Перейти до вмісту

метеочутливі люди

Повідомлень в темі: 44

#41 Біла киця

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 08.03.2011 – 01:05

Я майже завжди відчуваю зміни погоди. Головою відчуваю. Іноді зранку просинаюся, а вона вже розколюється. Тоді напевно знаю, що погода змінюватися буде. Отак і живемо. В принципі, допомагає цитрамон. Або 2 пігулки звичайного, або 1 євро цитрамона.
А взагалі читала, що метеочутливість буває частіше у меланхоліків або холериків. Я завжди себе сангвініком вважала, але метеочутливість в мене є.
  • 0

#42 Sienne

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 02.06.2015 – 08:26

Метеозалежність впливає на більш чутливих людей. Симптоми різні, це в першу чергу відчуття втоми, сонливісті, розбитості. В мене наприклад починає боліти голова, нудить. Читала, що в таких випадках слід звернути увагу сердцево-судинну систему організму. Доречі знайшла цікаве посилання де можна подивитись прогноз геомагнітного стану на гісметео- http://www.gismeteo.ua/ua/weather-kyiv-4944/gm/ . Дуже важливо вжити заходів як тільки відчуєте перші ознаки метеозалежності

Повідомлення відредагував Sienne: 02.06.2015 – 08:27

• 0

#43 Karambola

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.02.2016 – 14:12

Я саме з таких людей. У погану погоду продуктивність сходить на ні.((
  • 0

#44 Miafly

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 28.02.2016 – 22:48

Я жахливо метеозалежна(( В мої 20 з хвостиком така залежність - ранувато, каже мама...
  • 0

#45 Какао

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 03.03.2016 – 22:54

Теж належу до таких(( Інколи голова починає боліти навіть вночі, крізь сон чую...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua