Перейти до вмісту

Церква

Повідомлень в темі: 274

#121 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.05.2007 – 16:06

Перегляд дописуmerlin (16.05.2007 16:26) писав:

Церква у наш час залишається єдиним інститутом до якого ми можемо прийти і знайти допомогу мається на увазі моральну.

Мда. О часи - люди йдуть знаходити допомогу не до коханих, а до картинок в позолочених будинках.

Перегляд дописуLMax (16.05.2007 16:13) писав:

Біблія слово від Бога

Чудово. От й я навів приклад того, як він розмовляє з рабами своїми.
  • 0

#122 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.05.2007 – 17:02

з вільними він привітніший :cool1:
  • 0

#123 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.05.2007 – 22:01

Перегляд дописуLMax (16.05.2007 18:02) писав:

з вільними він привітніший :cool1:

до вільних йому зась.
  • 0

#124 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.05.2007 – 22:58

От переглядаю цю тему час від часу і виникло питання до тих хто тут хає церкву, Бога, Христа і т.д.
Ну ходять люди в церкву, моляться богам, хто яким хоче, вір наплодилось купа розмаїтих..то питання до тих, хто тут поливає брудом християнство: А ТОБІ ЯКЕ ДІЛО ДО ТОГО? раби-нераби....що тобі до того всього? Ти не раб? Ну і добре. Краще б на форум сатаністів завітав би і там переконував чи лєкції читав би. Навіщо переливати з пустого в порожнє?
  • 0

#125 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.05.2007 – 00:02

Навіщо? Це здорова реакція! Коли ворога приймаєш до свого обійстя, ризикуєш отримати ніж у спину. Потрібно робити так, щоб ворогів було найменше.
Народжений повзати - літати не...хоче. То ж най плазує собі рабом сам, але най не заохочує до цього інших!
Але це не до теми церкви.
Церква, як будівля, прикольна штука. Та й допомагає вона людям часто цим...і ті самі дзвони...але разом з тим в церкву часто відьми приходять! То ж вона так би мовити має два кінці..
  • 0

#126 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.05.2007 – 07:42

А ти думаєш голослівне базікання в неті вирішує будь-яку проблему чи важливе питання? Раджу повоювати в реалі. Церква - перш за все не прикольна будівля, а храм душі. Звичайно, коли батьки невіруючі (комуністи), з малечку не прививалась віра, а різна совєцька агітація, то воно звичайно і дитина шукає себе по сектах різних...От багато тут хто "вважає" себе націоналістом, але ж Бандера походив з родини священиків, Я.Стецько....багато видатних людей і шо? Всі вони були неправильні? Гасло в бандерівців - Бог, Україна, Свобода. Розумієш? Бог! Україна! Свобода! Так, що з поваги до віруючих християн форуму - попросила б з повагою ставитись до вірувань не таких як ти
  • 0

#127 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.05.2007 – 08:56

Перегляд дописуЛастівочка (17.05.2007 08:42) писав:

Так, що з поваги до віруючих християн форуму - попросила б з повагою ставитись до вірувань не таких як ти

А НКВД я теж зобов"язаний поважати?

Перегляд дописуКиря (17.05.2007 01:02) писав:

Церква, як будівля, прикольна штука.

Коли ця прикольна штука вліплена на кожному кроці - це вже зовсім неприкольно. До речі, хтось має сумніви в тому, що капище рідновірів на Хоривиці вже вчетверте знищують саме християни?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 17.05.2007 – 08:58

• 0

#128 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 17.05.2007 – 09:51

Перегляд допису-=VJ=- (17.05.2007 09:56) писав:

До речі, хтось має сумніви в тому, що капище рідновірів на Хоривиці вже вчетверте знищують саме християни?
Отому-то я не ходжу до церков і на капища...
  • 0

#129 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 17.05.2007 – 13:13

Нова релігія - антихристиянство.
  • 0

#130 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 17.05.2007 – 13:46

Перегляд дописуKOXAH-x¥ü (17.05.2007 14:13) писав:

Прошу???
  • 0

#131 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 17.05.2007 – 15:21

Ластівочка, так, вирішує. Бо на форумі в основному молоді люди, які тільки формують свою особистість.
"Прикольна" - то дещо не те що Ви подумали. Я мав на увазі що вона дуже продумано зроблено, щоби максимальним чином впливати на свідомість та підсвідомість відвідуючих.
І я не шукаю себе по сектах. І взагалі не втискую себе в жодні рамки жодної релігії. Це надто штучно. Всі релігії видумані. Кожна релігія ставить лінійку і ти мусиш ходити під неї. Кожна - обмеження свободи.
Стосовно Бандери та інших - кожному властиво помилятися. Вони не були надлюдьми. І я не повинен мавпувати всім їхнім звичкам і поглядам тільки через те, що вони були націоналістами. Є багато прекрасних людей скажімо будистів. То що мені теж потрібно за ними у всьому мавпувати бо вони такі хороші?
А Бога можна носити в собі. І для цього не обов`язково ставити свічки і ставати навколішки перед іконами чи каменями.
Стосовно "поваги" - а для чого тоді було створювати тему? Щоб коже писав своє ставлення а не щоб йому затикали рота бо він бачте проти церкви. Йде дискусія, і це нормально.

Перегляд допису-=VJ=- (17.05.2007 09:56) писав:

Коли ця прикольна штука вліплена на кожному кроці - це вже зовсім неприкольно. До речі, хтось має сумніви в тому, що капище рідновірів на Хоривиці вже вчетверте знищують саме християни?
Ну...з однієї сторони церква допомагає а з іншої деструктуризує. Головне не надто захопитись. А те що на кожному кроці - знаєте, це як ларки з цигарками чи пивом, тільки там продають т.зв. прощення гріхів.

Перегляд допису4esterfielter (17.05.2007 10:51) писав:

Отому-то я не ходжу до церков і на капища...
я власне теж.

Відстій! Все анти- по своїй природі в корені приречене на фіаско. Бо якщо зникне об`єкт, знищити якого і є метою якогось анти-, то зникне й саме анти-.

Або ж вони обоє будуть існувати на вигідних обом умовах взаємодопомоги. Це щось на зразок Бог-Сатана. Треба ж придумати ворога і показувати як ти з ним ніби боришся. Сатана для розвитку християнства "зробив" неймовірний вклад. Люди завжди легко купляються, коли їм в їхні макітри втокмачують про якогось ворога і про боротьбу з ним. Найлегше повести за собою людей - створити для них якогось штучного ворога.
Я вважаю що найбільший ворог кожної людини - вона сама.
  • 0

#132 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 17.05.2007 – 22:37

Ось знайшов цікаве фото реальної церкви:
Зображення
  • 0

#133 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 18.05.2007 – 22:13

Перегляд дописуLady Of The Flowers (16.02.2006 23:05) писав:

Цікаво...
розмовляла з трьома людьми....
перша людина - дуже побожна, ходить до церкви кожного дня і вважає, що без церкви віри в Бога не буває...
друга людина - менш віруюча, сказала, що з Богом говорить і без церкви, тоді, коли потрібно. Бувала там дуже давно.
третя людина сказала просто: "це вже давно не духовний інститут"...

а яке ваше ставленя до церкви в наш час?
Нажаль кожен з них по-своєму правий. У місті моїх знайомих є піп якого ну ніяк не назвеш святим, п'є, матюкається, навіть випадок був-у його церкі його ж син зґвалтував дівчину-нічого папка відмазав, але синок залетів у іншому місті-зараз у наче як у в'язниці.
Думаю просто, як не крути вивітрелося багато духовного з церкви за часи комуністичної окупації.

Перегляд дописуКиря (17.05.2007 23:37) писав:

Зображення
Ага дивне фото-чия то церква сатани чи Господа? Мож то для відлякування нечистої? Якось церкву показували у Чехії десь, так вся всередині з людських кісток та черепів...

Вибачте - але ви не праві
  • 0

#134 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.05.2007 – 22:19

а я вважаю шо справжній Духовний Храм є в кожного в серці..ми його будуємо протягом всього життя...церква це є просто ше один признак існування Бога, а те що твориться в ній(який священик,які люди,)має нас хвилювати в другу чергу, я йду до церкви шоб поспілкуватися з Богом, а те шо мене будуть обговорювати в чому я прийшла туди, мені до лампочки...я збагачую свій Храм в церкві...
  • 0

#135 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 18.05.2007 – 23:10

У церкві поки правиться(відбувається молитва), молитва йде від кожного, прийнаймні якщо кожен цього хоче, а коли моляться всі то й молитва виходить набагато сильніша...
  • 0

#136 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 18.05.2007 – 23:29

Перегляд дописуxrustya:) (18.05.2007 23:19) писав:

а я вважаю шо справжній Духовний Храм є в кожного в серці..ми його будуємо протягом всього життя...церква це є просто ше один признак існування Бога, а те що твориться в ній(який священик,які люди,)має нас хвилювати в другу чергу, я йду до церкви шоб поспілкуватися з Богом, а те шо мене будуть обговорювати в чому я прийшла туди, мені до лампочки...я збагачую свій Храм в церкві...
Добре сказала! Підтримую! :)
  • 0

#137 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 18.05.2007 – 23:45

Перегляд допису-=VJ=- (16.05.2007 23:01) писав:

до вільних йому зась.
тут немає вільних. Тут всі є заручниками смерті.

Перегляд дописуКиря (17.05.2007 23:37) писав:

це будівля церкви у якійсь європейській країні. Причетність її засновників до масонства очевидна по символіці.
  • 0

#138 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 19.05.2007 – 05:18

Перегляд дописуЛастівочка (16.05.2007 23:58) писав:

От переглядаю цю тему час від часу і виникло питання до тих хто тут хає церкву, Бога, Христа і т.д.
Ну ходять люди в церкву, моляться богам, хто яким хоче, вір наплодилось купа розмаїтих..то питання до тих, хто тут поливає брудом християнство: А ТОБІ ЯКЕ ДІЛО ДО ТОГО? раби-нераби....що тобі до того всього? Ти не раб? Ну і добре. Краще б на форум сатаністів завітав би і там переконував чи лєкції читав би. Навіщо переливати з пустого в порожнє?
Нікотюне, а ти не знаходиш, що проповіді антихристиян стають запальнішими і фанатичнішими зі проповідницькі?
Тому й кажу, що це нова релігія.
В кожного свої рахунки з "богом".
І вони зводять їх у такому вигляді - на форумі.
  • 0

#139 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 19.05.2007 – 12:37

Церква, як "інституція" ніколи не втратить свого значення, бо заснована самим Ісусом Христом для людей. Позиція людини може бути різна (як ти і написала(-в), на яку вона має повне право. Ходіння до церкви не повинно обтяжувати людину, скоріше це має бути прагнення. Позиція "я і так, без церкви можу говорити з Богом" тут не підходить, бо не виключає однієї можливості - існує також сатана, який може прикидатися ким захоче, щоб звести людину до зла. Церква натомість запевняє людині (за умови вільного вибору) "живий" контакт з Всевишнім через таїнства. Ніколи ні молитва, ні інші релігійні практики не замінять Живого Ісуса, якого ми приймаємо у таїнстві Євхаристії.
Не потрібно створювати враження про церкву, по можливо не завжди добрих прикладах парафіян........

Можливо ти щось маєш на совісті????? Варто замислитись, що Бог - це не Той, якому я щось винен, це мій Друг, Батько, який нічого не вимагає в мене. Інколи навіть просте перебування у церкві, навіть без молитви, додає сил, наставляє на добру дорогу. Потрібно тільки "все" залишити при вході до храму, і зайти.....
  • 0

#140 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.05.2007 – 19:30

Перегляд дописуxrustya:) (18.05.2007 23:19) писав:

я йду до церкви шоб поспілкуватися з Богом

Цікаво - він що, там живе? Чи у нього там такий собі приймальний пункт? В інших місцях ніяк, там не почує?

Перегляд дописуLMax (19.05.2007 00:45) писав:

тут немає вільних. Тут всі є заручниками смерті.

Та невже? А якже вічне життя для праведників?

Перегляд дописуLMax (19.05.2007 00:45) писав:

це будівля церкви у якійсь європейській країні. Причетність її засновників до масонства очевидна по символіці.

Об"єм знань вражає. Що за церква - не знаємо, але масонів вже приплели. Типова поведінка християнина - так само в часи інквізиції терзали жіночі тіла, бо не по божому прекрасні були, підозріло дуже, краще вбити, але перед цим пошматувати.

Це церква святих Георгія та Якоба в Ганновері, орієнтовно 1340 року побудови, коли до так лякаючих Вас масонів ще було століть і століть. На трьох трикутних фронтонах башти дві зірки Давида (не забули ще хто такий?) та пентаграма - популярний в ті часи в Німеччині символ для відлякування злих духів (читайте не лише Біблію, а й Гете).

Перегляд дописуKOXAH-xҐь (19.05.2007 06:18) писав:

Нікотюне, а ти не знаходиш, що проповіді антихристиян стають запальнішими і фанатичнішими зі проповідницькі?

А де можна побачити/почути/почитати проповіді антихристиян? Цікаво було б.

Перегляд дописуEqilibrium (19.05.2007 13:37) писав:

не завжди добрих прикладах парафіян........

А як щодо "не завжди добрих прикладів" самих церковників? Що, пан бог не бачить, хто на нього працює?

Перегляд дописуEqilibrium (19.05.2007 13:37) писав:

Інколи навіть просте перебування у церкві, навіть без молитви, додає сил, наставляє на добру дорогу. Потрібно тільки "все" залишити при вході до храму, і зайти.....

От мене завжди цікавило, а центнери золота в церквах світу (де більше, де менше) - це для кращого додавання сил, чи для наставляння на добру путь?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 19.05.2007 – 19:30

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних