Перейти до вмісту

Церква

Повідомлень в темі: 274

#101 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 17.03.2007 – 22:35

Перегляд дописуSER_ROCKO (17.03.2007 21:36) писав:

Е--е-е-е. Ми про церкву говоримо. Звичайно організувати свою секту легше. Хоча все залежить від навиків людини....

А хіба християнська церква на початку свого існування не сприймалась як секта?
  • 0

#102 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.03.2007 – 18:52

Перегляд дописуSER_ROCKO (17.03.2007 21:39) писав:

Е--е-е-е. Ми про церкву говоримо. Звичайно організувати свою секту легше.
При чому тут організувати секту. Їх ітак вже досить. Можна в одній з них проявляти активність і стати гідним богові проповідником Божого слова, маючи свою частину пастви. Було б тіки бажання.

Цитата

а хто вміє гарно лизати той може стати хорошим священником.
Лизання тут ні дочого. Лизати треба щоб стати політиком чи отримати добру посаду. Але Божа благодать таким чином не досягається. А щоб стати священником треба відчути своє призвання присвятити життя службі Божій.
  • 0

#103 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 22.03.2007 – 17:22

Церква... моє ставлення.. -позитивне. Але мені не дуже подобається коли люди сильно захоплюються вірою... вони мені і на людей не схожі :cool2:
  • 0

#104 Schneider

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Київ -> Бар

Відправлено 22.03.2007 – 19:03

Я думаю... Церква - це зібрання віруючих, Церква Христова - духовний організм. Віра в Бога - це виключно ДУХОВНА потреба людини. Якщо людина не увірувала, їй важко уявити існування Бога. (Бог живе там, куди Його впускає людина). Обряд потрібен для видимого зображення невидимої дії Святого Духа.
  • 0

#105 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 28.03.2007 – 10:23

Перегляд дописуGromm (22.03.2007 20:03) писав:

Я думаю... Церква - це зібрання віруючих, Церква Христова - духовний організм. Віра в Бога - це виключно ДУХОВНА потреба людини. Якщо людина не увірувала, їй важко уявити існування Бога. (Бог живе там, куди Його впускає людина). Обряд потрібен для видимого зображення невидимої дії Святого Духа.
а якщо декому не потрібен і дія зрозуміла зовсім по іншому, мо навіть ця дія зовсім інакша..?
  • 0

#106 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.05.2007 – 15:27

Я колись вчився в Львівській академічній гімназії. На одному з уроків нам треба було скласти розповідь: "Чому ми вчимося у ЛАГ?". Всі виходили, бекали-мекали (бо говорити треба було іноземною мовою). І думки були приблизно такі: хороша навчальна частина (стара совіцька школа, з косметичним ремонтом, старими дошками, партами, стільцями, світло постійно пропадало, гардеробу спершу не було і т. д.), надзвичайні вчителі (дехто з учителів залишився в гімназії ще з часів школи, дехто був простим практикантом, були, звісно, хороші вчителі, але в якій школі таких нема?), полегшений вступ у Політехніку (по суті, випускники гімназії просто платили за вступні тестові випробування менше, ніж випускники інших шкіл, а пільг ніяких не було) і т. д. Одним словом, кожен намагався сказати щось розумне, щоб легше його було іноземною скласти. І тут пролунала одна думка, яка мені запам'яталася надовго: "Ми вчимося тут, бо тут зібрані кращі діти, які пройшли вступні випробування, які мають бажання вчитися, а не страждати дурнею, які хочуть чогось досягнути."
Та ж сама думка в мене про церкву. Що б ви там не говорили про ритуали, священників, притулки при церкві, але більшість людей ходить туди саме через те, що там зібрані добріші, приязніші, відкритіші люди, ніж навколо. Коли я вчився у гімназії, я не міг її покинути саме через колектив. А не через вчителів\школу\полегшений вступ в Політех. Те ж саме із церквою. Вона по суті є непотрібною, але слід віддати їй належне за те, що під її крилом збирається добріша частина людства (в основному). І, якщо відмовитися від неї, треба запропонувати цим людям альтернативу. Основне в церкві - люди. Але це не знімає з церкви відповідальності за всі її колишні і теперішні вчинки. Церкви приходять і відходять, люди ж залишаються.
  • 0

#107 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.05.2007 – 21:35

Перегляд дописуГетьман (12.05.2007 16:27) писав:

Те ж саме із церквою. Вона по суті є непотрібною, але слід віддати їй належне за те, що під її крилом збирається добріша частина людства (в основному). І, якщо відмовитися від неї, треба запропонувати цим людям альтернативу.

Нічого подібного щодо доброти.
А щодо альтернативи - вона вже давно є, це клуби по зацікавленням. І в будь-якому клубі шахістів, культуристів чи програмістів набереться набагато більший відсоток добрих людей, аніж в усіх християнськмх церквах на світі.

Раніше церква, крім інших ролей, відігравала роль і такого загального клубу по зацікавленням, де сходились люди, об"єднані чимось спільним, для спілкування. Щойно з"явився інтернет, ці люди знайшли набагато ефективніший засіб для спілкування з собі подібними. Церква ж в такій ролі давно втратила своє значення і тепер є лише тягарем на ногах суспільства, інструмент для отупіння тих, хто ще дозволяє себе отуплювати.

Що доводять, в тому числі, освячені портрети нашого дорогого прем"єра та хресні ходи за воз"єднання з Росією.
  • 0

#108 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.05.2007 – 23:52

Перегляд допису-=VJ=- (12.05.2007 22:35) писав:

А щодо альтернативи - вона вже давно є, це клуби по зацікавленням. І в будь-якому клубі шахістів, культуристів чи програмістів набереться набагато більший відсоток добрих людей, аніж в усіх християнськмх церквах на світі.

ці "клуби по інтересах" звичайнісіньке ідолопоклонство. Якраз кожен конкретний такий "інтерес" є своєрідним ідолом, божком швидкоминучим. Лише ярий прихильник свідомості 666-го може таке пропагувати, не розуміючи при цьому що цю пору Система вже відпрацювала. Ми споглядаємо її залишки.

Люди не можуть жити з різними інтересами (як і богами) - це роз'єднує людей на ворожі табори, що грає звірові на руку.
  • 0

#109 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 13.05.2007 – 23:59

Перегляд дописуГетьман (12.05.2007 16:27) писав:

Церкви приходять і відходять, люди ж залишаються.
Поясніть шо це означає,Якобзу непутящому...
  • 0

#110 Schneider

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Київ -> Бар

Відправлено 14.05.2007 – 00:19

Перегляд допису-=VJ=- (12.05.2007 22:35) писав:

Що доводять, в тому числі, освячені портрети нашого дорогого прем"єра та хресні ходи за воз"єднання з Росією.
Ця Церква, яка прикривається назвою Українська, відіграє роль політичної зброї іншої держави. І якщо людина прийде в храм цієї Церкви, щоб отримати прощення гріхів, то Господь дасть їй по її вірі. А якщо хтось прийде помолитися «святому прем’єру», то у нього «всьо буде донбасс».
  • 0

#111 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 14.05.2007 – 01:34

З часів заснування церква повинна займатись питаннями духовного розвитку людей... але замість цього вона керує людьми, наказує як жити... пояснюючи це спасінням від звіра і диявола якого вигадали самі ж священники...
Церква яку ми зараз маємо вже своє віджила...
Людям більше непотрібен посередник для духовного розвитку...
  • 0

#112 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 14.05.2007 – 10:35

звір і диявол сам себе заперечує тому загине...

Немає в ньому Життя...
  • 0

#113 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.05.2007 – 21:19

Перегляд дописуLMax (14.05.2007 00:52) писав:

ці "клуби по інтересах" звичайнісіньке ідолопоклонство. Якраз кожен конкретний такий "інтерес" є своєрідним ідолом, божком швидкоминучим. Лише ярий прихильник свідомості 666-го може таке пропагувати, не розуміючи при цьому що цю пору Система вже відпрацювала. Ми споглядаємо її залишки.

Люди не можуть жити з різними інтересами (як і богами) - це роз'єднує людей на ворожі табори, що грає звірові на руку.

Правильно. Усі швиденько підстриглися під одну лінійку і рівнесенькими рядами помарширували відмолювати гріхи.
  • 0

#114 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.05.2007 – 22:30

Ого....які тут суперечки.
1. на тему церкви-релігії намагаюсь не писати, бо ніщо мене не зіб"є, а воювати як Дон Кіхот з вітряками в інеті - марна справа.
2. Ходжу до церкви (можливо не так як належало б), вірю в Бога...
3 І мені по-барабану:секти, кришнаїти, свідки Єгови...
4 чому ходжу? - довго розповідати, але МЕНІ ТАМ ДОБРЕ.
Інша справа, що священики трапляються далекі від того, що проповідують, але не нам їх судити
  • 0

#115 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 09:35

Перегляд допису-=VJ=- (14.05.2007 22:19) писав:

Усі швиденько підстриглися
тіки без диктатури. Отоді правильно.
  • 0

#116 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 13:47

Перегляд дописуLMax (15.05.2007 10:35) писав:

тіки без диктатури. Отоді правильно.

За часів Сталіна, власне, ніякої диктатури не було. Більшість народу абсолютно добровільно вела себе так, як вела.
Я завжди казав, християнство - це одна з форм тоталітаризму. З відповідним до нього відношенням.
  • 0

#117 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 18:28

За часів Христа була диктатура Риму. А в Христа нема диктатури - від каже про Свободу (Волю) що її Отець дав кожному.
  • 0

#118 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 22:52

Перегляд дописуLMax (15.05.2007 19:28) писав:

За часів Христа була диктатура Риму.

Диктатура? Дехто видно не знає, що таке диктатура, і думає, що диктатура - це коли суд дозволяють відправляти місцевим аборигенам.

Перегляд дописуLMax (15.05.2007 19:28) писав:

А в Христа нема диктатури.

Библия, поиск по Библии. Поиск: раб
Всего результатов: 3753.

Цього цілком досить
  • 0

#119 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 16.05.2007 – 15:13

Не аргумент, бо Христос це не Біблія, а Біблія це не Христос.
Біблія слово про та від Бога але не Бог.
  • 0

#120 merlin

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 16.05.2007 – 15:26

Перегляд дописуLady Of The Flowers (16.02.2006 23:05) писав:

Цікаво...
розмовляла з трьома людьми....
перша людина - дуже побожна, ходить до церкви кожного дня і вважає, що без церкви віри в Бога не буває...
друга людина - менш віруюча, сказала, що з Богом говорить і без церкви, тоді, коли потрібно. Бувала там дуже давно.
третя людина сказала просто: "це вже давно не духовний інститут"...

а яке ваше ставленя до церкви в наш час?

Церква у наш час залишається єдиним інститутом до якого ми можемо прийти і знайти допомогу мається на увазі моральну. Я не буду розписувати і говорити про важливість Церкви якщо хтось хоче просто скиньте питання на мило відповім. Скажу одне лише в Церкві ми можемо повноцінно подякувати Богові зі всі ласки, які він нам дає.....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних