Перейти до вмісту

причини кохання

Повідомлень в темі: 63

#21 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.04.2008 – 15:35

люблю, люблю за те який він є....за те шо він ось такий..хороший....
  • 0

#22 ANILA5555

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Славута

Відправлено 28.04.2008 – 17:32

Перегляд дописуМаленька (22.04.2008 11:05) писав:

ЗА ЩО ЛЮБИЛИ ? за що хотіли би полюбити? :lol:
ти частково саменька кохаєш свою частинку...
а головне-бути щасливими!
У всьому :huh:
  • 0

#23 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.04.2008 – 18:28

Кохають не за що, а не дивлячись, ні на що.
  • 0

#24 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 21.05.2008 – 20:20

Кохаю за те, що дарує радість. За те, що дарує розпач, але він якийсь не такий... То розпач, який не засмучує, він просто сильно овиває своєю безвихідністю, а ти завжди продовжуєш мріяти і завжди маєш надію, що все буде... "Ні-ні, не так, то просто мить така була, але ж все не так..." А ще кохаю за отой стукіт десь далеко-далеко, але з тим же близько-близько... Та що там писати? Кохання, то і є щастя... А причини то вже другорядне...
  • 0

#25 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 21:25

Хі..прочитала одну книжечку, де писало, що кохання річ специфічна. От чому ми кохаємо? 1) всі кохають і мені треба закохатися в когось; 2) а всі мої друзі мають свою половинку, а я ні; 3) весна)))))....От і йде собі дівчина по місту і відчуває потребу закохатися в когось. Вона вже кохає, але не знайшла ще об"єкта своїх почуттів))) Потрапляє в поле зору перший-ліпший підходящий кандидат і все...а потім сльози, розчарування і душевні страждання...:)
Колись в давнину навіть не хотіли чути про кохання, всі шлюби відбувалися по-розрахунку (не тільки через гроші))) і сім"ї були міцними...
Інфа для роздумів..
Частково згідна з цим, а з іншої сторони, так хочеться вірити в справжнє чисте кохання :))))
  • 0

#26 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 23.05.2008 – 22:12

Цитата

Колись в давнину навіть не хотіли чути про кохання, всі шлюби відбувалися по-розрахунку (не тільки через гроші))) і сім"ї були міцними...
Але ж все одно кохали! Різні вихідки, коли не хотіли виходити заміж по розрахунку. Історія таких випадків знає чимало. А ще дами серця... Згадайте... Лицар йшов на геніальні подвиги заради своєї коханої!

Цитата

з іншої сторони, так хочеться вірити в справжнє чисте кохання )))
А що ж заважає? Вір і воно так і буде, але як писав Симоненко, все одно любов прийде негадано й нежданно...
  • 0

#27 Небо в твоїх очах

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна, Рівне

Відправлено 23.05.2008 – 22:37

причина?? ні......причин не треба.....кохання це почуття яке не потребує причин, запитань, визначень...
це почуття метеликів в серці....не потрібні причини...

• 0

#28 hameleon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:народився у м.Львові.А зараз живу у Києві

Відправлено 27.05.2008 – 10:31

Кохають ні защо, а просто за те що ця людина є.І все тут більше ніяких слів не потрібно.
  • 0

#29 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 27.05.2008 – 12:12

У кожного свої причини кохати... Хтось шукає доповнення до свого я, хтось закохуєть у свій ідеал (закоханий часто лишень думає що це ідеал), хтось за слабкості і т. д.. Якщо вірити біологам виною нашої шаленості тобто закоханості, є наш інстинкт продовження роду тому не дивно що з часом ширма закоханості зникає і тут розумієш, що це геть не та людина. Вона несподівано зявляється і досить швидко розсіюється як дим. А кохання - це трішки інше. Виникає довго, коли ту людину пізнаєш, звикаєш донеї, розумієш що вам зручно разом тобто та лю дина стає найкращим другом для стосунків з якою не обовязково феромонів, розуміння близькості їх і виробить. Закоханість переходить в кохання якщо з часом пара навчається жити далі разом після того як туман закоханості розсіюється.

Повідомлення відредагував Ar@tis: 27.05.2008 – 12:14

• 0

#30 Sajra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.05.2008 – 19:26

Кохати за щось?не знаю чи таке можливо...можна бути вдячним за якусь послугу....можна симпатизувати за якусь рису....але кохати? Я просто кохаю.... кохаю за те , що він є у моєму житті.....
  • 0

#31 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 28.05.2008 – 19:30

Народ...кохання - безкорисне!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#32 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.05.2008 – 19:46

Кажуть, що кохання убивають будні, так кажуть ті, хто боїться зізнатись в першу чергу самому собі, що ті "будні" - то власний егоїзм, коли найменша дрібниця, яка не служить самолюбству, отруює свідомість і примушує ранити так болісно рідну кохану людину.

Кохання - це не ми самі, а та інша, найдорожча людина - її воля, почуття, думки, сподівання і мрії, які пов'язані почуттям серце до серця. Коли ми перестанемо любити своє кохання, а всю увагу, сили, думки - усього себе звернемо до неї, тієї єдиної людини, тоді нам ніколи на заваді не стануть будні!
  • 0

#33 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.05.2008 – 23:05

Перегляд дописуSajra (28.05.2008 20:26) писав:

Кохати за щось?не знаю чи таке можливо...можна бути вдячним за якусь послугу....можна симпатизувати за якусь рису....але кохати? Я просто кохаю.... кохаю за те , що він є у моєму житті.....
Ну от погодься, в даний час всьо життя одну людину кохають дуже мало з людей! Такшо коханих проходить в кого десятки, в кого одиниці...Але ж ти кохатимеш чи кохала попереднього також, значить він тобі симпатизував, ти йому була за щось вдячна.. Чи не так?!

Перегляд дописуАся (28.05.2008 20:30) писав:

Народ...кохання - безкорисне!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сурйозно? ;)

Перегляд дописуЛастiвочка (28.05.2008 20:46) писав:

Кажуть, що кохання убивають будні, так кажуть ті, хто боїться зізнатись в першу чергу самому собі, що ті "будні" - то власний егоїзм, коли найменша дрібниця, яка не служить самолюбству, отруює свідомість і примушує ранити так болісно рідну кохану людину.

Кохання - це не ми самі, а та інша, найдорожча людина - її воля, почуття, думки, сподівання і мрії, які пов'язані почуттям серце до серця. Коли ми перестанемо любити своє кохання, а всю увагу, сили, думки - усього себе звернемо до неї, тієї єдиної людини, тоді нам ніколи на заваді не стануть будні!
Але то, знов закрутила шо фіг розкрутиш :)
  • 0

#34 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 00:24

кохаю, бо не можу не кохати...кохання - це не те поняття, яке варто вчити по книжках, встановлювати причиново-наслідковий зв'язок...кохання читають по очах і вчать по серцю...
  • 0

#35 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 30.06.2008 – 20:40

Хоч раз в житті ми вважаємо що закохані чи кохаємо. Тому що це теж різні речі. Та все ж таки, що це за почуття і як їх розпізнати? Хто і як для себе визначає різницю між звичайною симпатією і чимось більшим?
От я наприклад з цим вже багато проблем нажила, тому що швидко звикаю і прив'язуюсь, а потім страшенно боляче, коли розумієш що помилилась
теми об"єднала, усне попередження - користуйтесь пошуком перед створенням тем - ластівочка
  • 0

#36 Tank

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 04.07.2008 – 21:39

Просто так кохаю і все)))Хоча інколи моє коханнє задає такі запитання - а за що??? Хм і справді деколи думаю я - а за що????? За все!!! Ну і за цю чудову ямочку на щічці ;) І просто кохаю - бо не можу не кохати))))
  • 0

#37 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2008 – 01:00

Я гадала що кохають не за що,а людину.а можливо я помиляюсь.
цікаве життя...
  • 0

#38 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 06.07.2008 – 16:38

..кохаю за недоліки..бо за хороше найлегше любити..
..кохаю..тому що це людина..моя людина..сама найрідніша..недосконала..але моя..мій світ, моє божевілля..мій ВСЕСВІТ!!..моє все Я!..

..кохаю..бо.......КОХАЮ...

• 0

#39 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 17.10.2008 – 09:02

За що я люблю дівчат?
Зображення
За розкутість!
Зображення
За ніжність!
Зображення
За гарний апетит)))
Зображення
За гнучкість!
Зображення
За винахідливість!
Зображення
І за прекрасні форми
Зображення
За безпосередність!!!
Зображення
І за красиву... посмішку!
Зображення
Щоб довести свою любов ми здатні на все!
Зображення
І навіть на таке....))
Зображення
Тому, що ви - дарете нам найприємніших моментів в житті!
Зображення
І ніщо не затьмарить вашу красу!
Зображення
Навіть опісля багатьох років ви залишаєтеся прекрасні!
Зображення
ЧАРІВНИМИ!!!....
Зображення

Повідомлення відредагував MAXIM_UA: 17.10.2008 – 09:03

• 0

#40 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 17.10.2008 – 11:16

недавно прочитав десь афоризм,що кохання--це любов самого себе за допомогою іншої людини...
ну якщо це правда,то причина кохання--власне самолюбство,егоїзм)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних