Перейти до вмісту

Церква

Повідомлень в темі: 274

#41 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.10.2006 – 19:59

Всі дуже далеко відійшли від теми... Ми говорили саме про церкву! А не про релігію... Тобто про будівлю, яка служить, як місце збору для віруючих різних релігій:
1. Церква є майже у всіх релігіях: починаючи з давніх віків люди будували храми, які були такими ж священими як сучасна церква.
2. Церква служить для того щоб зміцнювати віру тих хто не може витримати її самотність... Основне призначення церкви: зібрати прихожан і зєднавши воєдино їхню силу віри розлити її у душі тих кому це потрібно
3. Я проти фанатизму, але якщо залишити християнство без церкви (мусульманство без мечеті чи Свідків без зібрання) , то це знищить віру слабких духом...
4. Сковорода "Слабкі духом моляься, а сильні ще й думають"
мінуси церкви:
1. Є такі люди, як я, які не терплять великого зборища народу. І саме там в голову починають лізти єретичні думки.
2. В церкві кожен намагається пропхатися вперед, так ніби це гарантує їм більше прощення (і коли мене 6 разів штовхають це починає підхарювати)
3. Сильні духом і так мають достатньо віри, щоби признатися перш за все собі в своїх провинах і їм зовсім не потрібне для цього спеціальне місце...
Сучасна церква(саме як будівля) нагадує туалет(одразу вибачаюсь за жорстке порівняння просто сильнішої фізичної потреби знайти зараз не можу...але кожен може обрати іншу споруду)... Туди просто приходять по іншій потребі. Але є люди, які спокійно справляють свої потреби і на природі) і навпаки є люди які без цієї споруди ну просто нікуди) так само з церквою... принаймні для мене( чекаю на обєктивну критику)
  • 0

#42 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 01:07

Перегляд дописуТЕТ-А-ТЕТ (31.10.2006 19:24) писав:

Той факт, що релігія існує, я не заперечую. Проте я хотів сказати те, що люди самі її створили! От і виходить, що це міф! :8:
філософія - це також міф? математика також міф?

ти хочешь сказати ,что ві абстактні поняття які створили люди -це міф?
якщо твоя ласка, знайти в словнику визначення слова "міф" і "релігія"
  • 0

#43 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 23:14

Церква повинна бути прихистком для душ, що заблукали; бунтівних душ..Це можна порівняти з спілкування з другом,якому все можна розповісти...Нажаль тепер церква не така. Хоча душа церкви_це люди,що приходять в пошуках відповідей на свої питання..
  • 0

#44 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 11.11.2006 – 16:02

Перегляд дописуОлесік (31.10.2006 12:08) писав:

Я в церкву ходжу рідко. Коли моєї розмови внутрішні з Богом вже не вистачає. Тоді я ставлю свічку. Зазвичай я там плачу. Але не дуже. Так, просто душу вилити.
Але церква потрібна :8:
Так вона потрібна.але не в такому вигляді як тепер!Священники заробляють на тому гроші,деякі люди ходять туда шоб побалакати трохи,обсудити останню серію сантабарбари,подивитися в чому вдягнена сусідка...
Церква то святе місце.Місце для тих хто хоче відіслати свій монолог Богу.Місце для тих хто вірить...
  • 0

#45 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 412 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 11.11.2006 – 16:23

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (18.02.2006 01:09) писав:

Багато людей в це не вірить...
Кажуть:дурня то все... :8:

У мене було колись щось схоже. Кажуть коли діти маленькі то зазвичай бачуть Бога, чи щось таке. Ну так от.
Було мені тоді рочків 3-4. Я здається з татком ходила навідати когось в лікарню, і розповідаю мамі після відвідин:
Гуляю я з татком і тут мене хтось гукає, я обертаюся,а передімною великі білосніжні сходи, наче в небо. Я піднімаюся по них, а з замого верху стоїть людина у білій мантії, я підхожу до неї, хочу взяти за руку,а мені й кажуть "тобі ще сюди зарано", і я знову опиняюся біля татка.
От так...

А дійсно, вірити в Бога можна і без відвідувань церков.
  • 0

#46 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 11.11.2006 – 16:28

Перегляд дописуІришка (11.11.2006 16:23) писав:

У мене було колись щось схоже. Кажуть коли діти маленькі то зазвичай бачуть Бога, чи щось таке. Ну так от.
Було мені тоді рочків 3-4. Я здається з татком ходила навідати когось в лікарню, і розповідаю мамі після відвідин:
Гуляю я з татком і тут мене хтось гукає, я обертаюся,а передімною великі білосніжні сходи, наче в небо. Я піднімаюся по них, а з замого верху стоїть людина у білій мантії, я підхожу до неї, хочу взяти за руку,а мені й кажуть "тобі ще сюди зарано", і я знову опиняюся біля татка.
От так...

А дійсно, вірити в Бога можна і без відвідувань церков.
А я вчора обкурився тай бачив такі високі сходи!Дурня це!я не вірю!
  • 0

#47 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.11.2006 – 18:30

:8: жаль , але я бачу, що християнство потрохи занепадає. Зараз люди взагалі майже забувають про церкву. А згадайте чого звичайне відвідування церкви коштувало вашим дідам і прадідам, невже вони не боялись засебе, та все ж вони відвідували церкву. Віра чи показуха ?
Для мене церква це надзвичайне місце, з кожним візитом в душі відбуваються емоційні перевороти, мені там стає легше на душі. Не буду комусь щось радити на рахунок цього, але я свій вибір зробив і я пишаюсь тим що мене охрестили і тим що мене виховали християнином.
  • 0

#48 †††Бусиꆆ†

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 21:42

Перегляд дописуParsokon (16.02.2006 22:05) писав:

Цікаво...
розмовляла з трьома людьми....
перша людина - дуже побожна, ходить до церкви кожного дня і вважає, що без церкви віри в Бога не буває...
друга людина - менш віруюча, сказала, що з Богом говорить і без церкви, тоді, коли потрібно. Бувала там дуже давно.
третя людина сказала просто: "це вже давно не духовний інститут"...

а яке ваше ставленя до церкви в наш час?
Ненавиджу церкву... Я все сказав...
  • 0

#49 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 21:49

Перегляд дописуDema V (11.11.2006 18:30) писав:

:angry12: жаль , але я бачу, що християнство потрохи занепадає. Зараз люди взагалі майже забувають про церкву. А згадайте чого звичайне відвідування церкви коштувало вашим дідам і прадідам, невже вони не боялись засебе, та все ж вони відвідували церкву. Віра чи показуха ?
Для мене церква це надзвичайне місце, з кожним візитом в душі відбуваються емоційні перевороти, мені там стає легше на душі. Не буду комусь щось радити на рахунок цього, але я свій вибір зробив і я пишаюсь тим що мене охрестили і тим що мене виховали християнином.
Щось я не пригадую щоб в Українській історії колись забороняли ходити до церкви!

А взвгалі,зараз церква не така як раніше ,вона змінилась,причому в гіршу сторону,на неї досить сильно вплинула політика!

Що ж до мене,то церкву відвідую лише на св"ята,або у незнайомих місцях(з цікавості),а з Богом можна і так поспілкуватися!
  • 0

#50 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 22:04

Перегляд дописуChukcha (13.11.2006 21:49) писав:

Щось я не пригадую щоб в Українській історії колись забороняли ходити до церкви!

религия - опиум для народа (а для держави джерело багатства )
забороняли ходити до церкви в срср, зривали хрестики з людей, церкви перетворювали на сховища, зазвичац продуктів, а всі цінності продавали.....

зі погано ти знаєшь історію :angry12:
  • 0

#51 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 22:05

Перегляд дописуChukcha (13.11.2006 21:49) писав:

дозвольте поцікавитися, в якому ви класі?
  • 0

#52 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.11.2006 – 22:07

Цитата

религия - опиум для народа (а для держави джерело багатства ) забороняли ходити до церкви в срср, зривали хрестики з людей, церкви перетворювали на сховища, зазвичац продуктів, а всі цінності продавали.....
зі погано ти знаєшь історію

:angry12: Якщо покопатись в історії то можна знайти багато фактів з історії.
  • 0

#53 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 22:19

Перегляд дописуbastet (13.11.2006 22:04) писав:

религия - опиум для народа (а для держави джерело багатства )
забороняли ходити до церкви в срср, зривали хрестики з людей, церкви перетворювали на сховища, зазвичац продуктів, а всі цінності продавали.....
зі погано ти знаєшь історію :angry12:
Історію я знаю не так вже й погано,просто про СРСР не згадав,до того ж віра в Бога переслідувалась досить суворо лише в містах,у селах нагляд був значно зм"ягчений!
  • 0

#54 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 22:36

Перегляд дописуChukcha (13.11.2006 22:19) писав:

Історію я знаю не так вже й погано,просто про СРСР не згадав,до того ж віра в Бога переслідувалась досить суворо лише в містах,у селах нагляд був значно зм"ягчений!
і всетаки ти погано знаєшь історію, нагляд не розмежовувався , тим паче село становило більшу небезпеку для влади ніж місто, село було основою україни, знишити село- знишити україну, так як це колиска культури і історії. і винищували в першу чергу село! міста заселяли росіянами.
  • 0

#55 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 00:27

Перегляд дописуChukcha (13.11.2006 22:19) писав:

Певно в селі родини не маєш...
  • 0

#56 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 18:26

Можливо я й справді погано знаю історію своєї країни :angry12: ,мені за це соромно,щоправда в 10 класі ми лише закінчили 1 світову і про СРСР навіть не згадували,а з приводу села,то у мене там бабуся живе от вона мені і казала!
  • 0

#57 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 21.11.2006 – 14:26

Перегляд дописуSER_ROCKO (21.11.2006 12:15) писав:

Проблема в тому що зараз майже всі люди ходять в церкву бо так треба. Їх так навчили. І то лиш ходити на паску. Але реально дуже мало людей думають: про релігію, бога, смерть і т.д. Мало людей читають якусь літературу, цікавляться іншими релігіями. Церква – це є організація людей. ЛЮДЕЙ. Кожна людина чогось хоче. І члени церкви використовують релігію для досягнення своєї мети. Хтось хоче щоб не було мусульман. Результат - хрестові походи. Хтось хоче елементарно грошей. Результат – пожертви на храм, церковні податки(є і до тепер), індульгенції, папський тариф і т.д. А причина одна: як казав дядя Дарвін – виживає найбільш пристосований. Не найсильніший а найбільш пристосований. Сильніші, розумніші, хитріші, везучі, амбітніші керують тупими байдужими слабаками і лузерами. Це закон природи. Гармонія природи :) Майбутнє людської цивілізації дуже не визначене. Тому що люди дурні. Вони мало користуються тим чим відрізняються від дятлів – розумом. Вони(ви) ще недалеко відійшли від неандертальців. Кожна людина живе заради себе, сім’ї, общини, рідко нації. Але мало хто живе заради цивілізації, заради всіх людей. Ай, ну його нахуй.
завершив шедеврально. дописую це стоячи :)
ще й глобалізм якийсь під кінець вималювався… чого б то? тим паче так критикуєте установу, яка його розвивала! ; ) то непослідовність, чи просто намагання акцентувати увагу на високих (дуже) ідеалах, щось на кшталт надідеї?

Chukcha, та не можливо, а точно. Аа бабуся щось теж не дуже в курсах теж, вона то до церкви ходить/ходила? : )
  • 0

#58 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 21.11.2006 – 16:37

Перегляд дописуFreelancer (21.11.2006 14:26) писав:

Chukcha, та не можливо, а точно. Аа бабуся щось теж не дуже в курсах теж, вона то до церкви ходить/ходила? : )
На баубсю гнати не треба,вона се життя прожила в селі до тогож віруюча,до церкви вже не ходить(здоров2я не дозволяє) а раніше ходила! Не знаю,млже то у нас село таке...
  • 0

#59 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 04.12.2006 – 19:11

Перегляд дописуFreelancer (21.11.2006 14:26) писав:

ще й глобалізм якийсь під кінець вималювався… чого б то?
Глобалізм там ні до чого. Просто людий є єдине ціле, єдиний розум, єдине тіло. Тільки в духовній єдності можна буде досягнути найвищих вершин пізнання. Це не на рівні держав\народів, а на рівні особистостей\людства загалом.
  • 0

#60 КАСІОПЕЯ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 04.12.2006 – 23:22

Що я хочу сказати, так це те, що церква це не тільки будівля! Це, перш за все, збори тих хто сповідує Іісуса своїм Господом і спасителем, хто вірить!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних