Перейти до вмісту

Церква

Повідомлень в темі: 274

#181 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.09.2007 – 00:25

Перегляд дописуLMax (15.05.2007 19:28) писав:

За часів Христа була диктатура Риму. А в Христа нема диктатури - від каже про Свободу (Волю) що її Отець дав кожному.
улибнуло!!!!! згадаємо наприклад середньовіччя, яка ж там воля була ?! а фраза в усіх молитвах і текстах біблії " раб божий" - це що, неправильний переклад першоджерела ?

Перегляд дописуLMax (16.05.2007 16:13) писав:

Не аргумент, бо Христос це не Біблія, а Біблія це не Христос.
Біблія слово про та від Бога але не Бог.
воно ж від бога, значить він так "диктував" (раби божі)
  • 0

#182 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.09.2007 – 09:27

Про рабів:

А хто з вас бути першим бажає, нехай буде всім за раба. (Марка 10:44 )

Учень не більший за вчителя, а раб понад пана свого.
Доволі для учня, коли буде він, як учитель його, а раб як господар його. (Матвія 10:24-25)

Відповів їм Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що кожен, хто чинить гріх, той раб гріха.
І не зостається раб у домі повік, але Син зостається повік.
Коли Син отже зробить вас вільними, то справді ви будете вільні. (Івана 8:34-36)

Оце Моя заповідь, щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив!
Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх.
Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую.
Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам об'явив усе те, що почув від Мого Отця.
Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє.
Це Я вам заповідую, щоб любили один одного ви! (Івана 15:12-17)

І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло, і будуть пророкувати сини ваші та ваші доньки, юнаки ж ваші бачити будуть видіння, а старим вашим сни будуть снитися.
І на рабів Моїх і на рабинь Моїх за тих днів Я також виллю від Духа Свого, і пророкувати вони будуть!
І дам чуда на небі вгорі, а внизу на землі ці знамена: кров, і огонь, і куряву диму.
Переміниться сонце на темряву, а місяць на кров, перше ніж день Господній настане, великий та славний!
(Дії 2:17-20)

Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність?
Тож дяка Богові, що ви, бувши рабами гріха, від серця послухались того роду науки, якому ви себе віддали.
А звільнившися від гріха, стали рабами праведности.
Говорю я по-людському, через неміч вашого тіла. Бо як ви віддавали були члени ваші за рабів нечистості й беззаконню на беззаконня, так тепер віддайте члени ваші за рабів праведности на освячення.
Бо коли були ви рабами гріха, то були вільні від праведности.
Який же плід ви мали тоді? Такі речі, що ними соромитесь тепер, бо кінець їх то смерть.
А тепер, звільнившися від гріха й ставши рабами Богові, маєте плід ваш на освячення, а кінець життя вічне.
Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!
(Римлян 6:16-23)

Чи покликаний був ти рабом? Не турбуйся про те. Але коли й можеш стати вільним, то використай краще це.
Бо покликаний в Господі раб визволенець Господній; так само покликаний і визволенець він раб Христа.
Ви дорого куплені, тож не ставайте рабами людей!
Браття, кожен із вас, в якім стані покликаний був, хай у тім перед Богом лишається! (Коринтян 7:21-24)

Від усіх бувши вільний, я зробився рабом для всіх, щоб найбільше придбати. (Коринтян 9:19)

Христос для волі нас визволив. Тож стійте в ній та не піддавайтеся знову в ярмо рабства! (Галатів 5:1)

Знайте, що кожен, коли зробить що добре, те саме одержить від Господа, чи то раб, чи то вільний.
А пани, чиніть їм те саме, занехаюйте погрози, знайте, що для вас і для них є на небі Господь, а Він на обличчя не дивиться! (Ефесян 6:8-9)

Не кажіть неправди один на одного, якщо скинули з себе людину стародавню з її вчинками,
та зодягнулися в нову, що відновлюється для пізнання за образом Створителя її,
де нема ані геллена, ані юдея, обрізання та необрізання, варвара, скита, раба, вільного, але все та в усьому Христос!
Отож, зодягніться, як Божі вибранці, святі та улюблені, у щире милосердя, добротливість, покору, лагідність, довготерпіння.
Терпіть один одного, і прощайте собі, коли б мав хто на кого оскарження. Як і Христос вам простив, робіть так і ви!
А над усім тим зодягніться в любов, що вона союз досконалости! (Колосян 3:8-14)

А від нерозумних та від невчених змагань ухиляйся, знавши, що вони родять сварки.
А раб Господній не повинен сваритись, але бути привітним до всіх, навчальним, до лиха терплячим,
що навчав би противників із лагідністю, чи Бог їм не дасть покаяння, щоб правду пізнати,
щоб визволитися від сітки диявола, що він уловив їх для роблення волі своєї. (2 Тимофія2:23-26)

Бо, висловлюючи марне базікання, вони зваблюють пожадливістю тіла й розпустою тих, хто ледве втік від тих, хто живе в розпусті.
Вони волю обіцюють їм, самі бувши рабами тління. Бо хто ким переможений, той тому й раб.
Бо коли хто втече від нечистости світу через пізнання Господа й Спасителя Ісуса Христа, а потому знов заплутуються ними та перемагаються, то останнє буває для них гірше першого.
Бо краще було б не пізнати їм дороги праведности, аніж, пізнавши, вернутись назад від переданої їм святої заповіді!
Бо їм трапилося за правдивою приказкою: Вертається пес до своєї блювотини, та: Помита свиня йде валятися в калюжу... (2 Петра 2:18-22)

І показав він мені чисту ріку живої води, ясну, мов кришталь, що випливала з престолу Бога й Агнця.
Посеред його вулиці, і по цей бік і по той бік ріки дерево життя, що родить дванадцять раз плоди, кожного місяця приносячи плід свій. А листя дерев на вздоровлення народів.
І жадного прокляття більше не буде. І буде в ньому Престол Бога та Агнця, а раби Його будуть служити Йому,
і побачать лице Його, а Ймення Його на їхніх чолах.
А ночі вже більше не буде, і не буде потреби в світлі світильника, ані в світлі сонця, бо освітлює їх Господь, Бог, а вони царюватимуть вічні віки. (Об'явлення 22:1-50)

Перегляд дописуbastet (26.09.2007 01:25) писав:

воно ж від бога, значить він так "диктував" (раби божі)
"Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене!"
(Івана 5:40)
  • 0

#183 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.09.2007 – 18:20

Не подобається мені та організація. Зовсім. Звичайно, в неї є свої плюси, але йолкі-палкі мінусів теж до біди.
  • 0

#184 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 18:50

церква завжди була продажною... вона працювала на чиїсь інтереси... і вона ж намагалася вхопити всю владу... якосль їй довелося... і що?.. Хрестовий похід... знов ж таки гинуть люди...

церква завжди була продажною... вона працювала на чиїсь інтереси... і вона ж намагалася вхопити всю владу... якосль їй довелося... і що?.. Хрестовий похід... знов ж таки гинуть люди...

потім... інквізиція... хтось видав книжку: "Як впізнати демона, відьму і тому подібне"... ось і всіх вважали демонами та відьмами... віс палили, вбивали... вчених страчували також... бо вони робили щось, що суперечило інтересам церкви... інтерес церкви - влада...
хтось сказав, що Земля кругла... цієї людини нема... церква усіма пальцями трималася за владу...

але зараз її час відходить...
  • 0

#185 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.09.2007 – 20:17

Осколок Життя, може і відходить, але тим не менше дуже модно зараз в нашій країні чоломкатися і навідуватись до "святих отців" політикам
  • 0

#186 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 20:27

Перегляд дописуОсколок Життя (26.09.2007 19:50) писав:

потім... інквізиція... хтось видав книжку: "Як впізнати демона, відьму і тому подібне"... ось і всіх вважали демонами та відьмами...
"Гексенхамер"
Десь валяється в мене.
Дурна штука, чесно кажучи, як таке взагалі можна серйозно сприймати?

Насправді церква дала людям дуже багато і того не варто ігнорувати.
Церква ніби контролювала протягом довгого часу людські дії, релігію, віру в бога. Вона не давала суспільній свідомості розвиватись, але треба відати належне церкві, не давала їй впасти. Я знаю що вона багато нашкодила, але все-таки...
  • 0

#187 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 22:20

я з цим також згодний... я ніколи не казав, що церква приносила лише погане.. я писав про те, що більше всього мене обурює)...
  • 0

#188 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 31.10.2007 – 12:49

Не знаю, чи по темі це, але вчора почула такий прикол по телику - досі не можу повірити. Якась тітонька-фанатичка розповідала про магію - "Вся магія - зло, бо вона від Сатани. Треба раз і назавжди покінчити з ясновидцями, чародіями, телепатами, бо це все не від Бога дано. А ті, хто володіє гіпнозом, взагалі чисте зло - якби я могла, то би знищила усіх змій, які перед нападом гіпнотизують мишей" (точно її слів не пам*ятаю - виклала лише зміст).
Ну от - додалося роботки людям - виловити всіх змій, допитати про змову з дияволом, прив*язати до стовпа і спалити... :angry12:
  • 0

#189 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 31.10.2007 – 15:13

Перегляд дописуdandeLion (31.10.2007 12:49) писав:

Не знаю, чи по темі це, але вчора почула такий прикол по телику - досі не можу повірити. Якась тітонька-фанатичка розповідала про магію - "Вся магія - зло, бо вона від Сатани. Треба раз і назавжди покінчити з ясновидцями, чародіями, телепатами, бо це все не від Бога дано. А ті, хто володіє гіпнозом, взагалі чисте зло - якби я могла, то би знищила усіх змій, які перед нападом гіпнотизують мишей" (точно її слів не пам*ятаю - виклала лише зміст).
Ну от - додалося роботки людям - виловити всіх змій, допитати про змову з дияволом, прив*язати до стовпа і спалити... :box:
дурка за такими тьотіньками плаче... На словах вони всі віруючі і безгрішні... А на ділі...
Мабуть всі бачили в церквах віруючих... хоча ні... супервіруючих бабок... вони настільки сильно хочуть висповідатись та помолитись що давлять все і всіх на своєму шляху до священника чи щоб свічку поставити... Саме смішно коли стикаються між собою два таких "танка"... Як мінімум одна на другу сичати починає... Інколи до матів доходить... :angry12:
  • 0

#190 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 31.10.2007 – 17:18

Перегляд дописуArchon-ua (31.10.2007 15:13) писав:

дурка за такими тьотіньками плаче... На словах вони всі віруючі і безгрішні... А на ділі...
Мабуть всі бачили в церквах віруючих... хоча ні... супервіруючих бабок... вони настільки сильно хочуть висповідатись та помолитись що давлять все і всіх на своєму шляху до священника чи щоб свічку поставити... Саме смішно коли стикаються між собою два таких "танка"... Як мінімум одна на другу сичати починає... Інколи до матів доходить... :angry12:
Ага - чиста правда. :box: Я теж бачила двох таких бабок у церкві - усю Службу Божу навіть не ставали з колін, так ревно і щиро молилися, а коли почалося Причастя, бабулі трохи занудьгували, чекаючи своєї черги. Ну і прийнялися гарячково обговорювати якийсь серіал (здається, Приречена стати зіркою). Вони так завзято спорили, чи закохає якусь дівчину в себе якйсь хлопець, чи ні, що не помітили, як підійшла їхня черга. А як тільки вони нашвидкоруч покінчили з Причастям - сварка продовжилася собі далі.
До речі, ще одним прикладом такого фальшивого фанатизму часто стають вчителі християнської етики. :box:
  • 0

#191 Bewildered

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 20:50

Щодо мене, то я дуже люблю сидіти на лавочці у церкві, але сама. А так час від часу ходжу до церкви, залежно від бажання
  • 0

#192 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 11.02.2008 – 18:19

до церкви ставлюсь позитивно ! (але це моє ставлення !)
  • 0

#193 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.02.2008 – 23:46

Флуд видалено.
  • 0

#194 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 11:10

Мені в церкві фізично погано.Не ходжу туди.І не осуджую рагулів які ходять туди кожної неділі :( Бо як їм подобається така розага - нехай.
Як не страшно , але християнство справді відмирає...

Я попереджую останній раз, ще раз побачу подібні повідомлення, будете покарані.
Marcos

• 0

#195 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 14:52

Перегляд дописуLemon (12.02.2008 11:10) писав:

........Як не страшно , але християнство справді відмирає...
А чому "страшно"?
Якщо відмирає, значить Богу так угодно.
  • 0

#196 КлятЫй мАскаль

Писар

• Користувачі
  • 428 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.02.2008 – 14:55

Ставлення цілком негативне.
  • 0

#197 Lemon

Писар

• Користувачі
  • 437 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 20:07

Цитата

А чому "страшно"?
Страшно в на заміну прийде нова релігія, а наймолодша - Іслам.
  • 0

#198 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 17.02.2008 – 14:12

Церква - це така громедна битонна споруда, стіни якої з середини бють рекорди на кількість реклами на метр квадратний. Золоті купола блистять як котові яйця не пів міста, шоб не забували туди ходити. Кожної неділі б ють дзвони і в сусідніх домах люди, які ше сплять опсипають матом віру християнську, бо недають поспати хоть раз в тиждень. Під ці здвони збирається купа народу з наперд запланованою темою роздумів під час простою на службі. Хор разом із св ященником відмукуйть вже в тисячний раз проїжджену службу і з небільшим захопленням "паства" повторює за ними. Під час таїнства причастя священник вкладає в рот хліб з вином жінці, яка в той час думає, як би ця с..ка не кинула той кусок на мою шубу за $1000. Священник закінчивши свою мову недоторканну робить оголошення і всі сполегкшенням, відтарабанивши молитву, починають чимпоскорше вивалюватись з церкви...

правда бувають віруючы люди які туди ходять шоб поклонитись богу
  • 0

#199 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 02.03.2008 – 12:01

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (17.02.2006 16:12) писав:

Коли була манюнєю в мене була температура 40...
Я спала...З однієї сторони до мене підійшла людина в чорному одязі з іншою біла...чорна хтіла мене забрати до себе в неї була така холодна рука...було дуже стрьомно...а потім біленька простягнула до мене руку(вона була така тепла та лагідна) і відібрала мене від туєї чорної мерзоти...Людина в чорному пішла геть...Дуже була сердита,що я їй не дісталася...Ще так подивилась на мене...Мені казали,що тоді я була на грані смерті...Я сама обрала правильний шлях...
Цікава історія але з такою температурою і не таке можна побачити! :)

Перегляд дописуLady Of The Flowers (16.02.2006 22:05) писав:

Цікаво...
розмовляла з трьома людьми....
перша людина - дуже побожна, ходить до церкви кожного дня і вважає, що без церкви віри в Бога не буває...
друга людина - менш віруюча, сказала, що з Богом говорить і без церкви, тоді, коли потрібно. Бувала там дуже давно.
третя людина сказала просто: "це вже давно не духовний інститут"...

а яке ваше ставленя до церкви в наш час?

Я відношусь до четвертої людини - Церква це не, що інше як ганебне приміщення. котре зомбує людей своєю религією!!!! А скільки вони грошей забрали у своїх(синів)??? Та лише пригадайте давні часи, скільки людей повбила та клята церква??!! :brovy:
  • 0

#200 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.03.2008 – 18:46

Ну не треба аж так негативно... Церква надає людині послуги духовного, психічного очищення, науково ще незовсім досліджено, але церква дуже часто впливає на людей позитивно.

Є фірмочки що надають ритуальні послуги - труни, вінки, і т.д.
Церкви ж відділені від держави, що я думаю не зовсім правильно. Спочатку церква була як наддержава, її влада була більша ніж королівська. Зараз держава нібито незалежна від церкви, але насправді лиш церква незалежна від держави. Уже настав час, коли повинно бути навпаки. Церква - це комерційна міжнародна корпорація, така як наприклад, страхові компанії.
Отже і закони повинні бути, які визначають церкву як корпорацію, що надає послуги певного виду... Церкви повинні діяти лише в межах ліцензії на релігійну діяльність, які їм видають відповідні державні органи, при цьому звісно, потрібно слідкувати за відсутністю корупції у владі, тобто неупередженістю державної комісії по видачі ліцензій на релігійні послуги...

Наступним кроком будуть касові апарати в церквах, чеки і податки за надані послуги...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних