Перейти до вмісту

ВІЛ

Повідомлень в темі: 104

#21 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 21.04.2008 – 18:33

Я знаю людей, які хворі на ВІЛ.
Наука керується конкретними фактами, а не вірю - не вірю.
Науковим методом, зокрема, є експеримент.
Коли людина, яка говорить що вірусу не існує зробить собі ін'єкцію крови від людини з ВІЛом, тоді я сприйматиму її праці серйозно.
Для того, щоб спростувати існування ВІЛ не обов'язково писати книжки, продавати їх, виступати в пресі. Достатньо провести простий експеримент.
Чому його досі не продемонстрували поборники неіснуючих хвороб?

П.С.
езотерія ру за серйозне джерело не вважаю.
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.04.2008 – 20:04

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (21.04.2008 19:33) писав:

Коли людина, яка говорить що вірусу не існує зробить собі ін'єкцію крови від людини з ВІЛом, тоді я сприйматиму її праці серйозно.
Для того, щоб спростувати існування ВІЛ не обов'язково писати книжки, продавати їх, виступати в пресі. Достатньо провести простий експеримент.
Чому його досі не продемонстрували поборники неіснуючих хвороб?
Просто не надибали на цю тему нашого форуму :rolleyes:
  • 0

#23 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 21.04.2008 – 20:17

Перегляд дописуNana (19.04.2008 16:34) писав:

при розкриванні тіла померлих від ВІЛ виявляєтьсящо вони померли від інших хвороб, сказано, що ВІЛ так і поводиться: з проникненням в організм віруса ВІЛ з"являються антитіла, які і ослаблюють організм, що людина і помирає від якоїсь хвороби.

а люди, хворі на СНІД і не помирають від ВІЛ'у. вони помимають від хворіб, які ослаблений імунітет не здатен побороти

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (21.04.2008 19:33) писав:

влучно сказано
  • 0

#24 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.04.2008 – 22:19

СВІ†ЛОНОСНИЙ ви читали статтю?

Цитата

В 1993 году американский доктор Роберт Уиллнер ввел себе в организм ВИЧ-положительную кровь.
!!!
А далі таке не роблять тому, мабуть, що в хворих на СНІД зазвичай багато інших гидких хвороб.

Цитата

Я знаю людей, які хворі на ВІЛ.
Таких людей не існує. Є хворі на СНІД. А ВІЛ (існування якої я ставлю під великий сумнів), перебуваючи в організмі людин, не завдає їй будь-якої шкоди.

Повідомлення відредагував Lemon: 21.04.2008 – 22:20

• 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 23:12

Перегляд дописуLemon (21.04.2008 23:19) писав:

А далі таке не роблять тому, мабуть, що в хворих на СНІД зазвичай багато інших гидких хвороб.
А чому в хворих на СНІД (доречі чому він виникає якщо ВІЛ - міф?) так дофіга "інших гидких хвороб"?
  • 0

#26 Lemon

Писар

• Користувачі
  • 437 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 23:52

Sergiy_K Ти або не читав статтю, або погано розумієш російську мову.

Цитата

А чому в хворих на СНІД так дофіга "інших гидких хвороб"?
Е-ее...Ну, наприклад тому, що СНІД розшифровується, як Синдром Набутого Імуно-Дефіциту, з цього нескладно зробити висновки - хвороба руйнує імунітет. Сподіваюсь не треба пояснювати чому в людини з порушеним імунітетом дофіга "інших гидких хвороб"?

Цитата

(доречі чому він виникає якщо ВІЛ - міф?)
:rolleyes:

Цитата

- Есть социальные причины иммунодефицита - нищета, недоедание, наркомания и прочее. Есть экологические. В каждом конкретном случае ослабления иммунитета необходимо добросовестное и тщательное обследование больного для обнаружения причины иммунодефицита.

• 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 00:10

А звучить як кара Божа. Значить ліки проти СНІДу - плотно закусивать і займатись спортом?
  • 0

#28 Lemon

Писар

• Користувачі
  • 437 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 00:25

Цитата

А звучить як кара Божа. Значить ліки проти СНІДу - плотно закусивать і займатись спортом?
Думаю що так. ІМХО хвороби такого типу, набуваються через неправильну поведінку. :rolleyes:
  • 0

#29 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.04.2008 – 02:22

У 1994 році Вілнер вколов собі палець кров'ю від інфікованого (як він сказав) ВІЧ.
Тоді про вірус було мало мало відомо. Він міг сам помилятися, міг брехати, як би там не було він помер через 6 місяців від серцевого нападу, тому експеримент був не завершений.

Чому ніхто не наважився провести цей експеримент?

У світі існує дуже багато людей, які займаються цією проблемою, така кількість людей не може бути учасниками однієї змови.
Тобто шанс, що це так дуже маловірогідний.
  • 0

#30 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.04.2008 – 08:22

Істи корисну і поживну їжу, вітаміни, мінерали. Звичайно краще мати надійного статевого партнера, і самому не бігати наліво.
Займатись спортом, принаймі робити гімнастику і не пити, не курити.
Переливання крові - небезпечна і небажана операція, не рекомендується це робити, краще користуватись замінниками.
Проблеми з імунодефіцитом зараз в багатьох жителів міст, що є наслідком забруднених повітря, води, продуктів. Неправильного розпорядку дня не відповідного біоритмам, великого скупчення людей, що пригнічує психіку.
  • 0

#31 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.04.2008 – 08:23

Lemon, чому ж тоді ВІЛ підхоплюють люди, далеко не бідні і на високих соціальних щаблях, і потім в них розвивається імунодефіцит?

Повідомлення відредагував Боривітер: 22.04.2008 – 08:25

• 0

#32 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 22.04.2008 – 08:41

Містифікація, звісно містифікація! змова американського конгресу і зелененьких чоловічків! Малдере, рятуй!
  • 0

#33 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 22.04.2008 – 09:51

Перегляд дописуLemon (21.04.2008 16:27) писав:

1.Прочиатав - повністю вірю. 2.Нема причин не вірити. 3.Вкотре переконався в підлості США. :rolleyes:
Ооо... Піпл хаває. Саме на таких ці статті й розраховані. Аби дай звинуватити когось і ніфіга не робити - а для чого - "нема ж причин для хвилювання, все МІФфффффффф................... То все гамериканьці паскудні придумали!!!"
Тоді запитання наступного порядку - є (визнано більшіст’ю вчених світу) 3 шляхи передачі ВІЛ/СНІД: через кров, стетевий шлях і від матері дитині (хоча цього є великі шанси уникнути при вдалому иедичному втручанні). Виникає питання - чому вірус якого не існує передається новонародженій дитині і в цьому випадку преход від стадії носія ВІЛ до злоякісної СНІД (а існування цього захворювання здається ви не заперечували) ппроходить в більшості випадках набагато швидше і РВТ тут майже безсиле???
  • 0

#34 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 10:33

Доказів проти того, що ВІЛ викликає СНІД немає.
Назвіть хоч один.
Тут хибна логіка, раз існує СНІД без ВІЛУ, значить ВІЛ не викликає СНІД.

До того ж, я впевнений, що люди, які не вірять у ВІЛ взагалі схильні нераціонально мислити і вірити у змови. В инший темі вони скажуть, що ВІЛ навмисно розповсюдили, а через тиждень - що це кара Яхве.
  • 0

#35 Lemon

Писар

• Користувачі
  • 437 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 11:23

Цитата

Lemon, чому ж тоді ВІЛ підхоплюють люди, далеко не бідні і на високих соціальних щаблях, і потім в них розвивається імунодефіцит?
А тобі здається це суперечить логіці? :lol:
Повторюю ВІЛ вони не підхоплюють. Вони набувають СІД. Наприклад тому, що "далеко не бідні" часто вживають наркотики. Ще це зумовлено екологічним фактором.
:rolleyes:

Цитата

- Есть социальные причины иммунодефицита - нищета, недоедание, наркомания и прочее. Есть экологические. В каждом конкретном случае ослабления иммунитета необходимо добросовестное и тщательное обследование больного для обнаружения причины иммунодефицита.

Цитата

Ооо... Піпл хаває. Саме на таких ці статті й розраховані. Аби дай звинуватити когось і ніфіга не робити - а для чого - "нема ж причин для хвилювання, все МІФфффффффф................... То все гамериканьці паскудні придумали!!!
Хаває міф про ВІЛ піпл на яких розраховували гамериканці.Оффтоп:просто знаєте після історичних подій пов"язаних з Америкою, після знищення хмарочоса, війн заради грошей, і хочаб системи роботи банків - залищається тільки сильніше напружити фантазію, щоб уявити на що ще вони здатні заради грошей і ...

Цитата

Виникає питання - чому вірус якого не існує передається новонародженій дитині і в цьому випадку преход від стадії носія ВІЛ до злоякісної СНІД (а існування цього захворювання здається ви не заперечували) ппроходить в більшості випадках набагато швидше і РВТ тут майже безсиле???
Думаю імунодефіцит передається спадково.

Цитата

Тут хибна логіка, раз існує СНІД без ВІЛУ, значить ВІЛ не викликає СНІД.
Де тут логіка взагалі? СНІД є, ВІЛ нема.

Цитата

До того ж, я впевнений, що люди, які не вірять у ВІЛ взагалі схильні нераціонально мислити і вірити у змови. В инший темі вони скажуть, що ВІЛ навмисно розповсюдили, а через тиждень - що це кара Яхве.
Вас дратують люди, що думать не так як ви?
  • 0

#36 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 22.04.2008 – 12:14

Перегляд дописуLemon (22.04.2008 12:23) писав:

Хаває міф про ВІЛ піпл на яких розраховували гамериканці.Оффтоп:просто знаєте після історичних подій пов"язаних з Америкою, після знищення хмарочоса, війн заради грошей, і хочаб системи роботи банків - залищається тільки сильніше напружити фантазію, щоб уявити на що ще вони здатні заради грошей і ...
Чи то ви історію погано вчите чи то у вас в голові все переплуталось. Прослідкуйте пане хронологію - коли почався так званий "оф-топ" з ВІЛ, а коли трапились пенрелічені Вами події. 
Моя Вам порада - учіть матчасть....................

Цитата

Думаю імунодефіцит передається спадково.
:rolleyes: ну тоді це не ВІЛ (вірус імунодифіциту), а ГІЛ (ген імунодифіциту)...........................
  • 0

#37 Lemon

Писар

• Користувачі
  • 437 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 19:09

Цитата

ну тоді це не ВІЛ (вірус імунодифіциту), а ГІЛ (ген імунодифіциту)...........................
Не знаю, а є ,наприклад, ген цукрового діабету?
  • 0

#38 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:-

Відправлено 24.04.2008 – 16:42

8-800-500-45-10 - безкоштовний номер консультації по питанням ВІЛ/СНІД (працює з 2003 року).

Перегляд дописуtrim (17.04.2008 18:09) писав:

"Я же хочу, чтобы люди поняли одно. СПИД не является инфекционной болезнью и не вызывается никаким вирусом. До сих пор нет научных доказательств наличия вируса иммунодефицита человека, вызывающего СПИД."

Сьогодні, по рос. ТБ споглядав соціальну рекламу по профілактиці СНІДу. На освітньому сайті, на питання відвідувачів відповідав доктор біологічних наук Едуард Марамов. Тут (рос.м.) можна довідатись що ВІЛ це унікальний і могутній вірус. По класифікації відноситься до сім'ї ретровірусів, рід нешвидких пентивірусів.

В Україні 30 % молоді нічого не знають про небезпеку СНІДу (рос.м.), та сексом, мабуть, інтересуються всі 100%. Не дивно що при такому освітньому рівні подібна маячня так легко сприймається на віру. Між тим Україна залишається лідером по розповсюдженю СНІДу серед країн Європи. Серед 20000 хворих СНІДом за минулий рік вже померло 11000.

Повідомлення відредагував Баклавен: 24.04.2008 – 16:49

• 0

#39 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 24.04.2008 – 20:37

хммм.... шось не віритсья....

Цитата

В мире вообще никто еще не видел вирус СПИДа
тююю, а прогуглити - так вилазять всякі чудіки....

капець, н, важко повірити, хоча написано переконливо і правдоподібно...
питання: нашо дурити народ???? шоб не почалась паніки, шо людей так багато вмирає просто через дурість? а так можна спихнути на хворобу?..

Повідомлення відредагував sagitta: 24.04.2008 – 20:37

• 0

#40 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 24.04.2008 – 21:45

люди, навіщо так впевнено доводити непідтвержені свідчення? ви світ не зміните, якщо на форуме будете себе кулаками у груди бити, доводячи свою думку...тільки ворогів матимете...от якби ви вченими були, то могли б сперечатися,а так....я впевнена, що ніхто з вас СНІД не досліджував....відомо одне: БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ, і не дай вам Боже дізнатися,що таке СНІД насправді...Хіба що у лабораторії, проводячи досліди....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних