Перейти до вмісту

метеочутливі люди

Повідомлень в темі: 44

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.09.2008 – 14:24

Перегляд дописуDynkan 113 (16.04.2008 10:34) писав:

Останім часом зауважив що став сильно відчувати зміну погоди, в неті знайшов інформацію про метеочутливих людей, нажаль я належу до них:D можливо хтось з форумчан також стикався з такою проблемою і знає як її побороти.

Зазвичай не відчуваю якось особливо. Але коли перевтомлююсь або недосипаю - йой, відчуваю все, навіть маленький стрибок атмосферного тиску і голова пухне і закипає.
  • 0

#22 файна дівчина

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.10.2008 – 19:12

постійно перед сильним дощем, або снігом круте ноги(((...нажаль не знаю як з цим боротися, жодні мазі і гелі не допомагають(((
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.10.2008 – 19:15

А в мене голова і настрій - на погоду просто вибухають. Але то, мабуть, такі самі відмазки, як і ПМС.)
  • 0

#24 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 15.10.2008 – 19:25

Повний місяць сьогодні.. аааа... вже другий день давить на мене.
  • 0

#25 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.10.2008 – 20:36

чутлива до природи взагалі. Аж занадто.І ц аж ніяк не радує((
  • 0

#26 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 06:40

Метеочутливість не обовязково хворобливий стан. Виявляється, що вплив магнітної бурі на організм прирівнюється до впливу стресу. Перша порада при відчутті дискомфорту це максимально знімати навантаження на організм, в тому числі і емоційні...
  • 1

#27 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.04.2010 – 11:25

Так,багатьом людям метеочутливість і метеозалежність заважає нормально жити в періоди зміни погодніх умов та магнітних бурь.Ось тут деяка інформація про те,що це таке і як з цим боротися....

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Кажуть, що у голові людей, самопочуття яких залежить від зміни погоди, оселився барометр. Вони – метеопати, або метеочутливі. Тим, хто страждає на ревматизм, про близький дощ сигналізують хворі кістки. Люди з нестабільною нервовою системою стають нервовими, збудженими при вітряній погоді. Тоді ж погіршується стан хворих на астму і бронхіт. Та найгірше тим, у кого проблеми з кров’яним тиском. При зміні температурного режиму (сьогодні прохолодна погода, хмуре небо, а завтра тепло і ясно) вони потерпають від запаморочення, нудоти, безсоння тощо... Статистика свідчить, переважна більшість людей на землі – 75% - “відчувають” погоду. А ті, про кого згадали вище, не просто відчувають погоду, а залежать від неї. Погода впливає на працездатність, можливість зосередитися. Невже всі ці люди мають проблеми зі здоров’ям? Як розповіла “Телеграфу” Наталя Карлова, лікар-невропатолог третьої міськлікарні, зараз на капризи погоди реагують навіть практично здорові люди, незалежно від віку. Причиною метеочутливості може стати і стомленість, яка накопичилася за довгий час роботи без відпустки або до кінця складного робочого дня, недосипання, недостатнє харчування.
“Взагалі – метеочутливість – це властивість організму людини давати відповідну реакцію на різноманітні впливи навколишнього середовища, - пояснює Наталя Олексіївна. – Є так звана біологічна метеочутливість, зумовлена генетичними факторами, і фізіологічна – це реакція здорового організму. Це нормально, коли при похолоданні організм вимагає від вас зодягнути теплішу кофтину. А метеозалежність – це вияв особливої реакції вегетативної нервової системи, яка координує і об’єднує всі функції організму. Часто негативна реакція на погоду є ознакою вегето-судинної дистонії чи гіпотонії (пониженого тиску). Метеочутливість пов’язана і з гіпертонією, адже перепади тиску в організмі людини спричиняють втрату еластичності стінок судин, позбавляють їх тонусу. Ось чому гіпертоніки дуже гостро реагують на скачки атмосферного тиску. Потерпають і ті, хто страждає на ішемічну хворобу серця. Річ у тім, що від атмосферного тиску залежить парціальний тиск кисню, розчиненого у крові. З пониженням атмосферного тиску гірше постачається кисень до серця і воно “задихається”.

З метеочутливістю можна мати і гарний настрій
З метеочутливістю, вважають медики, можна жити. Головне – вчасно виявити і тримати під контролем спровоковану чи виявлену нею хворобу.
Тим, хто потерпає від перепадів тиску, бажано придбати прилад для його вимірювання, щоб не нашкодити організму “неправильними” медичними препаратами. Різке підвищення тиску (до 140на 90мм рт.ст.) – це вже ознаки гіпертонічної хвороби, яку варто лікувати. Проте, навіть правильно підібрані ліки – не панацея – треба слідкувати за вагою тіла. Вживати більше рослинних жирів, риби, овочів, зелені, фруктів, поменше – жирів тваринного походження, солі.
У раціоні осіб з нестабільним тиском має бути гарбуз, морква та чорноплідна горобина. Але з горобиною варто бути обережним, бо ця ягода викликає різке зниження тиску. Поєднання горобини з коньяком – настоянка “Горобина на коньяку” у невеличких, до 50 грамів, дозах корисне і для гіпертоніків, і для гіпотоніків, вона тонізує судини.
Людям з низьким тиском, щоб прокинутися у “недобрий” день, краще замість другої чашки кави з’їсти ще один бутерброд, додати пального у свій організм. Напоями з вмістом кофеїну краще не зловживати, це може призвести до зворотного ефекту. Краще приймати полівітаміни, настоянки зі стимулюючих трав – лимонника, елеутерокока.
Є поради, корисні для кожного. Метеопатам усіх типів допомагає контрастний душ, фізичні вправи, біг та гімнастика для дихання. Такий початок дня здається нереально складним, але варто зробити над собою зусилля, щоб мати гарне самопочуття.

Організму зручно
Оптимальні для людини погодні умови: 16-18 градусів тепла, 50 відсотків вологості, тиск – 750 мм рт.ст.

• 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.08.2010 – 20:21

Теми об"єднано.
  • 0

#29 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 16.08.2010 – 22:34

я дуже метеочутлива. коли змінюється погода, то у мене падає і без того занизький тиск і починає боліти голова, я швидко втомлююсь і апатія зявляється
  • 0

#30 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 17.08.2010 – 09:15

Перед будь-якою зміною погоди болить голова і серце,так само понижується тиск.Загалом відчуваєш тоді себе на років 70.
  • 0

#31 Богун

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 16:31

На мене, ніяк не впливає.
  • 0

#32 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 30.08.2010 – 16:36

Тиск у мене завжди на погоду різко падає, стаю квола і вся така..як варена. Так що вважаю себе метеочутливою) Ах да, ще суглоби починають тріщати і боліти.
  • 0

#33 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.08.2010 – 18:27

Перегляд дописуКрихітка (30.08.2010 17:36) писав:

Тиск у мене завжди на погоду різко падає, стаю квола і вся така..як варена. Так що вважаю себе метеочутливою) Ах да, ще суглоби починають тріщати і боліти.
Та ти прям як баба стара :wub:
Молодись - займайся спортом)
  • 0

#34 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 22.09.2010 – 19:06

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (16.08.2010 23:34) писав:

я дуже метеочутлива. коли змінюється погода, то у мене падає і без того занизький тиск і починає боліти голова, я швидко втомлююсь і апатія зявляється
...недавно випробував дуже ефективний спосіб покращити самопочуття в погану погоду. В нових авто є клапан
який вирівнює тиск в салоні авто, якщо його блокувати, в салоні, під час руху тиск збільшується, самопочуття і настрій відповідно піднімаються. Ви тоді в своєрідній барокамері.
  • 1

#35 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.09.2010 – 19:23

Перегляд дописуВуйко Дмитро (30.08.2010 18:27) писав:

Та ти прям як баба стара :(
Молодись - займайся спортом)
Займаюсь, Вуйку, займаюсь..

От сьогодні знову..Вранці була злива, а вдень вже спекотно. Погода скаче і мій тиск разом з нею, на заняттях сиділа втикала в дошку, нічого не чула, нічого не бачила..
А мо просто варто снідати)
  • 0

#36 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.01.2011 – 19:42

якщо тиск і вологість незмінні, то чи відчуваєцця сабжами похолодання, як от зараз?
  • 0

#37 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 07.02.2011 – 17:55

а хто знає когось зі Львова, хто особливо чутливий?? так шо на сніг одне крутить, на ше шось інше.. знаю, що є люди, які за самопочуттям розуміють, що з погодою буде...
  • 0

#38 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 07.02.2011 – 18:48

Від занять спортом метеочутливість зникає.
  • 0

#39 GAE4KA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.02.2011 – 21:20

Перегляд дописуБілий Дракон (7.02.2011 18:48) писав:

Від занять спортом метеочутливість зникає.
цілком згідна!!!раніше нагадувала барометр(майже), а як зайнялася спортом,то вже й не пам"ятаю про існування такої проблеми :(
  • 0

#40 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 18.02.2011 – 01:27

Гм...суцільні жалоби. І що ? Хтось проти того аби мати (забуту) здатність відчувати землетрус за декілька годин, як те вміють тварини, наприклад ? Навряд чи.

Перегляд дописуGAE4KA (17.02.2011 21:20) писав:

цілком згідна!!!раніше нагадувала барометр(майже), а як зайнялася спортом,то вже й не пам"ятаю про існування такої проблеми :rolleyes:

Спортом, звісно ж, займатись треба, але він, в цьому випадку, нічого не вирішує. Окрім того, що зашкодить. Якщо в період відчуття твоїм організмом погодних змін ти завантажуватимеш його ще і спортивними вправами, то окрім перенавантаження нічого більше не отримаєш. Метеочутливість є нормальний природній стан людини, інша справа, що потрібно навчитись знайти своїм відчуттям потрібну "поличку". Вчіть природу і своє місце в ній. Тоді ніякого дискомфорту зі зміною погоди не буде. Буде інше : по-перше, відання, а по-друге, гармонія, котру помилково вважають за хворобливий стан. Спорт, між іншим, в даному випадку, є штучним а не природнім явищем. Свого роду - "хімічна терапія".

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.02.2011 – 01:37

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних