Перейти до вмісту

Чому люди розходяться?

Повідомлень в темі: 105

#101 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.05.2010 – 12:53

Перегляд допису---- (2.05.2010 13:37) писав:

Капці. Я возгордився сам собою. Хи, то буває рідко, тому радується.

А може він просто не вміє, чи був нещасний випадок, скажімо як в мене, коли намагався посмажити млинці з горохової муки, бо переплутав. Вони розлазились, я їх зліпляв. Муку всю перепсував, цукор використав, несмачні виходили...навіть з варенням було "не то". Розвинувся кулінарний психоз.

Та ні, вміє.Просто у нього це питання принципу.....А нещасний випадок з млинцями був і в нашій сім"ї,але смажила свекруха-замість цукру, не попробувавши що це таке у мене в банці, сипанула лимонної кислоти....Нарешті і її перекривило,як спробувала свій шедевр кулінарного мистецтва <_<
  • 0

#102 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 02.05.2010 – 15:25

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 09:20) писав:

Голодний чоловік-злий чоловік,тому вміння смачно готувати потрібно будь-якій жінці,яка хоче щоб чоловік був задаволений
не вмію готувати. а може вмію, але цей талант глибоко прихований за моїм "не хочу". і він дуже навіть задоволений, коли мені подобається те, що готує він. і ще ніколи не було такого, щоб він був злим, тільки тому, що голодний

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 10:39) писав:

Так,якщо прив"язаності нема,від смачної їжі вона не з"явиться,але,якщо прив"язаність була,вона може швидко щезнути,якщо жінка пару раз закине пельмені ( ще й магазинні) в холодну воду.....
мого б це розвеселило.

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 10:39) писав:

Ясно що може бути зайнята чимось іншим,наприклад привести себе в порядок для того,щоб ублажити той орган,через який пролягає шлях до вашого серця,поки ви дико бурчите і злосно жуєте кусок сала..... <_<
а як це - привести себе впорядок, щоб ублажити орган?
  • 0

#103 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.05.2010 – 18:31

Перегляд дописучорно-біла (2.05.2010 16:25) писав:

не вмію готувати. а може вмію, але цей талант глибоко прихований за моїм "не хочу". і він дуже навіть задоволений, коли мені подобається те, що готує він. і ще ніколи не було такого, щоб він був злим, тільки тому, що голодний

мого б це розвеселило.

а як це - привести себе впорядок, щоб ублажити орган?

Ще раз кажу-у кожного свої пріорітети.Ваш чоловік змирився з вашим "не хочу" і тішить вас приготуванням їжі власноруч.І не сприймайте слова так буквально,я не маю на увазі що відсутність їжі має доводити чоловіка до сказу.Але і не думаю,що його буде тішити його пустий шлунок....Тим більше дійсно для багатьох чоловіків вміння готувати є критерієм для вибору жінки.

Я щиро тішуся тому,що такі чоловіки,як ваш,все-таки існують.....А мого би це збісило....

Ну,як би це коректно пояснити...Пан ------- сказав,що шлях до серця чоловіка пролягає не через шлунок,а через інший орган. Якщо ми ублажаємо шлунок їжею,то до задоволення іншого органу жінці теж треба підготуватись....щоб все-таки підкорити його серце.

Повідомлення відредагував spanky: 02.05.2010 – 18:33

• 0

#104 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 02.05.2010 – 18:47

Перегляд дописуspanky (2.05.2010 18:31) писав:

Ще раз кажу-у кожного свої пріорітети.Ваш чоловік змирився з вашим "не хочу" і тішить вас приготуванням їжі власноруч.І не сприймайте слова так буквально,я не маю на увазі що відсутність їжі має доводити чоловіка до сказу.Але і не думаю,що його буде тішити його пустий шлунок....Тим більше дійсно для багатьох чоловіків вміння готувати є критерієм для вибору жінки.

Я щиро тішуся тому,що такі чоловіки,як ваш,все-таки існують.....А мого би це збісило....

Ну,як би це коректно пояснити...Пан ------- сказав,що шлях до серця чоловіка пролягає не через шлунок,а через інший орган. Якщо ми ублажаємо шлунок їжею,то до задоволення іншого органу жінці теж треба підготуватись....щоб все-таки підкорити його серце.
Він не змирився. Він цього ніколи і не очікував, щоб змирюватись з такою важкою долею))

Я прекрасно зрозуміла, про який орган ідеться. Мені просто цікаво, як же готуватись. Їсти готувати не вмію, тож вся ставка на орган тоді.))))

А взагалі, Боже ж мій, до чого тут органи: шлунок, член. В мене стосунки з 14 років, коли ні одне ні друге ще не грали такої ролі. І зараз не грають, бо ми вже купу місяців не бачимся. Кохання - це значно більше ніж пожерти і потрахатись. Я не кажу, що ці два фактори не важливі, але ж не самі вирішальні. Якщо любиш, то любиш не за щось одне, а за все, включаючи недоліки. Або інь і янь і повний фен-шуй))), або нічого (це для мене так, в ідеалі).
  • 0

#105 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 21:10

Перегляд дописуreyneke (2.05.2010 07:59) писав:

Неодноразово чула від співробітників таку фразу: "якщо б вона не вміла готувати, я б на ній не оженився", уплітаючи звичайні домашні котлети.) Вміти готувати значить готувати смачно. А за дивуваннями, то в цирк, мабуть.;)
на щастя, мені на таке висловлювання начхати<_<

Перегляд дописуreyneke (2.05.2010 07:59) писав:

Так і що, якщо дружина домогосподарка, то готування не входить в її обов"язки?:)
чому ж?може і входить готування, але це не означає, що вона готує смачно, вона може просто готувати пересічно:)
я, знаєте, думаю, що вміти готувати може тільки людина,яка на це вчилася:)

Перегляд дописучорно-біла (2.05.2010 19:47) писав:

А взагалі, Боже ж мій, до чого тут органи: шлунок, член. В мене стосунки з 14 років, коли ні одне ні друге ще не грали такої ролі. І зараз не грають, бо ми вже купу місяців не бачимся. Кохання - це значно більше ніж пожерти і потрахатись. Я не кажу, що ці два фактори не важливі, але ж не самі вирішальні. Якщо любиш, то любиш не за щось одне, а за все, включаючи недоліки. Або інь і янь і повний фен-шуй))), або нічого (це для мене так, в ідеалі).
згодна на сто відсотків:)
і не варто розвивати в собі комплекси, якщо його мама готує набагато краще:)
  • 0

#106 awesomeone

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 21:32

оскільки люди сходяться (я маю наувазі різностатевих і зрю в корінь) шоб потрахатись є три причини:
1. не трахаються - якось у бідолаг не доходять руки.. ні не руки... хз шо там не доходить
2. мало трахаються - або дівка заявляє шо партнер похотлива тварина, або чувак слабачок
3. перетрахалися - набродло трахатися одне з одним, уже нема ніфіга цікавого.
А спільні інтереси та душевні стуації так само впливають на відносини як Марс у фазі повного місяця <_<

ВакуОлька: усне попередження за порушення п.п. 2.2.2

До всіх: Дописи про готування не видаляю, але прошу перечитати назву теми і троха спам"ятатись.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua