Перейти до вмісту

Кохання - дар? Кохання -кара?

Повідомлень в темі: 107

#101 Balazur

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.10.2012 – 02:24

Перегляд дописуМимиха (17.11.2007 – 20:23) писав:

якби кохати було б легко, чи було б справжнє це кохання?
А боляче тому,що наші половинки не усвідомлють те, що вони можуть колись нас втратити і їм же від цього буде гірше!!!
Було б... То не від складності залежить...
А боляче тому що світ не ідеальний... А не ідеальний тому - що люди дурні... ;)
А люди дурні тому що боляче їм... І вони виправляють помилки помилками...
  • 0

#102 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 25.12.2012 – 21:52

Кохання - факт.
  • 0

#103 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 27.12.2012 – 11:03

Кохання - найкраща насолода.
  • 0

#104 Predrag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 17.01.2013 – 05:53

Де страждання - там нема кохання. Я в цьому вже переконався. Кохання - то найщиріші почуття, які відчуває людина за своє життя, позбавлені відвертої брехні, маячні чи захмарних ілюзій. Тут все просто, усе лине із серця, без натягнутості. Тому так важко по-справжньому - закохатись.

Повідомлення відредагував Predrag: 17.01.2013 – 05:54

• 0

#105 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.04.2013 – 07:56

Цитата

Ну що ж...
Фігово все. Нічого не можу я з собою вдіяти. А хлопець, здається закохуватися починає...
Оце мені для повного щастя бракувало. Що в мені могло його так зачепити?
А я точно розумію, що він мені не пара. Ніяким боком. Чорт... І він про це знає.
А результат з цього - ніякий.
Некомфортно себе відчуваю, аж бісить. Сил вже нема.

А ще мені знайомий сказав, що я йому сподобалася, тільки ми познайомилися...
Розумію, що це було сказано для підтримки розмови, але в голові крутиться інший випадок
з мого життя. Тобто так завжди відбувається, а в результаті я отримую фігу з маком...
Звичайно, коли хлопчина мені подобається.

Коротше, повніша ... у мене зараз, і в душі теж брєд якийсь. Заманалася вже.
Що робити? Гарний хлопчик, де ти? Коли вже у моєму житті настане час і місце для тебе?...
минуло кілька місяців

Цитата

А життя - найдивніша річ. /*знаю, що не відкрила вам Америку, але не можу цього не сказати*/ У мене тут, як у серіалі. Але щось серії у щоденнику виходять раз на чверть року)) Один подобався, а інші увагу приділяли... Ще один квіти дарував. Ще з одним зустрічалася. Ще один хлопець подобався раніше неслабо. Хмхм... Але, на щастя, все це в минулому. Тепер в мене на душі рівновага, спокій та гармонійність почуттів. Той, що квіти дарував, відчепився, слава тобі Господи, сам після Нового року. Що подобався - скажімо, трошки розчарувалася я в ньому. Чогось в ньому недостає... Все інше також минуло...

І, кульмінація: той самий, що мені подобався серед інших й не звертав уваги, як виявилося, в мене закохався)) Коротше, я з ним зараз і відчуваю себе найщасливішою у світі дівчиною. Сама собі дивуюся, але, це вже інша історія;)
:)
  • 0

#106 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 04.07.2013 – 05:28

Цитата

У коханні страждань не існує. Кохання або є, або його нема. Це почуття реальне, осмислене, свідоме, відчутне. У коханні душі легко, а в закоханості – важко. Тому справжнє кохання в дуальності. Кохання без дуальності не кохання, і дуальність без кохання не дуальність. Кохання ґрунтується на повазі, толерантності із збереженням моральності, честі, совісті.

Секс у коханні яскравий і зрозумілий, цікавий та різноманітний, без напруги. Це секс для здоров’я і з задоволенням.

Чому треба вибирати саме дуала? Людина іншого соціонічного типу – не дуал, має від природи іншу психічну програму, інші прагнення, а отже, й інші потреби. Тому в близьких стосунках із не-дуалом розвивається не гармонія, а розлад.
http://aratta-ukrain..._ua.php?id=1711

Повідомлення відредагував Armando: 04.07.2013 – 05:33

• 0

#107 Kira

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 04.08.2013 – 21:19

для кого кохання кара, то це значить не кохання)))
  • 0

#108 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 29.08.2013 – 16:35

Цитата

Схожим чином поводяться українки, які шукають «спонсорів», тобто прагнуть потрапити на утримання до заможного чоловіка. Формально це не є проституцією, але посутньо – це продаж абонемента на послуги. Чимало українок взагалі свято вірять, що бути спонсором (тобто утримувати жінку) – обов’язок чоловіка у стосунках будь-якого формату. Тож омріяного спонсора можуть називати і просто «справжнім чоловіком», а продаж себе – романтизувати. До того ж, така поведінка часто легітимізується… турботливими матусями, які вболівають за майбутнє своїх «принцес». Маючи досвід бідності і скрути, вони прагнуть засватати своїх дорогоцінних доньок тим, у кого є «квартира-машина-бізнес» і хто не змусить їхню крихітку «пахать».
У мережі існує чимало спеціалізованих вебсайтів для пошуку спонсорів і багатих чоловіків. На популярних сайтах знайомств користувач також може вказати, що шукає спонсора або готовий ним стати. Оголошення «шукаю спонсора» можна зустріти і в соцмережах, і в газетах – вибір є завжди і його обсяг вражає.
http://zaxid.net/hom...bjectId=1291900
отака стаття, досить правдиво описано, чи ні?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних