Перейти до вмісту

Церква

Повідомлень в темі: 274

#241 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 26.03.2008 – 14:05

Багато з вас тут таких є, постійно дуже багато честі робите князю цього світу - сатані. Подумайте яку користь це дасть вам, якщо він вашу душу погубить...
  • 0

#242 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.03.2008 – 14:20

Перегляд дописуLimit Maximum (26.03.2008 14:05) писав:

Багато з вас тут таких є, постійно дуже багато честі робите князю цього світу - сатані. Подумайте яку користь це дасть вам, якщо він вашу душу погубить...
Сатана не губить душі, він лише дає людині варіанти можливих дій, а вона вже сама вибирає прислухатися чи вчинити по іншому.
  • 0

#243 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.03.2008 – 14:29

Перегляд дописуТемний ангел (26.03.2008 14:20) писав:

Сатана не губить душі, він лише дає людині варіанти можливих дій, а вона вже сама вибирає прислухатися чи вчинити по іншому.
Бог теж дає людині варіанти. Але людину завжди чомусь, як в багнюку, затягує у гріх...
  • 0

#244 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 14:32

Цитата

- Багато з вас тут таких є, постійно дуже багато честі робите князю цього світу - сатані. Подумайте яку користь це дасть вам, якщо він вашу душу погубить...
- Сатана не губить душі, він лише дає людині варіанти можливих дій, а вона вже сама вибирає прислухатися чи вчинити по іншому.
- Бог теж дає людині варіанти. Але людину завжди чомусь, як в багнюку, затягує у гріх...
Навіщо ви все так ускладнюєте? :rolleyes:
  • 0

#245 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 14:39

Один мій знайомий не вірить ні в бога, ні в чорта. Але це не заважає йому бути отцем-настоятелем якоїсь там церкви (можу вимовити тільки після півлітри). Якось я його спитав про це, нащо воно йому треба? У відповідь почув: "Бізнес". Він не дуже то розкриває комерційні таємниці, але те що я знаю точно, то в його фірмі всі працівники оформлені як ченці. А ченці не платять подоходний податок, пенсійний та інші виплати на з/п не нараховуються... До того ж є якісь льготи в оподаткуванні комерційної діяльності, митні збори тощо... А хай ще спробує податкова "потрусити" таку фірму. Вони ж "армагедон" такий піднімуть! Віру утискають! Краще не чіпати...
  • 0

#246 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 18:36

Перегляд дописуТемний ангел (26.03.2008 14:20) писав:

Ти забув хто дає сатані владу і дозвіл підсовувати соблазни для випробування заслужено.

Перегляд дописуОлеська (26.03.2008 14:29) писав:

Але людину завжди чомусь, як в багнюку, затягує у гріх...
падати по похилій завжди легше чим підніматися

Перегляд дописуLemon (26.03.2008 14:32) писав:

Навіщо ви все так ускладнюєте? :rolleyes:
попробуєш спростити - обманешся...

Перегляд дописуSotnik (26.03.2008 14:39) писав:

Один мій знайомий не вірить ні в бога, ні в чорта. Але це не заважає йому бути отцем-настоятелем якоїсь там церкви (можу вимовити тільки після півлітри). Якось я його спитав про це, нащо воно йому треба? У відповідь почув: "Бізнес". Він не дуже то розкриває комерційні таємниці, але те що я знаю точно, то в його фірмі всі працівники оформлені як ченці. А ченці не платять подоходний податок, пенсійний та інші виплати на з/п не нараховуються... До того ж є якісь льготи в оподаткуванні комерційної діяльності, митні збори тощо... А хай ще спробує податкова "потрусити" таку фірму. Вони ж "армагедон" такий піднімуть! Віру утискають! Краще не чіпати...
Ну розповсюджуючи отакі речі про церковнослужителів, але нічого нероблячи щоб їм доректи, Ви стаєте співучасником їхнього гріха, бо виходить Ви не встані у правді їм протистояти, але лише рознести сміття довкола. Сатан тішиться тільки...
  • 0

#247 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 22:04

Перегляд дописуLimit Maximum (26.03.2008 18:36) писав:

Ну розповсюджуючи отакі речі про церковнослужителів, але нічого нероблячи щоб їм доректи, Ви стаєте співучасником їхнього гріха, бо виходить Ви не встані у правді їм протистояти, але лише рознести сміття довкола. Сатан тішиться тільки...
І яким чином я можу виправити ситуацію? Сказати йому, що він робить грішну справу? Він тільки посміється! Адже чудово це розуміє. Але наше законодавство він не порушує. Воно спеціально так написано, щоб лишались щілини. "Настукати" на нього в ОБЕП? А вони йому що зроблять? Це треба доводити, що всі його ченці невіруючі. Теж утопія... Тому то у нас і плодяться церкви і церковки, традиційної релігії і секти...Бо це економічно вигідно.
А про розровсюдження такої інформації... Хм... А Ви хіба про подібне нічого не знали? Я впевнений, якщо не стикалися особисто, то чули або читали точно. Зараз доволі багато публікацій на цю тему можна знайти. Вихід тут може бути тільки в зміні податкового законодавства.
  • 0

#248 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 22:32

ЗДРАСТІ!!!!!!
Шо, нє ждалі?

А, Ви, ЛМакс (язик не повертається Вас Обмеженим Максимом називати, не звик :rolleyes: ) і досі під церквою?)
Сатана нє дрємлєт, всьо ясно. На страже інопланетян і кармічних перевтілень. Не змикаючи очей, мабуть ;)

Бачу, Ви далі говорите, шо Нострадамус. Не в плані пророчо, а в плані ніби курили. Тоже правильно. Стиляга.
Ото, думаю, років в 60 теж будете тут на форумі в віру навертати, та жидомасонів на чисту воду виводити. Виводками. Багато вже хрестиків на рясі намалювали? :)

А от нічого нового я конеш не бачу. В Вас часом немає бази даних з відповідями на всі випадки життя? Бо цей во. Схоже.

Я знаю, що це повідомлення піде в смітник, я знаю, що Ви назвете мене тролем (ггг, добре, що не гномом або орком), але хотілось датися чути, прислати цьом і повідомити, що зі мною всьо харашо. це на випадок, якщо ви переживаєте, що мене викрало нло, або гноблять жидомасони. всьо норм, відбиваюсь.

Страшний і грізний привид L.R.'a

пс. Народ, киньтесь того ровера з ним сперечатись ))))) дурна трата часу) хоча повеселитись мона.
ппс. Всім, кого знаю - люблю і пам'ятаю. назад навряд чи вернусь, хоч над тим і думав трохи. і ше думаю :)
  • 0

#249 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 23:27

Перегляд дописуSotnik (26.03.2008 22:04) писав:

І яким чином я можу виправити ситуацію? Сказати йому, що він робить грішну справу? Він тільки посміється!
звичайно що посміється якщо ви будете непереконливим у Правді. Щоб говорити з ними, треба самому кріпко стояти на Правді Божій, а не сумніватись постійно...

Ісус з ними он як говорив, не боявся смерті...

Цитата

А про розровсюдження такої інформації... Хм... А Ви хіба про подібне нічого не знали? Я впевнений, якщо не стикалися особисто, то чули або читали точно. Зараз доволі багато публікацій на цю тему можна знайти. Вихід тут може бути тільки в зміні податкового законодавства.
я не вишукую такої інформації спеціально, але чутки про її появу тільки підтверджують те, що я дізнався свого часу з Біблії про стан церкву останніх днів... (це вони вже настали).
  • 0

#250 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 27.03.2008 – 01:06

народ!
до тих, шо пишуть: нема, не існує ніц толком, хата з куполами, священник-біснесмен, тралі-валі...
ви хочете сказати, що у вас взагалі віри немає?
роблять бізнес - баптисти, сатаністи, свідки єгови... їм це вигідно.
зараз народу голову мутять... а ви ніц не розумієте? невже ви настільки обезвірились, шо то повний аут!
про біснес в церкві? хіба москаль таке може сказати.
  • 0

#251 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 01:18

Перегляд дописуVisus (27.03.2008 01:06) писав:

...про біснес в церкві? хіба москаль таке може сказати.
А українці повинні мовчати і робити вигляд, що нічого не помічають? Ніби так і повинно бути?
А щодо віри... Мушу Вас, пане Visus, можливо здивувати... Віра буває не тільки в Ісуса Христа. До того ж Віра і Церква - це не одне і те ж. А як на мене особисто, то ці поняття майже взаємовиключні (дуже за рідкими в наш час виключеннями).
  • 0

#252 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 27.03.2008 – 02:20

Перегляд дописуSotnik (27.03.2008 01:18) писав:

А українці повинні мовчати і робити вигляд, що нічого не помічають? Ніби так і повинно бути?
А щодо віри... Мушу Вас, пане Visus, можливо здивувати... Віра буває не тільки в Ісуса Христа. До того ж Віра і Церква - це не одне і те ж. А як на мене особисто, то ці поняття майже взаємовиключні (дуже за рідкими в наш час виключеннями).
чому ж ? ні! переважно в церквах(я не хочу чиюсь віру образити) православних, московського(!) патріархату - було не одноразово замічено різні афери.

щодо віри - не спорю.
  • 0

#253 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 03.04.2008 – 15:52

Прошу вибачення за чергове моє негативне висловлювання...
Але церква - то ганебне приміщення, вони кажуть, що доносять до людей слово боже, але в мене дуже великий сумнів у тому плані, що наврядчи бог колись дозволяв інквізицію, у більшості людей це слово осоціюється з церквою і знищенням людини за її думку! :cool1:
  • 0

#254 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 03.04.2008 – 16:26

Перегляд дописуCCCP (3.04.2008 16:52) писав:

Прошу вибачення за чергове моє негативне висловлювання...
Але церква - то ганебне приміщення, вони кажуть, що доносять до людей слово боже, але в мене дуже великий сумнів у тому плані, що наврядчи бог колись дозволяв інквізицію, у більшості людей це слово осоціюється з церквою і знищенням людини за її думку! :cool1:

Церква не винна в людських гріхах!, це лише храм де люди разом моляться і приймають таїнства.
Та головний храм знаходиться в людському серці, і там справді є частинка Бога!
  • 0

#255 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 16:51

Церква - це не лише храм. Так називається ще і організація. І далеко не безгрішна організація... Верніше - декілька різних організацій називають себе церквами.
А щодо людського серця - згоден.

Повідомлення відредагував Sotnik: 03.04.2008 – 16:53

• 0

#256 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 03.04.2008 – 20:19

Перегляд дописуSotnik (3.04.2008 16:51) писав:

А щодо людського серця - згоден.
Хоч у чомусь Пан погоджується з нами... :cool1: :)
  • 0

#257 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.05.2008 – 00:03

Бачив в Польщі нові костьоли, які мали сучасною архітектуру. Мож в нас шось таке буде, а то церкфи фтрачають популярність, треба ж шось робити

Повідомлення відредагував Younker: 06.05.2008 – 00:03

• 0

#258 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 06.05.2008 – 00:10

Як оця церква у Львові біля вокзалу?
Зображення
  • 0