Перейти до вмісту

Заздрість

Повідомлень в темі: 90

#21 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 16.04.2008 – 18:42

Заздрість -це пожирач душевного спокою,вона як черв точить.Раджу,якщо вже це сталось,
відволікати думки іншими справами.Не буду казати,що я така біла і пушиста,але заздрість
рубаю на корені і не в самодостатності діло.Просто ми люди не вміємо цінити те,що в нас
вже є і радіти життю просто і невимушено як діти.Весь час ганяємось за повітряними мельницями.Мало зустрічала людей,які щиро радіють успіхам інших і нехай щоб не казали,
біла чи чорна-це заздрість і природа людини.
Іноді заздрість являється рушійною силою прогресу,не знаю добре це чи погано.
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 18.04.2008 – 00:11

олігофрен - не заздрить
ситий не заздрить
хто каже, що заздрить завжди - хай лікується або від невситимого голоду або від психічних хвороб
  • 0

#23 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.04.2008 – 06:32

Я частіше відчуваю, що заздрять мені, а не я комусь. Що робити? :angry12:
  • 0

#24 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 18.04.2008 – 20:56

Навіщо заздрити людям?В тебе може бути більше скарбів ніж в них,просто тра подивитись уважніше)))
  • 0

#25 Andriyko5

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 18.04.2008 – 20:59

Перегляд дописуБоБриК (16.04.2008 13:01) писав:

У всіх буває виникає відчуття заздрості по відношенню до когось. Всі ми люди кінець кінцем.
Я тебе підтримою.
  • 0

#26 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.04.2008 – 23:44

Перегляд дописуМанюня (18.04.2008 07:32) писав:

Я частіше відчуваю, що заздрять мені, а не я комусь. Що робити? :cry:
бомжувати для тебе не варіант? <_<
  • 0

#27 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 19:09

я вже покрився лускою од заздрощів...
  • 0

#28 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 26.03.2009 – 19:27

Перегляд дописуВареник (26.03.2009 18:09) писав:

я вже покрився лускою од заздрощів...
та плюнь ти на ту даску пачьота))
  • 0

#29 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 19:30

Перегляд дописучорно-біла (26.03.2009 19:27) писав:

та плюнь ти на ту даску пачьота))
а ти вже в темі я бачу... ну нічо, йа туди доберуся
  • 0

#30 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.07.2009 – 14:43

Заздрість- дивна штука.В ній нема "користі" по відношенню до чужого добра чи якостй,котрої ми позваблені,до тих,в кого має більше,ніж ми, чи у когось є шось таке,чого в нас нема,але шо ми б дуже хотіли мати.Заздрість,якшо так можно висловитися,позбавлена користі. Вона виникає не через прагнення мати.Навпаки- це бажання,щоб хтось інший цього не мав.Її мета - відібрати це "щось" і знищити,або хоча б зменшити його цінність і значення.Охоплені заздрістю ми бажаємо,щоб хтось щось втратив.І якщо таке трапляється- нам одразу стає легше.Наше почуття власної неповноцінності,туга за тим,чого у нас немає,але чим володіє інша людина,або просто злість по відношенню до нього стає менш болісною.Ми негайно "возвишаємся" у власних очах.Заздрість подібна будь-якому іншому "гріху". Вона настільки поширена, що стала четвертою в списку найбільш поширених гріхів.Багато хто думає,що заздрість- це бажання мати якості або предмети іншої людини.Але це справді не так.Це бажання щоб ТА людина їх не мала.
Наприклад таке анкетування було.Результати: більшість опитуваних погодились отримувати зарплату у 100 у.о. за умови,що інші будуть отримувати 85 у.о , ніж отримувати 150 у.о і знати що інші отримують 200 у.о. Почуття ієрархії тіпа гг. В основі -заздрість.А в основі заздрості злоба. Як в притчі : якшо моєму сусіду "дастся" в два рази більше,ніж мені- позбав мене ока)))

Заздрість- це не мотив "діяти". таким мотивом може бути хіба шо честолюбство.
Щодо білої заздрості.Думаю, це дуже рідко буває в чистому вигляді. Хіба що у блаженних. беата стультіка гг Це ж тіпа радість за іншу людину. А далеко не кожна людина здатна щиро радіти за іншу))) Теоретично, людині потім має бути совісно за таку заздрість,якшо вона навіть і "біла" гг
Заздрість і якійсь мірі є порівнянням. Можно не мати честолюбства,просто хотіти бути не гіршим за інших. Але я все ж важаю,що в осонові заздрості бажання не "мати", а щоб інша людина того не мала. адже ми заздримо КОНКРЕТНІЙ людині.

ВСІ ЛЮДИ ЗАЗДРЯТЬ )))
  • 0

#31 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 30.07.2009 – 16:54

Перегляд дописуSensssorika (30.07.2009 15:43) писав:

Заздрість- дивна штука.В ній нема "користі" по відношенню до чужого добра чи якостй,котрої ми позваблені,до тих,в кого має більше,ніж ми, чи у когось є шось таке,чого в нас нема,але шо ми б дуже хотіли мати.Заздрість,якшо так можно висловитися,позбавлена користі. Вона виникає не через прагнення мати.Навпаки- це бажання,щоб хтось інший цього не мав.Її мета - відібрати це "щось" і знищити,або хоча б зменшити його цінність і значення.Охоплені заздрістю ми бажаємо,щоб хтось щось втратив.І якщо таке трапляється- нам одразу стає легше.

адже ми заздримо КОНКРЕТНІЙ людині.

Ти тут дуже не права. ну от я заздрю чужому вмінню малювати. І що мені хочеться щоб ця людина малювати перестала? О__о Та ні разу. Хай собі малює на здоров"ячко. просто я теж хочу мати таке терпіння, відчуття кольору, акуратність.

та я не знаю навіть цю людину. Може в неї там горе на горі в житті трапляється. я можу заздрити конкретному вмінню. але ніколи не пам"ятаю, щоб бажала такі людині зла.
  • 0

#32 Душа

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 22:08

а попробуй заздрити собі самому :wub:
  • 0

#33 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.08.2009 – 10:57

Та заздрять таки всі, хто б там що не говорив з цього приводу. І хорошого теж в тому почутті мало, якщо є взагалі. За інших людей тішитися треба, що у них все добре, а зі своїм життям творити те, чого прагнеш саме ти. Згідна, що заздрість - то часто просто бажання позбавити людину чогось, що має вона, а ти не маєш. Все-таки це темне почуття, і навіть якщо починаєш добиватися якогось предмету заздрощів, все одно в кінцевому результаті задоволеним не будеш: добитися ідентичності у всьому не вдастья, і відчуття ущемленості залишиться.

Я все-таки за те, щоб кожна людина до свого внутрішнього "я" прислуховувалася в тому, чого хоче від життя, а не розглядала інших з думкою: о, він/вона має, я теж хочу! І знову ж таки, не можна не погодитися з тією думкою, що бачачи зовнішнє, ми дуже часто не знаємо, чого людині коштував той чи інший здобуток.
  • 0

#34 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 03.08.2009 – 11:47

Перегляд дописуДуша (1.08.2009 22:08) писав:

а попробуй заздрити собі самому :angry12:
судячи по твоїм постам, тобі не позаздриш)
  • 0

#35 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 11:51

Перегляд дописуДуша (1.08.2009 23:08) писав:

а попробуй заздрити собі самому :angry12:
це не тема " Чи маструбуєте ви "
  • 0

#36 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 15.02.2011 – 01:18

Перегляд дописуМанюня (18.04.2008 06:32) писав:

Я частіше відчуваю, що заздрять мені, а не я комусь. Що робити? :)
Я не відчуваю, а знаю :rolleyes: .
До студенства небагато мала, щоби могли заздрити, то й рідко таке бувало.
Потім понеслася... Спочатку успіхам у навчанні, громадських роботах, навіть (тю!) успіху серед хлопців. Далі - гірше... І кохання ставало приводом... А особливо - це діти. То ваще ппц якийсь.
О, і соц.статус невдах торкав "за живе"!
Зараз бачу як заздрісники мало того, що не досягли мого рівня, а й нижче опустилися. Що, чесно кажучи, немало тішить.
  • 0

#37 niavka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 24.02.2011 – 14:44

заздрість - який-не-який, а рушій. вона спонукає до перфекціонізму. в розумній мірі. у друга крутіша робота, а що мені заважає кращу пошукати? у подружки гарна сукня, то візьми підхалтурь зайву гривню і купи собі кращу. відмовитися від заздрості неможливо, як на мене. це істинно людська "порочна" риса. але якщо не відмовитися, то треба взяти від неї краще. зробити з лимону лимонад. а не просто нити: от у неї фігурка як у берізки... от у сусіда хата на два поверхи... от у брата нет.... :))))))))
а краще жити і насолоджуватися життям. і тоді навіть якщо в вас найповільніший у світі нет, всі вам будуть заздрити:)

Повідомлення відредагував niavka: 24.02.2011 – 14:44

• 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.02.2011 – 15:56

Перегляд дописуniavka (24.02.2011 14:44) писав:

заздрість - який-не-який, а рушій. вона спонукає до перфекціонізму. в розумній мірі. у друга крутіша робота, а що мені заважає кращу пошукати? у подружки гарна сукня, то візьми підхалтурь зайву гривню і купи собі кращу. відмовитися від заздрості неможливо, як на мене. це істинно людська "порочна" риса. але якщо не відмовитися, то треба взяти від неї краще. зробити з лимону лимонад. а не просто нити: от у неї фігурка як у берізки... от у сусіда хата на два поверхи... от у брата нет.... :))))))))
а краще жити і насолоджуватися життям. і тоді навіть якщо в вас найповільніший у світі нет, всі вам будуть заздрити:)
е, ні.) задрість не є рушійною силою. Бо та ж сама ситуація, коли у друга крутіша робота, то "наш Іван" не намагатиметься добитись того ж, а навпаки - допоможе другові втратити те, що той має. Як в анекдоті: "В тебе хата згоріла. В мене теж. Давай ще Петрові спалимо".
  • 0

#39 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 24.02.2011 – 16:32

Перегляд дописуОлеська (24.02.2011 15:56) писав:

е, ні.) задрість не є рушійною силою. Бо та ж сама ситуація, коли у друга крутіша робота, то "наш Іван" не намагатиметься добитись того ж, а навпаки - допоможе другові втратити те, що той має. Як в анекдоті: "В тебе хата згоріла. В мене теж. Давай ще Петрові спалимо".

то вже кожен по собі вирішує.
  • 0

#40 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.02.2011 – 16:40

не знаю. коли я дізналась, що в групі один хлопець вчиться краще за мене (маю на увазі, стоїть 1 у рейтингу) - я почала не те щоб заздрити..ну хоча можна і так це назвати. це мене спонукало вчитись довший час, і ось я на першому. хоча після оприлюднення результатів з географії гг..хз що там буде. але це вже буде новим стимулом. при цьому я не бажала, щоб він вчився гірше, бо для мене це було б надто легко. натомість, мені захотілось самій отримати кращі результати і я цього таки добилась (вкотре собі довівши, що я завжди добиваюсь того, чого хочу)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних