Перейти до вмісту

Як рятуються супермаркети від крадіжок?

Повідомлень в темі: 78

#41 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 07.05.2008 – 00:37

Про засоби т.зв. "цифри".
"Маячки"
1. Брелки, брошки, кнопки, які знімаються на касах. (Одяг, галантерея, взуття)
2. Пластинки, які вкладаються в коробки з косметикою, CDбокси і тп. (Косметика, СD-продукція)
3. Наліпки, наклеюються на внутрішню поверхню, або внутрішня поверхня ярлика зі штрих-кодом. (Книжки, косметика, CD-продукція, одяг, взуття, побутова техніка та електроніка)
4. Штрих-код. (Клеїться скрізь)

Детектори:
1. Електромагнітні. (Працюють на 1,2,3)
2. Променеві - різноманітні лазери, інфрачервоні та ультрафіолетові випромінювачі/приймачі.

Тут написав про те, з чим сам зустрічався. можливо хтось може доповнити, або детально розказати про описане - цікаво було б. :)
  • 0

#42 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.05.2008 – 19:03

Але ж ті маячки легко зліквідувати дорогою до каси!!!
  • 0

#43 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 08.05.2008 – 19:11

просто не всі стануть цим займатись....далеко не всі....але хтось це робить...декого,може,і не впіймають....
  • 0

#44 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 17:11

Але існує мабуть 100% гарантія від крадіжок, бо супермаркети давно б збанкрутували. А спеціалізовані на крадіжках хитрі банди розбагатіли б.
  • 0

#45 Elis Telis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 07.10.2012 – 02:43

В супермаркетах вже так буває обклеють товар, щоб його не вкрали, що касир на касі часто не знімає усі ті наліпки, бо й не знає де вони усі сховані. І от ти собі зі спокійною душею і чистою совістю йдеш до дверей і тут починається несподіваний писк і дуже не зручна ситуація, бо ж усі пообертались і думають, що ось воно, "хліб і видовище". Мені так прищепили новий страх перед тими перевіряючими пристосуваннями перед дверима. Десь за таке можна й до суду подати. Але найгірше в мене було, коли не зняли наліпку з трусиків...

Повідомлення відредагував Elis Telis: 07.10.2012 – 02:52

• 1

#46 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 18:20

Перегляд дописуElis Telis (07.10.2012 – 02:43) писав:

В супермаркетах вже так буває обклеють товар, щоб його не вкрали, що касир на касі часто не знімає усі ті наліпки, бо й не знає де вони усі сховані. І от ти собі зі спокійною душею і чистою совістю йдеш до дверей і тут починається несподіваний писк і дуже не зручна ситуація, бо ж усі пообертались і думають, що ось воно, "хліб і видовище". Мені так прищепили новий страх перед тими перевіряючими пристосуваннями перед дверима. Десь за таке можна й до суду подати. Але найгірше в мене було, коли не зняли наліпку з трусиків...
така ж історія сталася з моєю подругою, тільки замість трусиків був гребінець для волосся. було не по собі, коли до неї підійшов охоронець. але все закінчилося добре.
мене, до речі, дуже нервує, коли охоронці в продуктовому вимагають покласти рюкзак у багаж, при цьому пропускаючи дівчат з сумками через плече, і навіть бабів з клітчатими торбами "для картоплі/бурячків/цибулі". для того, щоб щось покласти у наплічник, треба його зняти, розкрити, покласти, закрити, повішати на спину. а щоб покласти щось у сумку, достатньо просто відкрити її ще перед входом у супермаркет. я вимагаю справедливості, і якщо вже я, чесна громадянка своєї країни, мушу класти рюкзак у шафку, то нехай й інші дівчата та жінки складають свої сумочки.

Повідомлення відредагував murko: 07.10.2012 – 18:20

• 0

#47 Elis Telis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 18:39

Перегляд дописуmurko (07.10.2012 – 18:20) писав:

така ж історія сталася з моєю подругою, тільки замість трусиків був гребінець для волосся. було не по собі, коли до неї підійшов охоронець. але все закінчилося добре.
мене, до речі, дуже нервує, коли охоронці в продуктовому вимагають покласти рюкзак у багаж, при цьому пропускаючи дівчат з сумками через плече, і навіть бабів з клітчатими торбами "для картоплі/бурячків/цибулі". для того, щоб щось покласти у наплічник, треба його зняти, розкрити, покласти, закрити, повішати на спину. а щоб покласти щось у сумку, достатньо просто відкрити її ще перед входом у супермаркет. я вимагаю справедливості, і якщо вже я, чесна громадянка своєї країни, мушу класти рюкзак у шафку, то нехай й інші дівчата та жінки складають свої сумочки.
У них "залізна логіка": все, що хоч віддалено схоже на сумку, у них в голові автоматично асоціюється з маленькою жіночою сумочкою.
Спробуйте внести таку пропозицію.
  • 0

#48 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 07.10.2012 – 18:48

Я свою сумку через плече ніколи не кладу, і ніхто по цьому поводу до мене не пристає.
  • 0

#49 murko

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 18:55

твоя сумка асоціюється у них з дамською сумочкою. тому вони автоматично тебе пропускають
  • 2

#50 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.10.2012 – 19:25

а я завжди з рюкзаком заходжу до супермаркетів. до того ж далеко не порожнім. фігушки я його лишатиму якщо у мене там ноут, чи фотоапарат.
часто буває шо там ще пляшка води відкрита в боковій кишені, чи паперові хустинки. і жодного разу мене не зупиняли охоронці на виході.
хоча брешу, одного разу було діло - зупинив якийсь молоденький охоронець, наче школу тільки закінчив. причепився що у мене пляшка бонакви в боковій кишені була. причому там води було на денці зовсім. я на нього нагиркала, шо він аж зашарівся і не знав чого від мене вимагати.
але речі я там всеодно ніколи не лишаю в ящиках. бо вони всі зайняті, причому самими ж працівниками.
  • 0

#51 Elis Telis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 21:25

А я завжди залишала все в скриньках. Але це було не зручно і дратувало.
  • 0

#52 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 07.10.2012 – 21:30

іноді можу лишити торбу з продуктами з ринку, бо з нею незручно носитися по супермаркету, ну і щоб поменше до мене питань виникало в охорони
  • 0

#53 murko

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 21:40

Перегляд дописуKassandra (07.10.2012 – 21:30) писав:

іноді можу лишити торбу з продуктами з ринку, бо з нею незручно носитися по супермаркету, ну і щоб поменше до мене питань виникало в охорони
та ж торба - то само собою.
але деякі охоронці думають, що якщо людина має наплічник, то вона обов'язково винесе у ньому якісь продукти. і тому затримують, змушують знімати. я вже кілька разів через це скандалила.
а коли іде якась дівчина з сумкою, чи баба з торбою, то все добре.
я не розумію цієї логіки.

Повідомлення відредагував murko: 07.10.2012 – 21:41

• 0

#54 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 22:03

Цитата

але деякі охоронці думають, що якщо людина має наплічник, то вона обов'язково винесе у ньому якісь продукти. і тому затримують, змушують знімати. я вже кілька разів через це скандалила.
Ото тобі лише поскандалити. Невже важко покласти наплічник в скриньку зберігання?
Те що охоронці пропускають бабок з торбою то це вже їх проблеми. Може ті бабки вміють скандалити ще більше, і охоронці воліють їх не чіпати зайвий раз. Проте вони самі ж потім будуть винні. Перша ж ревізія покаже недостачу, начальник служби безпеки вздрючить охоронців на магазині, можливо й матеріально, половина звільниться добровільно або не дуже, на магазин наберуть нових оленів, до наступної ревізії.
  • 0

#55 murko

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 22:06

Перегляд дописуNameless One (07.10.2012 – 22:03) писав:

Ото тобі лише поскандалити. Невже важко покласти наплічник в скриньку зберігання?
Те що охоронці пропускають бабок з торбою то це вже їх проблеми. Може ті бабки вміють скандалити ще більше, і охоронці воліють їх не чіпати зайвий раз. Проте вони самі ж потім будуть винні. Перша ж ревізія покаже недостачу, начальник служби безпеки вздрючить охоронців на магазині, можливо й матеріально, половина звільниться добровільно або не дуже, на магазин наберуть нових оленів, до наступної ревізії.
мені важливо, щоб в інших людей також відбирали сумки, і змушували класти у шафки.
  • 0

#56 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 22:07

Перегляд дописуNameless One (07.10.2012 – 22:03) писав:

Все правельно вона робе, я б теж поскандалив.
  • 0

#57 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.10.2012 – 22:11

я ніколи не залишаю сумку в тих скриньках
і взагалі, хіба я схожа на дівчину, яка щось вкраде з супермаркету? ну це просто смішно
з наплічником теж ходжу в супермаркет
щодо бабуль цілком погоджуюсь
  • 0

#58 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 22:13

Мурчик,а може справа не в рюкзакові, може просто зовнішність у тебе якась кримінальна.
  • 0

#59 murko

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 22:18

Перегляд дописуxTANATOSx (07.10.2012 – 22:13) писав:

Мурчик,а може справа не в рюкзакові, може просто зовнішність у тебе якась кримінальна.
:lol:
та я б не сказала. хоча, зараз я виглядаю як Скажена Ягідка, і страшно подумати, за кого мене можуть сприйняти.

Повідомлення відредагував murko: 07.10.2012 – 22:18

• 0

#60 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 07.10.2012 – 22:24

Перегляд дописуmurko (07.10.2012 – 21:40) писав:

та ж торба - то само собою.
а коли іде якась дівчина з сумкою, чи баба з торбою, то все добре.
я не розумію цієї логіки.
мене ніколи не стопають з рюкзаком
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних