Перейти до вмісту

QIP

Повідомлень в темі: 368

#301 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.02.2009 – 09:22

"Переходим на Jabber (на примере QIP Infium)"© http://lostclus.linux.kiev.ua/Статьи/Перех...ере_QIP_Infium)
"Платформа Jabber стала одним з лідерів ринку. Вона використовується в сервісах миттєвих повідомлень компаній Google, Yahoo, Яндекс, а також в службах AOL AIM, Microsoft Office Communications Server і IBM Sametime."© http://uk.wikipedia.org/wiki/Jabber
p.s. Таке відчуття, що повторююся...

Повідомлення відредагував zav: 05.02.2009 – 09:24

• 0

#302 Дядько Панас

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 09:50

Рекомендую подивитись у бік Pidgin В ньому можна одночасно і аську і джабер і все що завгодно. Щоправда останній білд не враховує фікс для аськи, але все інше працює :) До того ж дуже просто і зручно :cool2:
  • 0

#303 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 05.02.2009 – 18:46

Перегляд дописуДядько Панас (5.02.2009 09:50) писав:

Рекомендую подивитись у бік Pidgin В ньому можна одночасно і аську і джабер і все що завгодно. Щоправда останній білд не враховує фікс для аськи, але все інше працює :) До того ж дуже просто і зручно :cool2:
Користувався Pidgin`ом, коли на пингвику був. Не зручно.
  • 0

#304 Дядько Панас

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 10:15

А тим часом вже є новий білд 8090
  • 0

#305 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.02.2009 – 01:02

Не варто викреслювати аську зі списку месенджерів.
Багато народу і досі користуються та й сам іноді змушений заходити.
П.С. всеодно Міранду використовую а не кончений Квіп.
  • 0

#306 Nick777

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.03.2009 – 11:50

Не входить з квіпа в джаббер. Видає "связь прервана. проверьте настройки подключения".
  • 0

#307 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 26.03.2009 – 21:05

я свому квіпчику стандартному не зраджую, постійно обновляю і радію йому))))
  • 0

#308 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 27.03.2009 – 19:59

Перейшов би на міранду але є одна проблемка - історія. От хочу поради: чи можна імпортувати історію з QIP Infium в міранду?
  • 0

#309 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.04.2009 – 23:32

Вже 2 дні мій основний номер не може підключитись до мережі.. Вискакує повідомлення "Превышен лимит подключений для этой учетной записи. Попробуйте подключиться позже"... Маю також інший номер, резервний. Через той самий квіп з іншого номера входить і нормально... Не можу зрозуміти в чому проблема.. Бо не конектить саме конкретний номер...
  • 0

#310 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 30.04.2009 – 11:19

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 00:32) писав:

Вже 2 дні мій основний номер не може підключитись до мережі.. Вискакує повідомлення "Превышен лимит подключений для этой учетной записи. Попробуйте подключиться позже"... Маю також інший номер, резервний. Через той самий квіп з іншого номера входить і нормально... Не можу зрозуміти в чому проблема.. Бо не конектить саме конкретний номер...

попробуй входити через "Невидим для всех"
  • 0

#311 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 11:35

Перегляд допису†Fallen Angel† (30.04.2009 12:19) писав:

попробуй входити через "Невидим для всех"
нічого не допомагає((
  • 0

#312 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 00:26

сайт QIP'у знову поламали :D
Зображення
це вже 2-й раз цього місяця) цього разу якось незрозуміліше все через те що при заході на сайт висвітлювалась аська того хто зайшов (яка не пов’язана з джабер акаунтом квіпа).

джерело (на рос. мові).

п.с. ви ще й досі на QIP'і?

Повідомлення відредагував Evol: 18.05.2009 – 00:42

• 0

#313 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 18.05.2009 – 09:03

Evol
Мені Квіп подобається, хоча я ним вже не користуюсь — його немає для тих ОС, які я використовую (Mac OS X, Linux та Android).
Він багато зробив для популяризації Jabber’у (правда не так багато, як Ґуґл), а те, що нові власники Квіпа (РБК) повели його не в ту сторону — це дуже погано…
Ну що ж, для вантузів є інші, доволі непогані клієнти: Міранда, Піджін, Псі і т.п.
  • 0

#314 comdev

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Kyiv

Відправлено 21.05.2009 – 21:21

Не довіряю меседжеру, який зберігає мої паролі в себе на сервері. Як на мене, то вже краще Піджін.
  • 0

#315 Shiver2005

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Україна, Карпати

Відправлено 26.05.2009 – 17:29

Перегляд дописуEvol (18.05.2009 00:26) писав:

сайт QIP'у знову поламали :rolleyes:
Зображення
це вже 2-й раз цього місяця) цього разу якось незрозуміліше все через те що при заході на сайт висвітлювалась аська того хто зайшов (яка не пов’язана з джабер акаунтом квіпа).

джерело (на рос. мові).

п.с. ви ще й досі на QIP'і?
Не сміши народ - це звичаний бекдор, до першого хаку сайта не має ніякого відношення, скоріше за все, в когось поганий антивір.

Цитата

Не довіряю меседжеру, який зберігає мої паролі в себе на сервері.
Квіп не зберігає паролі від аськи на своєму сервері. Якщо маєш на увазі їхній протокол - "name"@qip.ru, то вони дійсно зберігають на своєму сервері паролі.
  • 0

#316 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 18:02

Перегляд дописуShiver2005 (26.05.2009 18:29) писав:

Не сміши народ - це звичаний бекдор, до першого хаку сайта не має ніякого відношення, скоріше за все, в когось поганий антивір.

Квіп не зберігає паролі від аськи на своєму сервері. Якщо маєш на увазі їхній протокол - "name"@qip.ru, то вони дійсно зберігають на своєму сервері паролі.
ніякий це не бекдор, того шо після того як розмістили цю новину сайт квіпу був недоступний протягом тривалого часу. тим більше зважаючи на попередній дефейс це не виглядає нереальним :rolleyes: з кривизною квіпа як сервісу рано чи пізно зловмисники доберуться до бази з паролями. це лише питання часу :D
квіп по замовчуванню зберігає паролі на сервері від усіх акаунтів які ти в ньому юзаєш. по замовчуванню створює блог куди кидає всі твої статуси. використовуючи квіп про таке поняття як приватність можна забути ;)

Повідомлення відредагував Evol: 26.05.2009 – 18:09

• 0

#317 Shiver2005

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Україна, Карпати

Відправлено 26.05.2009 – 20:20

Перегляд дописуEvol (26.05.2009 19:02) писав:

ніякий це не бекдор, того шо після того як розмістили цю новину сайт квіпу був недоступний протягом тривалого часу. тим більше зважаючи на попередній дефейс це не виглядає нереальним :rolleyes: з кривизною квіпа як сервісу рано чи пізно зловмисники доберуться до бази з паролями. це лише питання часу :D
квіп по замовчуванню зберігає паролі на сервері від усіх акаунтів які ти в ньому юзаєш. по замовчуванню створює блог куди кидає всі твої статуси. використовуючи квіп про таке поняття як приватність можна забути ;)
База Даних з паролями асєк знаходиться на сервері AOL, якщо дані передаються ще і на сервер ххх.qip.ru, то це не означає, що База Даних, Форум і CMS знаходиться в одній БД і на одному сервері. В квіпі БД CMS, Jabber, "Сервер зберігання налаштувань" знаходиться на різних серверах і різних БД.
Хай читають статуси, я жабою не користуюсь.
  • 0

#318 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 20:50

Перегляд дописуShiver2005 (26.05.2009 21:20) писав:

База Даних з паролями асєк знаходиться на сервері AOL, якщо дані передаються ще і на сервер ххх.qip.ru, то це не означає, що База Даних, Форум і CMS знаходиться в одній БД і на одному сервері.
якшо ти юзаєш квіп і включена опція "зберігати паролі на сервері" то паролі від акаунтів зберігаються якраз на серверах qip. ніхто й не каже шо вони знаходяться на одному сервері. але ніхто не знає чи ті сервери дійсно нормально захищені :rolleyes:
  • 0

#319 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 04.06.2009 – 20:52

З'єднав
  • 0

#320 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.06.2009 – 21:35

Перегляд дописуEvol (26.05.2009 21:50) писав:

якшо ти юзаєш квіп і включена опція "зберігати паролі на сервері" то паролі від акаунтів зберігаються якраз на серверах qip. ніхто й не каже шо вони знаходяться на одному сервері. але ніхто не знає чи ті сервери дійсно нормально захищені B)
в моїх друзів вже кілька раз крали номери а потім з тих номерів час від часу приходить всякий спам... ;) тому напевно не дуже захищені..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних