Перейти до вмісту

сер Пол Маккартні виступить на майдані незалежності у києві

Повідомлень в темі: 35

#21 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.06.2008 – 10:57

Ну що народець? як вам концерт? хто був? хто бачив трансляцію? діліться враженнями!
  • 0

#22 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мукачево

Відправлено 15.06.2008 – 11:09

Дивився трансляцію вдома. Звичайно, він крутий чувак.
Та його власна творчість не пре.
І той дешевий національний популізм, шо робився на концерті, мені аж ніяк не сподобався.

Повідомлення відредагував DarkSun: 15.06.2008 – 11:09

• 0

#23 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 11:31

була на концерті. промокла, в мене потикали парасольками, трохи подивились на сера Пола, поржали з ударника та пішли бродити по нічному Києву. звук був хороший, але самі пісні незнайомі моєму поколінню. але фани були у захваті:)
  • 0

#24 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 15.06.2008 – 11:40

було більше 500 штук фєнів?

кладіть фотки з концерту...
  • 0

#25 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 15.06.2008 – 11:57

Концерт був СУПЕР! Дуже люблю the Beatles і Маккартні... що значить його власна творчість не подобається? Та в the Beatles він і Леннон в основному всі пісні писали, то теж його творчість, скажіть просто що ви тих пісень не знаєте...
так класно було, люди навколо мене (різного покоління, і багато молоді) співали разом з ним всі його пісні, атмосфера просто чудова... настрій навіть дощ не зіпсував. І мені сподобалось як сер Пол відноситься до своєї справи, що то значить справжній профі, фрази українською, прапор, це значить що він поважає своїх глядачів, країну (не конкретно нашу) в якій він виступає.
Народу було дійсно багато, коли почала вихидити з натовпу (стояла не далеко від фан-зон) то сама здивувалась такій кількості, напевне поприходили тоді коли дощик закінчився :) бо перед початком концерту людей було малувато) Для мене цей концерт щоб там не казали, підтвердження ще однієї істини МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!
Зображення

Зображення
  • 0

#26 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 15:19

от я теж дивилася трансляцію вдома, хотіла поїхати хоча б до Львова, але на жаль не вийшло. всі, хто був на концерті, кажуть, що атмосфера просто супер... і я в це вірю! мені навіть по тєліку cподобався концерт :) , щo вже говорити, якби я вживу все побачила :)
  • 0

#27 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 15.06.2008 – 21:09

Гарні фото..... :) Я так заздрила тим хто там мокнув під дощем!!! :) :)
  • 0

#28 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 00:27

Перегляд дописуДарця_Борхес (15.06.2008 22:09) писав:

Гарні фото..... :) Я так заздрила тим хто там мокнув під дощем!!! :) :)
Дякую, це все що можна було сфотографувати з того місця де я стояла. Я от теж подумала що якщо не поїду потім собі не пробачу, тож вагань ніяких не було ( їхати чи ні), дощ теж не перешкода...добре що на початку концерту коли ще лив дощ, багато людей позакривали парасольки, краще намокнути але щоб і іншим було видно (правда егоїстів всеж таки виявилось більше) і організація трохи підкачала, перестали пускати людей в фан зону навіть з квитками, а багато хто не міг туди підійти раніше бо не давно приїхав в Київ...
  • 0

#29 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 16.06.2008 – 00:32

DarkSun сказав:

Звичайно, він крутий чувак.
Та його власна творчість не пре.
І той дешевий національний популізм, шо робився на концерті, мені аж ніяк не сподобався.
Це що за дешевий національний популізм?! Якщо Пол говорив українською, то це не популізм - це дійсно повага до глядачів і країни, правильно Агата каже. Можливо, в популізмі можна було б запідозрити когось іншого, але погодьтеся, що, маючи статус живої легенди всепланетного масштабу, займатися популізмом просто абсурдно. Кому-кому, а Маккартні "набирати бонуси" немає жодної потреби.

Мені самому творчість бітлів і безпосередньо Пола якось байдужа (я і на концерт пішов суто випадково, за компанію), однак його виступ дуже сподобався. Не було роздутого пафосу, реклами - була звичайна жива музика і просте спілкування з глядачами. Досі я лише бачив фото Пола Маккартні, і щоразу впадало в очі його обличчя - напрочуд молоде й відкрите, таке зазвичай у незіпсованих дітей буває. Ніколи не довіряю зовнішності. Тепер розумію, що в даному випадку це не просто зовнішність - це весь Маккартні такий, простий і щирий. Не можу не поважати людину, котру настільки НЕ псують слава і гроші.
  • 0

#30 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 16:46

Ось це фото не моє (автора не знаю), але дуже мені подобається...
Зображення
  • 0

#31 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.06.2008 – 16:49

Бачив майже всю трансляцію по ТВ. З надзвичайною повагою ставлюся до явища "Бітлз", що дало величезний поштовх у музичному світі.
Та досить прикро, що духу Бітлз не залишилося взагалі.
А для статусу "живої легенди всепланетного масштабу" сер Пол краще б підібрав музикантів більш професійного рівня, бо в даному випадку навіть крута техніка виправдовувала хултуру.

Взагалі, хотів би зрозуміти, яка користь Україні від таких концертів? Бо "благодійність" щось таке розмите, аморфне і не виправдовує такі витрати.
Кошти та людський ресурс, що йдуть на підготовку, перевезення та рекламу допомогли б багатьом талановитим дітям в українських музичних школах себе реалізувати, на мою думку.
  • 0

#32 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 16.06.2008 – 19:50

концерт класний... дивилися вдома з коханою... трішки вина... Макарич... ех... пісні класні... майже всі знайомі мною... аж дивно. що дехто з мого покоління їх не знає... а потім шепіт дощу за вкнами... а потім дзвінки змоклих друзів... а потім...

Can't buy me looooooooooooooooooooooovee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#33 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 16.06.2008 – 20:59

класно, супер! не зважаючи на дощ, було навіть тепло, бо ми кучкувалися :happy1:
тіки от було не надто весело, коли показували Львів і Донецьк - там сооонце, тепло, всі в світлому одязі, а в Києві - дощ, чорні парасольки, сині дощовики :cool2:
МакКартні жжоть!

[quote name='"Обзор"]Несмотря на то' date=' что по Киеву певец будет передвигаться на автомобиле Jaguar Daimler Super 8, Маккартни также заказал велосипед, чтобы прокататься по Киеву и осмотреть достопримечательности.[quote']
він ще й м*яса не їсть А_А видно, шо гарно зберігся, не сказала б, шо 66 років на носі... і голос наче теж ще на шось придатний...
і мегасуперзірка концерту - барабанщик!!! симпатії глядачів були спрямовані в його бік: "жирний, давай!", "товстий, ми з тобою!"))))) і взагалі він відривався більше їх усіх, і навіть Пола :blink:
а хоча музика стала якась важча, якшо можна так висловитись - більше електрогітарі, менше акустики. а деякі пісні він, по-моєму, співав повільніше, ніж я звикла чути...
словом, було дууууууже класно :blink:
  • 0

#34 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 22:29

На протязі всього дня дивлячись на погоду думав, що не піду... Але всетаки пішов.

Концерт просто супер :happy1: , жалко фоток нема, бо стояв так далеко, що заледве силует сера Пола бачив, особливо першу половину концерту, коли все було закрито парасольками. Та то все фігня в порівнянні з тими емоціями які були після концерту!!!
  • 0

#35 yar25

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень

Відправлено 18.06.2008 – 01:54

Концерт справді був чудовий! Зараз скачав з інфостору, що транслював Новий канал, з великим задоволенням ще раз подивився... :happy1:
http://infostore.org/info/5695325
  • 0

#36 Anna Lestatovna

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 18.06.2008 – 05:13

ех.. какашка.
були ми там з 4ої. промокли наскрізь. труси були мокрі і день потому((
т.к. в мене хронична застуда, я не витримала і уїхала додому десь о пів на 9. дві подруги залишились. дочекались вони сера. їх ледь не затоптали.. вони уїхали. приїхали до києва на бітла(((
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua