Перейти до вмісту

Чому люди розходяться?

Повідомлень в темі: 105

#81 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.03.2010 – 09:41

Перегляд дописуDreamWeaver (24.03.2010 01:19) писав:

постійно бачити\спати\їсти\гуляти і тд. з однією і тією ж людиною - це жесть.
це щастя, якшо ти цю людину любиш.
  • 0

#82 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 24.03.2010 – 16:15

Перегляд дописуCastiel (18.03.2010 20:14) писав:

Ага, кожен тиждень нове!

А от мені хлопець каже, що весь час одне й те саме - нецікаво. Не те, щоб аж кожен тиждень нове кохання, але якогось різноманіття хочеться. Не в об’єкті кохання, а взагалі - в стосунках.
  • 0

#83 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 01.05.2010 – 19:06

Люди розходяться тому, що де-які жінки не вміють готувати. <_<
  • 0

#84 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 01.05.2010 – 23:19

Перегляд дописуreyneke (1.05.2010 20:06) писав:

Люди розходяться тому, що де-які жінки не вміють готувати. <_<
так?от блін, а як це - вміти готувати?щодня сніданки, обіди й вечері: млинці, борщі, голубці бла бла))?
вміти готувати - це вміти дивувати, смачно
а розходяться через те, що деякі люди плутають такі речі із обов"язком
  • 0

#85 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 06:59

Перегляд дописувеснянка (2.05.2010 00:19) писав:

так?от блін, а як це - вміти готувати?щодня сніданки, обіди й вечері: млинці, борщі, голубці бла бла))?
вміти готувати - це вміти дивувати, смачно
Неодноразово чула від співробітників таку фразу: "якщо б вона не вміла готувати, я б на ній не оженився", уплітаючи звичайні домашні котлети.) Вміти готувати значить готувати смачно. А за дивуваннями, то в цирк, мабуть.:)

Перегляд дописувеснянка (2.05.2010 00:19) писав:

а розходяться через те, що деякі люди плутають такі речі із обов"язком
Так і що, якщо дружина домогосподарка, то готування не входить в її обов"язки?<_<
  • 0

#86 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.05.2010 – 09:20

Перегляд дописуreyneke (2.05.2010 07:59) писав:

Неодноразово чула від співробітників таку фразу: "якщо б вона не вміла готувати, я б на ній не оженився", уплітаючи звичайні домашні котлети.) Вміти готувати значить готувати смачно. А за дивуваннями, то в цирк, мабуть.:)

Так і що, якщо дружина домогосподарка, то готування не входить в її обов"язки?:)

Ну,це ж ясно,що будь-який чоловік хоче прийти додому і смачно поїсти.Голодний чоловік-злий чоловік,тому вміння смачно готувати потрібно будь-якій жінці,яка хоче щоб чоловік був задаволений.За " звичайні котлети"....Дуже добре,якщо для вас це не є великою проблемою-приготувати ті самі котлети.Але є дуже багато жінок,і з деякими шедеврами я особисто зтикалася,які пельмені просто зварити не знають як-одна дівчина при мені закинула заморожені пельмені в щойно налиту холодну воду і дуже дивувалась,чого у мене на обличчі з"явився вираз шоку..... <_<
Але не думаю,що це причина того, що люди розходяться-є багато повністю щасливих сімей,в яких жінка з кухнею не дружить взагалі,разом харчуються в кафе і не роблять проблему з невміння готувати.Думаю люди розходяться тоді,коли стають чужими людьми,які просто живуть на одній площі.Тобто-втрачається взаєморозуміння,інтерес один до одного,лишається тільки пустота в душі і байдужість.А невміння готувати,неакуратність і багато інших мілких недоліків людини-це є просто причина зайвий раз вилити на близьку людину своє незадоволення життям в загальному.
  • 0

#87 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 02.05.2010 – 09:28

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 09:20) писав:

Ну,це ж ясно,що будь-який чоловік хоче прийти додому і смачно поїсти.Голодний чоловік-злий чоловік,
Ну, і кидається на шмат їдла шматуючи, випускає кігті. Підходити небезпечно - ричить. Ги, ви тут прямо якогось неандертальця змалювали.
  • 0

#88 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 10:00

Перегляд допису---- (2.05.2010 10:28) писав:

Ну, і кидається на шмат їдла шматуючи, випускає кігті. Підходити небезпечно - ричить. Ги, ви тут прямо якогось неандертальця змалювали.

Неандертальця змалювали ви,а я підтверджую правильність вислову: " Шлях до серця чоловіка пролягає через його шлунок...." Якщо ви так говорите,це означає,що з такою проблемою особисто ви в житті не стикались.А я знаю чоловіків,які роками мріють прийти додому і почути,що дома пахне не тільки кип"ятком для чаю....
  • 0

#89 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 10:08

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2010 10:41) писав:

це щастя, якшо ти цю людину любиш.
Солідарний на всі сто. Для мене, відсутність людини яку я кохаю, дискомфорт.
  • 0

#90 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 10:23

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 10:00) писав:

Неандертальця змалювали ви,а я підтверджую правильність вислову: " Шлях до серця чоловіка пролягає через його шлунок...." .
А по-моєму через інші органи.

Завжди дивувався цьому вислову. Якщо нема прив'язанності, то хоч марципани в постіль подавайте - не втримаєте мужика біля себе. Є більш важливі якості жінки, ніж бути вправною хазяйкою чи кулінарним генієм.

Та й взагалі, якось так з дописів вище виходить, що чоловіка треба ублажати жрадлом, веденням господарки. Позиція наложниці, рабині, гувернантки. Фє.

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 10:00) писав:

Якщо ви так говорите,це означає,що з такою проблемою особисто ви в житті не стикались.
Жінка може бути чимось зайнята іншим, ніж чекати, поки я прийду з роботи, щоб одразу заткнути мою злісну агресивність шніцелем з індички.

В такому випадку я сам агресивно відкриваю холодильник, розриваю шмат сала і дико бурчу. Потім я вже вдоволений, махаю хвостом і муркаю.
  • 0

#91 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 10:39

Перегляд допису---- (2.05.2010 11:14) писав:

А по-моєму через інші органи.

Завжди дивувався цьому вислову. Якщо нема прив'язанності, то хоч марципани в постіль подавайте - не втримаєте мужика біля себе. Є більш важливі якості жінки, ніж бути вправною хазяйкою чи кулінарним генієм.

Та й взагалі, якось так з дописів вище виходить, що чоловіка треба ублажати жрадлом, веденням господарки. Позиція наложниці, рабині, гувернантки. Фє.

Так,якщо прив"язаності нема,від смачної їжі вона не з"явиться,але,якщо прив"язаність була,вона може швидко щезнути,якщо жінка пару раз закине пельмені ( ще й магазинні) в холодну воду.....
Але ви зовсім неуважно читаєте дописи.Ось частина мого попереднього допису. Покажіть,де тут позиція наложниці чи гувернантки? Мій чоловік знав відразу,що наймичку з мене зробити просто неможливо,але це не мішає мені старатись приготувати йому щось смачненьке.

Цитата

Але не думаю,що це причина того, що люди розходяться-є багато повністю щасливих сімей,в яких жінка з кухнею не дружить взагалі,разом харчуються в кафе і не роблять проблему з невміння готувати.Думаю люди розходяться тоді,коли стають чужими людьми,які просто живуть на одній площі.Тобто-втрачається взаєморозуміння,інтерес один до одного,лишається тільки пустота в душі і байдужість.А невміння готувати,неакуратність і багато інших мілких недоліків людини-це є просто причина зайвий раз вилити на близьку людину своє незадоволення життям в загальному.

Перегляд допису---- (2.05.2010 11:23) писав:

Жінка може бути чимось зайнята іншим, ніж чекати, поки я прийду з роботи, щоб одразу заткнути мою злісну агресивність шніцелем з індички.

В такому випадку я сам агресивно відкриваю холодильник, розриваю шмат сала і дико бурчу. Потім я вже вдоволений, махаю хвостом і муркаю.

Ясно що може бути зайнята чимось іншим,наприклад привести себе в порядок для того,щоб ублажити той орган,через який пролягає шлях до вашого серця,поки ви дико бурчите і злосно жуєте кусок сала..... <_<

Повідомлення відредагував spanky: 02.05.2010 – 10:41

• 0

#92 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 10:49

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 10:39) писав:

Ясно що може бути зайнята чимось іншим,привести себе в порядок для того,щоб ублажити той орган,через який у вас пролягає шлях до серця,
Через вени пролягає шлях до серця, ага, вона мені коле героїн.

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 10:39) писав:

Так,якщо прив"язаності нема,від смачної їжі вона не з"явиться,але,якщо прив"язаність була,вона може швидко щезнути,якщо жінка пару раз закине пельмені ( ще й магазинні) в холодну воду.....
Ой, пластик, з якого зроблені магазинні пельмені швидко не розварюється.

Тобто за кілька помилок на кухні вже треба розходитись? То як, щоденник їй вести, ставити "Двійки", "прослухала курс".
  • 0

#93 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 10:54

Перегляд допису---- (2.05.2010 11:49) писав:

Тобто за кілька помилок на кухні вже треба розходитись?

Ви вже вдруге погано читаєте допис. Мені процитувати ще раз? Я ж написала,що це не причина щоб розходитись,але ви це чомусь постійно пропускаєте.
  • 0

#94 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 11:03

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 09:20) писав:

Ну,це ж ясно,що будь-який чоловік хоче прийти додому і смачно поїсти.Голодний чоловік-злий чоловік,
Хи, голодний=злий.

Запаси жиру наше все.

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 10:54) писав:

Ви вже вдруге погано читаєте допис. Мені процитувати ще раз? Я ж написала,що це не причина щоб розходитись,але ви це чомусь постійно пропускаєте.
Чому? Читав. Просто Ваші тези заперечують одна одну:

1. "Голодний чоловік-злий чоловік,тому вміння смачно готувати потрібно будь-якій жінці,яка хоче щоб чоловік був задаволений"

2. "Але не думаю,що це причина того, що люди розходяться"

Бо получається ніби, постійно незадоволений чоловік (в випадку горе-кухарки) не хоче розійтись. Це або мазохізм, або бізнес-інтереси.
  • 0

#95 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 11:06

Перегляд допису---- (2.05.2010 12:03) писав:

Запаси жиру наше все.

Так,якщо сидіти на салі.......
  • 0

#96 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 11:14

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 11:06) писав:

Так,якщо сидіти на салі.......
Ну, і стрибки тролейбуса на вибоїнах краще амортизуються тим салом.
  • 0

#97 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 11:15

Перегляд допису---- (2.05.2010 12:03) писав:

Бо получається ніби, постійно незадоволений чоловік (в випадку горе-кухарки) не хоче розійтись. Це або мазохізм, або бізнес-інтереси.

У кожної людини є свої пріорітети.Я мала на увазі,що жіноче невміння готувати не робить чоловіка щасливим,хоча ось вихід-треба завжди мати в холодильнику кусок сала!!! Оооо,завтра проексперементую!!!!! Купляю сало-їсти не варю. <_< А якщо чоловік буде злий-покажу ваші дописи-буду мати відмазку.

Повідомлення відредагував spanky: 02.05.2010 – 11:20

• 0

#98 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 11:49

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 11:15) писав:

У кожної людини є свої пріорітети.Я мала на увазі,що жіноче невміння готувати не робить чоловіка щасливим,хоча ось вихід-треба завжди мати в холодильнику кусок сала!!! Оооо,завтра проексперементую!!!!! Купляю сало-їсти не варю. <_< А якщо чоловік буде злий-покажу ваші дописи-буду мати відмазку.
Так, роздрукувати можна, затверджу підписом документ.

А взагалі то цим не переймався, сам можу дати собі раду і навіть сім'ю нагодувати. Жінці до речі подобається..
  • 0

#99 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 12:10

Перегляд допису---- (2.05.2010 12:49) писав:

А взагалі то цим не переймався, сам можу дати собі раду і навіть сім'ю нагодувати. Жінці до речі подобається..

Ха,мені би теж сподобалось,якби я свого чоловіка хоча б на 8 березня біля кухонної плити побачила! Але це марні сподівання <_< . Вашій жінці в цьому випадку пощастило.
  • 0

#100 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 12:37

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 12:10) писав:

Ха,мені би теж сподобалось,якби я свого чоловіка хоча б на 8 березня біля кухонної плити побачила! Але це марні сподівання <_< . Вашій жінці в цьому випадку пощастило.
Капці. Я возгордився сам собою. Хи, то буває рідко, тому радується.

А може він просто не вміє, чи був нещасний випадок, скажімо як в мене, коли намагався посмажити млинці з горохової муки, бо переплутав. Вони розлазились, я їх зліпляв. Муку всю перепсував, цукор використав, несмачні виходили...навіть з варенням було "не то". Розвинувся кулінарний психоз.

Повідомлення відредагував ----: 02.05.2010 – 12:47

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних