Перейти до вмісту

людина яка живе в двох світах

Повідомлень в темі: 47

#21 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 22.04.2008 – 17:18

Цитата

Кожна людина живе в двох світах одна замикається в внутрішньому інша надає перевагу зовнішньому.
ооОоооО, то таке Є.....

але прикол в тому, що відповідь дає внутрішня... яка напостій шось запитує. і на щось дає відповіді.
  • 0

#22 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 22.04.2008 – 17:22

Щось я не шарю про які 2 світи ви всі говорите.....
  • 0

#23 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 17:23

Теба шукати 6й вимір.
  • 0

#24 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 22.04.2008 – 19:12

Перегляд дописуЛасочка:) (22.04.2008 18:22) писав:

про те "я" яке в голові, і про те "я" яке тусується з людьми.
  • 0

#25 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 22.04.2008 – 19:15

Цитата

якраз напевно вся суть досягнути цього балансу, тоді нескінченні втілення на Землі стають непотрібними.
Думаю не вся суть в цьому, а це лише один з аспектів. Думаю це можливо...
  • 0

#26 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 19:25

ну це пов*язае з інтравертністю і екстравертністю...
а взагалі, баланс наступає тоді, коли людині стає добре.. спокійно.. чи лише у внутрішньому світі, чи лише у зовнішньому, чи поєднавши.. неважливо.. лише коли вона вдоволена, тоді все гуд...
  • 0

#27 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 10:01

Цитата

ну це пов*язае з інтравертністю і екстравертністю...
Не пов"язано, це воно і є. :)

Цитата

а взагалі, баланс наступає тоді, коли людині стає добре.. спокійно.. чи лише у внутрішньому світі, чи лише у зовнішньому, чи поєднавши.. неважливо.. лише коли вона вдоволена, тоді все гуд...
Ні це людині стає добре і спокійно коли настає баланс. :rolleyes:
  • 0

#28 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 23.04.2008 – 12:01

Зовнішній світ від внутрішнього чіткою межею не відділений. Вони взаємопов’язані і взаємопронизані.
Та й навряд чи можна знайти людину, яка живе тільки у зовнішньому або тільки у внутрішньому...
Просто кожен шукає прийнятне для себе співвідношення зовнішнього і внутрішнього.

...прикольно виходить: фізично людина знаходиться в одному місці, але в той же час - в різних точках двох світів...
  • 0

#29 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 12:37

Людина свій внутрішній світ в більшості створює сама, і коли людина повністю відсторонюється від зовнішнього світу і починає житти тільки внутрішнім тоді починаються проблеми типу шизофрения, аутизм... потрібно житти в двох світах.
  • 0

#30 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 23.04.2008 – 13:07

Перегляд дописуDynkan 113 (23.04.2008 12:37) писав:

Людина свій внутрішній світ в більшості створює сама, і коли людина повністю відсторонюється від зовнішнього світу і починає житти тільки внутрішнім тоді починаються проблеми типу шизофрения, аутизм... потрібно житти в двох світах.
До речі, шизофренія і аутизм - переважно спадкові хвороби. І ні до чого тут світи.
Або наслідок сильної фізичної/психологічної травми. Тоді ще якось можна про відсторонення від світу говорити.

Та й схильність занадто заглиблюватися у свій внутрішній світ (вибачайте вже за тафтологію) - значною мірою питання темпераменту. Тобто особливостей обміну речовин в організмі. Тобто також спадкове явище. І якщо коригувати це все ще можна, то повністю усунути - дідька лисого.
Висновок: прийнятне для нас співвідношення внутрішнього і зовнішнього світу визначається не нашими поглядами і вподобаннями, а нашою спадковістю. Себто від нас не залежить.
  • 0

#31 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.05.2008 – 11:25

Коли мувіс (movies) зовніщнього світу зупиняється, або стає нудним, ми заглиблюємось у свій внутрішній, сказати що цінніше важко, адже внутрішній світ це лише набір ілюзій, які існують завдяки багатьом зовнішніх чинників і внутрішніх бажань. Головне не робити із внутрішнього світу порятунок від зовнішнього, бо це призводить до нервових розладів. Щоб бути щасливим треба внутрішній світ переносити на зовнішній
  • 0

#32 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 12.05.2008 – 12:35

Людиа, з певної точки зору, взагалі живе у "внутрішньому" світі, так як за "зовнішній" сприймвє "пис" інформації отриманої та ьспортвореної органами чуття та самообмеженою свідомістю. Ми можемо змінити "опис" світу зробивши його проблемно-орієнтованим. Єдиним відомим мені способом є на короткий проміжок часу зупинити "опис" світу, припинивши те, що називають "внутрішній діалог". Інакше кажучи, залишити саме сприйняття і запоронити розуму підганяти інформацію під шаблони.
  • 0

#33 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 12:13

Я би сказав, що людина живе в одному світі, вся біда лише в тому на чому вона концентрує свою увагу, а ще в тому, що ми не вкурсі із чого він дійсно кладається, і ще декілька міліардів можливих версій, а коли вони закінчаться то я знімаю із себе відповілальність за допущену помилку... :-)
Матеріальне взаємодіє із нематеріальним, духовним використовуючи для цього різні види енергії... це дуже добре але чи дійсно воно так? Або навіщо? Або якщо ми дізнаємось навіщо то чи дізнаємось остаточну версію цієї відповіді? Для вивчення подібних питань потрібна дуже свіжа голова, яка могла б глянути на всі ці приколи згори і чітко побачити межі догматичного щоб трансіормувати їх в вільне нічим не обмежене сприйняття, а вже потім задавати якісь питання....
....у-у-у-у оце написав :-)

Повідомлення відредагував 100000: 14.05.2008 – 12:16

• 0

#34 Небо в твоїх очах

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна, Рівне

Відправлено 27.05.2008 – 00:55

хммм....два світи...напевно про мене...живу в кожному порізному...дивно...навіь ніколи над цим не замислювалась...
мені здається що знайти гармонію і рівновагу дуже важко...просто це...не можу пояснити...внутрішній світ затих...
  • 0

#35 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 28.05.2008 – 22:46

хай людина живе у тих двох світах – нечіпайте її ;)
але я думаю – два то замало :)
  • 0

#36 TRYNDY_RYNDY

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:bagdad

Відправлено 29.05.2008 – 00:02

:) прикол у тому , шо ВСІ тоЖе не шарять ;)
  • 0

#37 larysa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Kyiv-Bukovyna

Відправлено 29.05.2008 – 00:03

:) a це не дивно,що незрозумiло,бо такого наплели,такого намололи! ;) тут я тоже читала,дивують ;)
  • 0

#38 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 00:20

Такі теми ліпше за гуморески. Це ж треба з таким пафосом таку тупню писати. :))))))
  • 0

#39 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 00:56

О, ви нетямущі, людину хвилюють такі глобальні проблеми. В нього тонке філософське світосприйняття. Він шукає Баланс! А ви не розумієте де баланс. Де внутрішній, а де зовнішній світи.

Але от з чого почати...

найінтимнішим і найзамкненішим процеом в світі, для кожної людини є процес дефікації!
тільки під час нього ти є сам собою зі своїми думками, руками, маленькими комплексами.
ти закриваєш двері від зовнішнього світу і огороджуєш себе.
в той час як ти сидиш і думаєш, що ти у внутрішньому світі, в тобі теж іде боротьба між внутрішнім і зовнішнім світами. твій внутрішній світ рветься назовні. ти його вже не тримаєш у собі, він ледь показався, і в тебе виникає бажання напружити свідомість і обірвати зв'язок. тоді він розірветься, булькне і потоне у потоці рутини. але ти цього не робиш, ТИ ТРИМАЄШ БАЛАНС!
і тримаючи баланс робиш крок на зустріч зовнішньому світові, ти відкриваєш двері туалета і питаєш: "хто я"!? "навіщо сюди прийшов?"

ти виводиш свій внутрішній світ назовні й знаходиш баланс, але не знаходиш відповіди. для цього створи ще одну тему на Теревенях!

Повідомлення відредагував Пересічний: 29.05.2008 – 00:58

• 0

#40 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 29.05.2008 – 19:15

Пересічний, бачу! бачу ф тобі потенційний талант злоіпучого критика і жартівника ;)

....але мені просто цікаво: чому зовнішній і внутрішній світ в тебе так тісно пов’язані з дипресняком?? :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних