Перейти до вмісту

Як рятуються супермаркети від крадіжок?

Повідомлень в темі: 78

#61 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 07.10.2012 – 22:26

Перегляд дописуmurko (07.10.2012 – 22:18) писав:

:lol:
та я б не сказала. хоча, зараз я виглядаю як Скажена Ягідка, і страшно подумати, за кого мене можуть сприйняти.
не можливо так постаратись, щоб виглядати як вона. не соромно тобі так відверто нам лапшу на вуха вішати?
  • 0

#62 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 07.10.2012 – 22:31

murko, дивись - всі дівки пишуть що їх з наплічником не чіпають. Лише ти на це скаржишся. Може я не даремно порівнював тебе з персонажем серіалу Leverage, злодійкою Паркер?
  • 0

#63 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 07.10.2012 – 22:34

Перегляд дописучорно-біла (07.10.2012 – 22:26) писав:

не можливо так постаратись, щоб виглядати як вона. не соромно тобі так відверто нам лапшу на вуха вішати?
ти не повіриш, але мене настільки невдало підстригли, що тепер у нас з нею однакові зачіски. тільки я волосся не підкручую.

Перегляд дописуNameless One (07.10.2012 – 22:31) писав:

murko, дивись - всі дівки пишуть що їх з наплічником не чіпають. Лише ти на це скаржишся. Може я не даремно порівнював тебе з персонажем серіалу Leverage, злодійкою Паркер?
порівняй мене з Чубаккою, я люблю цього персонажа.
мене затримали 3 рази, і я цього їм не прощу. там навіть баба з сумкою повз пройшла, а він помітив мене.

Перегляд дописуKassandra (07.10.2012 – 22:24) писав:

мене ніколи не стопають з рюкзаком
бо напевно ти схожа на фею, а феї не крадуть
  • 0

#64 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 22:36

Перегляд дописуmurko (07.10.2012 – 22:34) писав:

порівняй мене з Чубаккою, я люблю цього персонажа.
мене затримали 3 рази, і я цього їм не прощу. там навіть баба з сумкою повз пройшла, а він помітив мене.
Так може вони той, познайомитись хотіли. Звісно що баби з торбами не входять у сферу їх інтересів.
  • 0

#65 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 22:45

Перегляд дописуNameless One (07.10.2012 – 22:36) писав:

Так може вони той, познайомитись хотіли. Звісно що баби з торбами не входять у сферу їх інтересів.
*NO*
  • 0

#66 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 07.10.2012 – 22:54

Перегляд дописуmurko (07.10.2012 – 22:34) писав:

ти не повіриш, але мене настільки невдало підстригли, що тепер у нас з нею однакові зачіски. тільки я волосся не підкручую.
і все ж, це порівняння... Ти сама самокритична людина, яку я знаю)
  • 0

#67 Elis Telis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 08.10.2012 – 14:59

Тепер охоронці мають право ще й силу застосовувати.
  • 0

#68 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.10.2012 – 15:02

Перегляд дописуElis Telis (08.10.2012 – 14:59) писав:

Відколи це? Не мають вони такого права. Не мають навіть права проводити обшук і затримувати покупця.
  • 0

#69 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 08.10.2012 – 15:17

Перегляд дописуNameless One (08.10.2012 – 15:02) писав:

Відколи це? Не мають вони такого права. Не мають навіть права проводити обшук і затримувати покупця.
там якісь зміни були введені, то ж їм права розширили
  • 0

#70 Elis Telis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 08.10.2012 – 15:18

Перегляд дописуNameless One (08.10.2012 – 15:02) писав:

Це лише одне з багатьох джерел http://www.svidomo.o...nd_article/7509
  • 0

#71 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 09.10.2012 – 07:55

Цей новий закон загалом дозволяє охоронцям застосовувати силу для самозахисту. Що в принципі логічно. Звісно є варіант що охоронці не зовсім вірно почнуть трактувати закон, і будуть робити як у "Саус парку" - кричати "він хоче на мене напасти" і лупити нещасного, нічого не підозрюючого порушника.
  • 0

#72 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 09.10.2012 – 10:35

Та ну нах!

Перегляд дописуNameless One (09.10.2012 – 07:55) писав:

Цей новий закон загалом дозволяє охоронцям застосовувати силу для самозахисту. Що в принципі логічно. Звісно є варіант що охоронці не зовсім вірно почнуть трактувати закон, і будуть робити як у "Саус парку" - кричати "він хоче на мене напасти" і лупити нещасного, нічого не підозрюючого порушника.
Я одного разу бачив як одна , не сповна розуму, жіночка намагалася напасти на охоронця і вбити його баночкою кави Якобз. А ще одна жіночка, яка начебто хотіла подивитися ближче на тортик і купити його, насправді зробила рішучий рух вперед і відкусила шматок торту. Коли ж охоронець висловив їй претензії, вона сказала "зараз віддам", запхала два пальці в рот і обригала охоронця....
З власного досвіду скажу (я працював в супермаркеті коли був студентом) що більшість крадіжок здійснюють самі працівники і захиститися від цього не можливо, проте такі моменти перекриваються скаженими націнками...

Та ну нах!

Перегляд дописуNameless One (09.10.2012 – 07:55) писав:

Я одного разу бачив як одна , не сповна розуму, жіночка намагалася напасти на охоронця і вбити його баночкою кави Якобз. А ще одна жіночка, яка начебто хотіла подивитися ближче на тортик і купити його, насправді зробила рішучий рух вперед і відкусила шматок торту. Коли ж охоронець висловив їй претензії, вона сказала "зараз віддам", запхала два пальці в рот і обригала охоронця....
З власного досвіду скажу (я працював в супермаркеті коли був студентом) що більшість крадіжок здійснюють самі працівники і захиститися від цього не можливо, проте такі моменти перекриваються скаженими націнками...
  • 0

#73 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 09.10.2012 – 10:49

Цитата

Коли ж охоронець висловив їй претензії, вона сказала "зараз віддам", запхала два пальці в рот і обригала охоронця....
Це жесть.

Цитата

З власного досвіду скажу (я працював в супермаркеті коли був студентом) що більшість крадіжок здійснюють самі працівники і захиститися від цього не можливо,
Підтверджую. Є маса більш витончених способів, за допомогою яких можна натягнути магазин, якщо ти там працюєш. Один з популярних - це коли діє система нарахування бонусів на дисконтних картках. Касири просто проводять свою картку, коли людина купує товар, і тоді касирові капають бали, на які можна затаритися в тому ж магазині.
  • 0

#74 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 09.10.2012 – 11:35

Перегляд дописуNameless One (09.10.2012 – 10:49) писав:

Це жесть.
Ще й потужніші випадки були...
Прийшов чолов'яга, взяв балик і дві пляшки коньяку по 200грн, потім взяв якийсь світер і пішов міряти, через пів-години з примірочної виповзли ноги того чоловяги. Прийшла охорона, почала рішати що до чого. Виявилося, що чоловік посвірився з дружиною і вирішив залити горе, коли ж йому сказали оплатити то що він зжер, то чоловік витянув свій прибор і намагався замочити (в прямому сенсі слова) охорону, але охоронці відскочили вбік і чоловік помочився на той світер, який він так і не поміряв..))

Перегляд дописуNameless One (09.10.2012 – 10:49) писав:

Підтверджую. Є маса більш витончених способів, за допомогою яких можна натягнути магазин, якщо ти там працюєш. Один з популярних - це коли діє система нарахування бонусів на дисконтних картках. Касири просто проводять свою картку, коли людина купує товар, і тоді касирові капають бали, на які можна затаритися в тому ж магазині.
Щодо карток - в нас таке пробували робити - спіймали в той же ж день. Всі картки фіксуються в компі, і ті хто сидить за компом розуміють, що одна й та сама людина не робитиме три-чотири покупки поспіль і не робитиме більше двох покупок в один і той самий день...

Є інші способи, наприклад береться банка ікри, або ще щось невеличке і дороге, потім купляється курка-гриль. В процесі подорожі супермаркетом ота дорога і невеличка річ засовується всередину курки гриль... Курка проходить через касу і через розмагнічувальну плиту, яка мала б бути на кожній касі, тому нічого ніде не пищить.
Був ще один веселий момент. Один хлопака вдома роздрукував на самоклеючому папері червоний напис "два за ціною одного". Прийшов в супермаркет, взяв дві пляшки недешевого шампанського (справа була перед новим роком, тому на такі речі не дуже звертається увага, та й часу нема бо на касах черги - всі спішать) приклеїв одну до другої цим написом і спокійно пішов на касу, де продавець пробила йому лише одну пляшку, а другу він отримав бонусом))))
  • 0

#75 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 09.10.2012 – 11:49

Перегляд дописуMiguel (09.10.2012 – 11:35) писав:

Був ще один веселий момент. Один хлопака вдома роздрукував на самоклеючому папері червоний напис "два за ціною одного". Прийшов в супермаркет, взяв дві пляшки недешевого шампанського (справа була перед новим роком, тому на такі речі не дуже звертається увага, та й часу нема бо на касах черги - всі спішать) приклеїв одну до другої цим написом і спокійно пішов на касу, де продавець пробила йому лише одну пляшку, а другу він отримав бонусом))))
Кумедно, але ризиковано. Зазвичай такі товари мають окремий артикул. Або навіть пробиваються обидва, просто інший товар буде коштувати одну копійку. Це робиться для того, щоб хтось не відмотав від пива маленьку пачку чіпсів і примотав втричі більшу. Такі випадки бували.
Крім того - на алкоголь такі акції не розповсюджуються, оскільки законодавством визначена мінімальна роздрібна ціна товару. Тому не радив би пробувати такий варіант з алкогольною продукцією.
  • 1

#76 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 09.10.2012 – 11:59

Перегляд дописуNameless One (09.10.2012 – 11:49) писав:

Кумедно, але ризиковано. Зазвичай такі товари мають окремий артикул. Або навіть пробиваються обидва, просто інший товар буде коштувати одну копійку. Це робиться для того, щоб хтось не відмотав від пива маленьку пачку чіпсів і примотав втричі більшу. Такі випадки бували.
Крім того - на алкоголь такі акції не розповсюджуються, оскільки законодавством визначена мінімальна роздрібна ціна товару. Тому не радив би пробувати такий варіант з алкогольною продукцією.
Це було в далекому 2003-му. не знаю як там зараз роблять.
Ми - працівники найчастіше тиряли акційний товар, всякі оті речі, які мали б йти бонусом (ложечки від нескафе, горнятка від ліптон, бокали від львівського, брелки від славутича, і т.д.) а також зразки продукції, яку пропонували супервайзери (одного разу мені перепав ящик (400 шт) зразків продукції від тампакс, то я його поміняв на 8 горняток від ліптон і 20 пакетиків шампуню. Зараз це звучить весело.... та й тоді було весело))))))))))))

Треба створити тему "Хто що стиряв в супермаркеті і не попався" )))
  • 0

#77 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 09.10.2012 – 12:54

Весело вам, а я нічого не тирив в супермаркеті, моє життя сумне і одноманітне
  • 0

#78 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 09.10.2012 – 13:04

Перегляд дописуxTANATOSx (09.10.2012 – 12:54) писав:

Таких не беруть у клептомани :)Я теж часто з наплічником ходжу до магазину (з малим краще мати вільними обидві руки), ніколи ніхто зауважень не робив. Щоправда, залишаю в комірці пляшечки з водою, вологі серветки чи упаковки з печивом, аби уникнути непорозумінь.
  • 0

#79 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 09.10.2012 – 13:34

Перегляд дописуxTANATOSx (09.10.2012 – 12:54) писав:

Ще все попереду))

Здебільшого всякі дрібниці крадуть не тому, що мають в цьому потребу а тому, що хочуть перевірити на міцність систему охорони супермаркету та свої можливості)

В нас був геніальний випадок - хлопчина зтиряв кальян в зібраному виді при двох продавцях і одному охоронцеві, оце справжній майстер - професіонал!

Повідомлення відредагував Miguel: 09.10.2012 – 13:34

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних