Перейти до вмісту

Opeth

Повідомлень в темі: 4

#1 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 27.04.2008 – 21:24

• 4
Зображення

Opeth — рок-гурт з Швеції. Для музики Opeth характерне важке дез-металічне звучання з додаванням мелодійних партій акустичної гітари, вокалу, елементів джазу, блюзу і прогресивного року 1970-х років. Вокаліст Мікаель Окерфельдт використовує як чистий вокал, так і гроулінг. Назва групи взята з книги Уїлбура Сміта The Sunbird, де «Opeth» було назвою вигаданого міста.

Зображення

Opeth - Watershed [2008]

1. Coil
2. Heir Apparent
3. The Lotus Eater
4. Burden
5. Porcelain Heart
6. Hessian Peel
7. Hex Omega

Прихований текст
Зображення

Пишіть в ПМ, якшо комусь тре ше кудись залить. Мені сподобалось.

#2 Zolot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:Мюнхен

Відправлено 28.04.2008 – 10:10

Група яка з мною вже вiд коли менi було 9 рокiв. I до согоднi вони мої герої металу i для мене боги. Музика повно чару i почувань. Дуже їх люблю! А новий альбом дуже добрий i якiсний.

Дякую! :lol:
  • 0

#3 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 19.06.2009 – 09:06

Не можу передати словами те, що робить з моєю уявою їхня музика :). Від жортокого гроулінгу до легкої, наче колискової пісні...Просто вражає та чіпляє за душу. Жорсткі гітарні рифи у "Ghost of Perdition", мелодичні соло у "Ending Credits", водоспади добра та гармонії, які переливаються у пісні "Den standiga resan", різноманітність "Porcelain Heart", ностільгія "Burden" - усе це Opeth! Усім рекомендую цю чудову музику! Побільше б таких талановитих колективів....
  • 0

#4 Spalah

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Місто:Торчин, Волинь

Відправлено 14.09.2011 – 15:04

Ооо!.. :rolleyes:
Opeth - то моя слабкість... Не хочеться зараз мліти в пориві красномовства, просто послухайте/подивіться)... Дуже сумніваюсь, що хтось залишиться байдужим до такої краси... :rolleyes:

(мабуть вже втретє розміщую це відео на форумі...))

...і одна зовсім нова річ. Бонус-трек з їхнього нового альбому, що виходить 19-го числа, зіграний вживу в ранковій програмі на швецькому ТБ... :happy1:

P.S. заодне можна порівняти із тим, що можна побачити в нас в Україні, ввімкнувши вранці телевізор... )
  • 0

#5 Spalah

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Місто:Торчин, Волинь

Відправлено 29.09.2011 – 00:46

Гітарні партії із альбому Watershed (2008) :(
* * *

• 0