Перейти до вмісту

Церква

Повідомлень в темі: 274

#161 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.06.2007 – 16:48

-= VJ=-
Rozumnishu lyudinu ya ne pobachila u vsyomu ukrayinskomu inetu...
++++++++++++++++ tebe>) ya tej tak dumayu, vid pershogo do ostanyogo slovu
  • 0

#162 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 01.06.2007 – 17:47

Перегляд допису-=VJ=- (1.06.2007 14:22) писав:

95% людства заслуговують на знищення.
ті що говорять таке і рішають та судять світ замість Бога, заслуговують на знищення тим ж Богом.
  • 0

#163 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 01.06.2007 – 20:07

Перегляд дописуLMax (1.06.2007 18:47) писав:

ті що говорять таке і рішають та судять світ замість Бога, заслуговують на знищення тим ж Богом.
угу, або одним із тих 95% :)
  • 0

#164 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 01.06.2007 – 22:11

Перегляд дописуЛастівочка (1.06.2007 21:07) писав:

угу, або одним із тих 95% :)
ну Бог може скористатися ними ж для їх ж знищення. Тобто вони самі себе й нищать. Незалежно від того є Бог чи нема. Бог тут ні при чому - він Творець-Споглядач та Велике Ніщо одночасно.
  • 0

#165 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 06.06.2007 – 23:04

Якщо таке коїться у церквах, то щось не те у тій релігії.
  • 0

#166 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 07.06.2007 – 10:11

Перегляд дописуБілий_Дракон (7.06.2007 00:04) писав:

Якщо таке коїться у церквах, то щось не те у тій релігії.
Щось не те з людьми, які дотримуються цієї релігії.
  • 0

#167 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 07.06.2007 – 10:40

Перегляд допису-=VJ=- (31.05.2007 00:53) писав:

навіть коли там висить таке?

Зображення

:yes:

Іще один аргумент за Бога без релігії...
  • 0

#168 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 16.06.2007 – 17:36

не думаю, що церква - оселя Бога.. вона від початку і до кінця вигадана людьми, відповідно недосконала і не може бути Його представником...
  • 0

#169 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.06.2007 – 21:01

Перегляд дописуDistance (16.06.2007 18:36) писав:

не думаю, що церква - оселя Бога.. вона від початку і до кінця вигадана людьми, відповідно недосконала і не може бути Його представником...

О, це мені подобається.
Якщо комусь хочеться бога - хай має його в собі і при собі, а не тицяє його іншим у вічі.
  • 0

#170 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 16.06.2007 – 21:38

Перегляд дописуDistance (16.06.2007 18:36) писав:

Вибач, але аж смішно :angry2: Практична порада - почитай Біблію. Церква створена Богом !!!!! Це факт, який неодноразово підтверджений багатьма теологами і вченими світу. Люди є недосконалими, але Церква ні....
  • 0

#171 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 21:46

Перегляд дописуEqilibrium (16.06.2007 22:38) писав:

Практична порада - почитай Біблію.

Смішно якраз з таких порад.
Якщо не секрет - де я можу взяти оригінали біблії, щоб почитати? Не з івриту на грецький, з грецького на латину, з латини на російську, а з російської на українську з купою правок та помилок дорогою, а саме в оригіналі?

Церква створена Богом !!!!! Це факт, який неодноразово підтверджений багатьма теологами і вченими світу.

А ще видатні теологи неодноразово доводили, що земля пласка і сонце обертається навколо неї.

Люди є недосконалими, але Церква ні....

:angry2: :angry1: :angry:
  • 0

#172 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 21:53

Перегляд допису-=VJ=- (16.06.2007 22:46) писав:

Смішно якраз з таких порад.
Якщо не секрет - де я можу взяти оригінали біблії, щоб почитати? Не з івриту на грецький, з грецького на латину, з латини на російську, а з російської на українську з купою правок та помилок дорогою, а саме в оригіналі?
Слухай у тебе немає жодних церковних авторитетів (можливо ти їх не хочеш признавати і маєш як кожен атеїст на це право). Біблія перекладалася з оригіналу за дозволом церковної влади. Мені цього достатньо, щоб повірити, а ти можеш собі шукати інших відповідей
  • 0

#173 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 22:36

Перегляд дописуEqilibrium (16.06.2007 22:53) писав:

Слухай у тебе немає жодних церковних авторитетів (можливо ти їх не хочеш признавати і маєш як кожен атеїст на це право). Біблія перекладалася з оригіналу за дозволом церковної влади. Мені цього достатньо, щоб повірити, а ти можеш собі шукати інших відповідей

Які веселі люди ці християни :angry1:

Фрукт, зірваний Євою - це не яблуко. І причина цього проста: в тих широтах яблука не росли. Подібне непорозуміння відбулося через помилку невідомого переписувача, який перевів «malus» ("зло, нечестивість") як "яблуко". І лише з цієї миті «яблуко Єви» стало яблуком. На думку іудеїв, вона зірвала інжир, горіх або плід ріжкового дерева; православні християни вважають, що це був апельсин. Протестанти у всьому винять мед, а мусульмани вважають, що Єва запропонувала Адаму випити келих вина.

У XIII-ому сторіччі Джон Вікліф правильно переклав англійською мовою назву Очеретяного моря як «Reed Sea». Через три століття, Лютер сплутав цю назву з «Red Sea», що англійською означає "Червоне море", його помилка живе до цього дня.

Пояснення для дивної приказки, яку Ісус нібито сказав своїм учням: "Легше верблюдові пройти крізь вушко голки, аніж багатому потрапити до Царства Небесного". Справа в тому, що у греків разом із словом kamelos ("верблюд") було kamilos ("канат, товстий мотузок"), при цьому довге "е" вимовлялося як "i", kamelos звучало як kamilos. Правильно: "Легше канат протягнути через вушко голки"

Далі вас просвічувати, чи вистачить? :angry2:
  • 0

#174 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 17.06.2007 – 04:09

Церква-це осередок,де можуть збиратись віруючі люди.Підтримувати один одного духовно і навчатись.Це місце спільної молитви,яка має набагато більшу силу як поодинокі молитви.А якщо десь є не зовсім так,то не треба звинувачувати в тому когось.Там можемо бути ми і виправити недоліки.Це я про те,що не варто шукати скалку в оці ближнього свого.
  • 0

#175 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень

Відправлено 17.06.2007 – 09:09

Перегляд допису-=VJ=- (16.06.2007 23:36) писав:

Які веселі люди ці християни :angry:

Фрукт, зірваний Євою - це не яблуко. І причина цього проста: в тих широтах яблука не росли. Подібне непорозуміння відбулося через помилку невідомого переписувача, який перевів «malus» ("зло, нечестивість") як "яблуко". І лише з цієї миті «яблуко Єви» стало яблуком. На думку іудеїв, вона зірвала інжир, горіх або плід ріжкового дерева; православні християни вважають, що це був апельсин. Протестанти у всьому винять мед, а мусульмани вважають, що Єва запропонувала Адаму випити келих вина.

У XIII-ому сторіччі Джон Вікліф правильно переклав англійською мовою назву Очеретяного моря як «Reed Sea». Через три століття, Лютер сплутав цю назву з «Red Sea», що англійською означає "Червоне море", його помилка живе до цього дня.

Пояснення для дивної приказки, яку Ісус нібито сказав своїм учням: "Легше верблюдові пройти крізь вушко голки, аніж багатому потрапити до Царства Небесного". Справа в тому, що у греків разом із словом kamelos ("верблюд") було kamilos ("канат, товстий мотузок"), при цьому довге "е" вимовлялося як "i", kamelos звучало як kamilos. Правильно: "Легше канат протягнути через вушко голки"

Далі вас просвічувати, чи вистачить? :angry1:
Ти дивись, який просвітитель...... Молодець :angry2: Але до чого це все ? Я тобі казав, щоб ти почитав собі Отців Церкви: св. Василія Великого, св. Тому Аквінського, св. Августина, а не кидаєш мені аргументи Лютера, Вікліфа. А щодо перекладів, то користуйся правдивими джерелами, а не думками умних людей і ще й дотого (можливо) не християн.
О, доречі, в Біблії не сказано., що Єва зірвала яблуко, а плід

Повідомлення відредагував Eqilibrium: 17.06.2007 – 09:10

• 0

#176 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.06.2007 – 10:21

Перегляд дописуEqilibrium (17.06.2007 10:09) писав:

Але до чого це все ?

До правдивості перекладів.

Я тобі казав, щоб ти почитав собі Отців Церкви: св. Василія Великого, св. Тому Аквінського, св. Августина,

Ти коли хочеш дізнатися про якість послуг якоїсь фірми, ти прислухаєшся до реклами від співробітників, чи до критики від клієнтів? :angry2:

А щодо перекладів, то користуйся правдивими джерелами, а не думками умних людей і ще й дотого (можливо) не християн.

Я й запитав, чи можу я дістати правдиве джерело, а не невідомо який переклад. Відповіді поки що не отримав.
  • 0

#177 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 01:38

Перегляд допису-=VJ=- (16.06.2007 22:46) писав:

Якщо не секрет - де я можу взяти оригінали біблії, щоб почитати?
Якщо дійсно цікавить то звернися в Українське Біблійне Товариство - в них є електронні копії оригіналів, та копії копій втрачених оригіналів. По них зараз ведеться робота над новим сучасним перекладом Біблії на українську мову.
  • 0

#178 fere_86

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 16.09.2007 – 18:34

Якось знайомий сказав цікаву річ, цитую. " Я не вірю в церкву, але я вірю в Бога ". Отже запитання, чи близькі ми з Богом якщо просто сидимо в кімнаті і помолимось йому? Але тоді нове питання, чи взагалі потрібна церква?
  • 0

#179 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 16.09.2007 – 18:43

Користуйтесь пошуком. і буде вам щастя.
Церква

Гетьман: Зображення є така чудова кнопка :blink: Теми з'єднав
  • 0

#180 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 16.09.2007 – 20:23

На жаль, дуже часто люди ходять до церкви "бо так прийнято" вони думають, що раз в неділю поставивши свічечку вони виконають свій обовязок перед Богом. На жаль, в православній церкві я спостерігаю таке явище дуже часто. Я була декілька раз на зібраннях у баптистів от вони реально як велика сімя і більшість з них там не просто так. Я не пропагую жодної віри, серед усіх конфесій є люди які дійсно ідуть в церкву для того, щоб поговорити з Богом, відчути силу молитви багатьох людей. Але дуже часто її відвідування перетворюється просто на якусь традицію і сама фізична присутність в церкві ІМХО нічого не дає. Особисто, я не причісляю себе до жодної конфесії, в церкві буваю дуже рідко, але тим не менше в Бога вірю.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних