Перейти до вмісту

Слова, які важко промовити

Повідомлень в темі: 56

#41 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 13.10.2008 – 09:04

Перегляд дописуKatod (6.10.2008 09:20) писав:

слова які важко промовити: знаєш, я кінчив
А для чого то промовлять - дуже скоро то й само сабою з’ясується..................... тому тут казати нічо не треба, а можно по шуріку заснути і не паритись.

Перегляд дописуЛастiвочка (13.10.2008 10:52) писав:

Що я йду...
Так.......не пойняв - стоять бояться! Куда це пи пані Ластiвочка з цього кфворуму намилились? Ніхто Вас вже не випустить, ви вже вибачайте))))
  • 0

#42 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.10.2008 – 09:34

Перегляд дописуbendera.UA (13.10.2008 10:04) писав:

А для чого то промовлять - дуже скоро то й само сабою з’ясується..................... тому тут казати нічо не треба, а можно по шуріку заснути і не паритись.

Так.......не пойняв - стоять бояться! Куда це пи пані Ластiвочка з цього кфворуму намилились? Ніхто Вас вже не випустить, ви вже вибачайте))))
Не пойняла, Бендеро, ану не обнадіюй добру частину форуму моїм уходом. Звідси я точно не піду :prapor3: якби то комусь не хотілось...
Мала на увазі в реалі важко промовити слова, що йду...йду назовсім...
  • 0

#43 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.10.2008 – 09:43

маршрутка :prapor3:
  • 0

#44 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.10.2008 – 10:57

Перегляд дописуMAXIM_UA (13.10.2008 08:57) писав:

Я сам належу до тих людей, які довго терплять, та терпінню колись приходить кінець. Знаю з свого досвіду, що мені ДУЖЕ важко пробачити зраду, та те що мене обговорюють за спиною мої ж друзі... Важко сказати слово "пробачаю", навіть не знаю чому.

У мене була історія після якої я залшився без друга: "Одного разу я перейшов з однієї школи до іншої (в 7 клас). Там були мої друзі ще з дитячого садка, тому потоваришувати було зовсім неважко. Але найбільше я здружився з однокласницею, з якою сидів. Ми здружилися настільки, що разом зустрічали нові роки, Дні Народження... майже усі в"ята. Наші батьки також стали кращими друзями... Йшли роки і прийшов 11 клас... Я не скриваю, вона була відмінниця і багато в чому мені допомагала - то правда... але ж... Прийшов день коли потрібно вибирати пару для вальсу на випускному балу, і я обрав не її а іншу однокласницю. Чому? Томущо я з нею не почував себе вільним у танцеві... мої рухи були зковаті, думаю ви розумієте як це? Тому я й вирішив обрати іншу... деякий час вона зімною не розмовляла, але після довгого мовчання заговорила... та пройшло зовсім небагато часу і вона знову до мене не говорить, а через п"яте-десяте мені сказали, що вона казала в мою адресу "Досить жити на гироку ногу!". От цього я то і не можу їй пробачити... зараз уже пішов другий рік як ми не розмовляємо взагалі... :prapor3:

Я от цього не зрозуміла. Тобто в цій ситуації саме вона мала би тобі не вибачити. Я розумію (як танцюрист), що не так легко підібрати партнера для танцю. Але для одного танцю можна було б і погодитись з незручностями заради свого друга(подруги). То ж логічно було, що вона чекала на твоє запрошення. А ти... Ех ти... Як ти міг?...
Тобі варто переосмислити цю ситуацію і таки першим попросити вибачення. Не пожалкуєш, повір. (Звісно, якщо вона тобі пробачить)

Повідомлення відредагував Олеська: 13.10.2008 – 10:59

• 0

#45 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.10.2008 – 11:08

Перегляд дописуЛастiвочка (13.10.2008 09:52) писав:

Що я йду...
також.
а ще важко казати бувай... якщо людина справді дорога.
  • 0

#46 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 15:55

Перегляд дописуОлеська (13.10.2008 11:57) писав:

Я от цього не зрозуміла. Тобто в цій ситуації саме вона мала би тобі не вибачити. Я розумію (як танцюрист), що не так легко підібрати партнера для танцю. Але для одного танцю можна було б і погодитись з незручностями заради свого друга(подруги). То ж логічно було, що вона чекала на твоє запрошення. А ти... Ех ти... Як ти міг?...
Тобі варто переосмислити цю ситуацію і таки першим попросити вибачення. Не пожалкуєш, повір. (Звісно, якщо вона тобі пробачить)

не все так легко, як здається на перший погляд.... з мого класу ніхто не танцював з тим з ким сидів... а сиділи ми хлопець-дівчина! Та чомусь ніхто не вмирав із-за цього.. і досі живий, спілкуємося а вона як відлюд стала - не ходить з нами на зустрічі, не гуляє.... :prapor3:
  • 0

#47 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 13.10.2008 – 16:18

Перегляд дописуMAXIM_UA (13.10.2008 15:55) писав:

не все так легко, як здається на перший погляд.... з мого класу ніхто не танцював з тим з ким сидів... а сиділи ми хлопець-дівчина! Та чомусь ніхто не вмирав із-за цього.. і досі живий, спілкуємося а вона як відлюд стала - не ходить з нами на зустрічі, не гуляє.... :prapor3:
Але ж ти вже сказав що вона була тобі більше ніж просто сусідка по парті! Свята разом і все таке,міцна дружба..а тепер ти її називаєш фактично просто співпартницею,якби вона це прочитала-образилась би ще сильніше,так що по-моєму ти таки неправий і треба тобі все виправляти якщо звичайно хочеш.
  • 0

#48 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 16:20

якщо ви думаєте шо у нас були шури-мури, то ні! У нас їх не було.... та я й не зобовязаний був з нею танцювати...
  • 0

#49 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 14.10.2008 – 12:46

Знаєте, що дуже важко сказати? Всьо!!!! Особливо з сильного перепою, навіть якщо дуже кохаєш і навіть якщо це мало би звучати "дай пива". ))))

Перегляд дописуMAXIM_UA (13.10.2008 17:20) писав:

якщо ви думаєте шо у нас були шури-мури, то ні! У нас їх не було.... та я й не зобовязаний був з нею танцювати...
а що поганого в "шурах-мурах"?
  • 0

#50 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 16.10.2008 – 21:44

Перегляд дописуMAXIM_UA (13.10.2008 17:20) писав:

тьфу ти! до чого тут шури-мури?!?! обирати між 2-хвилинною славою у КОМФОРТНОМУ, як ти сказав, танку і ДРУЖБОЮ - безглуздо! Втім... ти ж примудрився. На мою думку не правий ти, тому маєш вибачитися. Хоча вирішувати тобі.
  • 0

#51 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 29.12.2008 – 16:20

Перегляд дописуМаленька (28.04.2008 19:17) писав:

Сказали б людині коханій пробач,якшо дуже горді.Зробили би перший крок,на зустріч чи чекали б, коли ця людина підійде до вас перша? :rolleyes:

Так! Який би складний і впертий характер в мене не був! Головне вчасно сказати "пробач"....
  • 0

#52 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 17:23

Звичайно....скажу ці слова сотні разів якщо ц ялюдина справді для мене дорога і якщо я боюсь її втратити))ось так
  • 0

#53 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.12.2009 – 01:29

Флуду нема
  • 0

#54 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 20.12.2009 – 01:39

Перегляд дописуЛастiвочка (13.10.2008 09:34) писав:

в реалі важко промовити слова, що йду...йду назовсім...
таке відчуття,наче я сам це відчув і пережив,наче я це почув,чомусь...
  • 0

#55 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.12.2009 – 01:45

Флуд і офтоп видалила! Хтось давно не мився в бані?
  • 0

#56 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.06.2010 – 09:57

Перегляд дописуВакуОлька (20.12.2009 02:45) писав:

Флуд і офтоп видалила! Хтось давно не мився в бані?
Так! Комусь півроку було важко тобі відповісти
  • 0

#57 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 28.07.2010 – 15:19

Перегляд дописуМаленька (28.04.2008 19:17) писав:

Сказали б людині коханій пробач,якшо дуже горді.Зробили би перший крок,на зустріч чи чекали б, коли ця людина підійде до вас перша? :blink:
Якщо я сама винна - можу вибачитися, нє вопрос. Але якщо я вважаю людину винною, то перший крок не зроблю... тільки якщо це не дуже-дуже близька і рідна мені людина (як-от мама і два братики, яких я без пам"яті люблю). Іншим - хлопцям, друзям, колєгам - ні-ні.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua