Перейти до вмісту

Церква

Повідомлень в темі: 274

#201 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.03.2008 – 19:04

Перегляд дописуYounker (17.02.2008 14:12) писав:

Церква - це така громедна битонна споруда, стіни якої з середини бють рекорди на кількість реклами на метр квадратний. Золоті купола блистять як котові яйця не пів міста, шоб не забували туди ходити. Кожної неділі б ють дзвони і в сусідніх домах люди, які ше сплять опсипають матом віру християнську, бо недають поспати хоть раз в тиждень. Під ці здвони збирається купа народу з наперд запланованою темою роздумів під час простою на службі. Хор разом із св ященником відмукуйть вже в тисячний раз проїжджену службу і з небільшим захопленням "паства" повторює за ними. Під час таїнства причастя священник вкладає в рот хліб з вином жінці, яка в той час думає, як би ця с..ка не кинула той кусок на мою шубу за $1000. Священник закінчивши свою мову недоторканну робить оголошення і всі сполегкшенням, відтарабанивши молитву, починають чимпоскорше вивалюватись з церкви...

правда бувають віруючы люди які туди ходять шоб поклонитись богу
Просто немає слів, щоб висказати своє обурення!..
Церква - то храм. Не подобається, - ніхто не заставляє ходити. Але навіщо так брутально паплюжити те, що хтось сотворив? Ті ж самі куполи є частиною архітектури. Не подобається цей стиль? Будь ласка, створіть тему в іншому розділі і сперечайтесь щодо тих чи інших архітектурних елементів.
Щодо того, хто про що думає в церкві і з яким станом душі (чи відсутності такого) приходить до храму, - то особисте. Я йду в церкву помолитись, а не зазирнути комусь "під білизну". Знову ж таки: не подобається - ніхто силою вас туди не тягне.

Перегляд дописуCCCP (2.03.2008 12:01) писав:

Я відношусь до четвертої людини - Церква це не, що інше як ганебне приміщення. котре зомбує людей своєю религією!!!! А скільки вони грошей забрали у своїх(синів)??? Та лише пригадайте давні часи, скільки людей повбила та клята церква??!! :brovy:
По-перше: ви відкриваєте щось нове - як приміщення може зомбувати? цікаво...
По-друге: церква не вбивала, оскільки, знову ж таки, це дім молитви. Хіба цей зворот можна використати в тому випадку, коли стіни церкви хоронили під собою людей, яких спалювали фашисти чи комуністи.
  • 0

#202 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 02.03.2008 – 20:24

Перегляд дописуОлеська (2.03.2008 19:04) писав:

По-перше: ви відкриваєте щось нове - як приміщення може зомбувати? цікаво...
По-друге: церква не вбивала, оскільки, знову ж таки, це дім молитви. Хіба цей зворот можна використати в тому випадку, коли стіни церкви хоронили під собою людей, яких спалювали фашисти чи комуністи.
Якщо я правельно зрозумів, то ти розглядаеш церкву, я к приміщення(будівлю цивільного походження), а не як храм, святе місце і все таке інше....
Зомбує своєю вірою яку вони сповідують в приміщенні(церква), будьласка прочитай уважніше!
"Церква вбивала" - під цими висловоми я мав наувазі, не кам*яну чи дерев*яну споруду, а церковних служителів, які відноселись до церкви!!
Отже церква вбивала і дуже багато, не мені тобі це говорити!

Повідомлення відредагував CCCP: 02.03.2008 – 20:33

• 0

#203 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.03.2008 – 21:30

Перегляд дописуCCCP (2.03.2008 20:24) писав:

Якщо я правельно зрозумів, то ти розглядаеш церкву, я к приміщення(будівлю цивільного походження), а не як храм, святе місце і все таке інше....
Зомбує своєю вірою яку вони сповідують в приміщенні(церква), будьласка прочитай уважніше!
"Церква вбивала" - під цими висловоми я мав наувазі, не кам*яну чи дерев*яну споруду, а церковних служителів, які відноселись до церкви!!
Отже церква вбивала і дуже багато, не мені тобі це говорити!
А чи знаєш ти, скільки було вбито люду за вірування?
  • 0

#204 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.03.2008 – 21:54

Просто немає слів, щоб висказати своє обурення!..

http://www.slovnyk.net/

Церква - то храм.
як приміщення може зомбувати? цікаво...
це дім молитви. Хіба цей зворот можна

Цікава думка. А звання Папи Римського "Глава католицької церкви" як розуміти - як директор собору святого Петра?

Я йду в церкву помолитись

Вибачте темного і неосвіченого - а за нею бог не почує? Там пряма лінія, чи як?

ніхто силою вас туди не тягне.

Помиляєтесь - враховуючи їх кількість я вже практично живу в церкві. Прокидаюсь - з вікна видно десяток церков, виходжу з дому - впираюсь в церкву, йду до парку погуляти - і там капличку вліплено. Це називається "ніхто не силує"?

Перегляд дописуDrunkLordVillis (2.03.2008 18:46) писав:

Наступним кроком будуть касові апарати в церквах, чеки і податки за надані послуги...

Свеча - это еще и жертва храму, так что свечи нужно приобретать только в храме, куда вы пришли помолиться. Приносить с собой свечи, купленные за стенами храма, тем более нецерковные, и ставить их перед иконами не следует.(с)церква :brovy:
  • 0

#205 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 02.03.2008 – 23:10

ем...ем...не треба так...звичайно кожна думка має право на існування,але тут люди настільки негативно ставляться до церкви,що я просто не можу цього витерпіти(((
в принципі я до церквтавлюсь цілком пристойно,це місцеде люди знаь себе,де можна відпочити від нашого злого світу,я побожна і ходжу до церкви щонеділі,це вже обовязок...а на рахунок грошей,то вони не здирають їх просто так для себе і ні нащо!
  • 0

#206 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.03.2008 – 23:26

Перегляд дописуМаЛа ВрЕдНа ЖаБа (2.03.2008 23:10) писав:

ем...ем...не треба так...звичайно кожна думка має право на існування,але тут люди настільки негативно ставляться до церкви,що я просто не можу цього витерпіти(((
в принципі я до церквтавлюсь цілком пристойно,це місцеде люди знаь себе,де можна відпочити від нашого злого світу,я побожна і ходжу до церкви щонеділі,це вже обовязок...а на рахунок грошей,то вони не здирають їх просто так для себе і ні нащо!
Так, світ злий, крім церкви :brovy:
У Києві церкви із супутниковими тарілками, попи з мобілками і на иномарках не новина.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 02.03.2008 – 23:26

• 0

#207 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.03.2008 – 23:39

де можна відпочити від нашого злого світу

Угу. Серед кісток давно померлих людей, тіла яких розтягли по всьому світу "віруючі в мощі", з сексистськими обмеженнями щодо жінок, з повідомленнями про недійсність свічок, придбаних за межами храми - ото там саме добро і живе.

вони не здирають їх просто так для себе і ні нащо!

Звісно не просто так - на бензин, на їжу, на одяг, на хреста напузного з чистого золота в кіло вагою.
  • 0

#208 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 02.03.2008 – 23:45

Перегляд дописуОлеська (2.03.2008 21:30) писав:

А чи знаєш ти, скільки було вбито люду за вірування?
Висловлювання в твою користь:"Лише Богу відомо!" :rolleyes:
  • 0

#209 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 00:22

Церква (не конкретно християнська чи будь-яка інша) - інструмент, який може бути використано по різному. І домінуючі світові релігії - не вийняток. Кожна з них залишила на людстві як негативний так і позитивний відбиток. З моєї особистої точки зору переважає позитивне. Церква не є "святою" чи "грішною". Вона є такою, якою її роблять люди. І це абсолютно не заперечує існування Абсолюта, а є підтвердженням вільної волі людини.
  • 0

#210 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 01:19

Перегляд дописуCCCP (2.03.2008 23:45) писав:

Висловлювання в твою користь:"Лише Богу відомо!" :rolleyes:
Зате не в твою користь: ти не віриш в Бога, бо, можливо, сам себе вважаєш Богом? Така думка виникає, бо звідки ж ти знаєш, скільки людей знищила церква?
  • 0

#211 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 01:37

Цікаво, а сама Церква знає скільки людей знищила? Чи там облік не вели? Або то для них були не люди?
  • 0

#212 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 07:43

Перегляд дописуAleph (3.03.2008 00:22) писав:

Церква (не конкретно християнська чи будь-яка інша) - інструмент, який може бути використано по різному. І домінуючі світові релігії - не вийняток. Кожна з них залишила на людстві як негативний так і позитивний відбиток.

Ой, хочу, давно хочу почути про негативний відбиток буддизму. :rolleyes:
  • 0

#213 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 21.03.2008 – 00:39

Цитата

мені скоріше за все підходить другий варіант, в церкву майже не хожу, але в Бога можна вірити без церкви, але краще ходити, для покращення душевного стану.
згоден, на рах. душевного стану. церква - негативу ніякого не несе.
  • 0

#214 Svarog

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 21.03.2008 – 17:35

церкава то хата з куполами, нема чого робити з неї святиню! якшо вірити то треба вірити для себе, а не ходити до тої хати для показухи.
  • 0

#215 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.03.2008 – 19:32

Церква це місце де людина духовно очищується.
  • 0

#216 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 21.03.2008 – 19:37

Перегляд дописуSvarog (21.03.2008 17:35) писав:

церкава то хата з куполами, нема чого робити з неї святиню! якшо вірити то треба вірити для себе, а не ходити до тої хати для показухи.

не розписуйся за всіх ,бо не всі такі як ти !
  • 0

#217 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.03.2008 – 19:47

Перегляд дописуpushechka (21.03.2008 19:37) писав:

не розписуйся за всіх ,бо не всі такі як ти !

Він не розписався за всіх - він висловив свою думку щодо теми.
Причому особисто я її теж підтримую.
А то повигадували "портали підключення до бога"...
  • 0

#218 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.03.2008 – 18:33

Перегляд дописуSvarog (21.03.2008 17:35) писав:

та що Ви верзете нісенітниці про хати з куполами. Все просто: молитва у групі однодумців в той самий час є ефективнішою чим поодинці в різний час. Все. Для того люди збираються на ранкову службу Божу у вихідний день - вільний від роботи.
  • 0

#219 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 23.03.2008 – 02:39

Перегляд допису-=VJ=- (21.03.2008 19:47) писав:

Він не розписався за всіх - він висловив свою думку щодо теми.
Причому особисто я її теж підтримую.
А то повигадували "портали підключення до бога"...
які в біса портали??? в тебе що немає віри?
  • 0

#220 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.03.2008 – 13:16

Перегляд дописуVisus (23.03.2008 02:39) писав:

які в біса портали??? в тебе що немає віри?

В церкву? Абсолютно відсутня. Так само, як в товстих попів, розмальовані дошки і старі кістки, поцяцьковані золотом та діамантами.

Перегляд дописуLimit Maximum (22.03.2008 18:33) писав:

Все просто: молитва у групі однодумців в той самий час є ефективнішою чим поодинці в різний час. Все.

Чекаю на місце з біблії на підтвердження більшої ефективності групової молитви. Можу підказати, звідки починати пошук:

І, відкривши уста Свої, Він навчати їх став, промовляючи: А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно. (с)Матвія 6:6

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 23.03.2008 – 13:19

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних