Перейти до вмісту

Церква

Повідомлень в темі: 274

#21 Ghost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Dogwille

Відправлено 30.10.2006 – 21:58

Бачу в більшій чи меншій мірі ви - всі однодумці :angry12: Чомусь ніхто взагалі не задавався питанням про правдивість тези ІСНУВАННЯ БОГА, ЯК ТАКОГО. Бог і віра в нього - ЦЕ СУЦІЛЬНА ВИГАДКА. :) Вигадка, придумана, щоб тримати смиренних рабів у покорі. Чого тільки варті повчання на кшалт "Стукайте, і вам відчинять", "Вдарили по лівій щоці, підстав праву". "Цар-намісник бога на Землі", "Вся влада - від бога", і т.д. і т.п.??????....... :shy: А хтось, колись, де небудь, бачив реальне підтвердження факту ІСНУВАННЯ бога????? БІБЛІЯ????? :shy: Написана, такими самими людьми, як і всі ми... Так от, до чого я це все веду.... Бог живе у ВАШІЙ ВІРІ В НЬОГО. Не стане Вас - не стане віри... Не стане віри - НЕ СТАНЕ БОГА :cry: Біда-а-а-а. . . . :) .

Повідомлення відредагував Ghost: 30.10.2006 – 21:59

• 0

#22 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2006 – 22:07

Перегляд дописуGhost (30.10.2006 21:58) писав:

Бачу в більшій чи меншій мірі ви - всі однодумці :angry12: Чомусь ніхто взагалі не задавався питанням про правдивість тези ІСНУВАННЯ БОГА, ЯК ТАКОГО. Бог і віра в нього - ЦЕ СУЦІЛЬНА ВИГАДКА. :) Вигадка, придумана, щоб тримати смиренних рабів у покорі. Чого тільки варті повчання на кшалт "Стукайте, і вам відчинять", "Вдарили по лівій щоці, підстав праву". "Цар-намісник бога на Землі", "Вся влада - від бога", і т.д. і т.п.??????....... :shy: А хтось, колись, де небудь, бачив реальне підтвердження факту ІСНУВАННЯ бога????? БІБЛІЯ????? :shy: Написана, такими самими людьми, як і всі ми... Так от, до чого я це все веду.... Бог живе у ВАШІЙ ВІРІ В НЬОГО. Не стане Вас - не стане віри... Не стане віри - НЕ СТАНЕ БОГА :cry: Біда-а-а-а. . . . :) .

Хмм.... Якщо слідувати тій думці, що Бог живе в нашій вірі в нього, то це не так і погано. Адже Бог не тільки для того, щоб слухатися його заповідей, а ще й для того, щоб він захищав, допомагав, рятував..... А віра справді може зцілювати людей! То чим же погано вірити в Бога? До того ж людей потрібно тримати у покорі... До певної міри звичайно ж...

Повідомлення відредагував Neorlandina: 30.10.2006 – 22:07

• 0

#23 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.10.2006 – 22:36

Перегляд дописуGhost (30.10.2006 21:58) писав:

зараз попробую прокоментувати по-своєму:

Цитата

"Стукайте, і вам відчинять"
- хіба це не слова віруючої людини? яка вірить у будь-що, не тільки у бога (або у бога якраз ні...).

Цитата

"Вдарили по лівій щоці, підстав праву"
- тримайся до останнього... хіба не так ми з вами робимо у цьому тяжкому світі? життя нас вдаряє, а ми знову підводимося на ноги і йдемо далі...

Цитата

"Цар - намісник бога на Землі"
, а можна конкретніше де і коли воно вживається? жаль не маю електронного варіанта Біблії з пошуком...

Цитата

"Вся влада - від бога"
, може тут малося на увазі, що влада можлива тільки від бога? а ця, що в нашому світі (особливо на прикладі нашої країни, та й не тільки нашої) - це влада "не правильна"?

Цитата

А хтось, колись, де небудь, бачив реальне підтвердження факту ІСНУВАННЯ бога?
бачив, про це якраз у Біблії написано :aaa: смішно правда? а взагалі навіщо його бачити, його відчувати треба...

Цитата

Написана, такими самими людьми, як і всі ми...
ой не нада... :cry: напиши, а тоді говори ок? багато знаєш таких книжок? ;)

Цитата

Бог живе у ВАШІЙ ВІРІ В НЬОГО.
так, але хто сказав, що тільки "там"? просто "там" він живе для нас...

Цитата

Не стане віри - НЕ СТАНЕ БОГА
так, тоді для нас його не стане... на нього і на інших це не вплине :)
  • 0

#24 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 22:50

а як це все відноситься до церкви? теми реллігії і віри є окремо.

о забула - церква - це не лише будівля, це певна організація.
а от як організація - то третій варіант.

Повідомлення відредагував bastet: 30.10.2006 – 22:56

• 0

#25 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 22:56

Перегляд дописуbastet (30.10.2006 22:50) писав:

а як це все відноситься до церкви?

о забула - церква - це не лише будівля, це певна організація.
не знаю :angry12: просто на попередній пост відповів...
  • 0

#26 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2006 – 23:35

Перегляд дописуParsokon (16.02.2006 23:05) писав:

третя людина сказала просто: "це вже давно не духовний інститут"...

а яке ваше ставленя до церкви в наш час?

я скоріше відношусь до цієї групи...

зараз церква - просто інститут викачування грошей... :angry12:
взагалі не люблю інститути влади...
так, може анархіст трохи...
  • 0

#27 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:замку Іф

Відправлено 31.10.2006 – 05:39

... прочитавши все, що ви тут понаписували... в мене відпало бажання взагалі відписувати.
та все ж..

Перегляд дописуmim (22.02.2006 23:30) писав:

Однозначно не хрестили. До речі, не така вже й рідкісна річ, половина моїх знайомих точно некрещені. Київ, не Львів, все таки.
Взагалі, не розумію обряду хрещення. Яке я маю право вирішувати долю своєї дитини? Хай би виросла та сама б вирішила, треба їй хреститися, чи ні
справжній жах. жахіття. жоден фільм-жахів з цим не порівняється. ці душі, не хрещені - пропащі.
ой, я не можу.. "хай би виросла та сама б вирішила, треба їй хреститися, чи ні" --- а вона може і не вирости. а якщо і виросте, тоді величезна вірогідність того, що до Бога їй дорога закрита. Вина ж буде лежати на батьках.

Перегляд дописуParsokon (16.02.2006 22:05) писав:

перша людина - дуже побожна, ходить до церкви кожного дня і вважає, що без церкви віри в Бога не буває...
друга людина - менш віруюча, сказала, що з Богом говорить і без церкви, тоді, коли потрібно. Бувала там дуже давно.
третя людина сказала просто: "це вже давно не духовний інститут"...
Ви будете дивуватись. ))) але в мені поєднуються усі три. і навіть ще...
тільки от.. щодо першої людини: я не вважаю, що без церкви віри в Бога не буває. Буває. Але Церква - важлива.

Дивлячись на сучасний світ, я все більше переконуюсь. що станеться те, що станеться. шкода.

• 0

#28 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 31.10.2006 – 10:59

мене взагалі це тема обходить десятою дорогою,)))
мені це не цікаво....для мене люди існують і все,)))
поки не побачу не повіру,))))
  • 0

#29 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 31.10.2006 – 12:08

Я в церкву ходжу рідко. Коли моєї розмови внутрішні з Богом вже не вистачає. Тоді я ставлю свічку. Зазвичай я там плачу. Але не дуже. Так, просто душу вилити.
Але церква потрібна :angry12:
  • 0

#30 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 12:23

Перегляд дописуKleo (31.10.2006 05:39) писав:

справжній жах. жахіття. жоден фільм-жахів з цим не порівняється. ці душі, не хрещені - пропащі.
ой, я не можу.. "хай би виросла та сама б вирішила, треба їй хреститися, чи ні" --- а вона може і не вирости. а якщо і виросте, тоді величезна вірогідність того, що до Бога їй дорога закрита. Вина ж буде лежати на батьках.

ти думаєш, що хрещення малої дитини щось дає? невже коли дитина не хрещена то вона обов'язково стане кимось, чи чимось злим?! а якщо правдива віра не передбачає хрещення дитини, а ми всі помиляємося? а скільки є хрещених дітей пропащих, хіба хрещення їм допомогло? не потрібно накладати ярлик на дитину...

Перегляд дописуKleo (31.10.2006 05:39) писав:

Дивлячись на сучасний світ, я все більше переконуюсь. що станеться те, що станеться. шкода.

а що по-твоєму станеться?
  • 0

#31 ТЕТ-А-ТЕТ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Кам'янець-Подільський

Відправлено 31.10.2006 – 13:32

Тема релігії дійсно дуже цікава. Але що таке РЕЛІГІЯ? Міф чи правда? На це запитання відповідь шукають багато людей, проте досі її не знайшли! Можливо і не знайдуть! =) Але кожен з нас всерівно має жити! То ж доводиться вибирати! :angry12: Щоб отримати хоча б якусь відповідь для себе, раджу вам почитати "Код Да Вінчі" Дена Брауна. Книга просто супер! =)
  • 0

#32 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 14:13

Перегляд дописуEvol (31.10.2006 12:23) писав:

ти думаєш, що хрещення малої дитини щось дає? невже коли дитина не хрещена то вона обов'язково стане кимось, чи чимось злим?! а якщо правдива віра не передбачає хрещення дитини, а ми всі помиляємося? а скільки є хрещених дітей пропащих, хіба хрещення їм допомогло? не потрібно накладати ярлик на дитину...

Як на мене, Бог береже дитину не через те, що у неї хрестик на грудях висить. А зовсім з інших мотивацій
  • 0

#33 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 16:38

Перегляд дописуТЕТ-А-ТЕТ (31.10.2006 13:32) писав:

Тема релігії дійсно дуже цікава. Але що таке РЕЛІГІЯ? Міф чи правда? На це запитання відповідь шукають багато людей, проте досі її не знайшли! Можливо і не знайдуть! =) Але кожен з нас всерівно має жити! То ж доводиться вибирати! :angry12: Щоб отримати хоча б якусь відповідь для себе, раджу вам почитати "Код Да Вінчі" Дена Брауна. Книга просто супер! =)
з релігією і так все зрозуміло, вона є і не міф. можливо ти хотів сказати щось про віру ?
  • 0

#34 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 17:48

Перегляд дописуОлесік (31.10.2006 14:13) писав:

Як на мене, Бог береже дитину не через те, що у неї хрестик на грудях висить. А зовсім з інших мотивацій
так, для того, щоб вона виросла і змогла зробити вибір :angry12:
  • 0

#35 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 18:29

Перегляд дописуEvol (31.10.2006 17:48) писав:

так, для того, щоб вона виросла і змогла зробити вибір :angry12:

І Бог її не стане любити менше від того, що вона не хрещена у церкві.
Хоча я розумію. Традиції і це все. Я шаную. Віра батьків має переходити до дитини. Але ж якись елемент вибору має залишатися :)
  • 0

#36 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень
  • Місто:Чорнобиль

Відправлено 31.10.2006 – 18:44

Церква... Бог... Людям починає набридати одноманітність, але потреба вірити в когось (мабуть від страху залишитися зі своїми проблемами наодинці) залишається... Тому зараз багато людей стають якимись сектантами, свідками Ієгови, сатаністами, чи ще якимись зомбованими лузерами... Люди, які створюють секти, зрозуміли, що на вірі людей можна зашибати не малі бабки... Я думаю, що багато років тому теж знаходилися якісь розумники, які створювали секти і жили за кошти, які люди приносили за те, щоб подивитися на них, і послухати, що якийся невидимий Бог всіх врятує, от тільки жертву принести треба... баранця там зарізати... хавки йому нанести, чи ще що... От і був ще такий дядько, який створив таку собі секту "Християни"....... Бачив він би зараз, що він створив.... Реально майже весь світ в свою секту загнав... Кросавчег.... А наше майбутнє за Свідками Єгови... (...хоч би не за сатаністами....)
  • 0

#37 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 18:56

Перегляд дописуDeimos (31.10.2006 18:44) писав:

Церква... Бог... Людям починає набридати одноманітність, але потреба вірити в когось (мабуть від страху залишитися зі своїми проблемами наодинці) залишається... Тому зараз багато людей стають якимись сектантами, свідками Ієгови, сатаністами, чи ще якимись зомбованими лузерами... Люди, які створюють секти, зрозуміли, що на вірі людей можна зашибати не малі бабки... Я думаю, що багато років тому теж знаходилися якісь розумники, які створювали секти і жили за кошти, які люди приносили за те, щоб подивитися на них, і послухати, що якийся невидимий Бог всіх врятує, от тільки жертву принести треба... баранця там зарізати... хавки йому нанести, чи ще що... От і був ще такий дядько, який створив таку собі секту "Християни"....... Бачив він би зараз, що він створив.... Реально майже весь світ в свою секту загнав... Кросавчег.... А наше майбутнє за Свідками Єгови... (...хоч би не за сатаністами....)
маєш свою думку - це добре. але прошу пояснити: "А наше майбутнє за Свідками Єгови... (...хоч би не за сатаністами....)"

Перегляд дописуОлесік (31.10.2006 18:29) писав:

І Бог її не стане любити менше від того, що вона не хрещена у церкві.
Хоча я розумію. Традиції і це все. Я шаную. Віра батьків має переходити до дитини. Але ж якись елемент вибору має залишатися :angry12:
не люблю традиції :) хоча, це від самої традиції залежить...

вони заважають думати :shy:
  • 0

#38 ТЕТ-А-ТЕТ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Кам'янець-Подільський

Відправлено 31.10.2006 – 19:24

Перегляд дописуbastet (31.10.2006 17:38) писав:

з релігією і так все зрозуміло, вона є і не міф. можливо ти хотів сказати щось про віру ?
Той факт, що релігія існує, я не заперечую. Проте я хотів сказати те, що люди самі її створили! От і виходить, що це міф! :angry12:
  • 0

#39 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень
  • Місто:Чорнобиль

Відправлено 31.10.2006 – 19:29

Перегляд дописуEvol (31.10.2006 18:56) писав:

прошу пояснити: "А наше майбутнє за Свідками Єгови... (...хоч би не за сатаністами....)"
Ну, як я вже сказав, зараз всі люди переконалися, що Бога немає, але те, що треба в щось вірити вже закладено у нас в крові.. і щоб після деяких вчинків нас не мучила совість, ми можемо попросити у бога прощення, сходити в церкву.... Але традиційна церква перестає бути актуальною... все набридає, все міняється, все вдосконалюється... а церква залишилася старою... А секта єговістів, яка зараз активно розвивається має всі перспективи.... Їх безкоштовно возять по всьому світу на семінари, вони спілкуються з Богом по інтернету:), шлють молитви по смс:shy: (ну... це я вже гнать начав :angry12:, але вони дійсно надсучасні...) Я в цій секті участі не приймаю, але мої родичі, які в ній тусуються приїжджали в Київ на Семінар, і тому я знайомий трохи з цією фігньою... Мені здається і я б більше хотів, щоб люди, яким християнська церква стала неактуальною і застарілою, не шукали новизни в сатанізмі, чи інших аморальних сектах, де вбивати, красти, палити церкви - це нові заповіді..., а й далі вірили в християнство, тільки трохи спотворене і всучаснене.... Я нічого тут не рекламую, не заставляю вас ставати єговістами, але боюсь що воно саме затягне людей...(дай бог, щоб не мене і не моїх дітей... не хочеться щось кров'ю і потом зароблені гроші віддавати якомусь товстому зажравшомуся американськрму негру.... А ви як хочете... ваші гроші - ваші проблеми:shy:)
  • 0

#40 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 19:46

Перегляд дописуDeimos (31.10.2006 19:29) писав:

Ну, як я вже сказав, зараз всі люди переконалися, що Бога немає, але те, що треба в щось вірити вже закладено у нас в крові.. і щоб після деяких вчинків нас не мучила совість, ми можемо попросити у бога прощення, сходити в церкву.... Але традиційна церква перестає бути актуальною... все набридає, все міняється, все вдосконалюється... а церква залишилася старою... А секта єговістів, яка зараз активно розвивається має всі перспективи.... Їх безкоштовно возять по всьому світу на семінари, вони спілкуються з Богом по інтернету:cry:, шлють молитви по смс:) (ну... це я вже гнать начав :), але вони дійсно надсучасні...) Я в цій секті участі не приймаю, але мої родичі, які в ній тусуються приїжджали в Київ на Семінар, і тому я знайомий трохи з цією фігньою... Мені здається і я б більше хотів, щоб люди, яким християнська церква стала неактуальною і застарілою, не шукали новизни в сатанізмі, чи інших аморальних сектах, де вбивати, красти, палити церкви - це нові заповіді..., а й далі вірили в християнство, тільки трохи спотворене і всучаснене.... Я нічого тут не рекламую, не заставляю вас ставати єговістами, але боюсь що воно саме затягне людей...(дай бог, щоб не мене і не моїх дітей... не хочеться щось кров'ю і потом зароблені гроші віддавати якомусь товстому зажравшомуся американськрму негру.... А ви як хочете... ваші гроші - ваші проблеми:aaa:)
оскільки теж маю родичів у свідках Єгови то дозволю собі тебе трішки поправити :cry:
1) на семінари (конгреси) їх не возять - їздять за свої гроші :angry12:;
2) "вони спілкуються з Богом по інтернету:), шлють молитви по смс;)" - дійсно "гнать начав :shy:";
3) "що воно саме затягне людей..." - невже ти думаєш, що нормальну людину кудись можна затягнути? я особисто в це не вірю і думаю, що людина стає тим, ким хоче;
4) "товстому зажравшомуся американськрму негру..." - не знаю як в сектах, але знаю що в свідках Єгови гроші не вимагають (та й не існує в них такого, що коли не кинеш то всі на тебе дивляться косо, на відміну від традиційної церкви, що мені якраз і не подобається...)

здається все... трохи міфів здається розвіяв :shy:

і ще, погоджуся з тобою, що краще вже хай люди стають свідками Єгови, ніж сатаністами - більше користі, менше загрози, нмсд.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних