Перейти до вмісту

Пунктуальність

Повідомлень в темі: 83

#41 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 01.09.2008 – 09:01

В результаті особистих спостережень помітила, що пунктуальність частково передається по спадковості. Переважно діти змалку звикають разом з батьками запізнюватись або навпаки приходити вчасно, тому така поведінка стає для них закономірною. Чи не так?
  • 0

#42 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 01.09.2008 – 09:19

Це не спадковість. Це виховання на власному прикладі.
  • 0

#43 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 01.09.2008 – 09:29

Гм, коли я була дитиною я всюди запізнювалася. Кілька разів за це мені дісталося, кілька разів я втратила щось цінного. Тепер майже ніколи не запізнююсь. Я навчилася планувати день, тиждень, місяць, рік - так набагато легше і навіть коли не все можна передбачити, то і так багато можна зробити і запобігти багато чому. Бо пунтуальність - це план :rolleyes:.
  • 0

#44 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 01.09.2008 – 11:16

Щось мені здається що пунктуальних дівчат майже немає)) я тільки лиш одну таку зустрічав)
  • 0

#45 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 01.09.2008 – 11:57

Я завжди запізнююсь на роботу, і на пари, бо люблю довго поспати, ненавиджу чекати і, фактично, нікому не створюю цим проблем, тільки собі. На роботу за пів року вчасно приходила тільки 3 рази - переважно запізнююсь на пів год :rolleyes: , не можу нічого з собою вдіяти. Якщо ж я знаю, що мене будуть чекати, особливо якщо багато людей, наприклад друзі, то приходжу вчасно (не знаю , як в мене це виходить :) )
  • 0

#46 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 19:06

Ну я можу "похвалитися" своєю пунктуальністю. Намагаюся спланувати все так, щоб прийти вчасно. Дуже рідко буває, що спізнююся. Проте від інших пунктуальності не вимагаю))))
  • 0

#47 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 01.09.2008 – 19:29

Через свою ідіотську НЕпунктуальність пару раз постраждала.... -_- Тому тепер намагаюсь завжди приходити вчасно...

Пе Ес
Зображення
  • 0

#48 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.09.2008 – 22:11

скоріш за все не пунктуальна,аж страшно як.але бувають періоди коли прихожу дуже рано, а інколи трошки запізнююсь.не люблю чекати але можу чекати досить довго.вчасно не прихожу ніколи.
  • 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.09.2008 – 22:20

Перегляд дописуконвалія (1.09.2008 10:01) писав:

В результаті особистих спостережень помітила, що пунктуальність частково передається по спадковості. Переважно діти змалку звикають разом з батьками запізнюватись або навпаки приходити вчасно, тому така поведінка стає для них закономірною. Чи не так?
В мене зовсім протилежна ситуація. Наскільки мої батьки пунктуальні, настільки я - ні. Швидше за все то звичайна реакція свободолюбивої особистості на керування нею - з дитинства все роблю навпаки...)

Перегляд дописуСварус (1.09.2008 12:16) писав:

Щось мені здається що пунктуальних дівчат майже немає)) я тільки лиш одну таку зустрічав)
Та є такі. Не тішусь, що вони є, але й не тішусь, що мене серед них немає...

Перегляд дописуlorelei (1.09.2008 12:57) писав:

Я завжди запізнююсь на роботу, і на пари, бо люблю довго поспати, ненавиджу чекати і, фактично, нікому не створюю цим проблем, тільки собі. На роботу за пів року вчасно приходила тільки 3 рази - переважно запізнююсь на пів год :happy1: , не можу нічого з собою вдіяти. Якщо ж я знаю, що мене будуть чекати, особливо якщо багато людей, наприклад друзі, то приходжу вчасно (не знаю , як в мене це виходить :) )
А у нас на роботу не спізнишся...

Перегляд дописуAmili (1.09.2008 20:06) писав:

Ну я можу "похвалитися" своєю пунктуальністю. Намагаюся спланувати все так, щоб прийти вчасно. Дуже рідко буває, що спізнююся. Проте від інших пунктуальності не вимагаю))))
Поважаю. Так треба ще вміти...)))

Перегляд дописуДарця_Борхес (1.09.2008 20:29) писав:

Через свою ідіотську НЕпунктуальність пару раз постраждала.... -_- Тому тепер намагаюсь завжди приходити вчасно...
Ой, і я страждала не раз... Вірніше через мене страждали...)))
  • 0

#50 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 01.09.2008 – 23:17

Така риса як пунктуальність мені притаманна.Ненавиджу запізнюватись,тому виробив у собі звичку завжди приходити вчасно."Всюди встигає той,хто нікуди не поспішає" - краще заздалегідь спланувати свій час,ніж поспішати.Люди,котрі постійно запізнюються,мене дратують.Поважаю німців за їхню пунктуальність та точність.
  • 0

#51 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 02.09.2008 – 08:03

Перегляд дописуОлеська (1.09.2008 23:20) писав:

Ой, і я страждала не раз... Вірніше через мене страждали...)))

Через мене теж страждали....Хлопець не раз стояв на морозі, подружка серед ночі в нехорошому районі....а я, зараза, навіть вибачитись нормально не могла. А потім це все мені повернулось - сама і ждала, і мерзла..... :happy1: Зараз вже шовкова)))) -_-
  • 0

#52 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 02.09.2008 – 08:28

Перегляд дописуконвалія (1.09.2008 10:01) писав:

Коли був молодшим і постійно перебував чи подорожував з батьками, то ми часто запізнювалися. Цим вони займаються і надалі. :happy1:
Ая... Чим далі тим менше спізнююся - виробляється певний усталений графік.
На потяги вже довго не спізнююся - трохи пробігтися і я встиг. -_-

Повідомлення відредагував Зелений молоток: 02.09.2008 – 08:29

• 0

#53 Akse

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.09.2008 – 17:01

теж дуже часто запізнююсь :D і кожен раз себе сварю за це.....але не завжди. От зранку(раніше в школу,тепер на пари) ніколи не просплю,завжди виходжу вчасно,навіть ще декілька хвилин у запасі є......а от посоред дня ну не можу я прийти у назначений час! то вдома щось затримує,чи десь ще і тому на хвилин 10 точно запізнюсь. кожен раз хочу вийти вже на 20 хв. раніше і НЕ виходить!!!((((((
  • 0

#54 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 11.09.2008 – 17:10

Ніколи не спізнююсь, зараннє теж не прихожу. Допуск +/- 5хв. Не важливо куди іти. Пунктуальність -- то круто та викликає повагу))

Повідомлення відредагував FT232BM: 11.09.2008 – 17:12

• 0

#55 MaryAnn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 221 повідомлень
  • Місто:Smila

Відправлено 11.09.2008 – 23:47

Перегляд дописуСварус (1.09.2008 12:16) писав:

О! пунктуальні дівчата існують, повір! бо одна з них - я! ще в дитинстві я приходила до школи раніше, та і зараз намагаюся приходити вчасно, тому що сама не люблю, коли запізнюються до мене на зустріч! хоча іноді, я все-таки запізнююсь.....загалом через транспорт....або через свою сонливість :ggggg:
  • 0

#56 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.09.2008 – 08:16

майже не спізнююсь: на роботу не можна , на зустрічі - взагалі ніколи(якщо бачу що не встигаю - таксі ще ніхто не відміняв) Не люблю коли спізнюються до мене...не люблю людей безвідповідальних...
Ото Сварус каже, що майже не бачив таких...а Знаєте чого вони так роблять? Оті, що спізнюються? Бо ми їм ДОЗВОЛЯЄМО це робити з собою!
  • 0

#57 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.09.2008 – 11:05

Перегляд дописуЛастiвочка (12.09.2008 09:16) писав:

а Знаєте чого вони так роблять? Оті, що спізнюються? Бо ми їм ДОЗВОЛЯЄМО це робити з собою!
Це не виправдання) І не дивно, адже на добро людині важко відповісти добром, а легше злом на зло. До мене всі(майже) запізнювались, але я - ні) але то все лірика, насправді в питанні пунктуальності не існує чіткого гендерного розподілу) хоча не слід забувати що деякі дівчата люблять спеціально запізнюватись аби подивитись на реакцію, або відчути себе такою, яку дуже сильно очікують, заради якої мучаться)
  • 0

#58 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 16.09.2008 – 20:34

я наприклад нелюблю непунктуальних людей... вічно запізнюються, а потім у них відразу вявляєтисяча виправдовувань... Коли я домовляюся зустрітися то я виходжу зарані, щоб встиг точно, а то мало що там по дорозі може трапитися... А був у мене такий випадок, мали зустрітися з подругою, дзвоню - де ти? - Та от зараз уже через дорогу переходжу... та так вона переходила через дорогу 30 хв...
  • 0

#59 @_Kat_@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 370 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 17.09.2008 – 09:31

мабудь риса характеру.....не люблю запізнюватись.навіть запізнення на одну хвелину мене дратує :ggggg:

Перегляд дописуMAXIM_UA (16.09.2008 21:34) писав:

та так вона переходила через дорогу 30 хв...

не про мене часом....коли проспала <_<
  • 0

#60 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.09.2008 – 13:45

Перегляд дописуОлеська (17.04.2008 13:00) писав:

Почну тему з того, що зізнаюсь: я страшенно непунтуальна людина - всюди, де тільки можна запізнююсь.

Цікаво почути від таких самих непунктуальних людей, чи пробували Ви, кожен раз запізнюючись, проаналізувати ситуацію і вияснити причини?

Особисто для себе я відкрила наступне:
1. запізнююсь тоді, коли вважаю, що подія, на яку спішу, не є настільки важливою для мене,
2. не планую свої дії наперед,
3. не умію виділити важливіші справи, відповідно берусь за все підряд,
4. не умію розраховувати свій час.
аааааааа....наче з мене писали)В мене є ще така звичка: я коли кудись збираюсь зазвичай перед тим фарбую нігті. Навіть якщо на нах вже є лак,мені просто необхідно їх ПЕРЕфарбувати. Чомусь починаю це робити за півгодини до виходу. звичайно,лак ще повинен висохти,але так як я спочатку фарбую нігті,а вже ПОТІМ починаю збирати сумку(чи ще щось робити) ,то ,звичайно,доводиться перефарбовувати,бо лак не висохнувши вже здирається) так кожен раз. Не знаю навіть що з собою робити)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних