Перейти до вмісту

Пугачьова Алла Борісовна

Повідомлень в темі: 42

#41 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 26.04.2009 – 13:25

На святкування 60 річчя Алли Борисівної зібралися її шанувальники. Для багатьох вона не тільки кумир з дитинства, а й приклад для наслідування:

Цитата

Михайло Добкін, міський голова Харкова: "Я ещё совсем маленьким мальчиком слушал, почти все песни знаю наизусть, хотя ни одной специально не заучивал".

Ані Лорак, "співачка": "Я робила таку зачіску, як у Алли Борисівни Пугачової і співала. В 4 роки зробила свій перший сольний концерт".

Наталя Могілевська, співачка: "Я всегда хотела быть такой же глубокой, такой же мудрой, такой же сильной..."

Невідомо що вбогіше, фальш і брак фантазії, який проявляють ці особи у своїх хвалебних меканнях, чии сама особистість "шанувальників".

http://5.ua/newsline/184/0/59224/

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 26.04.2009 – 13:27

• 0

#42 Burny

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 16:06

ммм. нещодавно скачав збірку з 13 дисків)
старий матеріал у неї, щоб там не казали, мені подобається) на Blondie чимось схожа <_<
  • 0

#43 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 20.04.2010 – 18:34

Перегляд допису=MAVKA= (19.04.2008 23:02) писав:

пропалила і пропила вона свій голос! А такий талант і артистизм колись був, і співала гарно! Тепер - хрипить, як старий патефон, а ще дулі в камеру показує (оце так культура в бабці 60-ти років!).
Звісно, це так. Але принаймні вона не матюкається на журналістів, як Кіркоров, і на прихильників, як Галкін.

А кому подобається "Радіо Алла"? :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних