Перейти до вмісту

Кохання - дар? Кохання -кара?

Повідомлень в темі: 107

#61 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 02.05.2008 – 17:31

Перегляд дописуМій_Травень (1.05.2008 22:59) писав:

Кохати не боляче, кохати важко...Особливо коли знаєш, що тебе не кохають...Тоді дійсно важко.
Хтось відчував щось подібне?
Відчувала все навпаки. Для мене бути коханою і не могти відповісти взаємністю - справжні тортури. Добре, коли ти кохаєш і є коханим/коханою. Коли лише щось одне з цього - то нелегко у кожному випадку. Не знаю навіть, кому гірше.
Тож бажаю усім-усім кохання! Пристрасного, нестримного, палкого і шаленого! Хай воно завжди буде взаємним, щирим і справжнім! Ну і вічним, якщо можна! ;)
  • 0

#62 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 05.05.2008 – 21:06

флуд видалено
  • 0

#63 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.05.2008 – 22:21

кохання - дар..
а кара - це невзаємне коахння, або ж стосунки, які не мають гармонії і майбутнього... хоча з іншої сторони - це теж дар.. можливість навчитись не помилятись більше, стати сильнішими... ніц в житті не робиться просто так.. і нема в житті кар.. є лише випробування...
  • 0

#64 stumpfsinnig_Ausbrecher

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 20:49

кохання - дар в будь-якому випадку. шлях для особистості піднестися над гі*ном цього світу, народити щось світле. одна розумна людина сказала "я так тебе кохаю, що ти мені не потрібен. я тебе відпускаю."(с)
може прозвучати егоїстично, але, з іншого боку, чи не є егоїстичним тримати людину біля себе проти її волі заради втамування своїх потреб.
справжнє кохання від А до Б виражене: А кохає Б, але нічого не вимагає від Б. Б - вільне.
  • 0

#65 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 08.05.2008 – 22:50

Чому кохання називати хворобою? Тому що воно приносить біль?

Кохання - дар, але і покарання одночасно. Можно потонути в океані ніжності, а наступного дня плакати і бити кулаками в подушку, можна літати в небесах, а через секунду валятися на підлозі. Кохання існувало і буде існувати у всі часи, хочем ми цього чи ні.

Кохання - дар, тому що ми відчуваємо щось нове у собі, щось світле і прекрасне, щось тепле і приємне, що наповнює все тіло, яке в мить стає легким, неначе пух, виростають крила, сонце починає світити яскравіше, і життя неначе наповнюється музикою.

Але покарання... Біль, який приносить кохання, забагато сильніший від фізичного болю. Він наповнює з середини і розриває серце на частини і ти починаєш розуміти, що життя - це ніщо.
  • 0

#66 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 10.05.2008 – 13:23

Кохати не боляче!!!
Боляче,коли розходишся з коханою людиною :angry12:
  • 0

#67 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.05.2008 – 13:46

Ото я пошляк, прочитав: чому ковтати боляче :angry12: Ніколи не відчував і не відчуваю болю коли кохаю!
  • 0

#68 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 19:58

кохати не боляче... боляче тоді, коли є сумніви, байдужість, ненависть, злість, образа, розлука... боляче тоді, коли в твоє козання не вірять...
  • 0

#69 Стріла

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 22:24

Кохання - то зубна біль в серці, як казав Г.Гейне.
Але тільки після того, як протерпиш біль кохання, не зламаєшся, а станеш сильнішим, будеш боротися, і вибореш своє щастя, от тоді ти відчуєш насолоду кохати, справжній смак цього почуття!
  • 0

#70 .crayon

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 154 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.05.2008 – 23:00

бо не знаєш,що коїться у його голові.вірити можна лише собі.
  • 0

#71 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 03:38

кохання -то велике і прекрасне почуття, а боляче один одному роблять люди
  • 0

#72 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 11:31

Хтось колись сказав, що людині ніколи не буває так важко, як вона це собі уявляє і ніколи так добре, як би вона цього хотіла.

Можливо то й не так, але коли людина починає відчувати, що незалежно від того скільки вона відпочиває, все рівно залишається постійно змученою і ситуація не покращується варто натиснути червону кнопку "ТРИВОГА". Біль у почуттях це наслідок якогось дисбалансу, що ми його постійно ховаємо "під коврик". Існує реальна і дійсна причина такого розвитку подій тому варто глянути правді ввічі і прийняти все як є щоб не морочити голову собі й іншим. Це вигідно для всіх і для себе в першу чергу, адже розібравшись із дійсними причинами можна встановити чи є у нас засоби, час і бажання випраляти ситуацію. У разі, якщо ми зіткнулись із нездоланною природною закономірністю то варто також прийняти це для себе як нормальне явище, яке впринципі подолати неможлива. Але в більшості випадків ми матимемо справу із власною незацікавленістю щось змінювати у собі тому й находимо мільйони винних у власному житті, знаходячись у той же час за "міліони кілометрів" від дійсно нездоланної перешкоди. Люди мають властивість придумувати собі різних демонів, а потім боятись їх.... навіщо?
  • 0

#73 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 15:25

Перегляд дописуМій_Травень (1.05.2008 23:59) писав:

Кохати не боляче, кохати важко...Особливо коли знаєш, що тебе не кохають...Тоді дійсно важко.
Хтось відчував щось подібне?
Думаю, відчували, чи відчують переважна більшість людей, які живуть серед інших людей.

По темі. Кохати буває боляче, тому що це сильне почуття, яке збільшує ефект від емоцій. Лагідне слово від іншої людини приємне, від коханої підносить в небо. Так і грубість від стороннього може максимум зіпсувати настрій, від коханої - залишає глибокі рани. І т.д.
  • 0

#74 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 18:24

Olmor, якраз таки кохати класно ! А біль кожен сам собі задає, хтось більше хтось менше! Такшо кохай але будь готовий до всього :D
  • 0

#75 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 18:42

Так я ж і не кажу що погано. Не сумніваюсь що це класно. Сам колись був закоханий, і не зважаючи на біль від нерозділеного кохання, це ледь не найкраще що зі мною будь коли траплялось. За біль згоден з тобою, просто я пояснював чому біль від кохання такий сильний. Щодо кохати, якби ж це залежало від мене, кохання як та блискавка - неможливо передбачити коли воно прийде.
  • 0

#76 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 19:25

Olmor, якби кохання залежало від нас, було б не цікаво :D а так блискавка як б"є то класно :angry1: Але не кохання призводить до болю, а його фінальне завершення :happy1:
  • 0

#77 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 27.05.2008 – 12:30

Перегляд дописуstumpfsinnig_Ausbrecher (8.05.2008 21:49) писав:

кохання - дар в будь-якому випадку. шлях для особистості піднестися над гі*ном цього світу, народити щось світле. одна розумна людина сказала "я так тебе кохаю, що ти мені не потрібен. я тебе відпускаю."(с)
може прозвучати егоїстично, але, з іншого боку, чи не є егоїстичним тримати людину біля себе проти її волі заради втамування своїх потреб.
справжнє кохання від А до Б виражене: А кохає Б, але нічого не вимагає від Б. Б - вільне.

:rolleyes:
Я теж так вважаю!!!!!!!!!!
Як на мене людина закохується в іншу все більше і більше коли закоханий переживає сильні емоції повязані із обєктом кохання. Тобто те що закоханий (-на) сильно страждає, радіє, скучає, захоплюєть черерез неї (-ньго) , дуже сильно затягає в трясовину почутів, при цьому негативні і позитивні емоції мають змінювати одна одну.

Повідомлення відредагував Ar@tis: 27.05.2008 – 12:32

• 0

#78 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 28.05.2008 – 12:44

В коханні завжди є щось болюче. Але як би там не було нам з ним краще!!!! :rolleyes:
  • 0

#79 MaryAnn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 221 повідомлень
  • Місто:Smila

Відправлено 28.05.2008 – 17:14

Боляче, тому що в цей момент ти дуже відкритий, бо коли кохаєш, стаєш вразливий! Якщо, звісно, це справжні почуття)
  • 0

#80 Fly

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 00:39

а ще боляче, коли не отримуєш від коханої людини очікуваної поведінки, коли налаштовуєш себе на щось прекрасне неземне (спочатку)..а потім виявляється, що воно зовсім буденне, а близька людина-зовсім і не те, що собі уявляєш
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних