Перейти до вмісту

Церква

Повідомлень в темі: 274

#61 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 04.12.2006 – 23:39

Цитата

Що я хочу сказати, так це те, що церква це не тільки будівля! Це, перш за все, збори тих хто сповідує Іісуса своїм Господом і спасителем, хто вірить!

:) :brovy: :kozak: :angry12:

ой не магу... раджу перечитати цю тему, Релігію, Едемське яблуко та всі, що звязані з релігією... буде корисно, панянко , я вважаю... :angry12:
  • 0

#62 КАСІОПЕЯ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 04.12.2006 – 23:43

Цитата

ой не магу... раджу перечитати цю тему, Релігію, Едемське яблуко та всі, що звязані з релігією... буде корисно, панянко , я вважаю...

Спочатку подивись на себе, а лиш потім суди інших!
  • 0

#63 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 01:09

Перегляд дописуКАСІОПЕЯ (4.12.2006 23:43) писав:

Спочатку подивись на себе, а лиш потім суди інших!
нє, таварісч L. R. діло каже.... потрібно срочно нового співрозмовника LMax*у, бо чомусь з ним тепер ніхто не хоче говорити, а так будете розповідати як церква/релігія вам в житті допомогла.... ну я не знаю про що ще можна з ним говорити :)
  • 0

#64 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 13:20

Перегляд дописуhobit (5.12.2006 01:09) писав:

потрібно срочно нового співрозмовника LMax*у, бо чомусь з ним тепер ніхто не хоче говорити, а так будете розповідати як церква/релігія вам в житті допомогла.... ну я не знаю про що ще можна з ним говорити :)
я сам про це можу говорити. А що можете (маєте) Ви?
  • 0

#65 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 13:26

Перегляд дописуLMax (5.12.2006 13:20) писав:

ви ведете себе зухвало.
я зараз створю тему, де кожен зможе задати вам запитання на будь-яку тему, щоби не створювати цілих сторінок оффтопу.
будете говорити.
  • 0

#66 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 13:39

Перегляд дописуParsokon (5.12.2006 13:26) писав:

ви ведете себе зухвало.
я зараз створю тему, де кожен зможе задати вам запитання на будь-яку тему, щоби не створювати цілих сторінок оффтопу.
будете говорити.
Я не до вас звернувся. А якщо ВИ хочете говорити, то пишіть, що маєте по темі.

Повідомлення відредагував LMax: 05.12.2006 – 13:41

• 0

#67 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 14:06

Перегляд дописуParsokon (5.12.2006 13:26) писав:

ви ведете себе зухвало.
будете говорити.
Все залежить від сприйняття. Зухвало тут веде себе не тільки він ІМХО. Це певно просто реакція фанатично віруючого християнина на образи того в що він вірить, адже тут взагалі важко розрізнити щось окрім звертань типу: раби, сліпі, тугі, нав"язані, та іншого непотребу... якого хера взагалі заводити розмову якщо не існує банальної толерантності ...таке враження що тут якесь зборище незнаю кого, хто міряється своїми ****** у формі релігійних переконань або якесь довбане змагання: "хто краще забакланить якусь релігію"...і як на мене в 90% християнську. І в черговий раз це все на особистості переходить. Тут вже правило "в спорі народжується істина" не працює. Схарило це все читати. :)
  • 0

#68 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 14:57

Перегляд дописуLMax (5.12.2006 13:20) писав:

я дуже радий що Ви сам вмієте говорити... дуже класний метод вбивати час. поговорив сам, і одразу стало легше...

Нажаль з Вами нічого не маю і не можу говорити. Невже це потрібно декілька разів повторювати?
  • 0

#69 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 15:01

Перегляд дописуhobit (5.12.2006 14:57) писав:

я дуже радий що Ви сам вмієте говорити... дуже класний метод вбивати час. поговорив сам, і одразу стало легше...

Нажаль з Вами нічого не маю і не можу говорити. Невже це потрібно декілька разів повторювати?
мав на увазі що не треба мені помічників в тому плані, про що розповідаю. Собі шукайте.
  • 0

#70 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 05.12.2006 – 22:32

Перегляд дописуКАСІОПЕЯ (4.12.2006 23:22) писав:

Що я хочу сказати, так це те, що церква це не тільки будівля! Це, перш за все, збори тих хто сповідує Іісуса своїм Господом і спасителем, хто вірить!
Ну може там і є ртохи таких як ти кажеш.Але зовсім мало...Вчора в новинах бачив як "пани пріхожанє"билися і рвали одне одному одяг в церкві та наїї території...То в шо вони вірять?
  • 0

#71 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 22:47

Перегляд дописуjakobz (5.12.2006 22:32) писав:

Ну може там і є ртохи таких як ти кажеш.Але зовсім мало...Вчора в новинах бачив як "пани пріхожанє"билися і рвали одне одному одяг в церкві та наїї території...То в шо вони вірять?
це напевно тому, що їх рівень ще :) . Це простимо. Первинна стадія розвитку...
  • 0

#72 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 22:50

Перегляд дописуLMax (5.12.2006 22:47) писав:

це напевно тому, що їх рівень ще :) . Це простимо. Первинна стадія розвитку...
Та ж доста старі люди?коли їх "рівень" підніметься?Нашо взагалі ходити в такому випадку до церкви?Я вважаю,шо БОГ прийме твою молитву,якшо будеш молитися дома.Вірити головне
  • 0

#73 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 23:01

Перегляд дописуjakobz (5.12.2006 22:50) писав:

Та ж доста старі люди?коли їх "рівень" підніметься?Нашо взагалі ходити в такому випадку до церкви?Я вважаю,шо БОГ прийме твою молитву,якшо будеш молитися дома.Вірити головне
я теж так вважаю. А інколи можна заглянути на проповідь, бо буває забуваєш елементарні речі, а священник "програмно" їх нагадує і вже добре.
Старі люди зараз не служать прикладом. В цьому я вже давно переконався. Зараз "яйце вчить курку".
Світ став догори ногами, а це свідчення швидкого непомітного наближення до Кінця.
  • 0

#74 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 06.12.2006 – 12:45

Перегляд дописуjakobz (5.12.2006 22:50) писав:

незалежно від того скільки ти молитимешся, і якої якості буде твоя молитва, тобі воздастся однаково. краще взмєдєднути підвечір :angry2:

>> Надлиження до Кінця
(зауважте, кінець з великої букви)
Тіп піво падашло к канцу.

В топєг про Кінець

Цитата

Выступая пред общим собранием Медицинского общества города Портмунда (Англия), доктор Рональд Гибсон начал свой доклад четырьмя цитатами.

Цитата первая.

«Наша молодежь любит роскошь, она дурно воспитана, она насмехается над начальством и нисколько не уважает стариков. Наши нынешние дети стали тиранами; они не встают, когда в комнату входит пожилой человек, перечат своим родителям. Попросту говоря, они очень плохие.»

Цитата вторая.

«Я утратил всякие надежды относительно будущего нашей страны, если сегодняшняя молодежь завтра возьмет в свои руки бразды правления, ибо эта молодежь невыносима, невыдержанна, просто ужасна»

Цитата третья.

«Наш мир достиг критической стадии. Дети больше не слушаются своих родителей. Видимо, конец мира уже не очень далек».

Цитата четвертая.

«Эта молодежь растленна до глубины души. Молодые люди злокозненны и нерадивы. Никогда они не будут походить на молодежь былых времен. Младое поколение сегодняшнего дня не сумеет сохранить нашу культуру».

После того, как часть аудитории разразилась аплодисментами, доктор Гибсон открыл имена авторов цитат. Первая заимствована у Сократа (470-399 гг до н. э.); вторая у Гесиода (ок. 720 г. до н. э.); третье изречение принадлежит одному египетскому жрецу, жившему за 2000 лет до н. э. ; четвертая обнаружена совсем недавно на глиняном горшке, найденном среди развалин Вавилона. Возраст этого горшка – свыше 3000 лет. (с) webest.net

Робіть висновки.
  • 0

#75 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 06.12.2006 – 14:26

Висновок: Всі філософи й мудреці мали узагальнююче мислення.
  • 0

#76 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 06.12.2006 – 14:30

Перегляд дописуLMax (6.12.2006 14:26) писав:

маладєц, двойка!

Правильний висновок: Кінець Вашого світу непередбачуваний :angry2:
  • 0

#77 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 06.12.2006 – 14:58

Перегляд дописуhobit (6.12.2006 14:30) писав:

маладєц, двойка!

Правильний висновок: Кінець Вашого світу непередбачуваний :angry2:
а хто казав таке?
  • 0

#78 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 06.12.2006 – 15:57

Перегляд дописуLMax (6.12.2006 14:58) писав:

а хто казав таке?
таке в біблії написано... або в одному з євангеліє.... десь на форумі мав таку приємність дати Вам запитання: "Про що не написано в біблії?", на яке Ви відповіли приблизно наступне: "Немає такої речі, про яку в біблії б не йшлося". частіше проводьте дослідження перш за все своїй розумових фекалій, які на форумі відкладаєте, а потім вже беріться за чужі :angry2:

Правильність думки не залежить від її авторства :cool1:

Хлопчику, якщо Ви зможете довести протилежне, то тільки тоді зможете робити твердження по неправильність моєї думки. а поки сумніваєтеся, то мовчіть :cool1:

Для наочності спростую Вашу думку:

Цитата

Філософи доби Просвітництва об.єктом вважали людину, і розвивали своє мислення відштовхуючись від узагальненого поняття людина, і розвивали думку до зовсім дискретного -- особистість. Мислили вони не узагальнюючи риси, властивості, характеристики людини, а саме виділяли її унікальність, що суперечить узагальненню. Вот і доведено ;)
  • 0

#79 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 06.12.2006 – 16:45

Перегляд дописуhobit (6.12.2006 15:57) писав:

таке в біблії написано... або в одному з євангеліє....
дурниці. Наведіть цитату.

Цитата

своїй розумових фекалій, які на форумі відкладаєте
і вам дякую

Цитата

Хлопчику, якщо Ви зможете довести протилежне, то тільки тоді зможете робити твердження по неправильність моєї думки. а поки сумніваєтеся, то мовчіть :angry2:
за хлопчика дякую

Цитата

Філософи доби Просвітництва об.єктом вважали людину, і розвивали своє мислення відштовхуючись від узагальненого поняття людина, і розвивали думку до зовсім дискретного -- особистість. Мислили вони не узагальнюючи риси, властивості, характеристики людини, а саме виділяли її унікальність, що суперечить узагальненню. Вот і доведено :cool1:
я не мав на увазі філософів примітивної доби просвітництва.

П.С Вам вже не слід вчитись культури спілкування і поваги, бо це схоже марнота для Вас.

Повідомлення відредагував LMax: 06.12.2006 – 16:49

• 0

#80 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 06.12.2006 – 19:11

здається,пани.сперечаються про то.чого самі толком не знають...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних