки ролі неграють ВЗАГАЛІ. РАй, але знати таки треба.
  • 0

#34 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 03.09.2008 – 21:39

Вчитися треба. Можна нехтуватидеякими редметами типу ОБЖ, філософії... :happytwo:. Визначте предмети які ви будете здавати в універ і забийте на інші(в границях розумного. Людина повинна бути всебічно розвинена). Я гарантую що у вас вистачить часу на ВСЕ.
  • 0

#35 фройляляйн

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 13.09.2008 – 16:42

якщо дитинці дуузе хочеться підмітати вулиці, то потрібно якраз не вчитись!
я розумію, що мені треба вчити все.. але так у моєму онтогенезі склалося, що усе в мене вдається, крім фізики та математики.. ну не точні ми, блондинки.. :D з іншими предметами я навпаки так переборщую, що іноді просто нецікаво на них сидіти.. :ggggg:
  • 0

#36 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 13.09.2008 – 17:00

Краще напевно вчитись добре. Як мені зараз не вистачає англійської мови! І через те , що в свій час халявив з цим предметом :D

Повідомлення відредагував bublik: 13.09.2008 – 17:01

• 0

#37 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 13.09.2008 – 18:51

треба вчитися так щоб знати а не так щоб мати оцінку.
  • 0

#38 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 13.09.2008 – 21:23

Цитата

треба вчитися так щоб знати а не так щоб мати оцінку.
Не правильно. В кінці-кінців оцінка і є показником твоїх знань(звичайно, якщо в тебе немає конфліктів з вчителями). А в багатьох випадках оцінки "відмінно" замало. В тебе повинна бути основна мета: "вступити до універу", а якщо хочеш в технікум, то вчитися взагалі не треба )) Але це не значить, що треба вчити всі предмети добре(див. мій пост вище)

Повідомлення відредагував FT232BM: 13.09.2008 – 21:24

• 0

#39 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 16.09.2008 – 19:01

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (3.09.2008 22:15) писав:

Ну я ше можу відпочивати, бо навчаюсь лиш у 8 класі і в день у нас максимум 6 уроків( зате я навчаюсь в суботу).
Доречі, ви чули, що ТО і перездачі відмінили???Тоді відмінників взагалі не буде...
ага, чули...не дуже це зручно...Але я думаю, що відмінники залишатьтся.
По темі: я згодна, що вчитись треба, як уже багато хто казав--воно знадобиться.Досвід показує, що якщо є знання--то гірше точно не буде)))
  • 0

#40 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 16.09.2008 – 20:10

Перегляд дописуFT232BM (13.09.2008 21:23) писав:

Не правильно. В кінці-кінців оцінка і є показником твоїх знань(звичайно, якщо в тебе немає конфліктів з вчителями). А в багатьох випадках оцінки "відмінно" замало. В тебе повинна бути основна мета: "вступити до універу", а якщо хочеш в технікум, то вчитися взагалі не треба )) Але це не значить, що треба вчити всі предмети добре(див. мій пост вище)
Цікаво... Вам потрібна оцінка чи знання? В мене в школі з фізики було "задовільно" а в технкумі І місце на районній олімпіаді... В мене ті знайомі які закінчили технікуми мають більший багаж знань аніж ті хто закінчив Універи... відмінниця на базарі торгує, а "двієчник" Юра (якого на пару з мною хотіли вигнати за то шо унітаз підірвали...) має власну справу... отже вирішуйте самі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних